opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MONDI

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 3000 ocen
Opinie(2235)
Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)

Opinie(2235)

Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)
Logo
  • O MONDI
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MONDI

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o MONDI sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MONDI Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MONDI sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    bocho

    19.07.2016 09:20

    Inne

    u nich jest zawsze kasa na czas, wiem co mowie bo się przejechalem na innych agencjach nie raz
    ReviewUserIcon
    prezes

    18.07.2016 14:16

    Inne

    byłem przy skrzynkach jest ciężko ale niektórzy sobie radzą zakwaterowanie tak dosyć
    ReviewUserIcon
    Skrzuudo

    19.07.2016 09:17

    Inne

    i jak było ile miesięcy byłeś?
    ReviewUserIcon
    Mona Lisa

    19.07.2016 13:55

    Inne

    co masz na myśli mówiąc, że na skrzynkach ciężko? Tempo? Bo ja właśnie się zastanawiam nad tą ofertą i zwątpiłam.. naprawdę nie idzie wyrobić, czy gonią jak psa? Czy byłeś swoim samochodem?
    ReviewUserIcon
    kamill001

    08.07.2016 09:51

    Inne

    Ta agencja ma pracę bez jezyka niemieckiego??? Nie wiedziałem.. ?
    ReviewUserIcon
    szymon

    07.07.2016 20:58

    Inne

    siemka mam oferte z mondi poznań miejscowość: langenau firma: Schaeflein AG termin 25.07 jade swoim autem więc jesli ktoś chętny i jedzie w tym samym kierunku zapraszam, co do firmy to jest to moje drugie podejście i mam nadzieje w koncu z sukcesem. pozdrawiam szymon fb:/simonkeydj [email protected]
    ReviewUserIcon
    Szymon

    07.07.2016 20:07

    Inne

    Witam Mam oferte na operatora wozka widlowego w Langenau byl ktos pracowal albo wybiera sie w terminie 25.07?? Jakby co jade a z kims zawsze razniej piszcie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Basia

    06.07.2016 14:26

    Inne

    Witam ,mam pytanie jak długo po takiej rozmowie w Poznaniu ,czeka się na pracę i czy zawsze jest ta praca.Bardzo jestem zadowolona z rozmowy jednak na 100% nikt mi nie zagwarantuje pracy bo nie mam auta i muszę czekać jak ktoś pojedzie do pracy i będzie dla mnie miejsce.Jestem dobrej myśli ..aplikowałam na Schwerte i po rozmowie mam nadzieję doczekać się tej pracy.Proszę o opinie jak to jest z tym zatrudnieniem :) Koordynatorka bardzo miła ,Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    MiCrOnPL

    26.07.2016 18:13

    Inne

    Witam pani Basiu. Również czekam na jakieś zgłoszenie odnośnie wyjazdu, niestety narazie cisza, interesuje mnie również praca przy tych skrzynkach. Czy dostała pani moze juz jakieś informacje odnośnie terminu. Z góry dziekuję za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie :)
    ReviewUserIcon
    KIkka

    29.07.2016 16:05

    Inne

    Hej czy wiesz coś więcej na temat tych skrzynek ??? :) masz juz jakis termin do pracy ? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Krzysiek1989

    02.07.2016 19:04

    Inne

    czy przyjęcia na skrzynki logistyczne i produkcję ciastek bez języka są cały czas? tygodniowo czy miesiecznie jak to wyglada?
    ReviewUserIcon
    Basia

    01.07.2016 18:50

    Inne

    Umowy są długo terminowe z tego co Pani mówiła nie biorą na parę miesięcy .Ale może na ten temat niech wypowie się ktoś co tam pracuje bo ja też dopiero tam startuję :) Czekam na termin wyjazdu:)
    ReviewUserIcon
    Basia

    01.07.2016 14:46

    Inne

    Witam ..Mag :)wróciłam z rozmowy z Poznania .Powiem że przebiegła w bardzo miłej atmosferze.Pani koordynator bardzo miło wszystko mi objaśniła ,teraz czekam na telefon odnośnie terminu wyjazdu.Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    PannaJoanna

    29.06.2016 14:54

    Inne

    Hej. Wymieramy się z chłopakiem na mycie skrzynek logistycznych i chciałabym się dowiedzieć paru rzeczy. Jest tu ktoś, kto pracował/pracuje w tej firmie? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc ;)
    ReviewUserIcon
    xoxo

    28.06.2016 23:08

    Inne

    A o kiedy jest praca w pakowaniu ciastek?
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.06.2016 11:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mondi

    28.06.2016 14:07

    Inne

    "Panie Henryku" - jeśli mówimy o pracy przy myciu skrzynek logistycznych to jedyne badania jakie jest wykonywanie - ale w Niemczech bo takie jest potrzebne - to badanie słuchu. Ale czy Pan chce Panią Jadzie na wózek widłowy wysyłać?
    ReviewUserIcon
    Basia

    28.06.2016 11:01

    Inne

    Odpowiedź do mak...Ja dostałam ofertę mailem a teraz jadę na rozmowę zobaczymy jak to będzie .Jestem dobrej myśli..Oferta dotyczy mycia skrzynek logistycznych.Nikt nie pisze jak tam jest naprawdę i jak z mieszkaniem ale mam nadzieję że pojadę i nie będzie źle..Trzeba myśleć optymistycznie...:)
    ReviewUserIcon
    Onaa

    26.06.2016 17:47

    Inne

    Basia napisałam do ciebie. ;)
    ReviewUserIcon
    Basia

    26.06.2016 12:46

    Inne

    Hej Onaa wyżej podałam swego maila odezwij się tam.Jadę pod koniec tyg do Poznania do ich biura na rozmowę ....Można wiedzieć skąd jesteś?
    ReviewUserIcon
    Onaa

    26.06.2016 07:52

    Inne

    Aha to czyli te skrzynki logistyczne bedą w lipcu? no ja włąsnie tez do tych skrzynek chce jechać ;) a język niemiecki znasz? ;)
    ReviewUserIcon
    Basia

    24.06.2016 19:31

    Inne

    Odpowiedź na Onaa....Wiesz dostałam ofertę i czekam ale chcę do Schwerte na mycie skrzynek logistycznych .Pani mówi lipiec.Chciałam się czegoś dowiedzieć więcej o tej pracy,Miałam propozycję jeszcze do ciastek ale nie mogłam wyjechać a szkoda bo po opiniach widzę że jest ok.Onaa Ty też się wybierasz?
    ReviewUserIcon
    Basia

    24.06.2016 12:03

    Inne

    Odpowiedź na-Blabla. Moja oferta nie ma takiego miasta ....Jak mnie zechcą zaryzykuję najwyżej nie dam rady:) Miłego dnia ,szkoda ze nikt nic nie chce napisać na temat tej pracy....
    ReviewUserIcon
    Onaaa

    24.06.2016 14:56

    Inne

    Basia a do jakiej pracy Ty jedziesz i kiedy???
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2016 22:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    misio

    24.06.2016 13:48

    Inne

    ze co? w sensie, że codziennie kasa? z tego co mi mowili to przelewaja na konto więc na pewno nie codziennie bo bez sensu. ja mialem oferte, że raz w miesiacu jest wyplata.
    ReviewUserIcon
    Basia

    23.06.2016 20:27

    Inne

    ODPOWIEDZ DLA blabla..Tylko zapraszamy...:) Myślałam że coś więcej się dowiem.Miasto Schwerte wiem że ciężko z dojazdem a ja nie mam auta....Pozdrawiam .Szkoda że nikt się nie chce wypowiedzieć jednak nie zniechęcam się od czegoś trzeba zacząć>
    ReviewUserIcon
    Blala

    23.06.2016 21:57

    Inne

    A to Pani Basiu nie pomoge ;) miejsce pracy Horb ;) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    renia77

    19.07.2016 10:37

    Inne

    Witaj zadzwon do mnie Renata 516-515-414 w sprawie wyjazdu
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MONDI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2016 19:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mondi

    23.06.2016 20:07

    Inne

    To oznacza tylko że mamy sporo nowych projektów, na które poszukujemy spawaczy. Zapraszamy do kontaktu
    ReviewUserIcon
    Milka

    23.06.2016 16:51

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    ja :-)

    23.06.2016 13:09

    Inne

    Milka podaj ty maila ja napiszę. Pozdrawiam :-)
    ReviewUserIcon
    Basia

    23.06.2016 09:03

    Inne

    Wybieram się do mycie skrzynek logistycznych ,jeśli ktoś też wczoraj dostał taką ofertę proszę o kontakt na maila....W dwie osoby zawsze raźniej [email protected],
    ReviewUserIcon
    blabla

    23.06.2016 19:36

    Inne

    Zapraszamy ;)
    ReviewUserIcon
    Basia

    22.06.2016 17:59

    Inne

    Witam .Chciałabym się dowiedzieć jak jest z pracą na mycie skrzynek logistycznych ,dostałam dzisiaj taką ofertę .Czy kobiety sobie radzą i jak z zakwaterowaniem ...Czytam te opinie i widzę ze nie jest najgorzej pracowałam już na hurtowni ale warzyw.Gorzej pewnie z dojazdem do pracy i mieszkaniem ..Czy można prosić o jakąś opinie od osób tam pracujących.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Milka

    22.06.2016 17:40

    Inne

    Witam,ja się wybieram :)"ja"podaj e maila ;)

    Kontakt - MONDI sp. z o.o.

    Plac Andersa 3 61-894 Poznań

    NIP:7010272689

    KRS:0000372581

    https://mondi.pl/
    Branże: Oprogramowanie - Systemy IT

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ja :-)

    22.06.2016 13:15

    Inne

    Hej. Ma ktos ochotę na wpolny wyjazd? We dwie zawsze raźniej :-) Pozdrawiam :-)
    ReviewUserIcon
    Kama

    16.06.2016 09:22

    Inne

    szkoda ze malo ofert bez znajomosci jezyka niemieckiego ;[
    ReviewUserIcon
    Ola

    16.06.2016 08:57

    Inne

    W Mondi masz tylko umowy o pracę - oni nie kombinują jak inni
    ReviewUserIcon
    pfde

    16.06.2016 08:30

    Inne

    mak patrz wyzej
    ReviewUserIcon
    Pracownik MONDI

    15.06.2016 12:07

    Inne

    Witam serdecznie. Obecnie posiadamy ofertę na produkcji ciastek bez znajomości języka niemieckiego. Na ten moment nie mamy jeszcze konkretnego terminu rozpoczęcia, mimo wszystko zachęcamy do aplikacji. Poza tym posiadamy również oferty do mycia skrzyneczek logistycznych gdzie również nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Zachęcamy do wysyłania cv poprzez stronę internetową: http://mondi-polska.es-candidate.com/application/form/230886/0/1/; http://mondi-polska.es-candidate.com/application/form/228141/0/1/ W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem tel. 618551960
    ReviewUserIcon
    Anaaa

    14.06.2016 19:43

    Inne

    też jestem ciekawa.. tylko to jest system 3 zmianowy chyba :(
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.06.2016 15:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    agi

    15.06.2016 09:13

    Inne

    ja polecam prace na ciastkach, w tym roku nie moglam niestety wyjechac, ale bylam rok temu, praca nie jest ciezka tyle ze musisz miec dobre ruchy, wkoncu to produkcja, slyszalam wlasnie ze teraz nawet be jezyka chca.
    ReviewUserIcon
    balbla

    14.06.2016 15:18

    Inne

    a wypowiem się że roznie - zależu od ilości godzin ale średnio okolo 800i cos albo 900i cos zostaje po odjeciu kwatery.wiadomo wyzywic sie trzeba ale praca przyjemna no i legalna ludzie
    ReviewUserIcon
    karambol

    14.06.2016 14:06

    Inne

    szkoda, że nikt z pracujących dziewczyn na ciastkach, nie chce się wypowiedzieć...mnie interesuje głównie to, ile pieniędzy zostaje po odliczeniu mieszkania i wyżywienia?
    ReviewUserIcon
    paula

    13.06.2016 18:29

    Inne

    Witam :)praca przy ciastkach w Geeste,jakie zakwaterowania?czy daleko od miejsca pracy?jakies opinie?pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    jolka

    15.06.2016 09:27

    Inne

    hej kwatery przyzwoite, normalne mieszkania z kuchnia i lazienka zwykle pokoje chyba dwuosobowe , ostatnio jak bylam to mialam 5 km do pracy, a kumpele to wiem, ze nawet na pieszo chodzily
    ReviewUserIcon
    Nowa

    13.06.2016 13:19

    Inne

    Kuba no tak mi chodzi własnie do Niemiec.. ale chyba tam juz nie przyjmują
    ReviewUserIcon
    Nowa

    13.06.2016 09:39

    Inne

    Ktoś się orientuje czy sa jeszcze jakies aktualne oferty pray bez znajomosci jezyka ? od zaraz?
    ReviewUserIcon
    mejka

    12.06.2016 20:31

    Inne

    Witam, czy ktoś jedzie do Horb na 20-go do mycia skrzynek logistycznych?
    ReviewUserIcon
    blaba

    12.06.2016 20:30

    Inne

    Są tylko dwie zmiany Słoneczko ! Praca bardzo fajna i przyjemna.Byłam tam w roku 2014 krótko,ale bardzo fajnie tam było.Niestety w tym roku mnie tam nie chcą.Aplikowałam tyle razy i nikt się nie odzywa.Tak czy siak samych przyjemności w Geeste Ci życzę koleżanko.

    Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MONDI sp. z o.o.

    Recruitment Assistant with German

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Młodszy(a) Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Asystent(ka) ds. Rekrutacji

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Specialist

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego bez niemieckiego – projekt na 4 tygodnie

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon