Opinie o POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. w Bydgoszcz

Q

Karolo

Biją i groza młodym osobom!!! W Krakowie ochroniarz wyszarpał niepełnosprawna osobę. Nie polecam tego prostactwa!

Nankaxh

Totalna porażka - sprawdzajcie swoich pracowników lepiej. Mam nadzieje, że za naruszenie nietykalności cielesnej zostaną wyciągnięte w waszym kierunku konsekwencje. Nie polecam uczęszczania do galerii w Krakowie. Chyba, że zmieni się ochrona ;) Strach wejść do środka bo jeszcze można dostać wpierdziel od ochroniarza

Dobry człowiek

K*rwy pracują, ludzi biją. Głównie w galerii w Krakowie.

Kilka lat

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Sroka11

Perfekcyjna ochrona ! ???? https://youtu.be/n32NjUtfh14

PAO ochrona

Nie polecam ufać kierownikowi "M" na Olsztyn i okolice. Jest dwulicowy, słodkim słowem wymusza rezygnacje z L4, prosi o zastępstwa. Niestety gdy idzie nie po jego myśli jest bezlitosny i wyrachowany. Firma wypłacalna, warunki pracy dobre.

Hanna
@PAO ochrona

Napisałeś o tym, że zarząd POLSKIE AGENCJE OCHRONY namawia do rezygnacji ze zwolnienia lekarskiego. Co masz na myśli? Podasz przykład konkretnej sytuacji?

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i jaką umowę proponują na początek?

Odpowoadajacy
@Olek

Wszystkiego mozesz dowiedziec sie na rozmowie. Okres prubny tez moze zweryfikowac twoja dalsza wspólprace.Mysle ze mozesz sie dogadac zalezy od Ciebie.

no3

Była to moja pierwsza praca. Wspominam ją dobrze i bardzo dobrze dogadywałem się z szefem. Stawka była kiepska wiec waliem po 12,5 h godząc się na to sam.Traktowałem to jako pierwsza prace by znaleźć sobie coś poważnego. Generalnie przeprowadziłem się wiec częste zastępstwa w różnych obiektach na terenie całego KRK były mi na ręke ponieważ poznałem trochę miasto. Jeśli jesteś studentem czy starszym facetem albo chcesz sobie dorobić to jest dobra praca. Zależy też jaki obiekt bo rożnie z kierowniczkami ,,, Raz trafiłem na kierowniczke która była typową chłopczycą której charakter mi nie pasował tak że powiedziałem ze więcej tam nie ide była okropna chyba na zakopiance. Pamiętam miałem przyjść na ta i na tą godzine oczywiście 15 min wcześniej... Stukam w blache stukam 2 raz 3 nikt nie schodzi czekam aż łaskawie wielka dama wyjdzie i wysza zła ze czekam już 30 min i się spóźniłem haha ,,,, Chyba to zakopianka. Najlepszy Obiekt jest na N.Hucie M1 itd zresztą wszędzie tylko nie tam wszyscy mili dzień dobry z uśmiechem zero fochów nie jak tamta zakopiańska księżniczka.

Grrrrrr

Nie po to pracuję się cały miesiąc na umowę na pełny etat że by dostawać wypłatę na raty,część na umowę o pracę część na umowę zlecenie,a podpisałem tylko o pracę więc coś nie halo,myślę że ktoś powinien się tym zająć

KrakówRoss

Pracuje w tej firmie w Krakowie jako ochrona w Rossmanie już ponad rok. Mam 21 lat i dorabiam sobie po prostu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że firma jest super, w ciągu 1,5 roku pracy może z 3 razy miałem wypłatę 21 a tak to zawsze 19 najpóźniej. Oczywiście umowa zlecenie bo student ale jakbym chciał i prace to bez problemu bym miał. Szkolenie było raz na samym początku i później zero kolejnych. Ogólnie jestem bardzo zadowolony bo pieniądze nie są złe A dodatkowo dyrektor regionu to złoty człowiek.

Julita

@Aleksandra, czy zgłaszałaś swoje uwagi kierownictwu POLSKICH AGENCJI OCHRONY P.A.O.? Na forum niewiele osób będzie w stanie realnie rozwiązać Twój problem. Z tak poważnymi kwestiami warto zwrócić się bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za wynagrodzenie. @anonymous, rozumiem. Czy możesz wypowiedzieć się na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

Julita

Czy ktoś może podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w POLSKICH AGENCJACH OCHRONY P.A.O.? @anonymous, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem celem zapytania o przyczynę nieterminowych wypłat? Może opóźnienia są spowodowane chwilowymi problemami finansowymi firmy? Powiesz nam coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

Młody
@Julita

Firma traci płynność finansową przynajmniej w Krakowie. Kłamią że maja problem z systemem a przelewają po 100zł. Nikt nic nie wie, udają że wszystko w porządku a nie mają odwagi porozmawiać z pracownikami Nie prowadzą żadnych szkoleń tylko każą pracownikom podpisywać listy że uczestniczyli.

@Julita

Firma nie ma trudności finansowych. Fakt że część pracowników w tym miesiącu otrzymała część wynagrodzenia z opóźnienie. Była to sytuacja wyjątkowa i chciałbym przypomnieć, że dość często pracownicy dostają wynagrodzenia przed terminem. Jeszcze raz zaznaczę osoby, które wskazują na "brak wypłat na czas" przytoczą takie przypadki z okresu ich zatrudnienia. Firma PAO wyznacza rzetelne stawki dla pracowników po których akceptacji pracownik jest zatrudniany.

Aleksandra
@anonymous

Ale do dziś nie ma kasy na kontach. Więc o co.tu chodzi? Wynagrodzenie do 20 powinno się znaleźć na.kontach i cisza.

Tragiczna firma nie ma kasy na czas

Julita

@Feliks, nie znalazłam aktualny ofert pracy na żadnym z wiodących serwisów z ogłoszeniami. Jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w tym miejscu? @anonymous, sprawa o której mówisz wymaga wyjaśnienia bezpośrednio u źródła tj. osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację. Nie zniechęcam do aktywności jednak forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem do załatwiania tego typu spraw, ponieważ niewiele osób będzie mogło rzetelnie odpowiedzieć na Twoje pytanie i realnie pomóc.

Feliks

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Żabka

Firma niby daje umowy o pracę i nie tylko starszym i ludziom z grupą bo ja taki nie jestem ale wymagania za taką małą pensje są śmieszne w ogłoszeniu piszą pensja 3850 zł a do ręki tak naprawdę dostaje się 2100zł i to jeszcze w dwóch ratach. Pracodawca mówi że grafik elastyczny ale tak naprawdę narzuca swoje wymogi. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Nie polecam.

Mam pytanie, czy Koordynator w tym przypadku p, D. Długołęcka może bez podania przyczyny zmienić pracownikom zmiany jeśli pracują wg ustalonego stałego grafiku i mając świadomość, że my po za pracą mamy też prywatne życie i inne obowiązki. Pytana o powód milczy a my nie rozumiemy dlaczego przewraca nam życie do góry nogami i jeszcze nam grozi , że nas wszystkich zwolni jak się sprzeciwimy. Szkoleń oczywiście żadnych nie ma ale pensje są zawsze na czas a trochę już tu pracuję.

Tymon

Może przy obecnym braku ludzi do pracy firma pomyśli o ewentualnych podwyżkach?

Pracownik...

To w pao dawaja umowę o pracę? Pierwsze słyszę, dwa lata tam pracuje dalej na zleceniowce... Owszem umowę maja ale ci którzy mają grupę inwalidzka.. Bo ciągna za nich kasę. Firma cwana jest, nierówno traktuje się pracowników...

Tatko
@Pracownik...

Pracuje w POA 9lat od 8 mam umowe o prace na minimum krajowe i duga umowa zlecenie. Pao daje umowy o prace !

fiki miki

Pao to uczciwa i bardzo profesjonalna duza firma. Ile im płacą to tyle oni płaca, przeciez nie dadzą wiecej pracownikowi niż na niego dostaja , logika się kłania , ale oczywiscie niektorzy nawet o tym nie pomysla. No tak to jest jak sie z procy na szkołę strzelało to inteligencji brak przykre. Płaca na czas nikt nie oszukuje na godzinach wystarczy ze zrozumieniem czytac umowy , które sie podpisuje nikt nikogo nie zmusza siła do ich podpisania. Jeśli cos w umowie nie odpowiada to po co podpisujecie i zajmujecie miejsce innym.

Julita

Na stronie PAO znajduje się informacja, że pracownicy mogą liczyć na rozwój swoich kwalifikacji poprzez udział w organizowanych przez firmę szkoleniach. Czy ktoś, aktualnie zatrudniony u tego pracodawcy mógłby wypowiedzieć się na ten temat? Jak to wygląda w praktyce?

Znajomy znajomej

Nie ma żadnych szkoleń... :D

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.?

Kandydaci do pracy w POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.
  • żupnicza 17 lok. 6
    03-821 Bydgoszcz

POLSKIE AGENCJE OCHRONY P.A.O.