Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

jA

Mają, ale na produkcję czy magazyny dla niewykwalifikowanych pracowników, albo słabo wykwalifikowanych (np. tylko z uprawnieniami na wózki, ale bez szkół)

ten co wywalil dawno tego z czerwona glowa na te f

To co jest teraz to owoc tego co bylo kiedys sekretarka starca trzesla dyrektorami duza czesc to lizusy i przydupasy na szczescie po abdykacji sekretarki ze starcem wiekszosc wypier.. nowy prezes to byla specjalna zagrywka wczesniej najlepsi odeszli po reformach personalnych wypadek ktory tam sie wydarzyl to efekt baizel pozostal jeszcze kilku moich znajomych tam tyra nieliczni z nich sa fachowcami teraz nastals era dupowlazow i lizusow

Ja pracowalem na wielu wydzialach tam jest hory klimat pijani i nacpani przychodza do roboty sam bylem swiadkiem i nikt tego nie widzi a administrator niech nie wazy sie usuwac bo wysle do gazety przez jednego cpuna musialem za dwoch robic

kcuf

Wspolczuje tym ktorzy musza (usunięte przez administratora) na palecie:)bo reszta wali w choooya jak zorro na butelkach i korkach. No jest jeszcze pakowacz ale ten sie tez zbytnio nie narobi:))) Pracowalam w wielu zakladach ale w tej firmie panuje chora hierachia i podzial obowiazkow i wychodzi na to, ze najciezej fizycznie narobi sie ten co musi ukladac kartony na palete

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
latryna lenina

jak ktoś niema mózgu to sie narobi jak osioł,przychodzi taki co potrafi tylko facebooka odpalać i nic wiecej to potem tak jest.25 letnie i starsze chłopy nie wiedzą jak wyglada klucz lub młotek czyli zero pojecia o czym kolwiek,a potem płacz ze jest cieżko...czesciowo sami sobie winni bo niema tam wielkich filozofi czysta logika w tym przypadku jej ABSOLUTNY BRAK i płacz.

Ktoś

Wiecie co, ja uważam, że tragedii nie ma. Nie ma się co oszukiwać pracować trzeba. Smieszą mnie osoby które przychodzą do nas i odchodzą, gdy okazuje się, że tam trzeba pracować a nie pić kawkę. Szału z kasą nie ma, ale w domu tego się nie wysiedzi.

Majka

Ja pracuje w Mcbride ale w wielkiej brytani i jest tak samo (usunięte przez administratora) i tyle!!!

xxxxxxxx

Spoko robota ale kierownictwo ze zmiany C i D to pożal się Boże.Szczegolnie zalosny C..... i jego żonka hahahahahah

fajs

ja jestem zadowolony nie narzekam a moim zdaniem jak ktoś chce to będzie robić i to jest moje zdanie

xxxxxx

Witam....czytam tak to wszystko i bardzo Wam wspolczuje....czas to zmienic....zwolnic tych co maca i nie potrafia pracowac w grupie....napisac skarge do dyrektora ale nie Polaka tylko Anglika....mysle , ze pomoze....pisaliscie, ze zwykli pracownicy nie traktuja Was dobrze...napisac skarge albo porozmawiac osobiscie...pozdrawiam

Masz racje banda i tyle pracuje tam to wiem szukam juz nowej pracy 2 robi 3 pali glupa opisze wiecej jak sie zwolnie z tego obozu kilka wydzialow lamie prawa pracownika ze ludzie w depresie popadaja nie dajcie sie ludzie jeden brygadzista tez przegina ale na opis przyjdzie czas pozdrawiam judzi ktorzy chcieli pracowac jak czlowiek a przez paru cwaniakow musza odejsc

AAKK

I HASLO PROWADZACEJ LINIE : A, TERAZ IDZIESZ NAPIERDALAC ŁAPKAMI NA BUTELKI !!! JESTES NOWY MASZ PRZEJEBANE,DOMYSLAJ SIE SAM,GDZIE CO LEZY I JAK ZROBIĆ,A JAK SIE NIE DASZ TO CIE ZGNOJA I REZYGNUJESZ Z PRACY.A,NA KONIEC KIEDY REZYGNUJESZ Z PRACY PO 3 DNIU REZYGNUJAC Z PRACY,BIERZESZ PLECAK W DRODZE DO WYJSCIA, NAPADA CIE OD TYLU LINIOWA I WYKRECAJAC RĘKĘ,PROPONUJE CI WYJSC POZA ZAKLAD MÓWIAC "CHOC OBIJĘ CI MORDĘ"I CYTUJĘ " JA CIE ZNAJDE" TO JAKAS MASAKRA NIE WIEM OBAWA ZE DAJESZ SOBIE RADE? DLATEGO JEST TAM TAKA ROTACJA,BO CIE GNOJA.MASAKRA ,NIE MUSISZ NIE PCHAJ SIE TAM.TAM CHYBA ROBIĄ SAMI DESPERACI...!!!!!!!!!!! DLA MNIE TO NIE KONIEC JA TEGO TAK NIE ZOSTAWIĘ NIE MAM NIC DO STRACENIA.

Agnieszka
@AAKK

ZGADZAM SIĘ !!!

to jest zaklad gdzie czlowiek pracuje nad nerwami a nie nad normalnym obowiazkiem za malo kontroli w tym zakladzie lamane przepisy i tyle pracowalem to wiem

tacy ludzie po studiach przy dobrych stanowiskach maja dobrze w pracy zle jedynie przecietny czlowiek

jA

Praca w McBride - jak w wielu fabrykach, do lekkich nie należy, jednak ma też wiele zalet - stabilność (po zatrudnieniu na kilkumiesięczny okres na pełnoskładkową umowę zlecenie możliwość przejścia na umowę o pracę), wynagrodzenia powyżej minimum krajowego (ale tylko dla solidnych pracowników, leser nie zarobi zabyt wiele...). Myślę, że w Mcbride lepiej się pracuje niż w innych strzeleckich firmach, gdzie zatrudnia się powyżej 200 pracowników.

xxx

Jak swiezaki nie interesuja sie maszyna, przezbrajaniem itp to nie dziwota ze non stop paleta......

na mleczkach 4 robi reszta sie obija swiezaki robia za 3 jak w niewoli to jest moja opinia i odpowiedz kolego

Zenek

To chyba jesteś brygadzistą/ką bo twoja ortografia jest perfekcyjna.

@Zenek

TO CHYBA JESTES Z KLIKA RAZEM

ECH

PISZECIE TAK, A NIGDY TAM NIE PRACOWALIŚCI... JA PRACUJE NA MLECZKACH I NIE NAŻEKAM.. PRACA JEST. OK

zgadzam sie z toba tak jest do teraz

robotnik

straszna robota bezprawie na mleczkach

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.