Global Ekspert s.c.

Gdynia

Opinie o Global Ekspert s.c.

indyk

a więc nie pojawiły się niedawno, tylko szmat czasu temu @kuba. Wydaje mi się, że jak na firmę o takiej nazwie, to mają mały zasięg działalności, hm :)

Przyjaciel edka

Szkoda? to Twoje szczęście człowieku...dziękuj Bogu,że Cię tam nie ma. Myślisz ,że te miejsca pracy to nowe,pewnie kogoś zwolnili, albo szukają łosia za 1500...to nie korporacja, a ogłoszeń na kierowników, specjalistów i .uj wie jeszcze kogo.. tyle ofert, że z takim zatrudnieniem to biurowiec potrzebny, a osób pracuje 15...

odp-do-doby

Wszędzie. Jak ktoś ma rozum, olej w głowie i chce być szanowany to niech nawet nie przekracza progu drzwi tej firmy w poszukiwaniu pracy. (usunięte przez administratora)

doba

OK jak dla mnie. Firma się rozwija, nowe pomocne programy, przechodzi reorganizacje i wygląda ze idzie ku lepszemu, niedługo lepsze biuro i będzie lepiej :) Roboty full i wszyscy zaangazowani w rozwoj nowych rynkow EU. Beda nowe produkty wiec oj bedzie co robic. A zmiany trzeba przeczekac i zacinac zeby bo widac ze maja sens i jest to poukladane. Jak komus zalezy to i zarobi normalnie.

Celo

W biurze panuje zupełnie inna atmosfera... to co dzieje się na magazynie to już inna sprawa.

mona

a ja pracowałam tam rok czasu i nie narzekałam. Fakt dużo pracy, zwłaszcza w sezonie, ale atmosfera fajna, młody zespół. Zawsze dostawałam premie, tak jak powinno być. Dużo się nauczyłam (to moja pierwsza praca). Są dziewczyny, które chętnie wracają tam na wakacje, gdy nie studiują. Minusem jest wystrój biura, ale wiem, że będą przenosić się do innej lokalizacji. Wypłata zawsze na czas.

vfd

Omijajcie tą firmę z daleka. Chamstwo , wyzwiska na porządku dziennym. Premie obcinane za nic. Nierówne traktowanie. promowanie swoich( czyli kumpli i rodziny. Panowie prezesi to prostaki, nikogo nie szanują. Nie polecam!! Więcej opinii pod nazwą Global Income to ci sami właściciele!!

Zostaw opinię o Global Ekspert s.c. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Ekspert s.c.