Opinie o Trottertrans w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trottertrans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Trottertrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trottertrans w Jarocin

Panie i Panowie.Byłem tam na rozmowie i potwierdzam stawki(17gr) itd(usunięte przez administratora).Szefa nie widziałem. Wydaje się jednak że tam nie da sie zarobić. Żadna rozsadna firma nie wymaga takich weksli!!! Jak można również dac komuś samochod nie wiedzac jak jezdzi....Zawodowwi kierowcy poświecili kilka kometarzy na branzowych stronach.Dominuje tylko śmiech i(usunięte przez administratora)Zaryzykowałbym ale szkoda dwoch miesiecy zycia...Pozdrawiam.

kierownik

driver powiem tylko tyle do(usunięte przez administratora)a miesiąc za jazde w koło komina do 9h dziennie specjalnie sie nie orobie wszystko na legalu a jaka firma nie powiem bo małe jest piekne

driver

to jak tobie płacą kierownik i w jakiej firmie i na jakich zasadach?

kierownik

driver za to ja jestem lepiej poinformowany 17 gr za kilometr i o międzynarodówce pojecie tez mam chyba trzeba desperata żeby sie na coś takiego zgodził

Kierowca b

Jaka rekrutacja, weksel do podpisu na 200 tysięcy zł, regulamin do wglądu a potem telefony pijanego szefa w nocy,zwłaszcza wtedy jak widział na monitorze gps że nie masz roboty i śpisz.

Czy jesteś w stanie wytrzymać 5 tyg. w busie bez jedzenia i picia,a jak zajdzie potrzeba czy "oddasz krew"(cytat z rozmowy z szefem) aby nie umrzeć z głodu. Takie było najtrudniejsze pytanie szefa, a raczej stwierdzenie, przez telefon.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
driver

Nie prawda,ale najwidoczniej jesteś bardzo źle poinformowany. I każdy kto był na rozmowie powie to samo,więc nie pisz jak nie wiesz a tymbardziej jak pojęcia nie masz o międzynarodówce.

jhiuhiujh

12gr na start na probnym buhahahaha

Barthez

Dobra skoncze takie glupie gadki Jakby ktos byl laskaw powiedziec cos o tej firmie warunki dalej takie same jak byly czy zmiany jakies nastapily Ilo dniowe wyjazdy? Jak z placami? Pozdrawiam

naczepa chłodnia i kierunek Rosja wschodnia

Tak tak tak kotlecik kompocik panie prezesie tak sobie tłumacz. Tylko komu ten makaron na uszy? a jakie słownictwo "ze starym" chocho nie pogada

Jasie to sie zaplacza chyba, hehe...od 2 miesiecy jezdze i jest ok, z szefem idzie sie dogadac ale trzeba tak jak tu pisza dbac o auto i na czas byc na zaladunkach (usunięte przez administratora)

kierowca

niech lepiej w ogloszeniu napiszą ze szukają Jasiów a nie kierowców

anonjim

firma nadal istnieje i szuka podobno nowych kierowców,z racji że aut przybyło wolnych

co tak cicho - 2011-05-16 22:41:19sie zrobilo... czyzby juz po firmie (usunięte przez administratora)jest chyba dotarlo co sie zbliza, ze wma to nie tylko w tv, ale i do wynajecia jes(usunięte przez administratora). prawda ?

MOBILEK

Nie tylko w Lubelskich się ogłasza ale i Radomskich, więc jak jest może coś więcej ktoś napisze, np jakie ma te zasady, długie te wyjazdy, jakie samochody ma we flocie i jak dba o pracowników??? wysłałem już do tej firmy aplikacje ale na razie odzewu brak.

KIEROWCA

LUDZIE POJĘCIA NIE MACIE O TRANSPORCIE.SZKODA GADAC.

Jak moga znac firme megakrzak inne firmy ale moze w metropolii Lublin jest to mozliwe;-)Na pewno teraz megaspedytor dba o dobre imie firmy.

dla zrezygnowanych

panowie wrzucam linka i proponuje firme (usunięte przez administratora)

dalej

Koles pracowalem tu z rok temu i navi mialem taka jak na spedycji byla i raporty sa po to ze jak sie z czyms niezgadzasz to wszystko jest w archiwum zapisane jako dowod -przychodzisz na spedycje i Ci pokaza wszystko ile dostales i ile zrobiles wg twoich raportow-nic nie ma do ukrycia-rzadko tak bywa ze masz czarno na bialym, w tej firmie pokaza Ci chetnie wszystko jak sie nie zgadzasz z kilometrami.(usunięte przez administratora) jak potluczony albo jestes sorki malo kumaty zeby o swoje walczyc ,jedna mapa inne km dobre najlepiej to rap start i zjazd jak tu napisal (usunięte przez administratora)paliwka na bok i wtedy sie kreci(usunięte przez administratora) ta firma jest chyba tylko dla uczciwych a nie przekretow,co lepsze przekrecisz dwoch czy trzech i opinia idzie za toba bo te firmy sie znaja i pozniej ....

do kolesia wyzej

a Ty nie wiesz dlaczego nie pracuja tacy co maja CE? jak nie wiesz to nie masz pojecia widocznie-po 1 kolezko sa inne zarobki i masz pauzy,chyba ze ktos po kursie i szuka doswiadczenia to najlepiej na busa ,naturalne chyba ze zaczynasz od nizszych kategorii tak jak prawko tak i doswiadczenie,prawko o niczym nie znaczy ,bez doswiadczenia na tiry zapomniec mozna,jakbys jezdzil to chlopaki mowia na europie przeciez co i jak.....

doswiadczony

a co z tymi ktorzy maja ce i pracuja /. pracowali o tego losia > bo przeciez nie wiesz ze tacy tez sa, skoro tam nie pracujesz ? : ) no chyba, ze jestes szefunciem co pisze jako anonim i wiesz kogo "zatrudniasz".. i [usunięte przez moderatora] prawda, ze podpisujac umowe wiesz w co sie pakujesz, bo myslisz, km przeciez beda OK, a tu nawet wg ich wytycznych jadac zrobisz za duzo km, wiec walenie w ch ma miejsce na potege, zlodziejstwo ma to do siebie, ze ma krotkie rece - takie latwiej u(usunięte przez administratora)co predzej czy pozniej nastapi.

do goscia z \"doświadczeniem\"

gosciu dlaczego bez doswiadczenia??a ktory z kat na osobowke jest z doswiadczeniem? jesli za takiego sie uwazasz to wyzej(usunięte przez administratora)powodzenia w szoferstwie osobowka

Zostaw merytoryczną opinię o Trottertrans - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trottertrans?

Kandydaci do pracy w Trottertrans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trottertrans