opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MONDI

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 3000 ocen
Opinie(2235)
Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)

Opinie(2235)

Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)
Logo
  • O MONDI
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MONDI

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o MONDI sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MONDI Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MONDI sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Piotrek

    23.03.2018 21:23

    Inne

    Wie ktoś coś o pracy w walsrode? Warto?
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    24.03.2018 13:10

    Pracodawca

    Szanowny Panie Piotrze, Dziękujemy za zapytanie. Naszym zdaniem warto. Chętnie przedstawimy Panu szczegółowe warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz wszelkie kwestie, na których Panu zależy. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 61 855 19 60 lub mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Brutal

    23.03.2018 08:28

    Inne

    Kwatery drogie (usunięte przez administratora) placa mało i każą daleko jezdzic. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.02.2018 09:10

    Inne

    Czy sądzicie, że warto wysłąć tam CV https://www.gowork.pl?
    ReviewUserIcon
    samsunggg

    23.02.2018 13:56

    Inne

    nie warto rozczarujesz się
    ReviewUserIcon
    Michauu

    19.02.2018 16:24

    Inne

    Witam potrzebuje opinie na temat pracy w tartaku w rettenmaier czy jakos tak, jak wygląda praca, kwatery i czy warto się porywac na ten tartak ?
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    20.02.2018 16:21

    Pracodawca

    Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:)
    ReviewUserIcon
    Mariusz Grzesiak

    17.02.2018 23:29

    Inne

    Ciekawe ze wszyscy co tak hejtuja podpisują się durnymi ksywkami. My co faktycznie pracujemy w mondi jakoś się nie wstydzimy własnych imion i nazwisk. Niby wszystkie dobre opinie piszą panie z biura a mi sie wydaje zw te wszystkie opinie ze tak tu zle to pisza albo z konkurencji albo ci co wylecieli z robity za chlanie. A bylo ich ostatnio kilku i pewnie sie udzuelaja. Ja powiem tak. W mondi pół roku. W Niemczech łącznie 3 lata. Mam uprawnienia i język w miarę komunikatywny. Praca jest jak w umowie. Kasa też i zawsze na koncie na czas. Dla mnie jakoś koordynatorka ma czas i jak nie może gadać to odzwania. Ale nie dzwonię do niej z pierdolami bo mam swój rozum. Nawet się pozartowac da jak się nie jest dla niej (usunięte przez administratora) Minusem faktycznie są kwatery bo sporo pieniędzy. Ale szukaliśmy z chłopakami sami czegoś i jest lipa bo wszędzie chcą umowę na rok i kaucję. Albo nie chcą meldowac. Albo (usunięte przez administratora) i kiła. Jak ktoś chce pracować faktycznie A nie meline na mieszkaniu robić i wstyd to niech jedzie z mondi. A jak jest głupi to niech słucha komentarzy e Internecie od lujów co się nawet podpisać wstydzą.
    ReviewUserIcon
    radek

    19.02.2018 15:44

    Inne

    Za to ja chleję, ile popadnie, ćpam, kradnę, wszczynam burdy i do tego nie chce mi się robić, utrwalając stereotyp Polaka złodzieja, nieroba, kombinatora, brudasa. Ludzi, w tym mnie , irytuje to, że agencja, która wymaga doświadczenia i wielu rzeczy, oferuje niemieckie minimum. Popatrz sobie nawet na oferty, które zamieszczają tutaj. Wszystko prawie się zgadza: niemieckie czynsze, niemieckie ceny, niemieckie normy, jeno z niemieckimi wypłatami coś nie halo. Ile ty masz lat, że tobie wystarczą te grosze, które uda się z tego minimum odłożyć, co? 18? 23? A może 30, jeno dalej siedzisz z rodzicami, którzy pracują i nie musisz dokładać lwiej części do domu. Mondi jak każda agencja kroi ludzi, bo żyje z tego. Chyba normalne. A że człekowi zostaje niewiele, no to cóż. Szczylowi po 18tce wystarczy to na zioła, nowy wypasiony telefon czy laptop. Ludzie starsi wiekiem mają w większości przypadków dalekosiężne plany i do ich zrealizowania często w Polsce nie ma szans. Dlatego szukają zagranicą. A że zagranicą te mityczne 12000 zł, które na miesiąc można podobno zarobić w Niemczech to właśnie MITYCZNE 12000 zł, to zastanowić się można - odkładać 30 lat w obcym kraju czy w Polsce założyć pętlę kredytową na tyle samo lat, chcąc postawić jako taki dom. Pozdrawiam. Pozdrawiam również Mondi i moderatora, ufając że komentarz mimo sita cenzorskiego zostanie zamieszczony.
    ReviewUserIcon
    radek

    19.02.2018 18:36

    Inne

    I jeszcze jedno: pracuję w Polsce i miałem okazję jechać przez Mondi. Po zapoznaniu się z warunkami i zarobkami odmówiłem. A Ukraińcy pracujący w tym samym zakładzie, w którym ja pracuję, przez polską agencję, choć polszu nie znaju ni panimaju, mają niewiele mniejsze pieniądze od nas. To nie jest taka kolosalna różnica, jak np. między pracującym w swoim kraju Niemcem, a Polakiem pracującym przez Mondi. Więc daruj sobie, dobra?
    ReviewUserIcon
    michal niebudsssssssssss

    15.02.2018 21:06

    Inne

    super praca naprawde polecam warto jechać i odłożyć na mieszkanie w 3lata hahaha i na dobre auto starczy i na ślub pozdro
    ReviewUserIcon
    thomas

    18.02.2018 10:46

    Inne

    tja, jak pomnożysz te wszystkie dane razy 30.
    ReviewUserIcon
    On

    16.02.2018 13:33

    Inne

    Stanowczo nie polecam! Jak chcą zwerbować pracownika to obiecują super warunki, wszelką pomoc organizacyjną polskich koordynatorów na miejscu a po przyjeździe pokój kilku osobowy płacąc ponad 400 euro od osoby (w efekcie sami znaleźliśmy sobie kwaterę w dużo lepszych warunkach za 300) zero pomocy ze strony agencji. Koordynatorka jest od spławiania pracowników a nie pomocy. Pracując od pierwszego dnia miesiąca załóżmy stycznia wypłata jest dopiero ok 20 lutego. Naprawdę jest mnóstwo innych konkretnych agencji dlatego warto poszukać żeby nie trafić na taką porażkę jak MONDI
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    16.02.2018 15:52

    Inne

    Wszystko się zgadza. Niestety... Rozmowa rekrutacyjna przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze i na tym koniec zalet. Koordynatorka jest tylko po to zeby być. Uprzedzę komentarze obronne - nikt nie wymaga prowadzenia za rączkę wszyscy jesteśmy dorośli, ale na podstawowe pytania wypada odpowiedzieć, a nie olewać obojętnie czy to telefonicznie, mailowo czy przed whatsapp. Zachowanie poniżej krytyki. Można się poczuć poniżonym. Praca wpisana w umowę jest zupełnie inna niż ta którą trzeba wykonywać na miejscu. Jest ona narzucana, a jeżeli próbuje się wytłumaczyć, że stanowisko miało być inne i porozmawiać o tym jak ludzie to odpowiedź jest jednoznaczna - nie podobna się to won tylko ładniej ujęta. Warunki mieszkalne są dramatyczne. Proponując swoim pracownikom mieszkania w danych cenach firma jest świadoma w jakim one są stanie. Wstyd. Ten kto umie język i był już pare razy w Niemczech napewno nie da sobie zamydlić oczu tym ze innych pokoi dostać za taką cenę z meldunkiem nie mozna. Owszem można i rozumiem tez ze te mieszkania ktore oferuje firma sa tylko propozycją, szkoda tylko, że ta propozycja jest poniżej jakichkolwiek standardów z której MUSZĄ podkreślam skorzystać osoby ktore język znają słabiej lub pierwszy raz jadą do Niemiec. Taka jest prawda dlatego tłumaczenia firmy są conajmniej śmieszne. Ostatnią rzeczą, która myślę jest istotna - szkoda, że firma nie interesuje się tak bardzo pracownikiem który jest już na stanowisku jak odpisywaniem w ekspresowym tempie na komentarze z gowork wybielając się. To nic nie da, ludzie też dużo mówią między sobą i nie są to pochlebne rzeczy, a niosą się niestety szybko.
    ReviewUserIcon
    Zdegustowany

    16.02.2018 17:22

    Inne

    Popieram
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    16.02.2018 15:59

    Inne

    Wszystko się zgadza. Niestety... Rozmowa rekrutacyjna przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze i na tym koniec zalet. Koordynatorka jest tylko po to zeby być. Uprzedzę komentarze obronne - nikt nie wymaga prowadzenia za rączkę wszyscy jesteśmy dorośli, ale na podstawowe pytania wypada odpowiedzieć, a nie olewać obojętnie czy to telefonicznie, mailowo czy przed whatsapp. Zachowanie poniżej krytyki. Można się poczuć poniżonym. Praca wpisana w umowę jest zupełnie inna niż ta którą trzeba wykonywać na miejscu. Jest ona narzucana, a jeżeli próbuje się wytłumaczyć, że stanowisko miało być inne i porozmawiać o tym jak ludzie to odpowiedź jest jednoznaczna - nie podobna się to won tylko ładniej ujęta. Warunki mieszkalne są dramatyczne. Proponując swoim pracownikom mieszkania w danych cenach firma jest świadoma w jakim one są stanie. Wstyd. Ten kto umie język i był już pare razy w Niemczech napewno nie da sobie zamydlić oczu tym ze innych pokoi dostać za taką cenę z meldunkiem nie mozna. Owszem można i rozumiem tez ze te mieszkania ktore oferuje firma sa tylko propozycją, szkoda tylko, że ta propozycja jest poniżej jakichkolwiek standardów z której MUSZĄ podkreślam skorzystać osoby ktore język znają słabiej lub pierwszy raz jadą do Niemiec. Taka jest prawda dlatego tłumaczenia firmy są conajmniej śmieszne. Ostatnią rzeczą, która myślę jest istotna - szkoda, że firma nie interesuje się tak bardzo pracownikiem który jest już na stanowisku jak odpisywaniem w ekspresowym tempie na komentarze z gowork wybielając się. To nic nie da, ludzie też dużo mówią między sobą i nie są to pochlebne rzeczy, a niosą się niestety szybko.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    05.02.2018 05:30

    Inne

    Witam szukam opinii na temat tej agencji pracy? Jakie zarobki?Jestem zainteresowany praca w okolicach Hanoveru
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    15.02.2018 12:23

    Pracodawca

    Gdyby wpis nie naruszał regulaminu, nie zostałby usunięty. Każdroazowa moderacja lub usuwanie komentarza ma dwa etapy - po stronie firmy, którą się komentuje i serwisu Gowork. W ten sposób portal zachowuje bezstronność i nie pozwala usuwać żadnej opinii, która nie narusza regulaminu, a np. jest tylko niekorzystna dla firmy. Na tym forum pojawia się wiele różnorodnych opinii, jak widać nie wszystkie są nam przychylne. Staramy się na nie odpowiadać i wyjaśniać nasze stanowisko. Nigdy nie usuwamy żadnego komentarza bez powodu. Po pierwsze dlatego, że uważamy, ze każda opinia jest ważna a merytoryczna krytyka pozwala nam się rozwijać, a po drugie dlatego, że jest to niemożliwe - czuwają nad tym moderatrzy serwisu gowork. Treści rasistowskie, ksenofobiczne, wulgarne, naruszające dobre obyczaje lub dobro osób trzecich będą usuwane. I nie jest to cenzura tylko działanie zgodne z zasadami, na które wyraził Pan zgodę akceptując regulamin serwisu przy dodawaniu komentarza.
    ReviewUserIcon
    radek

    16.02.2018 00:07

    Inne

    wciąż nie wiem, za co usunięto mój wpis. Ani seksistowskich ani rasistowskich podtekstów ani odzywek bezpośrednio nie było. Napisałem jedynie, że gdy tylko powiedziałem kumplom, że proponowano mi w Niemczech 1450 euro miesięcznie, to ze śmiechu o mało co apopleksji nie podostawali.
    ReviewUserIcon
    karamba kryminalny wpis

    15.02.2018 19:08

    Inne

    kasuja komentarze
    ReviewUserIcon
    sprawiedliwy i rzetelny

    15.02.2018 12:11

    Inne

    nie polecam wiecie ile chca za chate 450euro za 1osobe rozumiecie w domu 6osobowym za tyle mozna kawalerke wynajac w niemczech odradzam.....
    ReviewUserIcon
    naiwni ludzie

    15.02.2018 16:11

    Inne

    ekstra bardzo się ciesze
    ReviewUserIcon
    fakt

    15.02.2018 16:54

    Inne

    to prawda co pan pisze ludzie totalnie nie znają sie na cenach co oni sobie myslą ze za 100złotych dostaną kwatere apropo pośrednika to oczywiste że musi zarobić popieram pana wypowiedź
    ReviewUserIcon
    Krzysztof z Zabrza

    13.02.2018 20:18

    Inne

    Zacznę od tego że jedni piszą źle drudzy dobrze o Mondi z Poznania jak to zwykle bywa nie wszyscy ludzie są tacy sami więc opisze tylko i wyłącznie swój przypadek.Ja pracowałem w mondi z Poznania 9 miesięcy i powiem wam że nie mogłem na nic narzekać wypłaty na czas,sprawy zwiazane z pracą i pobytem w niemczech załatwiane sprawnie dużo pomocy ze strony Doroty P. pani koordynatorki i naprawdę dobrze wspominam pracę dla mondi.Jeśli w jakiś sposób wam pomogłem to super.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    14.02.2018 08:59

    Pracodawca

    Panie Krzysztofie, bardzo dziękujemy za tę opinię. Na pewno pomoże o tyle, że dzięki temu komentarzowi mamy miły poranek! :) Przekażę to na pewno również Pani Dorocie :)
    ReviewUserIcon
    Langenau

    13.02.2018 07:44

    Inne

    A co ma firma do powiedzenia na temat wywalenia z dnia na dzień kilku osób z Langenau bez podania konkretnej przyczyny? Kazali jechać albo do domu albo na inną lokalizację na innych - oczywiście gorszych - warunkach
    ReviewUserIcon
    skylux

    13.02.2018 22:54

    Inne

    Co państwu powiedziała Pani koordynator jeśli można wiedzieć? Jakie warunki zaproponowali? Chciałam aplikować do pracy w Mondi jednak teraz się mocno zastanawiam :/
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    14.02.2018 08:52

    Pracodawca

    Szanowny Panie, w związku z chwilowo niższym zapotrzebowaniem w firmie, w której byli zatrudnieni ci Panowie, otrzymali propozycję przeniesienia się na około 2 do 3 tygodni na inny projekt (zapewniono im pomoc z nowym zakwaterowaniem). Faktycznie, wysokość diety na drugim projekcie była odrobinę niższa, ale było to tylko rozwiązanie tymczasowe, które Pracownicy zwykle uznają za lepsze niż zjazd do kraju. Pan, który zdecydował się przyjąć tę propozycję już od poniedziałku wraca na pierwotne stanowisko w Langenau. Chcielibyśmy unikać oczywiście takich sytuacji, jednak nie zawsze są one od nas zależne. Wiemy, że są one dla pracowników niekomfortowe i staramy się znaleźć rozwiązania tymczasowe.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MONDI sp. z o.o.

    Operator(ka) wózka widłowego

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Młodszy(a) Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Asystent(ka) ds. Rekrutacji

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Specialist

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego bez niemieckiego – projekt na 4 tygodnie

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Assistant with German

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    kalkulator

    28.12.2017 15:31

    Inne

    Ludzie! Wszystko wiadomo - średnio w Niemczech, kiedy jedzie się przez agencje, zarobi człowiek około 1420 euro na rękę. Od tego odjąć ok. 400 euro za mieszkanie w kilkoro (najczęściej obcych osób, po których nie wiadomo, co się spodziewać), z 300 do 400 euro aby konkretnie zjeść i mieć siłę do pracy (o zupkach albo innym śmieciowym jedzeniu nie wspominam, bo człowiek sobie tylko rozwali żołądek). Zostaje około 600 euro. Odjąć od tego trzeba ewentualne dojazdy, dajmy na to do 100 euro. Do tego internet, telefon. Kolejna stówa ucieka portfela. Zostaje 400 euro na czysto. To jest jakieś 1600 zł. I to ma być ten raj?! To mają być atrakcyjne zarobki?! Przy takich "atrakcyjnych" zarobkach można sobie co najwyżej kupić pustaki, co by się nimi po głowie walić, że jedzie się w nadziei postanowienia czegoś. Żeby za takie zarobki postawić nieduży dom, to trzeba z 50 lat siedzieć w danym kraju. Chrzanić takie układy!
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    13.02.2018 08:43

    Pracodawca

    Oczywiście, że można liczyć na podwyżkę, w sytuacji, gdy pracownik się rozwija, poszerza kompetencje (zawodowe i językowe)
    ReviewUserIcon
    respons

    13.02.2018 11:00

    Inne

    zrobisz za kilka stów euro albo za kilka tysięcy kurs na cnc, albo spawacza, to dostaniesz podwyżkę w granicach 0,25 eurocenta na godzinę.
    ReviewUserIcon
    Langenau

    12.02.2018 16:47

    Inne

    A co firma powie na temat zwolnienia w ciągu jednego dnia kilku pracowników bez podania przyczyny i kazania im jechać albo do domu albo na inną lokalizację ale już na innych warunkach?
    ReviewUserIcon
    szmyt grzegorz

    07.02.2018 16:16

    Inne

    Langenau - Praca komisjonowanie/wózek widłowy.Przez niecałe dwa lata byłem pracownikiem firmy Mondi Polska z Poznania i jestem pelen podziwu i przy okazji wdzięczny ,że trafiłem na tą firmę.Dlaczego?Wypłaty konkretnie do 20 dni roboczych banku,bony na ubrania co pół roku,dieta taka jaka się należy (w zależności od znajomości języka niemieckiego)-sprawdzane telefonicznie!.Profesjonalne podejście do pracownika - rozmowa z koordynatorem nawet po jego godzinach pracy!.Rozliczenia-cetel odpowiednio szybko przed wypłatą,delegacje płacone extra!.plusem jest własny samochód!.Pozdrawiam panią Martę i panią Dorotę!!:).Współpraca dobiegłą końca z czasem podpisania kontraktu bezpośrednio z firmą Schaeflein .Oczywiście żałuję podpisania:)..Kto wie,może znów się usłyszymy :P.S. jak ktoś nie zna niemieckiego ,jest bez auta i bez uprawnień to niech nie myśli ,że zarobi 2000eu netto na /msc.Warto zainwestować trochę w język ,by każda strona miała lżej.Szczerze POLECAM!
    ReviewUserIcon
    Dominik

    11.02.2018 20:09

    Inne

    2000e to dobry chajs? w pl wiecej na tym się wyciąga (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    radek

    12.02.2018 10:31

    Inne

    na zupkach i na maksymalnym zaciskaniu pasa - z 2000 odłożysz 1400. MOŻE. Pytanie: ile można żyć na skrajnym minimum?
    ReviewUserIcon
    Zdegustowany

    10.02.2018 17:19

    Inne

    Nie polecam pracy w tej agencji. Przed wyjazdem wszystko wydaje się w porządku, na miejscu rzeczywistość jest inna (usunięte przez administratora) Praca całkowicie inna niż wpisana w umowie. Człowiek dopiero na miejscu widzi że ta agencja jest identyczna jak reszta.
    ReviewUserIcon
    Konrad

    31.01.2018 00:14

    Inne

    Witam pracuje ktoś przez Mondi w Niemczech jako elektryk? Czym dojezdzacie z kwatery na budowy? Jakie instalacje w domach czy przemysłowe? Jak z dietą, wypłacana jest co tydzień? I jak z wynagrodzeniem trzeba sie prosić czy w miare na czas? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    autopsja

    31.01.2018 13:58

    Inne

    Z autopsji wiem, że na rozmowach w agencjach lukrują, pudrują, a zdziwienie w zderzeniu z rzeczywistością pojawia się na miejscu. Nie twierdzę, że w każdej agencji jest patologia, ale KAŻDA AGENCJA ZARABIA NA PRACOWNIKU.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    01.02.2018 08:54

    Pracodawca

    W przypadku naszej firmy każdy pracownik jest informowany o wszystkich zasadach i warunkach zatrudnienia oraz zakwaterowania. Nie ma sensu "lukrować", przecież w tej sytuacji ktoś, kto poczuje się oszukany szybko porzuci pracę, a na tym nam nie zależy. I owszem, firmy pośredniczące zarabiają na rekrutowaniu pracowników, nie działamy przecież w ramach wolonatariatu :) Ale nasze wynagrodzenie pokrywa niemiecki klient, nie pracownik.
    ReviewUserIcon
    stolarz

    29.01.2018 13:24

    Inne

    Ile można zarobić u was na start, jeśli byłbym chętny do pracy w Niemczech? Powiedzmy: jako stolarz? Zajrzałem u was na stronę, ale to 9,85 euro brutto niewiele mi mówi.
    ReviewUserIcon
    stolarz

    29.01.2018 14:00

    Inne

    a od czego zależy to, do której stawki podatkowej zostanę zakwalifikowany? Język znam na poziomie ciut lepszym niż podstawowy. A w branży drzewnej robię siedem lat.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    29.01.2018 14:03

    Pracodawca

    Zachęcam do zapoznania się z tekstem, który umieściłem w poprzednim komentarzu. Tam są informacje, kto kwalifikuje się do której klasy podatkowej. Okreslenie wysokości diety i znajomości języka wymaga weryfikacji przez rekrutera, dlatego proszę o zaaplikowanie na ogłoszenie i wysłanie CV lub kontakt telefoniczny. Nie chcemy podawać nieścisłych informacji.
    ReviewUserIcon
    Mondelez

    25.01.2018 15:37

    Inne

    A jak to jest, że ludzie zatrudnieni przez Mondi nie są zgłaszani do niemieckiego urzędu finansowego i nie są ubezpieczeni? Tak chyba nie powinno być? Każdy pracownik musi być zgłoszony i ubezpieczony. To jest obowiązek. A koordynator, mimo wielu próśb, nie zrobił nic w tym kierunku!
    ReviewUserIcon
    Mondelez

    25.01.2018 18:25

    Inne

    Po pierwsze, jestem kobietą. Więc Pani- nie Pan. A po drugie, to bardzo dziwnie się składa, że pracownicy są niby zgłaszani od samego początku zatrudnienia, ale urząd skarbowy i kasa chorych nic o tym nie wiem. Nieprawda, że dziwne? Dla osób, które w stopniu komunikatywnym posługują się językiem niemieckim, nie stanowi problemu sprawdzenie wszystkiego u źródła.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    26.01.2018 09:48

    Pracodawca

    Szanowna Pani, najmocniej przepraszam za pomyłkę - zmyliła mnie nazwa użytkownika :) Każdy Pracownik, bez wyjątku, jest zgłaszany do wszystkich koniecznych miejsc z dniem podjęcia pracy. Zdarza się jednak, że urzedy potrzebują czasu, by zaktualizować między sobą informacje o ubezpieczonym. Nie zmienia to jednak faktu, że jest Pani ubezpieczona od samego początku i liczy się tzw. "data stępla". Ten obowiązek na pewno został z naszej strony dopełniony. Jesli jednak uważa Pani, że ze strony kordynatora doszło do uhybień, proszę o maila na adres: [email protected] z podaniem Pani danych osobowych, miejsca pracy i opisu sytuacji. Na pewno sie temu przyjrzymy i postaramy pomóc lub wyjasnić nieporozumienia. I jeszcze raz przepraszam za pomyłkę z poprzedniego komentarza. Życzę miłego dnia :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MONDI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pomocny

    29.12.2017 22:58

    Inne

    Witam, przeczytałem kilka komentarzy i widzę, ze prawie każda pozytywna opinia jest pisana przez osoby pracujące w Mondi. Nie do końca rozumiem po co. Napisze tutaj obiektywna opinie dla zainteresowanych. Wiec byłem rekrutowany telefonicznie gdy pracowałem w innej firmie. Wszystko załatwia się pocztą i elektronicznie. Pani odpowiedzialna za rekrutacje oddzwaniała o ustalonej godzinie. Trzeba czytać umowę ale generalnie wszystko zgodnie z tym co napisane w umowie. Kwatera, którą nam przydzielono kosztowała 320 Euro miesięcznie słaby standard. Następna 265 Euro miesięcznie standard podobny trochę taniej ale niestety dużo współlokatorów. Pieniądze na czas miedzy 13-15 w następnym miesiącu, trzeba sobie sprawdzać bo czasami popełniają błędy w liczeniu wypłaty. Gdy się o tym poinformuje zawsze wyrównują. Kooedynatorki najbardziej zainteresowane są kartami pracy i w bardziej skomplikowanych kwestiach nie zawsze sa w sanie pomóc,bo z tego co widze w Mondi też sa rotacje i koordynatorzy nie do końca znaja przepisy i procedury w Niemczech :) Atmosfera w pracy zależy w jakiej branży pracujecie i na jakich ludzi traficie generalnie jest zasada im lepiej płatna praca tym lepsza atmosfera. Na koniec najważniejsze język to podstawa i bez języka ciężko coś załatwić zagranica wiec radze się uczyć nawet podstaw, próbować rozmawiać i bedzie OK. Moni jako firmę oceniam 7/10 i jak na pośrednictwo to dobra ocena.
    ReviewUserIcon
    doświadczony

    30.12.2017 21:46

    Inne

    czytanie ze zrozumieniem... to jeden z kluczy. Bowiem, Pomocny napisał tak: "Witam, przeczytałem kilka komentarzy i widzę, ze prawie każda pozytywna opinia jest pisana przez osoby pracujące w Mondi". Wasza odpowiedź brzmi natomiast tak: "nie piszemy żadnych komentarzy poza tymi, które są podpisane jako Mondi Polska lub Pracownik Mondi Polska". Temu komuś wcale nie chodziło o podpisywane w taki sposób komentarze, ale o osoby podpisujące się jako Anie, Franie, Grześki, Zadowoleni itd. Wiem, że niektóre komentarze zarówno na tym forum, jak i na forum dotyczącym innych agencji są usuwane. Zwłaszcza te, w których pracownicy czujący się wykorzystani, postanowili się podzielić swoimi doświadczeniami. I uprzedzam, żebyście nie myśleli, że każdy z tych wykorzystanych to maruder i nierób. Choć i tacy wcale rzadko się zdarzają. Sam zostałem oszukany przez jedną agencję. Choć nie wierzyłem w gruszki na wierzbie, które mi obiecywano na rozmowie, to stan, jaki zastałem na miejscu przekroczył wszelkie granice bezczelności i oszustwa: ot fatalne warunki mieszkaniowe, brak zwrotu depozytu za tą norę, nieodprowadzanie składek emerytalnych wbrew temu, co stało jak byk na świstku.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    31.12.2017 09:32

    Pracodawca

    Szanowny Panie, doskonale rozumiemy, co miał na myśli "Pomocny" i na to odpisaliśmy - Piszemy wyłącznie komentarze podpisane Mondi Polska, a co za tym idzie NIE PISZEMY żadnych innych, udających osoby trzecie. Nie mamy żadnego powodu, by to robić i wiele innych zajęć, bardziej potrzebnych z punktu widzenia naszego i naszych Pracowników. Nie rozumiemy też do końca, dlaczego podejrzenia i zdziwienie budzi fakt, że osoby zadowolone z naszej pracy czasem napiszą tutaj kilka dobrych słów :) Podejrzeń za to nie budzą te negatywne, nawet jeśli odbiegają od rzeczywistości dość mocno. Co do usuwania komentarzy - tak, usuwamy komentarze, ktore łamią regulamin tego serwisu. Nie usuwamy za to negatywnych, zgodnych z regulaminem. Nie jest to nawet możliwe, gdyż każdorazowa moderacja z naszej strony jest kontrolowana również przez Pracowników GoWork.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    11.11.2017 23:06

    Inne

    Pracowałem w firmie i nie polecam. Firma wysyła do pracy ludzi na inne stanowiska niż zastaje się na miejscu później rozczarowanie. Wszystko pięknie podczas rekrutacji . Współpraca z kordynator bardzo zła małe zainteresowanie ludźmi co robią najlepiej jak by nikt do nich nie dzwonił było by super .rozczarowanie 100%
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    27.12.2017 13:28

    Inne

    to samo operatorzy maszyn w Wilburgstetten i Ramstein Miesenbach. Taka sama rotacja. Niefajne widoki i niefajnie to świadczy o tej jakiejś firmie.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    27.12.2017 15:01

    Pracodawca

    Szanowny Panie, świadczy to między innymi o tym, że niemiecka firma jest zadowolona z polskich Pracowników i wciąż zwiększa zapotrzebowanie na Kandydatów :) Ale oczywiście rotacja też ma miejsce - jak w każcej firmie czy branży. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Jacek Florczak

    22.12.2017 10:56

    Inne

    Skorzystałem raz i skorzystam ponownie kiedy będzie taka potrzeba. Profesjonalna firma, doświadczeni ludzie. Zebrane oferty dopasowane do kwalifikacji i pełne wsparcie koordynatorów na każdym etapie.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.12.2017 11:06

    Pracodawca

    Panie Jacku, bardzo dziękujemy za opinię!
    ReviewUserIcon
    Hania

    19.12.2017 20:20

    Inne

    Witam jak wygląda praca na skrzynkach logistycznych? W schwerte? ?
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    20.12.2017 10:12

    Pracodawca

    Pani Haniu, praca polega na podawaniu lub wyciaganu skrzynek logistycznych do maszyny myjącej, lub myciu ręcznym (w zależności od stanowiska). Nie jest to praca ciężka, wykonuje się ją w kilkuosobowych zespołach. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego :)
    ReviewUserIcon
    Fabian

    19.12.2017 20:55

    Inne

    Witam czy ktos pracuje lub pracowal w Morbach ?chciałbym sie dowiedziedz jak tam jest
    ReviewUserIcon
    Franek

    18.12.2017 13:45

    Inne

    Fachowcy w każdym calu. Przekierują, pomogą, doradzą. Zawsze można na nich liczyć. Profesjonalizm i podejście do klienta poziom wzorowy - poza jakąkolwiek wątpliwością.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    18.12.2017 13:48

    Pracodawca

    Panie Franku, serdecznie dziękujemy za te słowa!

    Kontakt - MONDI sp. z o.o.

    Plac Andersa 3 61-894 Poznań

    NIP:7010272689

    KRS:0000372581

    https://mondi.pl/
    Branża główna: Oprogramowanie - Systemy IT

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Anna Donaj

    16.12.2017 00:15

    Inne

    Firma Mondi, w której to pracowałam przez blisko 2 lata w dziale rekrutacji, stawia przede wszystkim na relacje zarówno we współpracy między pracownikami wewnątrz organizacji jak i Kandydatami, Klientami czy Partnerami firmy. Codzienna praca jest wymagająca, gdyż budowanie relacji z Klientami na każdym z etapów realizacji projektów wymaga terminowości, skuteczności i niezawodności, a sumienne wywiązywanie się z powierzonych zadań jest możliwe dzięki dobrej organizacji czasu. Firma opiera swoje działania na wartościach, które zostały zdefiniowane przez samych pracowników firmy, przez co są one widoczne i obecne w codziennej pracy oraz współpracy między pracownikami. Takie podejście i zorientowanie na relacjach wyróżnia firmę Mondi na tle innych firm świadczących podobnego typu usługi na rynku.
    ReviewUserIcon
    Anna

    16.12.2017 00:09

    Inne

    Firma Mondi, w której to pracowałam przez blisko 2 lata w dziale rekrutacji, stawia przede wszystkim na relacje zarówno we współpracy między pracownikami wewnątrz organizacji jak i Kandydatami, Klientami czy Partnerami firmy. Codzienna praca jest wymagająca, gdyż budowanie relacji z Klientami na każdym z etapów realizacji projektów wymaga terminowości, skuteczności i niezawodności, a sumienne wywiązywanie się z powierzonych zadań jest możliwe dzięki dobrej organizacji czasu. Firma opiera swoje działania na wartościach, które zostały zdefiniowane przez samych pracowników firmy, przez co są one widoczne i obecne w codziennej pracy oraz współpracy między pracownikami. Takie podejście i zorientowanie na relacjach wyróżnia firmę Mondi na tle innych firm świadczących podobnego typu usługi na rynku.
    ReviewUserIcon
    Gruziński T.

    11.12.2017 11:28

    Inne

    Wyjeżdżałem do tymczasowej pracy w DE 3 razy. Wszystkie wyjazdy koordynowali ludzie z Mondi Polska. Wszystkie wyjazdy oceniam pozytywnie zarówno pod względem procedury wybierania pracy jak i dogrywania szczegółów na miejscu.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    11.12.2017 11:29

    Pracodawca

    Dziekujemy za opinię :) Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami
    ReviewUserIcon
    holzbau

    05.12.2017 08:51

    Inne

    Przyglądam się ofertom pracy od dłuższego czasu i jako osoba mająca jako takie doświadczenie w branży drzewnej widzę ofertę do pracy w tartaku w Wilburgsteten albo Ramstein. Sęk w tym, że tam CAŁY CZAS rekrutujecie. W takim razie musi być tam chyba nieziemski przemiał ludzi i rekrutacja większa niż w firmie, w której pracuję.
    ReviewUserIcon
    pytanie

    07.12.2017 11:31

    Inne

    pytanie: czego gowork usuwa niektóre komentarze? Cenzura?
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    07.12.2017 11:46

    Pracodawca

    Szanowny Panie, z Goworka usuwane są komentarze, które naruszają regulamin serwisu, prawo lub dobra osobiste osób trzecich. Zachęcam do zapoznania z regulaminem. Komentarze negatywne, ale niełamiące żadnej z tych zasad zostają w serwisie upublicznione.
    ReviewUserIcon
    Byłypracownik

    05.12.2017 18:42

    Inne

    Nie polecam pracy w Mondi, brak koordynatora na miejscu,fatalna atmosfera i nastawienie do pracownika w Emfingen k.Stuttgartu.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    06.12.2017 08:16

    Pracodawca

    Szanowny Panie, o tym, że opieka stała Koordynatora jest zdalna (telefoniczna oraz mailowa) jest podana informacja w każdym ogłoszeniu i w każdej rozmowie z Kandydatem. Koordynatorzy odwiedzają swoje lokalizacje raz na jakiś czas (łącznie z tą chwilą - kilku Koordynatorów odwiedza Pracowników w Niemczech). To w zupełności wystarcza do bieżącej kontroli nad kwestiami, które leżą w obowiązkach tych osób. Jeśli istnieje jakiś problem w związku z atmosferą, zachęcam właśnie do rozmowy z Koordynatorem lub kontaktu bezpośrednio z biurem, z podaniem Pańskich danych personalnych. Wtedy będziemy w stanie pomóc. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Patryk

    16.11.2017 17:54

    Inne

    Jedzie ktoś do Walsrode jako pomocnik magazynu i ma jakieś doświadczenia z tą pracą ?
    ReviewUserIcon
    plik

    28.11.2017 09:58

    Inne

    Daj znać czy dojechales i czy jest ok bo tez się tam wybieram pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    krzysiek1971

    02.12.2017 12:22

    Inne

    Jak ktoś jest w Walsrode niech coś napisze!
    ReviewUserIcon
    patryk_s

    27.11.2017 11:42

    Inne

    Bardzo sobie cenię współprace z mondi. Praca jest ok wszystko dopilnowane. koordynatorka pomaga i jest mila jak sie nie jest dla niej chamem. nie dziwie sie ze czasem im puszczaja nerwy jak slysze co ludzie o nich i do nich mowia. maja cierpliwosc. jeszcze do odpisywania tutaj na zale ze magazynier musi pracowac i nie mieszka sie w czterogwiazdowym hotelu. a do tego co pisze o tym ze wszyscy pracujacy w niemcach to zlodzieje to niech sie lepiej w lustrze przejrzy a nie nas obraza
    ReviewUserIcon
    odpowiedź

    27.11.2017 16:39

    Inne

    nie wiem, do kogo bijesz, ale ktoś poniżej napisał o 75% wyjeżdżających. Więc albo czytaj ze zrozumieniem, albo do podstawówki. Też bywałem zagranicach i potwierdzam, co ten typ "wkrótce do Francji" napisał. Takie są fakty, że dużo z emigrantów to zwykły element. I jeśli tego nie widzisz, to sam spójrz w lustro albo wyjmij głowę z piasku
    ReviewUserIcon
    wkrótce do Francji

    14.11.2017 18:59

    Inne

    Tak sobie czytam ostatnie komentarze i jeśli to prawda, to dobrze że nie pojechałem przez Mondi. Niefajnie się tam dzieje, jak widać i być może zaoszczędziłem nie tylko nerwów, ale i kasy, bo przepłacać za mieszkanie z obcymi ludźmi, po których nie wiadomo czego się spodziewać... Takie wysokie ceny to powinno się płacić za komfort mieszkania samemu, bez żadnego elementu, a zagranicę 75% wyjeżdżających to patologia. Zresztą byłem kilka razy sam przez biura i wiem, czym "pachnie" brak interwencji ze strony agencji, których los pracowników nie interesuje, ale jak tylko małe zadrapanie na ścianie się pojawi, to sypie horrendalnymi karami.
    ReviewUserIcon
    wkrótce do Francji

    24.11.2017 13:49

    Inne

    Dziękuję, skromne, ale godne warunki zagwarantowane mam u znajomego w Amiens. Bez burd pijackich, bez obszczymurków, bez złodziei kradnących rzeczy albo podżerających moje jedzenie z lodówki, którą dzieli między sobą 50 osób. Pozdrawiam.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    24.11.2017 14:27

    Pracodawca

    W komentarzu wyżej napisałam, że na specjalne życzenie możemy gwarantować mieszkania samodzielne. Trudno chyba o "obszczymurków, bez złodziei kradnących rzeczy albo podżerających moje jedzenie z lodówki, którą dzieli między sobą 50 osób" w kawalerce? :) Ale oczywiście cieszę się, że praca we Francji Panu służy i życzę powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Piotrek Chorałowicz

    24.11.2017 09:50

    Inne

    Dwukrotnie korzystałem z pomocy Mondi przy okazji tymczasowego zatrudnienia w Niemczech i dwukrotnie zostałem bardzo dobrze przygotowany do wyjazdu. Wszelkie szczegóły dopięte na ostatni guzik.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    24.11.2017 10:28

    Pracodawca

    Panie Piotrze, bardzo dziękujemy za tę opinię :)
    ReviewUserIcon
    Michał F.

    23.11.2017 09:11

    Inne

    Szczerze dziwią mnie takie straszne hejty na Mondi. Ja mam tylko i wyłącznie pozytywne doświadczenia. Dwie rozmowy z koordynatorami, wszystkie formalności przedstawione, oferty pracy spasowane - czego chcieć więcej.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    23.11.2017 09:59

    Pracodawca

    Panie Michale, dziękujemy za opinię. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z nawiązania współpracy. Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    cała prawda

    22.11.2017 23:49

    Inne

    Ale prosze mi powiedziec co to obchodzi pracowników jakich wynajmujecie do pracy w niemczech ? Utrudzone koordynatorki ? To trzeba poszukac innej pracy , a nie wylewać żali na forum. A co pracownicy, których sprzedajecie do niemieckich firm i czerpiecie duże profity z tego tytułu to co ? Oni mogą mieć cięzko, mieszkać w beznadziejnych warunkach, w brudzie i to jest ok ? Być oszukiwani ? Ludzie to wy się tam ogarnijcie w Mondi, bo nie jesteście świety.mi krowami. Non stop wysłuchuje, ze Panie zmęczone, że atmosfera fatalna. Zasiegnijcie opini u Niemieckich pracodawców n/t Mondi to się wam oczy otworzą.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    23.11.2017 09:58

    Pracodawca

    Szanowny Panie Pani, która wypowiadała się niżej na ten temat faktycznie zmieniła pracę i wypowiada się w imieniu własnym, nie firmy, co podkreślała. Wiemy, że praca, którą Państwo wykonują jest ciężka, fizyczna, łączy się z wieloma niedogodnościami - jak rozłąka z rodziną. Staramy się to maksymalnie ułatwić i pomóc. To praca Koordynatorek. Proszę wierzyć, że ona też nie jest łatwa. Każdy z nas miewa w codziennej pracy trudniejsze momenty, problemy, groszy dzień. Pan, ja, Koordynatorki również :) Prosimy tylko o wzajemne zrozumienie. Nazywanie kogoś świętą krową nie pomoże w rozwiązywaniu problemów. Staramy się, by kwatery były jak najlepszej jakości - są to kwatery prywatne, z meldunkiem itd. Jeśli nie spełniają Pańskich oczekiwań, proszę się skontaktować z Koordynatorem Pana projektu. Jeśli uważa Pan, że Koordynator nie wywiązuje się z obowiązków, prosze o kontakt z biurem w wiadomości mailowej, z podaniem imienia i nazwiska oraz kwatery, w której Pan mieszka. Wspólnie poszukamy rozwiązań. Nikt nie chce Pana oszukać. Również w naszym interesie leży, by pracował Pan z nami jak najdłużej i był usatysfakcjonowany. Jeśli na kwaterze faktycznie jest jakiś problem, bardzo proszę o kontakt. Bez Pańskich danych go nie rozwiążemy, a forum nie jest miejscem na ich zamieszczanie.
    ReviewUserIcon
    Eryk Czarnecki

    22.11.2017 09:58

    Inne

    Bogactwo ofert, fachowe wsparcie. Miałem okazję korzystać raz, gdy tylko będzie taka potrzeba, to wrócę po wsparcie po raz kolejny. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Romio

    20.11.2017 14:31

    Inne

    Pracowałem w Mondi.Niby wszystko ok.Tydzień temu P.Koordynator zadzwoniła do mnie że na 3 dni mam si Przeprowadzić bo Właścicielka wynajęła moje mieszkanie komuś innemu. Oczywiście nie zgodziłem się.Minął tydzień i P. Koordynatorka zadzwoniła iż jestem zwolniony,a ona nie ma obowiązku informować mnie o przyczynie,ponieważ nie minęło 6 miesięcy od daty podpisania umowy.Nic nie zrobiłem złego.Wiem że zaraz pojawi się odpis szkalujący mnie,ale zalecam rozwagę wszystkim czytającym.Pani B.K robi tzw."wałki"na mieszkaniach,a jeśli ma ktoś swój rozum...przepada
    ReviewUserIcon
    zrdn

    21.11.2017 17:43

    Inne

    Niezadowolenie spowodowane czym? Założę się , że już nie będzie odpowiedzi . Klasyczna wymówka pracodawcy . Sami sobie wystawiacie złą opinię.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    21.11.2017 18:03

    Pracodawca

    Szanowny Panie nie możemy ujawniać takich kwestii na łamach forum, gdyż są kwestią poufną. Pracownik został poinformowany o konkretnych powodach zwolnienia przez Koordynatora.
    ReviewUserIcon
    Robert Z.

    21.11.2017 10:48

    Inne

    Świetna firma, zarówno w kwestii zaangażowania w pracę z klientem, jak również w temacie przedstawiania ofert. Koordynatorzy pomocni, rozmowy przygotowawcze wyczerpują temat i rozwiewają wątpliwości. Polecam!

    Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.