opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MONDI

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 3000 ocen
Opinie(2235)
Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)

Opinie(2235)

Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)
Logo
  • O MONDI
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MONDI

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o MONDI sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MONDI Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MONDI sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Olo_ma_kota

    13.05.2015 19:54

    Inne

    Hej i co z tym myciem skrzynek? Jak praca? Ktoś coś wie? Pozdro.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    27.04.2015 22:20

    Inne

    Witam czy ktoś jedzie do mycia skrzynek logistycznych Pozdrawiam czołgista czekam na odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Mario

    20.04.2015 16:17

    Inne

    Nie będę oryginalny , ale czy ktoś ostatnio wyjechał jako komisjoner (po nauce języka niemieckiego oferowanego przez firmę Mondi) i mógłby opisać jakie są wrażenia na początku co jest na plus a co na minus jak wygląda dojazd z Polski do celu czyli tam gdzie Mondi załatwia pracę czy są jakies problemy z tym związane , jak wygląda w rzeczywistości zakwaterowanie. Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    elektryk

    12.04.2015 18:23

    Inne

    oszukany : W Szwabii (bawaria) maja zupełnie inny akcent i może dlatego go nie rozumiał, pozatym takie problemy sa częste w budownictwie i pisząc że masz duże doświadczenie raczej nie byleś na zbyt wielu budowach, nieraz trzeba było pożyczać nie tylko narzędzia ale i również materiały typu gips wkręty itp. Grunt to dogadywać sie ze wszystkimi na budowie ;) co do kabli to mnie to nie zdziwiło, co byś powiedział jakbyś musiał w 50 pokojach przenosić puszki o 3m bo projektantowi się nie spodobało :D Chętnie zobaczyłbym te zdjęcia.
    ReviewUserIcon
    Adam

    11.04.2015 11:19

    Inne

    Ktos pracuje jako komisjoner i uczęszczał na kurs jezyka niemieckiego? troche cisza tutaj i nie jestem pewien czy to normalna firma bo ogłoszenie bylo od marca a jest juz kwiecien i nadal szukaja nowych osob czy jak to wyglada?
    ReviewUserIcon
    jasiu

    11.04.2015 10:58

    Inne

    Pracownik produkcji (mycie skrzynek logistycznych) = ktoś może już pracował albo jedzie do pracy?
    ReviewUserIcon
    xyz

    25.05.2015 20:18

    Inne

    Miało byc dopiero od czerwca. a jak tam mario z zakwaterowaniem i z praca warto jechac?
    ReviewUserIcon
    Barti82

    28.05.2015 20:33

    Inne

    Hej daj znać jak tam to wygląda czy napotkałes jakies problemy itp (czy wyjezdzałeś po kursie języka niemieckiego przez mondi oferowanego ?? )
    ReviewUserIcon
    Ore

    09.04.2015 00:54

    Inne

    Oszukany, dokoncz swoja wypowiedz i wstaw linki o ktorych wspominales. Jestem ciekawy zakonczenia tej histori , bo mialem tez pracowac jako elektryk.
    ReviewUserIcon
    oszukany

    06.04.2015 19:20

    Inne

    Moja przygoda z MONDI Agencją Pracy i wyjazd do pracy do Monachium Jestem z zawodu elektrykiem, ale ciężko jest mi przyzwoicie wyżyć z pracy własnych rąk i głowy w naszym ukochanym kraju. Postanowiłem zatem wyjechać do pracy do Niemiec, aby tam przełożyć moje umiejętności na normalne godziwe pieniądze. Ponieważ nie znałem języka niemieckiego musiałem zdać się na pośrednictwo agencji pracy, których wiele oferowało zatrudnienie dla elektryków w Niemczech nawet bez znajomości języka. Długo przeglądałem opinie o agencjach pracy oferujących zatrudnienie w DE i mój wybór padł na MONDI Agencja Pracy w Poznaniu.(usunięte przez administratora) Rozpoczęły się negocjacje z Agencją polegające na dograniu warunków zatrudnienia, podpisaniu umowy o pracę i wszelkich potrzebnych dokumentów do wyjazdu. Udało się dobrać partnera do wyjazdu znającego język niemiecki, który jeździł do Niemiec przez 10 lat mając swoją firmę handlującą z Niemcami... Po dograniu formalności przed wyjazdem spotkaliśmy się z wyjazdowym kolegą w Łodzi i na następny dzień wyjechaliśmy do Monachium. Jak większość ludzi, którym Polska dała wiele swoich dóbr wyjeżdżaliśmy za ostatnie pożyczone pieniądze w nadziei na to, że się odrobimy. Dojechaliśmy na miejsce zakwaterowania w nocy, którym okazał się być garaż przerobiony przez zaradnego Turka na kwatery dla pracowników. (zdjęcia poniżej). Pracownicy, którzy tam mieszkali już spali, bo na drugi dzień szli do pracy, więc nie dowiedzieliśmy się niczego ani o firmie, w której mamy pracować, ani o specyfice pracy w Niemczech jako elektrycy. Nie obawiałem się pracy w nowym miejscu gdyż prowadziłem już wiele budów, zarządzałem pracownikami, a jednocześnie często sam wykonywałem zlecenia, aby trochę więcej zarobić. Kilkanaście lat praktyki na różnych budowach - od małych mieszkań czy domków po wielkie obiekty przemysłowe czy handlowe. Pracowałem też w największej w Polsce firmie prefabrykującej rozdzielnie dla klientów z całej Unii Europejskiej. Nie było się zatem czego obawiać... Cóż jednak rzeczywistość okazała się inna... Z rana nastawiliśmy na GPS podany nam adres firmy i pojechaliśmy odpowiednio wcześniej do jej siedziby. Nie chcieliśmy się spóźnić w pierwszy dzień, bo Niemcy tego nie lubią (my zresztą też nie lubimy się spóźniać). Na miejscu zastaliśmy szefa, który po niedługiej rozmowie dał nam adres budowy 50 km dalej gdzie mieliśmy się zgłosić i dowieźć również pewne materiały... Znowu GPS, autostrada (w tym dziwnym kraju wszędzie są autostrady) i za jakiś czas byliśmy na miejscu. (budynek na zdjęciach). Tam powitał nas kierownik, do którego mieliśmy się zgłosić i jeden współpracownik tej firmy (mający chyba własną działalność) składający szafę sterowniczą budynku (tego piętra). Kierownik mówił po niemiecku tak, żeby mój kolega go nie zrozumiał, więc udało mi się porozumiewać z nim w języku angielskim (kiedy już wydukałem po niemiecku, że nie znam niemieckiego i się go uczę). Trochę przestawienie ról ale co tam niech będzie... Sam niejednokrotnie byłem kierownikiem robót więc wiedziałem co należy do obowiązków osoby, pod którą pracowałem. Tu spotkało mnie pierwsze zdziwienie - kierownik miał dla naszej dwójki narzędzia = jedną starą drewnianą drabinę i stary metr drewniany rozkładany I NIC WIĘCEJ !!! Potem kiedy okazało się, że aby zamontować lampy należy wyrównać tynk gipsowy na suficie usłyszeliśmy czy mamy swoją szpachelkę - zatkało mnie... Kierownik objaśnił nam co mamy zrobić, pomijając zupełnie kwestię czym mamy to zrobić, zostawił nam plany i pojechał... Po godzinie czasu, przyjmując dwu nowych pracowników z Polski oddalonej 1000km pojechał sobie,(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) zadzwonił do nas po godzinie i powiedział: "jak będziecie jedli śniadanie pootwierajcie okna"... co pozostawię bez komentarza... Miałem ze sobą swoje narzędzia i z racji doświadczenia wiedziałem jakie będą mi potrzebne w pracy (poza szpachelką) i przy ich pomocy wykonaliśmy część poleceń - przynajmniej te, które były wykonalne... Schody zaczęły się przy montowaniu puszek... Powiecie banalna sprawa... i będziecie mieli racje, bo wystają kable, jest dziura, montujemy puszkę wyciągamy kable obrabiamy je i zabezpieczamy przewód fazowy... Tak zgadza się. Tylko wszystko jest ok kiedy są kable... a kiedy na planie jest gniazdo, a ze ściany nie wystają kable ?? Cóż tutaj moja inwencja się skończyła - pomyślałem, że turecka firma, która robiła regipsy coś poknociła i będą poprawiać czy też odkręcać płyty i wystawiać kable w miejscu gdzie one mają być. Tym bardziej, że ściana była zrobiona z wu warstw płyt i pod tym była wełna mi
    ReviewUserIcon
    ana34563

    31.03.2015 17:26

    Inne

    a powiedzcie mi jak wygląda rozmowa rekrutacyjna???mam umowione spotkanie,na ten kurs
    ReviewUserIcon
    kamil

    28.03.2015 09:10

    Inne

    witam ja jestem z olkusza a na kiedy masz termin ? bo moge sie zabrac z toba pozdrawiam kamil
    ReviewUserIcon
    ana34563

    24.03.2015 10:17

    Inne

    A możecie mi powiedzieć czy jest konieczne spotkanie w Poznaniu?bo chciałabym aplikować na kurs językja niemieckiego,a mieszkam daleko od Poznania
    ReviewUserIcon
    Barti82

    25.03.2015 19:31

    Inne

    Z tego co mi wiadomo tzn z informacji które dostałem na e-maila to niby trzeba sie stawić osobiście w poznaniu także mam kawałek bo prawie 400 ale ja raczej sie za niedługo zdecyduje i chyba tam pojade :) Jeżeli ktoś z okolic Sosnowca to można sie zgdać bo bym tam autem jechał.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    19.03.2015 08:43

    Inne

    nie jest moja pierwsza firma pośrednicząca, przez którą pracowałem w Niemczech, ale akurat z tej jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2015 19:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jugo

    27.04.2016 21:49

    Inne

    o fachman sie znalazl,taki sam jak emigranci,na pewno sam siedzisz na zasiłku.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MONDI sp. z o.o.

    Recruitment Assistant with German

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Młodszy(a) Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Asystent(ka) ds. Rekrutacji

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Specialist

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego bez niemieckiego – projekt na 4 tygodnie

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    aga

    16.03.2015 22:27

    Inne

    Dostalam ofertę pracy jako pakowaczka z kursem języka niemieckiego. Ale jak nazywa sie miasto w którym bede pracowac. Pracowal juz ktos na tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Karola

    15.03.2015 17:55

    Inne

    Nie wiem przez jaka agencje trafiłeś Tomku ale chyba nie myślimy o tej samej firmie. Ja pracuje od 5 miesięcy dla Mondi. Pieniądze zawsze dostawałam i dostaje na czas. nje wspomnę juz o tym, ze moja wypłata zawsze sie zgadza. Tak jak i moim koleżankom. Wiec poptostu wydaje mi sie, ze nie potrafisz liczyć jeżeli jesteś oszukiwany przez firmę. Wiec jeżeli masz problem z liczeniem to nie wiem czego szukasz w Niemczech. Pewnie jesteś osoba, która oczekuje od innych o wiele więcej niż tak naprawdę Ci sie należy. Ciesz sie ze Mondi dało Ci możliwość pracy. Zawsze mogłeś trafić tak jak ja do firm które naprawdę oszukują. Ludzie firma jest naprawdę super! Dziewczyny są tak pomocne i zaangażowane, ze nie musze sie o nic martwić. Dzięki nim otrzymałam kinder geld, gdyż pomogły ni załatwić wszelkie formalności. Mam doświadczenie z innymi agencjami z polski i mogę szczerze powiedzieć ze ta jest super!!! A Tomku jak coś ci przeszkadza to sie zwolnij i napisz pózniej jak ci jest dobrze w innej agencji. Pozdrawiam papa
    ReviewUserIcon
    kola

    22.03.2015 00:01

    Inne

    same superlatywy na temat tej firmy,no no jestem pod wrażeniem;-) po raz pierwszy od kilku lat spotykam się z takimi opiniami na temat firmy posredniczącej ;-) ciekawe czy masz etat w samej firmie,czy może masz jakieś udziały w zyskach?;-)od kilku lat pracuję na kontraktach przez pośredników,i zawsze jest coś nie tak! za słodko ;-) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kola

    22.03.2015 00:09

    Inne

    ps-dziewczyny może i są pomocne? a nawet powinny,ponieważ zarabiają dzięki takim jak ty;-) a sprawy urzędowe w niemczech,czyli np; kindergeld,zawsze załatwia pracodawca,nie ma w tym niczego niezwykłego;-) koleżanka chyba pierwszy raz w pracy za granicą?;-) zazdroszczę optytmizmu ;-)
    ReviewUserIcon
    elektryk

    12.03.2015 20:33

    Inne

    Dostałem ofertę pracy jako elektryk,orientujecie się w jakich miastach oferowana jest najczęściej praca,muszę przejść kurs niemieckiego. Na tą umowę dostanę rodzinne na dzieci?Muszę być zameldowany-warunek,i czy zamiast ich zakwaterowania za 350e mogę sobie sam coś z czasem wynająć.
    ReviewUserIcon
    para :)

    08.03.2015 11:58

    Inne

    Witam. Czy agencja też ma jakieś oferty pracy dla par? (Jedna osoba dobrze zna j. niemiecki druga zna podstawy).
    ReviewUserIcon
    guten abend

    04.03.2015 18:15

    Inne

    witam-kursy mają to do siebie ,że uczą podstaw a zależy kto jak przyswaja wiedzę,moim zdaniem za 400e ....................? ja osobiście nie piszę się.
    ReviewUserIcon
    pakowaczka z kursem

    04.03.2015 17:32

    Inne

    Właśnie dostałam oferte pracy dla kobiet na pakowanie ciastek na taśmie. Oczywiście praca poprzedzająca dwu miesięcznym kursem za 400e. Czy ktoś z Was może powiedzieć coś na temat kursu? czy faktycznie przez skypa da się nauczyć języka i najważniejsze czy dostaje się jakiś papier potwierdzający kurs. Kobitki z Mondi nie wiedzą...
    ReviewUserIcon
    pani z Mondi :)

    16.03.2015 09:57

    Inne

    Dla wyjaśnienia nieporozumienia - kurs kończy się dyplomem, który z powodzeniem można przedstawiać jako potwierdzenie nabytych umiejętności :) Kurs to nie tylko konsultacje z wykładowcą na Skype - to również platforma e-learningowa oraz podręcznik. Kurs ten jest nastawiony przede wszystkim na kwestie językowe potrzebne na danym stanowisku - dlatego proponowany jest osobom, które kontakt z niemieckim już miały i podstawy opanowały. Mam nadzieję, że chociaż część z wątpliwości udało mi się rozwiać :)
    ReviewUserIcon
    gfd

    24.02.2015 10:00

    Inne

    Kiedy będziesz do Geeste ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MONDI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    ciastek jan

    23.02.2015 20:06

    Inne

    fajna praca, słodko, miło, jesz do woli ciastka-WC jest gratiss za posiedzenie w nim NiE odpisująąąąąąąąąą
    ReviewUserIcon
    Niki

    26.02.2015 17:46

    Inne

    Tak "ciastek jan", masz racje, ciastka jesz do woli, aż cie brzuch nie rozboli haha, a poza tym duzy stres i strasznie szybkie tempo pracy. Jak Cie Rusinki polubia to nawet ok, gorzej jak nie;// pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bea.....

    23.02.2015 10:32

    Inne

    WITAM! A CZY KTOŚ pracuje przez firmę Mondi przy produkcji ciasteczek w Gestee? Jak tam ogólnie jest?proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.02.2015 23:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    x

    17.02.2015 21:39

    Inne

    może chodziło o bursztynową komnatę :)
    ReviewUserIcon
    log

    13.02.2015 09:33

    Inne

    W takim razie naucz się niemieckiego we własnym zakresie a potem aplikuj do Mondi jako osoba znająca niemiecki.
    ReviewUserIcon
    ja

    11.02.2015 21:06

    Inne

    No tak,ale można tańszym kosztem się uczyć też online u lektora za 245 zł/ msc w tej cenie niemiecki- 3 razy w tygodniu po 2h .Czyli wychodzi to na msc. 24 godziny za 245 zl. Przez 2 msc.,to jest 48 h niemieckiego za 490 zł. ,a nie 400 euro za 55h! Dramat jakiś!!!
    ReviewUserIcon
    mike

    13.02.2015 12:47

    Inne

    przecież firma nie każe ci tylko daje ci taką możliwość płacąc z góry za kurs. Jak nie jesteś zainteresowany to masz inne opcje. Jak ktoś chce narzekać to zawsze znajdzie powód. Poza tym możesz się uczyć 1000h u słabego lektora i tak się nie nauczysz. Ja jestem z p. Agnieszki mega zadowolona!
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.02.2015 19:42

    Inne

    A czy ten kurs językowy jest obowiązkowy i jak się z niego nie skorzysta,to nie dadzą Ci pracy? Przecież 400 euro,to strasznie dużo i tylko 55h ! Masakra jakaś! Żadna szkoła językowa nie oferuje kursu językowego za 1680 zł przez 2 msc.,no chyba,że przez rok.

    Kontakt - MONDI sp. z o.o.

    Plac Andersa 3 61-894 Poznań

    NIP:7010272689

    KRS:0000372581

    https://mondi.pl/
    Branże: Oprogramowanie - Systemy IT

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    09.02.2015 16:25

    Inne

    Witam, dostalem oferte na komisjonera z kursem jezyk. niemieckiego. Musze pojechac osobiscie do Poznania, pozniej kurs 55h przez skype ( płatny 400e ale od 1 i 2 wypłaty ) co myslicie o tym ?? Warto zapisac sie na kurs, czy chodzi tylko o wymuszenie kursu a pozniej pracy nie bedzie ?
    ReviewUserIcon
    komi

    11.02.2015 09:45

    Inne

    przecież za kurs nie wykładasz pieniędzy tylko płaci za Ciebie firma. Dopiero gdy dostaniesz od nich pracę to w dwóch ratach za niego zapłacisz. To w porządku układ. Cena za lekcje indywidualne z lektorem z germanistyki + dostęp do skryptów i bazy danych do nauki jest moim zdaniem rewelka. No i dzięki temu dostałam jakąś normalną pracę
    ReviewUserIcon
    ŁOCIEC KOGUT

    04.02.2015 16:36

    Inne

    MOI KOCHANI RODACY !!! :) TO TŁUMACZENIE JEST DLA WAS !!! PYTAJCIE MIŁE PANIE Z FIRMY MONDI POLSKA O INFORMATOR DLA PRACOWNIKÓW I RZETELNE I SZCZEGÓŁOWE WARUNKI PRACY I PŁACY W NIEMCZECH NA WARUNKACH NIEMIECKICH Z PEWNOŚCIĄ MIŁE PANIE CHĘTNIE WAM POMOGĄ I UDZIELĄ RZETELNIE i PRECYZYJNIE WSZYSTKICH INFORMACJI. PRZYPOMNĘ RAZ JESZCZE: (usunięte przez administratora) iGZ-DGB Tarifgemeinschaft 2013-2016 (usunięte przez administratora) Strona 10 - grupy zarobkowe Strona 18 i 19 tabele płacowe Entgeltgruppen (grupy zarobkowe) Entgeltgruppe 1 Wykonywanie czynności wymagających wstępnych instrukcji obsługi. Entgeltgruppe 2 Wykonywanie czynności, które wymagają stażu lub merytorycznego doświadczenia zawodowego lub specjalistycznej wiedzy i specjalistycznych kwalifikacji . Entgeltgruppe 3 Wykonywanie czynności, dla których z reguły jest potrzebne ukończenie szkoły zawodowej lub fachowych specjalistycznych kwalifikacji i wieloletniego aktualnego doświadczenia zawodowego. Entgeltgruppe 4 Wykonywanie czynności, dla których wiedza i umiejętności są wymagane poprzez co najmniej ukończenie trzyletniej szkoły zawodowej oraz posiadanie wieloletniego doświadczenia zawodowego. Pracownicy, którzy są zaszeregowani w płacowej grupie zaszeregowania 3 (entgeltgruppe 3) z długością stażu pracy w zakładzie pracy ponad rok będą zgrupowani w entgeltgruppe 4 . Obliczenia długości stażu pracy w zakładzie pracy rozpoczną się od 01.01.2014. Entgeltgruppe 5 Samodzielne wykonywanie zadań, dla których jest wymagane co najmniej ukończenie trzyletniej szkoły zawodowej , odpowiednia aktualna znajomość pracy ,umiejętności , kilkuletnie specjalistyczne doświadczenie i specjalistyczna wiedza oraz dodatkowe szkolenia. Entgeltgruppe 6 Samodzielne wykonywanie czynności, dla których jest wymagane co najmniej ukończenie trzyletniej szkoły zawodowej, odpowiedniej aktualnej znajomości pracy i umiejętności a także dodatkowo specjalne kwalifikacje jako majster lub ukończone technikum. Entgeltgruppe 7 Realizacja specjalnych czynności, dla których wymagany jest majster, technik lub ukończenie szkoły technicznej oraz ponoszenie osobistej odpowiedzialności za pracowników i mienie lub samodzielnie zajmowanie się kompleksowymi złożonymi zadaniami, z którymi mają do czynienia. Entgeltgruppe 8 Wykonywanie specjalnych czynności , dla których jest wymagane ukończenie fachowych studiów wyższych i samodzielne zajmowanie się kompleksowymi złożonymi zadaniami z którymi mają do czynienia. Entgeltgruppe 9 Samodzielne wykonywanie czynności oraz ukończenie fachowych studiów wyższych i wieloletnie doświadczenie zawodowe lub ukończenie studiów wyższych. PS. Jeśli już zdecydowałes/aś się na emigrację zarobkową to reprezentuj Polskę godnie ! Pozdrawiam ŁOCIEC KOGUT
    ReviewUserIcon
    Artur

    10.03.2015 21:42

    Inne

    Witam Napisałem w odpowiedzi na ofertę, że jest błąd w ich informatorze bo brakuje grupy 9. Czekam na odpowiedź. Dziękuję za fajny szczegółowy Twój opis. Pozdrawiam Artur
    ReviewUserIcon
    ŁOCIEC KOGUT

    23.03.2015 19:37

    Inne

    Arturze, brakuje grup od 4 do 9, a nie tylko samej 9-tej. Dokładny opis w języku niemieckim jest na stronie internetowej niemieckiego IGZ/DGB. A moje tłumaczenie jest dla Was wszystkich. Szanujmy się i pomagajmy sobie wzajemnie :) Cześć.
    ReviewUserIcon
    ele

    02.02.2015 20:20

    Inne

    Ja pracowałem z wieloma agencjami, ale żadna mi tyle nie pomagała co ta. Zawsze jest ktoś w firmie, kto mi na pytania odpowie, kasę mam na czas a i nawet zaliczkę jak potrzebuję. Dlugo pracy szukałem i różne oferty miałem ale tu i tak zaproponowali mi najlepsze stawki. Jak dla mnie to moga mnie zakwalifikować do jakiej chcą entgeltgrupen o ile dostaję, to co obiecali i mi to pasuje. To bardziej się opłaca niż byc czlowiekiem po studiach i zarabiac psie pieniądze w Polsce.
    ReviewUserIcon
    do ele z Mondi :)

    03.02.2015 13:01

    Inne

    Mondi Polska Sp. z o.o. członek niemieckiego IGZ/DGB http://www.ig-zeitarbeit.de/node/3237 oferuje RZETELNE I PRECYZYJNE WARUNKI ZATRUDNIENIA NA WARUNKACH NIEMIECKICH lecz w swoim informatorze dla pracowników nie przedstawia wszystkich grup zarobkowych tzw entgeltgruppen. Są podane tylko od 1 do 3 grupy zarobkowe a w rzeczywistości jest ich 9. https://www.yumpu.com/en/embed/view/0hdG63D7t98HNwqI Nasuwa się jedno pytanie. Dlaczego ktoś po studiach czy szkole średniej ma otrzymywać od Mondi Polska Sp. z o.o. wynagrodzenie z grupy zarobkowej od 1 do 3 skoro Mondi Polska Sp. z o.o. jest członkiem niemieckiego stowarzyszenia IGZ/DGB oraz RZETELNĄ FIRMĄ Z LOGO POLSKI.Dlaczego polski pracownik z wykształceniem np. średnim ma zarabiać mniej niż jego odpowiednik tzn. kolega/koleżanka z niemiec. Przecież tak jak oferuje Mondi Polska Sp. z o.o. - RZETELNA FIRMA KTÓRA OTRZYMAŁA CERTYFIKAT Z IGZ/DGB to WARUNKI NIEMIECKIE. Można się domyślać (domniemywać) jednego. Płacimy z entgeltgruppen 1-3 a bierzemy wynagrodzenie od niemieckiego pracodawcy z grup zarobkowych 4-9. Więc niech ten POLSKI pracownik zarabia DOBRE pieniądze a nie PSIE PIENIĄDZE W NIEMCZECH.
    ReviewUserIcon
    do ele

    03.02.2015 13:08

    Inne

    Droga ele - to bierz kasę z entgeltgruppe 1 :D Pozdo i szacun.
    ReviewUserIcon
    elektryk

    31.01.2015 14:40

    Inne

    https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/R3WNQR5L "Z niemiecką precyzją i dokładnością, z polską pomysłowością – zapraszamy do współpracy." Ta polska "pomysłowość" jest ... zadziwiająca PYTAJCIE O JASNE I PRZEJRZYSTE WARUNKI ZATRUDNIENIA ZGODNIE Z ENTGELTGRUPPEN OD 1 DO 9 IGZ !!! SKORO MONDI JEST ICH CZŁONKIEM ORAZ CZŁONKIEM RZETELNA FIRMA Z LOGO POLSKI.
    ReviewUserIcon
    jugo

    27.04.2016 21:41

    Inne

    elektryk co ty pieprzysz jakie 9 grup,jest 6,a podaja te co dotycza Polakow,tamte 3 sa dal prowadzacych własna działanosc.NIE PRACOWAŁES TU to po co sie tak spinasz!!!!
    ReviewUserIcon
    elektryk

    31.01.2015 14:02

    Inne

    Może być tak że kasiorke od niemieckiego pracodawcy bierzemy z entgeltgruppen 4 , 5 lub 6 a wypłacamy pracownikowu z entgeltgruppen 3 no i jeszcze te zmienne diety. To dziwne. Na moje pytania dlaczego nie ujawnia sie wszystkich grup zarobkowych entgeltgruppen miła Pani z Mondi Polska cos kręciła i stwierdziła ze tylko takie oferty mają. No ale jest to Polski oddział niemieckiej firmy Mondi GmbH - członka IGZ/DGB. https://www.mondigmbh.de/ - prawy dolny róg strony logo IGZ oooooooooo a tu takie ku ku :) Mondi Polska http://www.ig-zeitarbeit.de/node/3237
    ReviewUserIcon
    Telefoniczny

    18.01.2015 21:10

    Inne

    Czy wiecie coś o pracy w Poznaniu - telefoniczna obsługa klienta? Ponoć to nie jest zwykły telemarketing. Godziny pracy super 7.30-15.30, pon-pt, brak zmian, itd. Czy ktoś wie coś wiecej? Pracuje ktoś? Wiadomo dla jakiej firmy? Proszę o odp :)
    ReviewUserIcon
    odpowiedź

    20.01.2015 18:13

    Inne

    Zgadza się. Byłem na spotkaniu. Praca dla znanego wydawnictwa, wiec kontakt z klientami "na poziomie", sam pracodawca też wygląda bardzo solidnie. Da się odczuć, że wiedzą, jak przekłada się stosunek pracodawcy do pracownika na jego wyniki w pracy a to na obecnym rynku raczej wyjątek niż reguła ;) Spróbuj, może się uda, choć selekcję robią konkretną.
    ReviewUserIcon
    elektron

    13.01.2015 14:51

    Inne

    Pracował ktoś jako elektryk bo sie ogłaszają,chodzi mi o warunki pracy i płacy tzn jak z dojazdem do pracy,ile godz miesięcznie,jaka stawka/godz netto i dieta bede wdzieczny za odp bo chce aplikować.
    ReviewUserIcon
    elektryk

    31.01.2015 13:29

    Inne

    Mondi Polska członek niemieckich IGZ/DGB proponuje umowy o pracę NA WARUNKACH NIEMIECKICH jednocześnie przesyłając SWÓJ folder z grupami zarobkowymi w niemczech tzw. Entgeltgruppen IGZ/DGB w którym to UJAWNIA TYLKO TRZY grupy Entgeltgruppen a nie DZIEWIĘĆ - bo tyle ich w rzeczywistości jest. PYTANIE: Skoro są to umowy NA WARUNKACH NIEMIECKICH to dlaczego nie ma jasno wszystkich grup zarobkowych np. 4 grupa Entgeltgruppen - pracownik z wykształceniem zawodowym i doświadczeniem/ PONADTO PROPONUJĄ DIETY tzw. Auslose w pierwszym miesiącu 32 eur dziennie a w następnym 35 eur dziennie zaznaczając iż niemiecki pracodawca tj firma do której pracownik jest kierowany nie wypłaca diet. Więc kto wypłaca diety? MONDI. Dieta to dieta nie widziałem jeszcze żeby dieta była zmienna. Taryfy płacowe i wszystkie Entgeltgruppen IGZ/DGB pod linkiem https://www.yumpu.com/en/embed/view/0hdG63D7t98HNwqI
    ReviewUserIcon
    elektryk

    31.01.2015 13:35

    Inne

    uzupełnienie: Mondi Polska jest oddziałem niemieckiej firmy Mondi GmbH - członkowi IGZ/DGB No ale umowy są NA WARUNKACH NIEMIECKICH.
    ReviewUserIcon
    ok

    10.01.2015 17:36

    Inne

    Ja uważam że są ok. dobra firma
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    31.12.2014 11:25

    Inne

    Pracując w Niemczech byłęm zatrudniony na umowę o pracę. Wypłacali chorobowe i urlop zgodnie z umową. Wynagrodzenie zawsze na czas!
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    30.12.2014 11:27

    Inne

    Pracowalem tam krotko ale nie moge zlego slowa powiedziec wszystko git pozdrawiam Tomek
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.12.2014 02:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    re

    30.12.2014 13:15

    Inne

    radek, jak zobaczysz na ich stronie to mają przeróżne prace ale generalnie wiem że wiążą się z klientami na stałe bo interesują ich tylko długofalowe projekty. Ja generalnie polecam
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2014 23:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jaaa

    12.01.2015 21:53

    Inne

    Ale o prace gdzie chodzi? W biurze? Jaka oferta?
    ReviewUserIcon
    spoko

    07.12.2014 21:01

    Inne

    Pracuję , zarabiam, mam spokój i polecam
    ReviewUserIcon
    Janek75

    04.12.2014 11:55

    Inne

    Witam,poszukuje jakies firmy solidnej i wiarygodnej w Niemczech dla montera rusztowań. Z noclegiem na poczatku.Jezyk niemiecki słabo.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    odpowiedź

    07.12.2014 09:58

    Inne

    zadzwoń do Mondi, na pewno ci powiedzą, czy coś sie dla ciebie znajdzie.

    Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.