opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MONDI

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 3000 ocen
Opinie(2235)
Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)

Opinie(2235)

Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)
Logo
  • O MONDI
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MONDI

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o MONDI sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MONDI Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MONDI sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    15.03.2016 18:14

    Inne

    Może i fajna ale kasa mała
    ReviewUserIcon
    arczi

    15.03.2016 14:33

    Inne

    No właśnie pracował już ktoś na tych skrzynkach logistycznych, myciu i sortowaniu?
    ReviewUserIcon
    mlody

    15.03.2016 16:04

    Inne

    pracowalem tam dwa miesiace w wakacje fajna i prosta robota
    ReviewUserIcon
    arczi

    15.03.2016 19:02

    Inne

    Dzięki młody :)Tylko tak się zastanawiam kogo oni tam biorą, bo wysyłam im już nie pierwszy raz aplikację na tą ofertę i cisza do tej pory.
    ReviewUserIcon
    Qunker

    14.03.2016 18:38

    Inne

    Mam pytanie czy ktoś pracował jako elektryk za pośrednictwem z Mondi ? jak tak to proszę o jakieś wskazówki jak było jak jest ile płacą itp z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    nowy

    11.03.2016 07:33

    Inne

    witam chiałem zapytac czy ktos moze pracował w rettenmeier firma oborbki drewna jezeli tak bardzo prosze o opinie ak tam jest jezeli nie mm doswiadczenie w tym zawodzie czy poadze soebie??? dziekuje z góry za dpowiedz
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.03.2016 14:23

    Inne

    Agencja Pracy Mondi, na prawdę godna polecenia, pewne zakwaterowanie, pieniądze na czas, pracowałam przez tą agencję 2 razy i nie było żadnego problemu. Znam agencje, które w ogóle się nie przejmują pracownikiem za granica, a Panie z biura Mondi nawet w dni wolne odbierają tel.
    ReviewUserIcon
    Kola

    29.02.2016 18:49

    Inne

    Marta a kiedy Ty jedziesz?
    ReviewUserIcon
    obserwator

    29.02.2016 17:05

    Inne

    Marta, kiedy masz wyjechać ? skąd jesteś ?napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    marta

    29.02.2016 11:17

    Inne

    Jedzie moze ktos do skrzynek logistycznych do Grettstadt? Albo moze juz tam jest i mogłby cos napisac jak tam jest i warunki mieszkalne jakie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.02.2016 12:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mika

    23.02.2016 18:57

    Inne

    Mondi nie pobiera od Ciebie żadnych opłat - bezpośrednio zatrudnia. Ja tam jestem zadowolona
    ReviewUserIcon
    Jurek

    23.02.2016 19:18

    Inne

    dobry pracodawca i pomogą jak jest potrzeba. szczególnie dzięki za pani Mileny i Agaty! opłat nie pobierają bo przecież to jest zakazane
    ReviewUserIcon
    PIOTR12011

    18.02.2016 12:44

    Inne

    CZY KTOŚ PRACUJE JAKO OPERATOR WÓZKA U RETTENMAYERA PRZEZ MONDI PROSZĘ O INFO [email protected]
    ReviewUserIcon
    DE

    15.02.2016 10:56

    Inne

    W Polsce z podatkiem jest podobnie. Jeśli wynajmuje się nieruchomość na cele mieszkalne ( a więc osobie fizycznej ) to jest zwolnienie z VATu, jeśli na cele komercyjne ( czyli wynajmującym jest firma ) to Vat 23 %
    ReviewUserIcon
    niki

    11.02.2016 11:20

    Inne

    nie ma konkretnego terminu wyjazdu, bo brak auta.Ale za mieszkanie max 300e, przynajmniej tak mówiono. Jaki podatek 21 euro ???? proszę o jakieś info na [email protected]. Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    wiśnia

    11.02.2016 13:22

    Inne

    ja pracuje już pare miesiecy firma placila za mnie przelewem za mieszkanie i na rachunkach zawsze byl podatek. Tera place sam bo znalazlem sobie mieszkanie i place gotowka, ale mniej.
    ReviewUserIcon
    gość

    10.02.2016 22:20

    Inne

    Macie juz konkretny termin wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    żabcia

    10.02.2016 22:00

    Inne

    ja juz pracuje w schwerte i jest spoko. Trzeba swoim autem jechac. Tylko uwazajcie na mieszkanie bo pewnie bedzie placic za pare około 600 euro to jest drogo i jeszcze ten nielegalny podatek 21 euro. Przypilnujcie tego. Bo my juz szukamy innego. Kiedy przyjeżdziacie? Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    niki

    10.02.2016 14:16

    Inne

    A jak u Was? tez wymagają auta ?
    ReviewUserIcon
    Gość_1

    09.02.2016 21:25

    Inne

    niki a kiedy dostałeś/aś ofertę ?
    ReviewUserIcon
    niki

    09.02.2016 16:25

    Inne

    Witam czy ktoś jedzie teraz do mycia skrzynek, do jakiej miejscowości ?
    ReviewUserIcon
    ja

    09.02.2016 20:47

    Inne

    ja do szwarte moze
    ReviewUserIcon
    niki

    10.02.2016 12:41

    Inne

    dostałem oferte ale trzeba jechać swoim autem
    ReviewUserIcon
    Boyka

    02.02.2016 13:29

    Inne

    siema pytanko nastepujace jest ktos moze przez Mondi jako operator wozka widlowego?jak tak to prosze szczerze opisac czy to sie oplaca
    ReviewUserIcon
    Pak

    31.01.2016 22:49

    Inne

    Czy ktoś już wyjechał do skrzynek logistycznych i może coś napisać więcej?
    ReviewUserIcon
    men

    02.02.2016 08:47

    Inne

    ja bylem w zeszlym roku prosta robota tylko przekladasz te skszynki z miejsca na miejsce sa puste no ale trzeba się ruszac
    ReviewUserIcon
    gość

    31.01.2016 18:10

    Inne

    Widziałem ofertę do pakowania mięsa na Niemcy , ciekawe ile biorą za mieszkanie firmowe i ile zostaje potem wypłaty na czysto , no i jakie warunki mieszkaniowe , bo to całkiem ważne
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MONDI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    mika

    17.01.2016 18:05

    Inne

    @Karola a do jakiego miasta jedziesz?Bo ja jade do pakowania miesa, tu mi zaoferowali umowe niemiecka + diete i to praca na dłuzszy czas a nie na sezon,
    ReviewUserIcon
    Karola

    13.01.2016 23:27

    Inne

    Ja sie wybieram do mycia skrzynek logistycznych czy ktos jeszcze???
    ReviewUserIcon
    lefty

    27.01.2016 15:41

    Inne

    jak sie pracuje? my tez jedzeimy do skrzynek logistycznych
    ReviewUserIcon
    trust

    13.01.2016 13:59

    Inne

    Czy jedzie ktoś po kursie niemieckiego do pracy w Geeste przy produkcji ciasteczek? prosze o kontakt GG 12881386 Jak to wszystko wyglada , czy to nie sciema z tym kursem i pozniej proponowana oferta pracy?
    ReviewUserIcon
    ciastka

    13.01.2016 15:28

    Inne

    ja w zeszłym roku robiłam ten kurs jakos zimom i potem w lecie wyjechałam na pakowanie ciastek. Dogadywalam się ogolnie warunki okej. praca spoko tylko w tempie no i goraco na hali ale nie ma co narzekać.
    ReviewUserIcon
    LOYT

    11.11.2015 19:31

    Inne

    CZY PRACUJE JUŻ KTOŚ W ROTHLEIN JAKO OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?PROSZĘ O OPINIE NA TEMAT TEJ PRACY
    ReviewUserIcon
    eurowaluta

    02.11.2015 17:18

    Inne

    Witam 30km do pracy? to sporo limit to 10 ,15max a pozatym mam pytanie czy jest to praca na Niemieckich warunkach czy na Polskich gdzie odprowadzane są składkijest to bardzo istotne przy rozpoczęciu pracy w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    ewka

    03.11.2015 08:28

    Inne

    Dojazdy są różnie. ja mam 19km . Jak jesteś na miejscu to można samemu też się rozglądnąć i poszukać coś bliżej. Warunki masz 100% niemieckie. Wszystkie zasady, wynagrodzenie, podatki, składki socjalne itp. są odprowadzane tak jak u Niemca. Dostaniesz od firmy informator gdzie wysztko ci dokładnie wytłumaczo
    ReviewUserIcon
    Bubo

    14.10.2015 16:48

    Inne

    Czy ktoś teraz 19 nastego wybiera się do mycia pojemników do Niemiec z tej agencji

    Kontakt - MONDI sp. z o.o.

    Plac Andersa 3 61-894 Poznań

    NIP:7010272689

    KRS:0000372581

    https://mondi.pl/
    Branże: Oprogramowanie - Systemy IT

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Janek

    11.10.2015 09:45

    Inne

    mi bardzo pomogli z zakwaterowaniem. Praca całkiem niezła. Zawsze masz do kogo zadzwonić o pomoc. polecam
    ReviewUserIcon
    Kasia.

    31.08.2015 11:44

    Inne

    Mam pytanie- jeżeli się wyjeżdża do pracy na produkcje/ zbiory ile pieniążków trzeba ze sobą zabrać?
    ReviewUserIcon
    gerwazy

    23.08.2015 11:43

    Inne

    wózki widłowe okolice stuttgadu byłem tydzień. ktoś chce informację to kontakt GG 4336936
    ReviewUserIcon
    garmitt

    22.08.2015 16:42

    Inne

    @Cerek byłem kilka dni temu się zorientować w sprawie pracy i praktycznie wyjazd w ciągu kilku dni. Podaj email wyślę Ci kartkę ze szczegółami pracy.
    ReviewUserIcon
    garmitt

    20.08.2015 14:45

    Inne

    Czy ktoś już pracuje jako pracownik mycia skrzynek i może coś więcej powiedzieć o pracy?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    11.08.2015 10:34

    Inne

    czy ktoś może juz się wypowiedzieć na temat tej pracy?
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    03.08.2015 16:12

    Inne

    dla mnie ok
    ReviewUserIcon
    MONDI

    23.07.2015 16:32

    Inne

    KOMUNIKAT OD FIRMY MONDI POLSKA AGENCJA PRACY SP. Z O.O. U W A G A! w sieci pojawiły się fikcyjne oferty pracy związane z wprowadzaniem danych do Excela, w odpowiedzi na które Kandydaci otrzymują wiadomość e-mail z prośbą o udostępnienie szczegółowych danych osobowych (poniżej zamieszczona treść) podpisane nieprawdziwym nazwiskiem pracownika oraz nazwą firmy MONDI. INFORMUJEMY, ŻE FIRMA MONDI POLSKA AGENCJA PRACY SP. Z O.O. NIE JEST I NIGDY NIE BYŁA AUTOREM ZARÓWNO OFERT PRACY O WSPOMNIANEJ TREŚCI, JAK RÓWNIEŻ PRZESYŁANYCH ZWROTNIE WIADOMOŚCI E-MAIL ZACHĘCAJĄCYCH DO UDOSTĘPNIANIA SZCZEGÓŁOWYCH DANYCH OSOBOWYCH I DOKONYWANIA PRZELEWÓW. TREŚĆ WIADOMOŚCI: "Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Praca polega na wprowadzaniu danych do systemu komputerowego Głównie są to arkusze Excela. Praca jest prosta i przyjemna. Za każdą poprawnie wprowadzoną stronę danych płacimy 2zł Miesięczna pensja waha się od 2000 do 3000 zł netto w zależności od Państwa wyników. Wszelkie dokumenty potrzebne do pracy dostarcza kurier w każdy wtorek. Pensja przelewana jest na Państwa konto bankowe w naszym systemie co tydzień. W przypadku chęci podjęcia współpracy proszę o przesłanie kompletu danych: status małżeński : kawaler/panna lub żonaty/mężatka lub wdowa/wdowiec imię nazwisko adres zameldowania pesel seria i numer dowodu osobistego data ważności dowodu osobistego numer konta bankowego i nazwa banku nazwisko panieńskie matki oraz jeśli posiadacie Państwo - nip dodatkowo: adres do korespondencji jeśli inny niż zameldowania. Weryfikacja polega na sprawdzeniu zgodności podanych danych z tymi na Państwa rachunku bankowym. Jeśli różnią się one od podanych danych zameldowania to proszę o informację o tym fakcie i podanie danych jak w rachunku bankowym Na podane dane zostanie założony dla Państwa rachunek bankowy w naszym systemie. Na to konto w przyszłości spływać będzie całkowite wynagrodzenie za Państwa pracę dla nas. Oprócz tego poproszeni zostaniecie Państwo o przelanie kwoty 1zł na podany rachunek bankowy. Kwota ta jest potrzebna do weryfikacji Państwa danych i zostanie zwrócona w całości. Przelew musi zostać wykonany nie później niż w ciągu 24h od przesłania do Państwa drogą e-mailową danych do jego wykonania! WAŻNE : WERYFIKACJA POLEGA NA PORÓWNANIU DANYCH Z DANYMI Z PAŃSTWA RACHUNKU BANKOWEGO. W ZWIĄZKU Z TYM PODANE DANE MUSZĄ BYĆ IDENTYCZNE JAK TE NA RACHUNKU BANKOWYM. PROSZĘ O PODANIE NUMERU KONTA Z KTÓREGO ZOSTANIE DOKONANA WPŁATA WERYFIKACYJNA Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez naszego pracownika przesłana zostanie Państwu w formie elektronicznej umowa. Umowę należy wydrukować, podpisać i zachować W ciągu następnych 7 dni zjawi się u Państwa kurier wraz z pierwszą- próbną partią danych do wprowadzenia. Jeśli dane zostaną wprowadzone poprawnie, na Państwa konto wpłynie wynagrodzenie i rozpoczniemy regularną współpracę" PROSIMY O CZUJNOŚĆ! Z WYRAZAMI SZACUNKU PRZEDSTAWICIELE FIRMY
    ReviewUserIcon
    Marcin i Natalia G.

    19.06.2015 15:07

    Inne

    Szczerze polecamy współpracę z Panią Lilianną M. oraz Agatą K. Pomimo, że ostatecznie nie wyjechałem to obie Panie dosłownie stawały na głowie aby sprostać moim warunkom oraz załatwić jakąkolwiek pracę również dla mojej Żony w tej samej miejscowości. Pełen profesjonalizm, jasne warunki i super kontakt. POLECAM!
    ReviewUserIcon
    szukającyWniemczech

    16.06.2015 21:05

    Inne

    Więc tak. Dziś tj.16.06.2015 dzwoniła do mnie kobietka z Mondi z oferta pracy w Niemczech jako magazynier. Praca polegałaby na układaniu jakichś cięższych paczek. Niemiecki u mnie to tylko A2 ale spokojnie się dogaduję. Oferta Mondi to uwaga: 35 godzin tyg. lub mniej, dojazd do pracy ok.30 km w jedną stronę, mieszkanie 350euro od łebka, wynagrodzenie to niespełna 1000euro a po opłaceniu mieszkania niespełna 650euro.Toż to jakiś śmiech na sali ludzie!!! Szkoda czasu poświęconego na rozmowę telefoniczną a z taką ofertą to możecie mnie serdecznie pocałować w d..uszyczkę.
    ReviewUserIcon
    orzi

    16.05.2015 00:30

    Inne

    Gdzie pracowales w jakim mieście.
    ReviewUserIcon
    Olo_ma_kota

    14.05.2015 23:50

    Inne

    Czy każdy przed wyjazdem musi się stawić osobiście w biurze w Poznaniu? Czy można wyjechać bez tej wizyty? Nie chcę jechać na próżno taki kawał drogi, a później okaże się że jednak pracy nie ma...
    ReviewUserIcon
    orzi

    14.05.2015 00:23

    Inne

    Sam placisz za dojazd do pracy. Najlepiej weź auto. Bo bez auta to ciężko się poruszać po Niemczech.
    ReviewUserIcon
    Olo_ma_kota

    13.05.2015 19:57

    Inne

    A jak jest z dojazdami do pracy? Firma zapewnia, czy na własną rękę i kto za to płaci? Teoretycznie oni powinni, ale różnie to bywa z tymi agencjami...

    Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MONDI sp. z o.o.

    Recruitment Assistant with German

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Młodszy(a) Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Asystent(ka) ds. Rekrutacji

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Specialist

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego bez niemieckiego – projekt na 4 tygodnie

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon