Opinie o POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. w Bydgoszcz

Krakow pracownik

Witam serdecznie . Niepolecam tej firmy . Trzy miesiące znarnowanego życia ,pieniędzy i zdrowia. Pierwsza wypłata była o.k ,przy drugiej o 70zl mniej i teraz przy ostatniej około 300zl. Wiec jak chcecie pracować za pul darmo ,przy stresie i tzw.mobingu to powodzenia. Sprawa by się nadawała do sądu ,napewno jest nas więcej tylko kto pójdzie? Każdy ma strach niestety i jednostka zabardzo nic niezrobi. Umowy są robione tak że tylko plusy dla pracodawcy . Za wszystko można dać karę . Powodzenia wszystkim . OPINIA O PAO KRAKOW.

Cymby
@Krakow pracownik

Widocznie taki z ciebie był pracownik

przemo

Dokładnie tak jest popieram wszystkie opinie robiłem tam to wiem Dugołencka Dorotka pani kierownik w Strykowie na magazynie SPEDIMEX załosne ale prawdziwe młodych pozwalniała a starych i slepych poprzyjmowała i to nazywamy firma ochrony a teraz tez zauwazyłem ze ogłoszenie na OLX wystawił Bukowski P. przyjmie do ochrony tylko to jest problem ze faktycznie nie okreslił wieku ale chyba norma w POLSKICH AGENCJACH OCHRONY jest standart od 70 do 80 lat przynajmniej jest tak w Strykowie na magazynie Spedimex ludzie nie pchac sie do tej firmy /////////

Aga

Witam wszystkich teraz Bukowski p pojawił sie na portalu OLX przyjme ludzi do ochrony PAO ale nie okreslił wieku poniewaz Dugołencka pani Kierownik okresliła sie ze w wieku 70 lub 80 lat przyjmuje a Pan Piotr nie i to jest firma ochrony zart nie polecam .....

przemo

Ludzie co wy wypisujecie PAO jako firma jest ok tylko kierownictwo jest zryte głowy nie maja pojecia o zadzeniu a jezeli chodzi o kierownictwo pao w Strykowie na magazynie Spedimex to zeby firma PAO miała dobra opinie to pierw trzeba usunac przede wszystkim pania kierownik Dorotke Długołecka która przede wszystkim nie nadaje sie na kierowniczke bo przyjmuje starych dziadków i slepych a po niej nastepna osobe Bukowskiego P. dlatego nie ma tam ludzi do pracy i ogłaszaja sie na portalu OLX i stawka 3100 zł ludzie to jest bzdura nie dajcie sie oszukac kto ma problem z firma PAO na Spedimex w Strykowie to prosze pisma kierowac do derektora Wochny lub do Prezesa Spedimexu Sosnowiec 15A Stryków to morze ta bande wyrzuca młodych zwalniaja a starych grzybów przyjmuja slepych,guchych i babcia na portierni itp. ludzie ogarnijcie sie i tam odradzam chyba ze znajdzie sie ktos madry i zmieni to kierownictwo POLSKICH AGENCCJE OCHRONY szkoda słów nie polecam...............

Kilka lat

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mirek

Wstyd to mało podziwiam tylko derektorów Spedimex w Strykowie ze nie widza co sie dzieje pierwsza co bym zwolnił to pania kierownik pao Dorote Długołecka a po niej Bukowskiego Piotra ogłoszenie dali na OLX ze poszukuja ludzi do ochrony pensia 3200 xł ludzie to jest bzdura nie dajcie sie wrobic oni nie maja ludzi bo to nie jest ochrona tylko kołchos dlatego nie ma ludzi jeszcze troche i straca ten obiekt w Strykowie Spedimex

Mirek

nnn

Macie racje ludzie robiłem tam to wiem pani Dorota przyjmuje staruszków do ochrony ostatni kobita zawału dostała na portierni pierwszy dzien była w pracy poprzyjmowała slepych ludzi ze na Spedimex w Strykowie szlabany zostały pourywane takich ludzi przyjmuje pani Dorota do ochrony PAO ten człowiek nie nadaje sie na kierowniczke wielki wstyd i patologia nie polecam

przemek

Witam wszystkich nie bede sie wypowiadał na temat PAO która jest na magazynie Spedimex w Strykowie i kogo przyjmuja do pracy szkoda moiej opini co do firmy PAO jest OK super jedyny problem to jest pani Dorota D.która psuje renome firmie oraz firmie Spedimex w Strykowie Kierownik Jagodzinski powinien wziasc ja za (usunięte przez administratora) i wywalic ja z hukiem z tej pracy kogo ona przyjmuje do pracy ludzie ona nadaje sie do sprzatania

PAWEŁ

Dobrze ludzie piszecie widze co tam sie dzieje w firmie PAO w Strykowie poniewaz jestem kierowca w SPEDIMEX nie trzeba duzo szukac poniewaz młodzi ludzie uciekaja z tej firmy widze to na własne oczy poniewaz ostatnio przechodzac przez brame a tam na bramie Dziadek z Babka siedzi i to nazywamy Ochrona PAO załosne to jest ale prawdziwe dziwie sie prezesowi SPEDIMEX ze do tego dopuszcza wielki wstyd dla firmy ale z tego co sie dowiedziałem jako kierowca to pani Dorota z PAO przyjmuje takich ludzi opisałem szczera prawde poniewaz jestem tam co dzien i widze co sie dzieje SKANDAL.....

Mariusz

Co wy gadacie robiłem i wiem wypłaty na czas co do wyposarzenia ubran pełny wypas a co do kierownictwa i do przyjmowania ludzi nie bede sie wypowiadał bo zal powiem tylko ze cały czas jest brak ludzi kto przyjdzie ten robi a co do traktowania ludzi przez kierownictwo Pao jestes zero nawet zebyscie mieli wszystkie kwalifikacje czy 2 czy 1 grupe jestes zero jak masz pole i 50 hektarów to pracujesz tylko prosze sie zgłosic do pani Doroty lub do pana Piotra B. SPEDIMEX w STRKOWIE nie polecam............

Karol

Witam wszystkich nie polecam tej firmy PAO dlaczego dlatego ze oni przyjmuja samych dziadków przedział wiekowy od 60 do 80 lat a jak masz 40 lat z 2 grupa i licencja to cie nie przyjmia i warunek jeszcze jest taki ze nie morzesz byc z miasta nie wierzycie to sie przekonajcie SPEDIMEX w STRYKOWIE nie polecam bo nie warto.........

Maniek
@Karol

Masz kolego racje jednym zdaniem zenadatez tam pracowałem dziwie sie ze własciciel firmy nie kontroluje swojej firmy bo by zobaczył jakie ludzie pracuja i jak wygladaja na SPEDIMEX w STRYKOWIE

Wrocław

tej firmie powinni cofnąć koncesje

Krzysztof
@Wrocław

koncesji morze nie bo szkoda firmy niech kierownictwo zmienia zeby starych chrupków nie przyjmowali tylko młodych ludzi a nie po 80 lat masakra zenada przykład SPEDIMEX STRYKÓW........

Mariola
@Wrocław

kolego koncesje cofnac to za mało zamknac ta firme całkowicie i nie zaliczajmy tej firmy do firmy Ochrony tylko jedynie do domu starców robiłem to wiem cos na ten temat dajcie se luz...........................

s

Przecież wynagrodzenie jest adekwatne do powierzanych obowiązków @lanorka1, bo zobacz, że ostatnio nawet pokazały się jeszcze premie do podstawy zarobków.

odszkodowania.satis@gmail.com

jezeli ktos ucierpial przez pao, zapraszam do podjecia wspołpracy. Kilku ochroniarzy zglosilo sie. JEzeli ktos zainteresowany wspolpraca prosze o maila odszkodowania.satis@gmail.com

mateusz

Pracuje 2 miesiace w tej firmie w Rossmanie i na razie nie narzekam wszystko przebiega dobrze, całe umundurowanie dostałem bez problemu nie to co innej ochronie której pracowałem (Solid - patologia jakich mało)

ttttttt

Panowie pracowałem w tej firmie ponad rok , i żeby nie odchodzili z Sląska dalej bym pracował firma dobra bez problemu wypłaty zawsze na czas , podejście do pracownika , załatwienie zaświadczenia bez problemu. Życzył bym wszystkim pracownikom ochrony pracować w tej firmie.

nensi40

Czesc , pracuje w PAO, w prokuraturze. Czytam te wszystkie opinie i jestem przerażona tym co tu wypisuja, moi koledzy "po fachu" .To prawda, że kokosów to nikt tu nie zarabia , ale Kochani , popatrzcie na inne firmy ochraniarskie czy więcej zarobicie? . Od pierwszego dnia dostałam umowe o prace , bez zadnego kombinowania , mój kierownik jest debest , ma być gitara .toi on się nie wtrąca ,pozdrowionka .

goła

witam!dostałem dzisiaj wypłatę i zostałem oszukany na kwotę 200 zł nie polecam tej pracy!a Pan Żebrak jest chory psychicznie bo pokazuje ludziom gołego człona.Wszystkich ludzi z parkingu wyzywa od złodziei i ubliża mienia więc nie poleca tej pracy w PAO.A pan Kuliczkowski jest podany do sądu bo nie wypłaca ludzi w godziniach

KochamHejterów

Ej ludzie ludzie.. Pracuję w PAO od paru ładnych lat i nigdy się nie spotkałem z jakimiś problemami. Umowy eleganckie, Kontakt z pracodawcą 24h na dobę, solidne zarobki no i o patrolu w Tarnowie mogę powiedzieć że przyjeżdża w przeciągu 7 minut (wiem z doświadczenia). A jeśli tacy ludzie jak niektórzy tutaj, oceniają pracę w danej firmie stojąc z boku to mamy prawdziwy obraz polskiej rzeczywistości. A pan, panie Kazimierzu niech da spokój bo nikt w to nie wierzy co pan opowiada. Jeśli to była by prawda to udowodnić nie problem, i pan Darek jak i Pani Magda już by nie pracowali. Także zajmijcie się rozsyłaniem e-maili bo za to płacą a nie doszukiwaniem błędów w pracy innych ludzi. TULIPAN od PAO! :)

@KochamHejterów

Jak kochasz hejterów,to jakiej ty jesteś orientacji?

@klient

widziałem twoich rodziców-mili panowie!

obserwator
@KochamHejterów

Widziałem twoich rodziców-mili panowie.Nie pluj się-woda drożeje.Wiesz jak się robi głupie bdzieci?Zapytaj rodziców.Chętnie bym Cię zgasił,ale[CENZURA}się nie pali.

klient

Powyższa opinia dotyczyła niejakiego Johny.

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.?

Kandydaci do pracy w POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.
  • żupnicza 17 lok. 6
    03-821 Bydgoszcz

POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.