opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MONDI

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 3000 ocen
Opinie(2235)
Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)

Opinie(2235)

Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)
Logo
  • O MONDI
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MONDI

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Kościan
  • Piła
  • Leszno
  • Rawicz
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o MONDI sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MONDI Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MONDI sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    rek

    06.08.2014 08:45

    Inne

    Witam Byl ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko montera-technika turbin wiatrowych? na czym polega rozmowa i czego sie spodziewac.zetelna firma po przejsciu rekrutacji???
    ReviewUserIcon
    monter

    06.08.2014 11:59

    Inne

    ja byłem - jest rozmowa z babką, potem test językowy i test techniczny. Jak jesteś dobry technicznie to sobie poradzisz . Firma w porządku - niemiecka więc wszystko dobrze zorganizowane
    ReviewUserIcon
    monter

    07.08.2014 10:06

    Inne

    tak, język angielski musi być na dobrym poziomie bo na projektach zarządzają obcokrajowcy i komunikacja, wszystkie instrukcje i polecenia są tylko po angielsku. Wynagrodzenie jest rozsądne + masz dodatkowo diety zagraniczne uzależnione od tego gdzie akurat jest projekt (Niemcy, Polska, Austria, Łotwa - mogą być różne). Polecam bo warunki są dobre
    ReviewUserIcon
    ciasteczka

    16.07.2014 15:15

    Inne

    ja tam robię przy ciasteczkach, zarobki w porządku tylko trochę dzień rozwalony bo jak jesteś tylko do 14 w robocie to potem po południu nie ma co robić ale we wszystkich produkcyjnych tak jest. Już się ogarnełam z tym, z resztą mieszkam 10 minut na nogach to przynajmniej transport za darmoche. Robota dość ciężka i ciepło ale wcześniej byłam z kolei z innej firmy na mięsie to było zimno i dużo ciężej. Ostatnio mielismy odwiedziny rekruterki i szefa z Polski także dbają żeby było wszystko w porzadku i interesuja sie
    ReviewUserIcon
    Dita

    07.07.2014 14:46

    Inne

    to co jechać czy nie jechać ? oto jest pytanie, warto?
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.07.2014 08:21

    Inne

    to nie bylo tam okreslonego wynagrodzenia? To byla umowa pracy taka normalna jak Ww Pl? czy kontrakt
    ReviewUserIcon
    do xxx

    02.07.2014 18:44

    Inne

    A z ciekawości na jakiej zasadzie wyjezdzacie/ kontrakt umowa o prace czy jak?
    ReviewUserIcon
    xxx

    02.07.2014 21:45

    Inne

    Umowa na czas nieokreślony zawarta poprzez Internet. W moim przypadku musiałam umowę wydrukować, podpisać, zeskanować i wysłać mail'em oraz 2 wersje wydrukowane pocztą.
    ReviewUserIcon
    as

    30.06.2014 19:09

    Inne

    Jezeli ktos jedzie na rozmowe montera Turbin proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Hh

    30.06.2014 11:51

    Inne

    Nie bardzo rozumiem, czemu ludzie pytają o takie rzeczy jak zakwaterowanie czy wynagrodzenie na forum a nie bezpośrednio pracodawcy. Pytajcie po 5 razy, od tego są, żeby odpowiedzieć...
    ReviewUserIcon
    Werka

    26.06.2014 11:22

    Inne

    Hej, także natrafiłam na ogłoszenie dotyczące pracy na produkcji ciasteczek. Czy mógłby ktoś napisać jak dokładniej wygląda ta praca, ile płacą za godzinę oraz ile godz tygodniowo obejmuje ta praca?
    ReviewUserIcon
    Ania

    04.07.2014 12:12

    Inne

    Tez bym chciała jechac na te ciasteczka.Czy trudno sie tam dostać?
    ReviewUserIcon
    Ania

    04.07.2014 12:15

    Inne

    Mozna wiedziec czy trudno sie tam dostac .Tez chciałabym jechac .Czy masz juz pewną te pracę i jak ja załatwiłaś?
    ReviewUserIcon
    xxx

    25.06.2014 15:59

    Inne

    Wybiera sie ktos do nich w nastepnym tygodniu w sprawie pracy monter turbin, lub pracuje prosze o odpowiedz. dzieki [email protected]
    ReviewUserIcon
    radek

    22.06.2014 19:53

    Inne

    właśnie znalazłem ogłoszenie na pakowacza ciastek do Niemiec, jestem zainteresowany tą ofertą, ale nie do końca wiem,czy jest ona przeznaczona dla mężczyzn, bo na stronie oficjalnej napisano- "poszukujemy pakowaczek", czyli kobiet. Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź,czy mężczyźni też są przyjmowani. z góry dziękuję ;)
    ReviewUserIcon
    maly

    11.06.2014 16:02

    Inne

    ok guz, byłeś już na rozmowie w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    maly

    11.06.2014 11:10

    Inne

    do GUZ: mozliwe ze ja pojade, jak sie z Tobą skontaktowac ?
    ReviewUserIcon
    Nika

    04.06.2014 15:15

    Inne

    ok dzieki czyli praca ok ? a za mieszkanie ile sie płaci tzn ile odciągają i czy jest szansa na nadgodziny soboty ?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MONDI sp. z o.o.

    Operator(ka) wózka widłowego

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Młodszy(a) Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Asystent(ka) ds. Rekrutacji

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Specialist

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego bez niemieckiego – projekt na 4 tygodnie

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Assistant with German

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ciasto

    04.06.2014 15:04

    Inne

    jest ciepło ale to chyba normalne, bo w końcu produkcja ciastek a nie mięsa, gdzie dla odmiany jest lodówka. Ludzie czego wy się boicie i tu dyskusje prowadzicie. Pracować trzeba, po to tu przyjechalismy wszysycy ale nie jest tak źle jak wszyscy myśleli i panikowali.
    ReviewUserIcon
    Nika

    03.06.2014 21:42

    Inne

    czy ktoś już jest na tych ciasteczkach ? czy faktycznie jest tam tak ciepło w pracy czy da sie wytrzymać ?i ile sie placi za mieszkanie chciałabym zapytac
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.06.2014 23:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jaa

    27.06.2014 09:12

    Inne

    Jak z tymi turbinami pojechał ktoś już?
    ReviewUserIcon
    Aneta

    02.06.2014 15:55

    Inne

    Ja Mondi polecam - spokojnie możecie jechać
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    31.05.2014 20:58

    Inne

    dzięki, na pewno napiszę ;) Ja jestem z Białegostoku, dość duża odległość :)
    ReviewUserIcon
    Iwona

    01.06.2014 17:55

    Inne

    Bedę czekać :)
    ReviewUserIcon
    Iwona

    31.05.2014 20:54

    Inne

    [email protected] :) Ja jestem z śląska a Ty ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.05.2014 19:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Iwona

    31.05.2014 19:55

    Inne

    Sylwia jakby dzwonili napisz mi maila moze uda sie jechac razem :) Bo ja tez bede jechac pierwszy raz i tez sie troszke boję :)
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    31.05.2014 20:01

    Inne

    Dobra, nie ma sprawy ;) tylko podaj maila
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MONDI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.05.2014 18:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    31.05.2014 18:44

    Inne

    niby racja ;) ale jest taka agencja pracy jak OTTO i powiem szczerze, że oni też wysyłają masę ludzi za granicę, ale przy tym nieźle zdzierają, są tkzw wiekówki, warunki mieszkalne dość opłakane w sumie zależy jak trafisz - nie , to nie jest antyreklama :D
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    31.05.2014 18:35

    Inne

    pewnie, że dobre. oo to widzę, że już wszystko praktycznie załatwione, super! ciekawa jestem ile osób przyjmą ;p na pewno będą, trzeba wierzyć :D
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    31.05.2014 17:50

    Inne

    Właśnie przed chwilą wysłałam zgłoszenie, jeszcze nie dzwonili, więc czekam prawdopodobnie do poniedziałku. no i poczytałam opinie o tej firmie co i jak ;)
    ReviewUserIcon
    Iwona

    31.05.2014 18:27

    Inne

    No opinie sa dobre :) ja mialam jechac na juz ale skanu zapomnialam wysłac :P wiec pewnie pojade za tydzien jak jeszcze bedą wyjazdy
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    31.05.2014 18:42

    Inne

    Mam pytanie, w jakiej miejscowosci jest ta praca?
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    31.05.2014 17:37

    Inne

    Hej wszystkim :) widziałam, że sporo osób jedzie na ciasteczka, a niektórzy są już w Niemczech. napiszcie, czy warto i jak pierwsze wrażenia :)
    ReviewUserIcon
    Iwona

    31.05.2014 17:41

    Inne

    Sylwia dzwonili do Ciebie ???
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    31.05.2014 17:48

    Inne

    właśnie przed chwilą wysłałam zgłoszenie, no i poczytałam opinie jak i co
    ReviewUserIcon
    Iwona

    31.05.2014 14:58

    Inne

    Kurcze nie mialam jak wejść ostatnio na forum ja bym wyjezdzala pierwszy raz [usunięte przez administratora]
    ReviewUserIcon
    Iwona

    29.05.2014 20:08

    Inne

    Czy wyjeżdza ktos teraz z poczatkiem czerwca na pakowanie ciastek do Niemiec?
    ReviewUserIcon
    Iwona

    31.05.2014 15:08

    Inne

    Patii daj znać :)!!!
    ReviewUserIcon
    Patii

    26.06.2014 21:32

    Inne

    Praca wiarygodna,wszystko dobrze, ale proszę do mnie nie dzwonić juz bo nie będe odbierać.

    Kontakt - MONDI sp. z o.o.

    Plac Andersa 3 61-894 Poznań

    NIP:7010272689

    KRS:0000372581

    https://mondi.pl/
    Branże: Oprogramowanie - Systemy IT

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    black

    06.05.2014 17:24

    Inne

    dostajesz ofertę, 3 dni później wyjeżdżasz. polecam komu pilno do niemiec
    ReviewUserIcon
    młody9999

    28.04.2014 08:14

    Inne

    Oferta pracy jako pracownik produkcji w Świeciu dotyczy konkretnie jakiej firmy i gdzie usytuowanej na terenie Świecia?
    ReviewUserIcon
    młody9999

    28.04.2014 08:09

    Inne

    Czy agencja Mondi zatrudnia pracowników tylko do firmy Mondi, czy również do firm całej placówki np. na terenie Świecia w kuj-pom.
    ReviewUserIcon
    polak

    22.04.2014 18:48

    Inne

    dlamnie zle robie tu juz rok i mam dosvc klopoty z urlopem i zakwaterowanie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    asia

    12.04.2014 20:51

    Inne

    w końcu mam pracę!!! dzięki bardzo !!!
    ReviewUserIcon
    tomas b

    31.03.2014 23:28

    Inne

    Nie bede sie rozpisywal bo mi sie po prostu nie chce:), ale jedno napisze, super agencja, polecam wszystkim szukajacym pracy w Niemczech!!!
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    20.03.2014 11:00

    Inne

    Ja pracuję od kilku miesięcy w Słubicach i jestem zadowolona - zawsze dobry kontakt z konsultantką, dostałam zaświadczenie o zarobkach od ręki, wynagrodzenie się zgadza - polecam
    ReviewUserIcon
    Monika

    30.05.2014 10:25

    Inne

    Chciałabym także podjąć pracę w strefie Słubice ,jak to zrobić?
    ReviewUserIcon
    Madzia

    29.01.2014 22:38

    Inne

    Jestem bardzo zadowolony z przychodzących ofert pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2014 00:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    niemiec

    16.04.2014 13:50

    Inne

    kłade instalacje elektryczne w nowych budynkach mieszkalnych, systemy alarmowe, instalacje ppoż itp. - i to już drugi rok i jest ok. polecam musisz miec kase na dojazd od niemiec i na kwatere i przezycie przynajmniej na tydzien, potem możesz poprosić o zaliczkę.
    ReviewUserIcon
    nowy

    22.04.2014 12:33

    Inne

    A w jakiej cenie są kwatery?
    ReviewUserIcon
    Draculka

    18.12.2013 14:34

    Inne

    Odradzam prace w Mondi !!!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wioletta

    04.12.2013 04:18

    Inne

    Witam...mam pytanie do Agencji Mondi Polska...otóż,czy osoby starsze bez znajomości języka,mają szansę dostania się do pracy w Niemczech za pośrednictwem Waszej Agencji?...Mam 45 lat,pracowałam już 2 razy w Niemczech na produkcji i pakowaniu(przy kurczakach i mięsie drobiowym),ale niestety nie znam języka...Zarejestrowałam się na Waszej stronie poprzez formularz rejestracyjny i wysłałam CV...ale nie wiem,czy mam jakąś szansę...bardzo prosiłabym o odpowiedź,czy oferty pracy macie tylko dla młodych ze znajomością języka,czy zdarzają się oferty dla ludzi starszych i niekoniecznie z językiem...Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Najka

    03.12.2013 12:30

    Inne

    ....co za podstawione opinie :)
    ReviewUserIcon
    Monika

    03.12.2013 14:13

    Inne

    Dlaczego Twoim zdaniem podstawione?
    ReviewUserIcon
    elwira

    14.11.2013 09:41

    Inne

    Jestem zainteresowana pracą w tej agencji, czy orientuje się ktoś może czy jeżeli ktoś np płaci 300e za mieszkanie to opłaca dodatkowo też rachunki?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    15.11.2013 11:52

    Inne

    Elwira,napisz prosze swoj numer telefonu na moj adres e-mai [email protected] zadzwonie i porozmawiamy w sprawie pracy w tej agencji
    ReviewUserIcon
    cmg

    03.11.2013 18:42

    Inne

    Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy w Niemczech jako elektryk. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie na tym stanowisku jak i na stanowisku monter serwisant urządzen chłodniczych i klimatyzacyjnych, uprawnienia elektryczne SEP i świadectwo kwalifikacji niestety nie znam języka w stopniu komunikatywnym tylko podstawowym.Posiadam samochód Van jakie mam szanse na zdobycie pracy???? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mondi

    09.11.2013 20:21

    Inne

    Prosimy przesłać swoje CV na adres: [email protected] w tytule wpisując "Elektryk". Szanse na podjęcie pracy w tym zawodzie bez języka są bardzo duże. Elektrycy najczęściej pracują w dwuosobowych teamach, gdzie jedna osoba na dwie musi znać język. Pozdrawiamy i zachęcamy do złożenia aplikacji.

    Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.