MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Nowa

Kuba no tak mi chodzi własnie do Niemiec.. ale chyba tam juz nie przyjmują

Nowa

Ktoś się orientuje czy sa jeszcze jakies aktualne oferty pray bez znajomosci jezyka ? od zaraz?

mejka

Witam, czy ktoś jedzie do Horb na 20-go do mycia skrzynek logistycznych?

blaba

Są tylko dwie zmiany Słoneczko ! Praca bardzo fajna i przyjemna.Byłam tam w roku 2014 krótko,ale bardzo fajnie tam było.Niestety w tym roku mnie tam nie chcą.Aplikowałam tyle razy i nikt się nie odzywa.Tak czy siak samych przyjemności w Geeste Ci życzę koleżanko.

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Martaa

Witam was. Cy ktoś mógłby mi napisać czy na tym pakowaniu ciastek w Geeste są nocki??? jaki jest tam system zmianowy??

nowa

A jakie zarobki netto mniej wiecej we Wroclawiu

mandala

no raczej wszystkie maja do Niemeic przecie? o skrzynkach slyszalem ze spoko, moi znajomi pojechali, gdzies na dół Niemeic więc daleko-polecaja mi ale ja znam jezyk i chce na wozek bo lepsze stawki z jezykiem sa.

Felix

Zarobki spore jak znasz niemiecki podstawy to 1000 euro, jak biegły czyli coś stękasz tam w miarę 2200euro,no i wygląd daje trza mieć schludny.

aga

Też szukam opinii na temat pracy biurowej w dziale logistyki. Pracuje tam ktoś?

pikolo

umowa niemjecka, zmiany dwie mamy, ej praca jesli ktoś na produkcji robił to spoko, rozne stanowiska wiec dla kobiet dostosowane

nowa

Czy pracuje ktoś we Wrocławiu z Mondi na myciu skrzynek logistycznych?

@nowa

ja pracuję na początku było trochę ciężko jak startowaliśmy bo obciążenie duże, ale teraz wszystko się ustabilizowało. Doszedł dodatek za dojazdy i premia za frekfencję, więc finansowo w porządku. Podobno będzie też dla najlepszych premia za efektywność

@pracownik

Czy dla kobiet będzie to ciężka praca?Jakie zmiany i umowa?

Kate

Miałam okazję współpracy, na szczęście krótkiej bo była nieudana. Warunki inne, realia inne. Ja osobiście nie polecam

lena88

siemanko czy mogła by się jakaś osoba wypowiedzieć która pracuje na skrzynkach ?? jakie zarobki jak mieszkania jak wiara w tych mieszkaniach ? może to dziwne pytanie ale czy pokoje są zamykane na klucz ? czy jest jena lodówka na wszystkich czy jak ?? proszę o odp jak najprędzej podaję emeila : milagross1988@o2.pl

pikna

kamea- teraz jest wiecej-w zaszlym roku jak probowalam wyjechac to byla stawka mniejsza teraz mowila babka o jeszcze wiekszej. oby mi sie udalo tym razem szkolilam jezyk a praca slyszalam bardzo przyjemna i babeczki wracaja tam co roku wiec musi byc fajnie

myszka

ja tyle razy aplikowalam i się nie odezwali.Znam jezyk niemiecki w stopniu podstwowym.Poztym pracuje na produkcji wyrobow czekoladowych i doswiadczenie posiadam.Widocznie mnie nie chcą i tyle.

Pracownik Mondi
@myszka

Witam serdecznie - oferta pracy dla Pakowaczek jest aktualna. Właśnie ruszyła rekrutacja, zachęcam do kontaktu bezpośrednio z nami - numer telefonu pani rekruterki: 505 994 757

pikna

do mnie wczoraj dzwonili że na maj termin wiec jest juz

malutka

cos słyszałam, ze maj, moze czerwiec najlepiej zadzwon i zapytaj, tez chciałam jechac ale musisz chociaz troche znac niemiecki a ja nic nie kumam w tym temacie

myszka

kto wie kiedy będą zatrudniać do Geeste na produkcje.

kamea
@myszka

jechałabym do Geeste na produkcję, możesz napisać ile się mniej więcej zarabia, czy warto?? Jest duże tempo i temperaturę da się wytrzymać?

kamim

Czy ktoś korzystał w Mondi z kursu nauki niemieckiego i później podjął pracę w Niemczech?

Jacek

Firma jest git!

Lolel
@Jacek

a pracujesz tam jacek?

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 97 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.