MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Basia

Odpowiedź na Onaa....Wiesz dostałam ofertę i czekam ale chcę do Schwerte na mycie skrzynek logistycznych .Pani mówi lipiec.Chciałam się czegoś dowiedzieć więcej o tej pracy,Miałam propozycję jeszcze do ciastek ale nie mogłam wyjechać a szkoda bo po opiniach widzę że jest ok.Onaa Ty też się wybierasz?

Basia

Odpowiedź na-Blabla. Moja oferta nie ma takiego miasta ....Jak mnie zechcą zaryzykuję najwyżej nie dam rady:) Miłego dnia ,szkoda ze nikt nic nie chce napisać na temat tej pracy....

Onaaa
@Basia

Basia a do jakiej pracy Ty jedziesz i kiedy???

misio

ze co? w sensie, że codziennie kasa? z tego co mi mowili to przelewaja na konto więc na pewno nie codziennie bo bez sensu. ja mialem oferte, że raz w miesiacu jest wyplata.

Basia

ODPOWIEDZ DLA blabla..Tylko zapraszamy...:) Myślałam że coś więcej się dowiem.Miasto Schwerte wiem że ciężko z dojazdem a ja nie mam auta....Pozdrawiam .Szkoda że nikt się nie chce wypowiedzieć jednak nie zniechęcam się od czegoś trzeba zacząć>

Blala

A to Pani Basiu nie pomoge ;) miejsce pracy Horb ;) Pozdrawiam

renia77

Witaj zadzwon do mnie Renata 516-515-414 w sprawie wyjazdu

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Mondi

To oznacza tylko że mamy sporo nowych projektów, na które poszukujemy spawaczy. Zapraszamy do kontaktu

Milka

iwciazub@onet.eu

ja :-)

Milka podaj ty maila ja napiszę. Pozdrawiam :-)

Basia

Wybieram się do mycie skrzynek logistycznych ,jeśli ktoś też wczoraj dostał taką ofertę proszę o kontakt na maila....W dwie osoby zawsze raźniej ..wojane@interia.pl,

blabla

Zapraszamy ;)

Basia

Witam .Chciałabym się dowiedzieć jak jest z pracą na mycie skrzynek logistycznych ,dostałam dzisiaj taką ofertę .Czy kobiety sobie radzą i jak z zakwaterowaniem ...Czytam te opinie i widzę ze nie jest najgorzej pracowałam już na hurtowni ale warzyw.Gorzej pewnie z dojazdem do pracy i mieszkaniem ..Czy można prosić o jakąś opinie od osób tam pracujących.Pozdrawiam

Milka

Witam,ja się wybieram :)"ja"podaj e maila ;)

ja :-)

Hej. Ma ktos ochotę na wpolny wyjazd? We dwie zawsze raźniej :-) Pozdrawiam :-)

Kama

szkoda ze malo ofert bez znajomosci jezyka niemieckiego ;[

Ola

W Mondi masz tylko umowy o pracę - oni nie kombinują jak inni

pfde

mak patrz wyzej

Pracownik MONDI

Witam serdecznie. Obecnie posiadamy ofertę na produkcji ciastek bez znajomości języka niemieckiego. Na ten moment nie mamy jeszcze konkretnego terminu rozpoczęcia, mimo wszystko zachęcamy do aplikacji. Poza tym posiadamy również oferty do mycia skrzyneczek logistycznych gdzie również nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Zachęcamy do wysyłania cv poprzez stronę internetową: http://mondi-polska.es-candidate.com/application/form/230886/0/1/; http://mondi-polska.es-candidate.com/application/form/228141/0/1/ W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem tel. 618551960

Anaaa

też jestem ciekawa.. tylko to jest system 3 zmianowy chyba :(

agi

ja polecam prace na ciastkach, w tym roku nie moglam niestety wyjechac, ale bylam rok temu, praca nie jest ciezka tyle ze musisz miec dobre ruchy, wkoncu to produkcja, slyszalam wlasnie ze teraz nawet be jezyka chca.

balbla

a wypowiem się że roznie - zależu od ilości godzin ale średnio okolo 800i cos albo 900i cos zostaje po odjeciu kwatery.wiadomo wyzywic sie trzeba ale praca przyjemna no i legalna ludzie

karambol

szkoda, że nikt z pracujących dziewczyn na ciastkach, nie chce się wypowiedzieć...mnie interesuje głównie to, ile pieniędzy zostaje po odliczeniu mieszkania i wyżywienia?

paula

Witam :)praca przy ciastkach w Geeste,jakie zakwaterowania?czy daleko od miejsca pracy?jakies opinie?pozdrawiam :)

jolka
@paula

hej kwatery przyzwoite, normalne mieszkania z kuchnia i lazienka zwykle pokoje chyba dwuosobowe , ostatnio jak bylam to mialam 5 km do pracy, a kumpele to wiem, ze nawet na pieszo chodzily

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 97 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.