Agencja Advanced BTL

Gdynia

Opinie o Agencja Advanced BTL

Aneta

@Tru piszesz, że pracujesz w firmie od kilku lat. Czy na przestrzeni tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jeśli próbowałaś współpracy z innymi agencjami, to chętnie też dowiemy się również, czym Advanced BTL wyróżnia się na ich tle.

Tru

Pracuje od kilku lat jako Konsultantka i Hostessa dla Advanced BTL na Śląsku. Czasami są lepsze topowe stawki, czasami gorsze. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Kontakt z koordynatorka bardzo dobry, zawsze jestem dokładnie poinformowana na czym polegać ma moja praca, gorąco polecam!

Aneta

@W.94 udało Ci się otrzymać wynagrodzenie? Rozumiem, że pierwszy raz wystąpiła taka sytuacja. Możesz powiedzieć coś więcej na temat Twojej dotychczasowej współpracy z Agencją Advanced BTL?

W.94

Agencja ogólnie w porządku. Zarobki jak na pracę dorywczą dobre, pracownice miłe, koordynatorzy też bardzo w porządku. Do tej pory nie było również problemu z wypłatą, wszystko było płacone na czas. Niestety, po raz pierwszy mimo upłynięcia terminu zapłaty, pieniądze dalej nie wpłynęły na konto. Mija tydzień od umownego terminu. Jest to ewidentnie wina agencji lub zleceniodawcy, bo wszystkie obowiązkowe papiery do agencji przesłałam już dawno. Przyczyna takiego opóźnienia nie jest znana. Uważam to za bardzo nie fair w stosunku do pracownic, od których systematyczność i terminowość są wymagane i bardzo mocno egzekwowane. Nie wiem dlaczego tak się stało, ponieważ tak, jak już wcześniej wspomniałam, do tej pory wszystko było jak najbardziej terminowo. Oprócz tej jeden wpadki, pracę w agencji polecam.

2sort
@W.94 25.01.2017 17:47

Zarobki dobre? Bricomarche Nowy Tomyśl 9.49 zł/h netto. To w okolicy Ukraina na produkcji ma 10 zł tak że bez komentarza.

aks

i to jest bardzo w porzadku, widzisz 4 miesiace to juz cos zazwyczaj pracownicy po miesiacu stwierdzaja,ze coś jest dla nich lub nie, ja tez uważam, ze skoro proponują umowy dla pracowników to musza sie z nich wywiazywać

seta

Ile razy w miesiącu można czytać taką pseudo ofertę?: "Witam, Poszukujemy osoby chętnej do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru na markecie budowlanym Bricomarche Nowy Tomyśl. 8-10 h miesięcznie Stawka 12 zł brutto za godzinę pracy Asortyment malarski - pędzle, wałki, taśmy, folie itp. Godziny pracy dowolne. Zainteresowany? Pozdrawiamy serdecznie, Agencja Advanced BTL" Od roku albo dalej to wałkują I NIE PRZYSZŁO IM DO GŁOWY ŻE NIE MA CHĘTNYCH!

Jola26
@seta 22.09.2016 22:55

Tak może i jest w ogłoszeniu Ale 1. Pracuje już prawie dwa lata i nigdy żadnego spóźnienia z wypłatą 2. W umowie mam 6 godzin tygodniowo Ale czasami robię około 12-13 w zależności ile poszło towaru bo Co? Masz w umowie 2 godziny tygodniowo i zostawisz sklep bez dołożenia towaru? Idziesz dokladasz dodatkowe godziny Ci wpadają 3. Tak jak pisałam wyżej mam dużo nadgodzin za które także wypłacają i u mnie wychodzi jakieś 10.56zl netto 4. To Ty sam wybierasz kiedy i o której idziesz do pracy Podsumowując wychodzę na tym miesięcznie około 500zl a te komentarze dziwne to piszą tylko Ci którzy nie mają pojęcia o pracy z tą agencją

Fachmann

Stawki dla bezdomnych, to co oferują nie można nazywać pracą, nawet dorywczą. Dajcie w kieszeń komuś w Brico/Mrówce/PSB 100zł to on wam to samo zrobi bez dodatkowych ludzi, pseudo umów i innych pierdół. A te śmieszne posty pochwalne powyżej to już max żenada.

Paul
@Fachmann 15.09.2016 14:56

A mi te dodatków parę złoty do pensji robi różnicę, i nie muszę się martwić czy wypłatę dostane czy nie bo jest umowa i wszystko na legalu. Na razie 4 miesiące z nimi pracuje i przelew zawsze na czas

Magda

Od jakiegoś czasu współpracuje z ta firmą. Pracuje jako hostessa, promotorka, animatorka. Jestem bardzo zadowolona stawki są wysokie, czasem premię , wypłata zawsze na czas, co jakiś propozycje na nowe akcje, wsYstko uczciwie , dbaja o pracownika ,koordynatorki bardzo miłe , zawsze jest z nimi kontakt. Naprawde mogę polecić :)

Magda

Wasze dane, jakie podajecie w umowach zabezpieczane są wg obowiązujących standardów i dostęp do nich mają jedynie upoważnione osoby wyłącznie w celach związanych z realizacją postanowień zawartych w umowach, np. aby utworzyć konta na panelach raportowych, być w kontakcie z danymi przedstawicielami firm zlecających w sprawach związanych z realizacją danych merchandisingów, wysłać wynagrodzenia lub roczne pity. W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt na adres: biuro@ad-btl.pl Pozdrawiamy, Zespół AD BTL

C

Ponieważ w takiej umowie podajesz swoje dane, raczej dobrze by było mieć 100% pewność komu się podaje i wiedzieć, że wszystko będzie ok.

C

W jaki sposób zawieraliście umowę z tą firmą? Czy w bezpośrednim kontakcie z pracownikiem firmy? czy może drogą zdalna - korespondencyjną?

surfer

piz, pracuje w Advanced BTL od 5 lat przy różnych projektach. Nigdy nie oferowali umowy o pracę dla merchandiserów, promotorów, animatorów, hostess czy dermokonsultantek - bo niby jak to sobie wyobrażasz? musisz zrozumieć że jest to praca " dodatkowa" i w zależności od zlecenia jest to od kilku to kilkunastu godzin w miesiącu. Jak chcesz mieć umowę o pracę pracując 8 czy 16 h w miesiącu? mają lepsze i gorsze zlecenia ale ja nie narzekam, czasami biorę od nich jakieś zlecenie które jest średnio opłacalne tylko po to żeby o mnie pamiętali jak będą mieli coś ekstra i jak widać pamiętają bo regularnie robię dla nich jakieś zlecenia ;)

Artur

nic dodać nic ująć jedna z najlepszych agencji, bardzo dobry kontakt nawet z drugiego końca kraju, wypłata na czas, mili i wyrozumiali koordynatorzy :)

Aleksandra

Merchandiser:rekrutacja odbyła się przez telefon -w moim przypadku Pan bardzo miły i konkretny:))Firma rzetelna i godna polecenia pracownicy w biurze są bardzo mili i zawsze można się z nimi dogadać. Pieniądze są na koncie zawsze na czas. Polecam:))

Kamil

Spoko zarobki - zawsze na czas, mili opiekunowie, żadnych problemów :) Można się świetnie dogadać, godziny można dostosować do swojego grafiku, firma nie robi absolutnie żadnych problemów. MEGA POLECAM :)

simon

Bardzo dobra atmosfera, szybko i rzetelne załatwianie spraw przez tą firmę. Wypłata na czas. Kontakt z pracownikami bardzo dobry.

skorpion

Firma rzetelna i godna polecenia pracownicy w biurze są mili i zawsze można się z nimi dogadać. Pieniądze są na koncie zawsze na czas. Gdy potrzepuje to dostosują terminy wizyt do mojego grafiku.

WK

Bardzo pozytywna atmosfera, pełny profesjonalizm, wypłaty na czas. z czystym sumieniem polecam ;)

wisła ja wisła

będąc na serwisie od roku mogę stwierdzić jednoznacznie: super ! nie sądziłem, że dla osób młodych jest możliwość podjęcia pracy dodatkowej, a tutaj zdziwienie. bardzo sobie chwalę, kompetentnych koordynatorów mojej pracy, zarobki też są super, serwis jest to dobra praca dla młodych ludzi, którzy szukają dorywczej pracy. z pełnym sumieniem Polecam :)

Łukasz

Pracuje dla agencji już jakiś czas. W okresie całej współpracy nie było żadnych opóźniej w wypłacie :). W razie problemów ze wszystkim można się dogadać. Polecam wszystkim współprace

Paweł

Pracuję dla tej agencji ponad 4 lata i w przeciągu tego okresu nie było ani razu opóźnień związanych z wypłata wynagrodzeń. Koordynatorzy mili i profesjonalni. Polecam wszystkim!

Marek

Dla mnie spoko, polecam. Robisz swoje, kasa na czas. Pracuje z nimi od kilku miesięcy na serwisach. Moja dziewczyna od czasu do czasu pracuje z nimi przy kosmetykach i tez sobie chwili, zawsze fajna dodatkowa kasa dla studenta.

Serwisant z Wielkopolski

Pracuję z nimi od stycznia jako serwisant (merchandiser - jak kto woli) i na razie bardzo sobie chwalę te współpracę. Wiem co mam robić i za ile i kasa tez na czas - dla tych co szukają dorywczej pracy - polecam!

gala

szukalem pracy dodatkowej.patrze fajna oferta z tej agencji.ale gdy przeliczylem stawke to pierwsza mysl taka ze chyba nienormalni sa.szkoda odpalac auta 8 razy w miesiacu za 90 zl.

słabiutko
@gala 16.07.2015 20:28

Znowu ogłoszenie dla frajera, 8 godzin w miesiącu za 11zł brutto! Szkoda paliwa na tą działalność charytatywną bo trudno to nazwać pracą, nawet dorywczą!

daa

stawki tak niskie ze szok.szukaja chyba bezdomnych do pracy za pare groszy(usunięte przez administratora)ocena ogolna niedostateczna.

Robert

Generalnie jeżeli chodzi o kwestię wynagrodzenia to czego spodziewasz się po pracy dorywczej? 50zł brutto za godzinę pracy? Albo 100 godzin pracy miesięcznie? Pracuje w Agencji już 2 lata - mam parę serwisów w paru marketach, miesięcznie mam 51 godzin na serwisie. Tygodniowo wychodzi około 8-13 godzin. Idealna praca dla studenta! Zaczynałem w Agencji z jednym marketem - 8 godzin miesięcznie, sprawdziłem się i zaproponowali mi większa ilość godzin i marketów. Dodatkowo z paru innych agencji pozbierałam sobie też parę serwisów i miesięcznie mam łącznie ok. 100 godzin. Można?

bardzo_słabo_płacą

11zł brutto dla merchandisera na godzinę, 2 godziny w tygodniu, 8 godzin w miesiącu, do wypłaty około 80zł netto jak dobrze liczę?! Szkoda odpalać samochód. Kwoty tak śmieszne że aż żenujące.

Adam

To jak obecnie w ogóle działa Agencja Advanced BTL? Zatrudniają dużo osób, bo spodziewałem sie znacznie wiekszej liczby komentarzy, a pojawia się jeden na miesiąc albo i jeszcze rzadziej i rzadko dotyczy on warunków pracy. Rekrutował się ktoś w ostatnim czasie i jest w stanie polecić tutaj pracę? Pozdrawiam.

niki

Bardzo wymagająca,są kontrole,czasem trzeba się pouczyć, ale pieniądze są raczej na czas,a stawka dobra nawet mogłabym powiedzieć,że czasem bardzo dobra. Polecam :)

merch Gdańsk

górnik - praca merchandisera jest praca dorywczą i wiąże się z dbaniem o ekspozycję produktów Klienta na regałach i ekspozytorach - tak ogólnie mówiąc.

merch gdańsk

Pracuje w tej agencji od dłuższego czasu, wypłata zawsze na czas, stawki spoko. Koordynatorzy mili i pomocni. Pracowałem już dla paru agencji tego typu lecz tylko z nimi współpracuje od dłuższego czasu.

LM_Gliwice_1&2

Pracowałem prawie dwa lata, nigdy nie miałem powodów do narzekania czy tez uwag co do firmy. Terminowe wypłaty wszystko pięknie i ładnie. Co do serwisowania to jako student praca bardzo dobrze mi odpowiadała gdyż sam decydowałem kiedy iść serwisować także praca nie kolidowała mi ze studiami. Co do wypłaty nigdy nie narzekałem na stawkę. Bardzo dziękuje za miłą współpracę :) Praca serwisanta nie jest szczególnie ciężka lecz wymaga solidności dokładności oraz pamiętania o terminowym raportowaniu oraz wysyłaniu kart pracy. Polecam wszystkim

merch Lbn

Firma rzetelna i profesjonalna. Osoby w biurze bardzo miłe, pomocne. Wypłata zawsze w terminie

lukash

Agencja ok, wypłaty zawsze na czas, współpraca w miłej o godnej polecenia atmosferze. Polecam

Norbi

Pracodawca godny polecenia!!! Pracuję już 2 lata i nigdy nie było żadnego problemu z porozumieniem się czy wyjaśnieniem jakichś niejasności. Pieniążki zawsze na czas i tyle ile być powinno, dobry kontakt z siedzibą w Gdyni, stałe zlecenia, miła atmosfera, życzliwi współpracownicy.

Rafal_G

Współpracuję z Agencją Advanced BTL od 2010 roku. Dziewczyny tam pracujące są bardzo sympatyczne i kompetentne w tym co robią. Najważniejsze, że prace jakie załatwiają są sprawdzone, legalne i z gwarantowaną wypłatą. Naprawdę można zaufać ludziom pracującym w tej Agencji. POLECAM !!!

lgr

dużo ofert, zero opóźnień z wypłatami, dobry kontakt, również polecam

klaudek
@lgr 09.05.2014 13:06
dużo ofert, zero opóźnień z wypłatami, dobry kontakt, również polecam

Jestem merchandiserem prawie rok, firma godna polecenia pomocna w razie jakichkolwiek problemów, solidna i rzetelna, a pieniądze zawsze na czas ;)

merch Krk

Kasa na czas, zleceń przybywa, stawki spoko, wymagający, ale wszystko przebiega w miłej atmosferze. Pracuję tam już ponad 2 lata! Narzekać nie mogę. Polecam!

Zostaw opinię o Agencja Advanced BTL - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Advanced BTL