Opinie o Agencja Advanced BTL w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Advanced BTL. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Advanced BTL o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Advanced BTL w Gdynia

Sebastian Nowy wpis

Po przepracowaniu kilku godzin firma każe młodym ludziom odsyłać umowy zlecenia na ich własny koszt. Słabe bardzo gdy ktoś się w ten sposób buduje finansowo. Jako rodzic takiej młodej osoby czuję się zniesmaczony.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Agencja Advanced BTL?

ALICE Nowy wpis

Dziś powinnam dostać wypłatę , czy jeśli nie wysłałam karty pracy wcześniej tylko godzinę temu to moge nie dostać pieniędzy na czas ? umowa jest podpisana

Wiktor Nowy wpis

Agencja Advanced BTL to super pracodawca. Czy dlatego tak rzadko piszecie? Szkoda

Merchandiser

Rekrutacja odbyła się przez telefon, znalazłem ofertę w internecie i wysłałem swoje CV. Po kilku dniach zadzwonił do mnie uprzejmy Pan z firmy, super rozmowa, zero problemów. :)

Pan z firmy pytał mnie czy pracuję, uczę się, jestem bezrobotny, pytał czy miałem już wcześniej doczynienia z tego typu pracą (wspomnę, że nigdy wcześniej nie pracowałem :P) i bez problemu dostałem tę pracę dorywczą :)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Hostessa

Pierwszy i ostatni raz pracowalam dla tej agencji.. od 6 lat pracuje jako hostessa, promotorka, fordanserka. NIGDY nie spotkalam sie z takimi oszustami. Potracenie 1zl/h ( caly tydzien akcji ) za nieregulaminowe zachowanie (ponoc zla sukienka) Na wyplate czekalam tj w umowie miesiac. Zwrotu za dojazd nie otrzymalam do dzis!! Koordynator po prostu robi sobie ze mnie jaja udajac ze nie widzi jak sie dobijam! Kpina! Nie polecam i szczerze odradzam. Strata czasu i nerwow!

Lukasz
@Hostessa

Moment, czegoś nie rozumiem - nie wywiązałaś się z omówionych z Agencją warunków umowy, wynagrodzenie dostałaś w terminie zgodnym z umową, tylko o 1zl/h Ci zmniejszyli stawkę, faktycznie sroga kara Cię spotykała... No tak, ale na anonimowym forum wszystko można napisać. Pozdrawiam!

Igor

Jeśli klient oczekuje od hostessy konkretnego stroju to akurat to jest ważne. Agencja pewnie dlatego potraciła , nie wiemy co zrobił klient.

Aneta

@Tru piszesz, że pracujesz w firmie od kilku lat. Czy na przestrzeni tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jeśli próbowałaś współpracy z innymi agencjami, to chętnie też dowiemy się również, czym Advanced BTL wyróżnia się na ich tle.

Tru

Pracuje od kilku lat jako Konsultantka i Hostessa dla Advanced BTL na Śląsku. Czasami są lepsze topowe stawki, czasami gorsze. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Kontakt z koordynatorka bardzo dobry, zawsze jestem dokładnie poinformowana na czym polegać ma moja praca, gorąco polecam!

Aneta

@W.94 udało Ci się otrzymać wynagrodzenie? Rozumiem, że pierwszy raz wystąpiła taka sytuacja. Możesz powiedzieć coś więcej na temat Twojej dotychczasowej współpracy z Agencją Advanced BTL?

W.94

Agencja ogólnie w porządku. Zarobki jak na pracę dorywczą dobre, pracownice miłe, koordynatorzy też bardzo w porządku. Do tej pory nie było również problemu z wypłatą, wszystko było płacone na czas. Niestety, po raz pierwszy mimo upłynięcia terminu zapłaty, pieniądze dalej nie wpłynęły na konto. Mija tydzień od umownego terminu. Jest to ewidentnie wina agencji lub zleceniodawcy, bo wszystkie obowiązkowe papiery do agencji przesłałam już dawno. Przyczyna takiego opóźnienia nie jest znana. Uważam to za bardzo nie fair w stosunku do pracownic, od których systematyczność i terminowość są wymagane i bardzo mocno egzekwowane. Nie wiem dlaczego tak się stało, ponieważ tak, jak już wcześniej wspomniałam, do tej pory wszystko było jak najbardziej terminowo. Oprócz tej jeden wpadki, pracę w agencji polecam.

2sort
@W.94

Zarobki dobre? Bricomarche Nowy Tomyśl 9.49 zł/h netto. To w okolicy Ukraina na produkcji ma 10 zł tak że bez komentarza.

aks

i to jest bardzo w porzadku, widzisz 4 miesiace to juz cos zazwyczaj pracownicy po miesiacu stwierdzaja,ze coś jest dla nich lub nie, ja tez uważam, ze skoro proponują umowy dla pracowników to musza sie z nich wywiazywać

seta

Ile razy w miesiącu można czytać taką pseudo ofertę?: "Witam, Poszukujemy osoby chętnej do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru na markecie budowlanym Bricomarche Nowy Tomyśl. 8-10 h miesięcznie Stawka 12 zł brutto za godzinę pracy Asortyment malarski - pędzle, wałki, taśmy, folie itp. Godziny pracy dowolne. Zainteresowany? Pozdrawiamy serdecznie, Agencja Advanced BTL" Od roku albo dalej to wałkują I NIE PRZYSZŁO IM DO GŁOWY ŻE NIE MA CHĘTNYCH!

Jola26
@seta

Tak może i jest w ogłoszeniu Ale 1. Pracuje już prawie dwa lata i nigdy żadnego spóźnienia z wypłatą 2. W umowie mam 6 godzin tygodniowo Ale czasami robię około 12-13 w zależności ile poszło towaru bo Co? Masz w umowie 2 godziny tygodniowo i zostawisz sklep bez dołożenia towaru? Idziesz dokladasz dodatkowe godziny Ci wpadają 3. Tak jak pisałam wyżej mam dużo nadgodzin za które także wypłacają i u mnie wychodzi jakieś 10.56zl netto 4. To Ty sam wybierasz kiedy i o której idziesz do pracy Podsumowując wychodzę na tym miesięcznie około 500zl a te komentarze dziwne to piszą tylko Ci którzy nie mają pojęcia o pracy z tą agencją

Fachmann

Stawki dla bezdomnych, to co oferują nie można nazywać pracą, nawet dorywczą. Dajcie w kieszeń komuś w Brico/Mrówce/PSB 100zł to on wam to samo zrobi bez dodatkowych ludzi, pseudo umów i innych pierdół. A te śmieszne posty pochwalne powyżej to już max żenada.

Paul
@Fachmann

A mi te dodatków parę złoty do pensji robi różnicę, i nie muszę się martwić czy wypłatę dostane czy nie bo jest umowa i wszystko na legalu. Na razie 4 miesiące z nimi pracuje i przelew zawsze na czas

Magda

Od jakiegoś czasu współpracuje z ta firmą. Pracuje jako hostessa, promotorka, animatorka. Jestem bardzo zadowolona stawki są wysokie, czasem premię , wypłata zawsze na czas, co jakiś propozycje na nowe akcje, wsYstko uczciwie , dbaja o pracownika ,koordynatorki bardzo miłe , zawsze jest z nimi kontakt. Naprawde mogę polecić :)

Magda

Wasze dane, jakie podajecie w umowach zabezpieczane są wg obowiązujących standardów i dostęp do nich mają jedynie upoważnione osoby wyłącznie w celach związanych z realizacją postanowień zawartych w umowach, np. aby utworzyć konta na panelach raportowych, być w kontakcie z danymi przedstawicielami firm zlecających w sprawach związanych z realizacją danych merchandisingów, wysłać wynagrodzenia lub roczne pity. W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt na adres: biuro@ad-btl.pl Pozdrawiamy, Zespół AD BTL

C

Ponieważ w takiej umowie podajesz swoje dane, raczej dobrze by było mieć 100% pewność komu się podaje i wiedzieć, że wszystko będzie ok.

C

W jaki sposób zawieraliście umowę z tą firmą? Czy w bezpośrednim kontakcie z pracownikiem firmy? czy może drogą zdalna - korespondencyjną?

surfer

piz, pracuje w Advanced BTL od 5 lat przy różnych projektach. Nigdy nie oferowali umowy o pracę dla merchandiserów, promotorów, animatorów, hostess czy dermokonsultantek - bo niby jak to sobie wyobrażasz? musisz zrozumieć że jest to praca " dodatkowa" i w zależności od zlecenia jest to od kilku to kilkunastu godzin w miesiącu. Jak chcesz mieć umowę o pracę pracując 8 czy 16 h w miesiącu? mają lepsze i gorsze zlecenia ale ja nie narzekam, czasami biorę od nich jakieś zlecenie które jest średnio opłacalne tylko po to żeby o mnie pamiętali jak będą mieli coś ekstra i jak widać pamiętają bo regularnie robię dla nich jakieś zlecenia ;)

Artur

nic dodać nic ująć jedna z najlepszych agencji, bardzo dobry kontakt nawet z drugiego końca kraju, wypłata na czas, mili i wyrozumiali koordynatorzy :)

Aleksandra

Merchandiser:rekrutacja odbyła się przez telefon -w moim przypadku Pan bardzo miły i konkretny:))Firma rzetelna i godna polecenia pracownicy w biurze są bardzo mili i zawsze można się z nimi dogadać. Pieniądze są na koncie zawsze na czas. Polecam:))

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Advanced BTL - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Advanced BTL?

Kandydaci do pracy w Agencja Advanced BTL napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Advanced BTL