Opinie o Szybki Kęs w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szybki Kęs. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szybki Kęs o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szybki Kęs w Kraków

nero

NIKITA nie ci którzy się proszą o to, tylko ci którym " WŁADZA" każe, a oni mają za mało odwagi żeby powiedzieć "NIE". A tak po za tym jak ktoś chce pracować 250h w miesiącu , to się nie odzywa , że mu jakaś niedola.

NIKITA

NERO tak pracują tylko ci którzy o to proszą a potem (usunięte przez administratora)oni są biedni! Ale chyba się do nich zaliczasz skoro tak (usunięte przez administratora)..!!

nero

TOMEK umiesz liczyć ???? 20 dni w miesiącu po 13h. I co są nadgodziny?

cmok

Co to znaczy, że wygrałaś? Co i z kim wygrałaś?

Brałeś udział w rekrutacji do Szybki Kęs. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
nero

Oj tak idealny ,tak samo jak i reszta "Władzy"(usunięte przez administratora)

inna

Ta zmienił się:]:]. Po prostu idealny menager.

ania

jest masakram nie polecam tam nikomu pracy (usunięte przez administratora)

@ania

Oj Rafał Rafał podpisujesz się jako Ania! Czy to nowy pomysł na życie :)????

:P

Balbina

De iure To po łacinie osiołku!

balbina

WOOW ROBI SIĘ CIEKAWIE.

ŻE NIBY TA Z KUCHNI.

Tamara

I jeszcze Krysia ;)

anetka

Droga Olu nic w SZYBKIM KĘSIE nie zależy od stażu , tylko od widzimisie menagera. Stawka godzinowa i umowa tez. Możesz tyrać pięć lat na takiej samej stawce , a możesz po roku dostać podwyżkę . (usunięte przez administratora).Były są gorsze osoby w tej firmie..... A o jakiej większości kireowników ty piszesz skoro są ty dwie ??????

Ola
@anetka

Widzisz mało wiesz bo kierowniczek jest dokładnie pięć.

ula

Tina to kim ty jesteś w tej firmie , skoro nawet kierowniczki mają umowę na czas określony

nikita

Była księgowa zawsze miała się za wielką damę lecz jej całokształt mówi o niej że to po prostu prostaczka z wielką mor..!Jej gburstwo i chamstwo było znane w całej firmie ale czego można się spodziewać po osobie której słoma z butów wystaje! Nigdy nie była osobą kompetentną do tego stanowiska.

Ola
@nikita

Niestety ale ta firma ma pecha jeśli chodzi o księgowe. Nowa niewiele różni się od starej. No chyba ze tak już jest że księgowe takie już są. Może na początku zachowywała pozory, no ale cóż jak ktoś się burakiem urodził to kanarkiem nie zdechnie. A może ktoś wie co teraz robi wspaniała (usunięte przez administratora) ? @ula to jaką kto ma umowę nie zależy od stanowiska tylko od stażu pracy. Z tego co wiem to większość kierowników ma już na stałe. Pozdrowienia dla sympatycznych koleżanek z NH!

Ona
@Ola

No co robi pewnie sie goni po nowej hucie w dresiku. Przecież to nowohucka celebrytka z trzepaka oderwana.!

ula

Tina to masz na stałe tą umowę czy na trzy lata ??

tina
@ula

ja juz na stałe

ula

Tina to masz na stałe tą umowę czy na trzy lata ??

Tina

Ja mam na stałe , z tego co wiem pierwsza na trzy miesiące potem trzy lata.

Tina

mój chłopak pracuje w omeko tam stary goski był kierownikiem ale zachowywał się jak dyrektor jakis albo wlasciciel ale tez spuscili po nim wode jak się na nim poznali.

Tina

Co do płacy to dość indywidualnie podchodzą. A co do atmosfery to odkąd niema goski księgowej to jest spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Szybki Kęs - Kraków

Szybki Kęs
2.9/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Podhalańska 7
    30-430 Kraków