opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MONDI

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 3000 ocen
Opinie(2235)
Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)

Opinie(2235)

Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)
Logo
  • O MONDI
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MONDI

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o MONDI sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MONDI Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MONDI sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Martaa

    11.06.2016 13:09

    Inne

    Witam was. Cy ktoś mógłby mi napisać czy na tym pakowaniu ciastek w Geeste są nocki??? jaki jest tam system zmianowy??
    ReviewUserIcon
    nowa

    07.06.2016 17:50

    Inne

    A jakie zarobki netto mniej wiecej we Wroclawiu
    ReviewUserIcon
    mandala

    07.06.2016 13:16

    Inne

    no raczej wszystkie maja do Niemeic przecie? o skrzynkach slyszalem ze spoko, moi znajomi pojechali, gdzies na dół Niemeic więc daleko-polecaja mi ale ja znam jezyk i chce na wozek bo lepsze stawki z jezykiem sa.
    ReviewUserIcon
    Felix

    31.05.2016 16:18

    Inne

    Zarobki spore jak znasz niemiecki podstawy to 1000 euro, jak biegły czyli coś stękasz tam w miarę 2200euro,no i wygląd daje trza mieć schludny.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.05.2016 15:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aga

    06.06.2016 11:44

    Inne

    Też szukam opinii na temat pracy biurowej w dziale logistyki. Pracuje tam ktoś?
    ReviewUserIcon
    pikolo

    31.05.2016 10:31

    Inne

    umowa niemjecka, zmiany dwie mamy, ej praca jesli ktoś na produkcji robił to spoko, rozne stanowiska wiec dla kobiet dostosowane
    ReviewUserIcon
    nowa

    30.05.2016 11:06

    Inne

    Czy pracuje ktoś we Wrocławiu z Mondi na myciu skrzynek logistycznych?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.05.2016 11:24

    Inne

    ja pracuję na początku było trochę ciężko jak startowaliśmy bo obciążenie duże, ale teraz wszystko się ustabilizowało. Doszedł dodatek za dojazdy i premia za frekfencję, więc finansowo w porządku. Podobno będzie też dla najlepszych premia za efektywność
    ReviewUserIcon
    Nowa

    31.05.2016 08:10

    Inne

    Czy dla kobiet będzie to ciężka praca?Jakie zmiany i umowa?
    ReviewUserIcon
    Kate

    12.05.2016 12:22

    Inne

    Miałam okazję współpracy, na szczęście krótkiej bo była nieudana. Warunki inne, realia inne. Ja osobiście nie polecam
    ReviewUserIcon
    lena88

    07.05.2016 15:23

    Inne

    siemanko czy mogła by się jakaś osoba wypowiedzieć która pracuje na skrzynkach ?? jakie zarobki jak mieszkania jak wiara w tych mieszkaniach ? może to dziwne pytanie ale czy pokoje są zamykane na klucz ? czy jest jena lodówka na wszystkich czy jak ?? proszę o odp jak najprędzej podaję emeila : [email protected]
    ReviewUserIcon
    pikna

    05.05.2016 16:27

    Inne

    kamea- teraz jest wiecej-w zaszlym roku jak probowalam wyjechac to byla stawka mniejsza teraz mowila babka o jeszcze wiekszej. oby mi sie udalo tym razem szkolilam jezyk a praca slyszalam bardzo przyjemna i babeczki wracaja tam co roku wiec musi byc fajnie
    ReviewUserIcon
    myszka

    05.05.2016 15:38

    Inne

    ja tyle razy aplikowalam i się nie odezwali.Znam jezyk niemiecki w stopniu podstwowym.Poztym pracuje na produkcji wyrobow czekoladowych i doswiadczenie posiadam.Widocznie mnie nie chcą i tyle.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mondi

    10.05.2016 12:18

    Inne

    Witam serdecznie - oferta pracy dla Pakowaczek jest aktualna. Właśnie ruszyła rekrutacja, zachęcam do kontaktu bezpośrednio z nami - numer telefonu pani rekruterki: 505 994 757
    ReviewUserIcon
    pikna

    05.05.2016 10:22

    Inne

    do mnie wczoraj dzwonili że na maj termin wiec jest juz
    ReviewUserIcon
    malutka

    04.05.2016 21:38

    Inne

    cos słyszałam, ze maj, moze czerwiec najlepiej zadzwon i zapytaj, tez chciałam jechac ale musisz chociaz troche znac niemiecki a ja nic nie kumam w tym temacie
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MONDI sp. z o.o.

    Recruitment Assistant with German

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Młodszy(a) Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Asystent(ka) ds. Rekrutacji

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Specialist

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego bez niemieckiego – projekt na 4 tygodnie

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    myszka

    01.05.2016 18:06

    Inne

    kto wie kiedy będą zatrudniać do Geeste na produkcje.
    ReviewUserIcon
    kamea

    05.05.2016 15:10

    Inne

    jechałabym do Geeste na produkcję, możesz napisać ile się mniej więcej zarabia, czy warto?? Jest duże tempo i temperaturę da się wytrzymać?
    ReviewUserIcon
    kamim

    27.04.2016 11:04

    Inne

    Czy ktoś korzystał w Mondi z kursu nauki niemieckiego i później podjął pracę w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Jacek

    21.04.2016 16:04

    Inne

    Firma jest git!
    ReviewUserIcon
    Lolel

    23.04.2016 15:59

    Inne

    a pracujesz tam jacek?
    ReviewUserIcon
    marek

    20.04.2016 11:48

    Inne

    A dlaczego się nie udało? Jeśli można wiedzieć??
    ReviewUserIcon
    mick-v

    20.04.2016 10:23

    Inne

    ja też brałem udział w rekrutacji z P. Liliana - zgadzam się, profesjonalnie i bardzo przyjacielsko! odpowiedzi na wszelkie pytania. niestety tym razem mi się nie udało..a ty Jack dostałeś pracę? jakie stanowisko? w firmie Pagus może? ja licze na staly kontakt i kiedyś zapewne mi się uda.
    ReviewUserIcon
    kamila

    20.04.2016 07:21

    Inne

    Jack a ty masz prace na stale?
    ReviewUserIcon
    Jack

    19.04.2016 22:33

    Inne

    Chciałbym się podzielić wrażeniami z rekrutacji do pracy w Niemczech przez Mondi Polska z Poznania (kwiecień 2016). Wiem jak to ważne dla szukajacych pracy za granicą. Te wcześniejsze dobre opinie nie są "wyssane z palca". Naprawdę pomimo młodego wieku Pani Lilianny i Pani Natalii wszystko odbyło się perfekcyjnie !!! Mam pojęcie jak wygląda to w innych agencjach w Polsce i bezpośrednio w Niemczech (co najmniej kilkanaście kontaktów). Naprawdę nie jestem pracownikiem Mondi, ani żadnym "pociotkiem" kogoś z pracowników, ale tylko jednym z wielu uczestniczących w rekrutacjach. Nie myślałem że można w obecnych czasach, tak miło i tak szybko znaleźć pracę na normalnych warunkach! Może wygląda to podejrzanie że jestem taki zadowolony, ale czy zawsze musimy słuchać tylko narzekań, skarg, informacji o oszustwach etc... Wiem że to często prawda, ale w przypadku Mondi Polska naprawdę pracownicy robią wszystko, aby ta decyzja o wyjeździe nie była bardzo trudna, a praca była pracą a nie wykorzystywaniem.Dziękuję Pani Liliannie i Pani Natali !!! A jak ktoś nie wierzy że to szczery tekst, to juz jego problem :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MONDI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    xyx

    16.04.2016 06:35

    Inne

    A kiedy jedziesz dokładnie??:)
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    16.04.2016 06:33

    Inne

    Właśnie bo ta praca na te skrzynki logistyczne jest jeszcze aktualna? I na jak dlugo na ile miesięcy ta praca jest??
    ReviewUserIcon
    xyz

    16.04.2016 16:55

    Inne

    Tak słyszałam o pani Marcie Agacie i pani Milenie.. :) Bardzo pomocne są i najwazniejsze ze nie robią problemów jak te wszystko kobiety w innych agencjach. tez najwazniejsze zeby zespół był dobrany dobrze napisane :) a z tym toroznie bo nigdy nie wiadomo kto sie trafi :P ale do kiedy tam bedziesz jeszcze pracować ? to jest umowa na stala prace? fajnie byłoby.
    ReviewUserIcon
    xyz

    16.04.2016 19:13

    Inne

    a ty masz na jaki okres czasu ta prace? :) i jak zakwaterowanie w ile osob na mieszkaniu ?
    ReviewUserIcon
    do Ewelina Skromak

    15.04.2016 18:55

    Inne

    Czy istnieje możliwość pracy na dłuższy okres czasu, minimum roku?
    ReviewUserIcon
    Ewelina Skromak - Specjalista ds. Rekrutacji, Mond

    28.04.2016 11:17

    Inne

    Jak najbardziej. Nasze oferty najczęściej są ofertami pracy stałej.
    ReviewUserIcon
    ang

    14.04.2016 11:07

    Inne

    Witam, pod koniec kwietnia wybieramy się do Grettstadt , proszę o opinie na temat pracy przy skrzynkach logistycznych oraz wózku widłowym? Praca ciężka? Jaka atmosfera i warunki? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    ang

    14.04.2016 10:16

    Inne

    Witam, wybieramy się do Grettstadt pod koniec kwietnia, czy mógłby ktoś udzielić więcej informacji na temat pracy przy skrzynkach logistycznych i przy wózku widłowym? Praca ciężka? Jaka atmosfera? Zarobki oraz warunki ?
    ReviewUserIcon
    Ewelina Skromak - Specjalista ds. Rekrutacji, Mond

    14.04.2016 13:44

    Inne

    Dzień dobry, prowadzę procesy rekrutacyjne na wymienione przez Panią stanowiska pracy. Zawsze bezpośrednio po rozmowie z kandydatami przesyłam wiadomość mailową z informacjami odnośnie obowiązków oraz warunków zatrudnienia. Praca na produkcji - polega na układaniu skrzynek na taśmę - później przejeżdżają one przez maszynę myjącą i następnie trzeba je ściągnąć i odłożyć na palety. Czasami na skrzynkach są nalepki, dlatego specjalną szpachelką trzeba je odkleić. Praca na wózku widłowym związana jest z załadunkiem i rozładunkiem aut, oraz transportowaniem gotowych palet do wysyłki. Na miejscu są już zatrudnieni Polacy - wachlarz stanowisk jest spory :) Jeśli ma Pani jakieś dodatkowe pytania odnośnie zatrudnienia - służę pomocą. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mati

    13.04.2016 11:17

    Inne

    nie pracowałem ale słyszałeśm ze zarobki duze nie sa. bardzo drogie mieszkania .. 300 euro strasznie duzo

    Kontakt - MONDI sp. z o.o.

    Plac Andersa 3 61-894 Poznań

    NIP:7010272689

    KRS:0000372581

    https://mondi.pl/
    Branże: Oprogramowanie - Systemy IT

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    fala

    13.04.2016 11:02

    Inne

    ja pracowalam w grettstadt. prosta praca, ukladanie skrzynek, takich plastikowych kuwet-czyste som wiec nic skomplikowanego. Na maszynie ukladalam a na innej zmianie ściągalam i segregowalam .czasem trzeba bylo zedrzeć jeszcze jakas naklejke to szpachelka zdzieralismy. proste-tempo maszyna ale mozna spokojnie nadazyc. Łuki - jak sie zameldujesz to pierwsza wyplate masz z innym podatkiem-ja tak mialam i moja kuzynka tez.
    ReviewUserIcon
    yet

    13.04.2016 00:49

    Inne

    Na czym polega tam praca na myciu skrzynek? Proszę sprecyzować jakie czynności się wykonuje. Chodzi o skrzynki plastikowe takie jak używa się w sklepach?
    ReviewUserIcon
    Łuki.

    12.04.2016 23:43

    Inne

    Witam. dostałem ofertę pracy w firmie Schäflein ,miejscowości Grettstadt chciałbym się dowiedzieć ile tam można zarobić i jak długo się pracuje na tym podatku 40/pro proszę o jakieś info na [email protected] dziękuje .
    ReviewUserIcon
    Kama

    12.04.2016 20:41

    Inne

    Czy ktos z was pracował lub pracuje w Grettstadt ? i jak wychodzi z wypłatami?
    ReviewUserIcon
    Frank

    11.04.2016 12:43

    Inne

    moim zdaniem mają najciekawsze wiarygodne oferty. kumpel był i polecał , ja też pojechałem i tak jak konsultantki Mondi mówią wszytsko jest
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2016 17:06

    Inne

    Jakie wypłaty na myciu skrzynek logistycznych
    ReviewUserIcon
    fala

    08.04.2016 10:58

    Inne

    roznie, jak zaczynalam mialam 800/900 euro pozniej - nawet teraz w lutym po 1100/1200 na reke. wszystko od godzin zalezy a w gretstadt wiem, ze mozna zarobic.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    06.04.2016 09:32

    Inne

    Witam pracowałem na tych skrzynkach praca bardzo ciężka bardzo szybkie tempo, ogólnie ludzie w porządku .
    ReviewUserIcon
    arczi

    25.03.2016 14:35

    Inne

    Do "de" tak jak Ci napisał siwy albo jedziesz do pracy albo na wakacje. Basen, siłowania, zapewnienie wyżywienia, dobry jesteś.
    ReviewUserIcon
    de

    25.03.2016 02:13

    Inne

    Mam pytanie odnośnie warunków zamieszkania. Czy w blokach albo hotelach do ,których przydziela agencja jest basen albo chociaż siłownia? Czy każdy dostaje swój pokój? Czy w pokoju jest duży TV? Czy agencja zapewnia wyżywienia w postaci cateringu albo istnieje jakaś stołówka w pobliżu? Co jeśli jedzenie będzie komuś nie smakować... Czy można wtedy starać się o jakieś inne menu?
    ReviewUserIcon
    siwy

    25.03.2016 13:29

    Inne

    de a ty jedziesz na wakacje czy do pracy? w kwaterach w ktorych mieszkalem zawsze byla wyposazona kuchnia, lazienka, w pokoju telewizor i jak sie udalo to byl nawet internet i nie narzekalem, chodzilem na silownie,ale to zem sam sobie zalatwil, a jedzenie jest w twoim zakresie
    ReviewUserIcon
    Vermilion

    21.03.2016 11:16

    Inne

    Witam, jestem kandydatem do pracy na terenie Niemiec ROTHLEIN, na stanowisku komisjonera. Chciałbym Was podpytać czy był ktoś tam i ma coś do powiedzenia- jaka atmosfera, praca, mieszkanie, wypłaty. I jak wygląda rozmowa telefoniczna w języku Niemieckim? Jakie pytania zadają? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    miki93

    21.03.2016 13:23

    Inne

    ja też miałem tom oferte. ale na wozek. rozmowa spoko,pytania do co robilem wczesniej na jakich wozkach, kiedy zaczynać prace moge,- i pracuje ale w innej lokalizacji- ale tez ta fima co w rothlein- i atmosferka rewelka! wyplata byla w czasie i podobno zawsze tak jest, zobaczymy-najwazniejsze że praca na stale a nie kontrakt. i kwaterke tez mam spoko,niedaleko.
    ReviewUserIcon
    Robert

    18.03.2016 12:26

    Inne

    u mnie wsztstko przebiegło sprawnie i jestem zadowolony, pomogli mi i przy transporcie i noclegu. Mogę zrobić uprawnienia na wozki i dostać więcej. Dzięki za to. Kolega siwy pewnie zamiast pracować woli marudzić... zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony
    ReviewUserIcon
    kris

    18.03.2016 09:30

    Inne

    slyszalem ze w rzeszowie jesttez biuro Mieszkanie normalne jak chcesz taniej to do barakuw bys musial
    ReviewUserIcon
    arczi

    17.03.2016 20:43

    Inne

    Leo, głownie składam na te skrzynki logistyczne i cisza. Na pewno warto ich odwiedzić ale mam duży kawałek do nich ( śląskie ).
    ReviewUserIcon
    siwy

    17.03.2016 20:18

    Inne

    Jakie dobre zarobki ? skrzynki logistyczne, mycie ? mało płacą ,mieszkanie drogie , nie polecam

    Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.