Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Chyba faktycznie coś się zmieniło, bo ludzie nie odchodzą, od jakiegoś czasu w ogóle nie mają wolnych etatów

Warto spróbować!!! W Patrolu dużo się zmieniło, fajna atmosfera nawet kasa w terminie a przede wszystkim praca pozwala zdobyć ogromne doświadczenie, co pomogło mi w dalszej karierze zawodowej!!!

zdesperowany bez pracy

daro czy warto tam sie zahaczyc chociaz na 3 m-ce?

zdesperowany bez pracy

Jak wyglada praca w biurze? Mam isc na rozmowe i nie wiem czy warto! Prosze pomozcie mi. Nie mam pracy i dostalem od nich oferte!

niestety ja podziękowałem gdyż nie kalkuluje mi się taki interes

Żywiec

Pracowałem tam kilka lat.Zwolnili mnie mnie za nic,poprostu przedłużenie umowy co miało miejsce na stałe.

maniek

Dzięki za ocenę właśnie się dzisiaj tam wybierałam a te komentarze naświetliły mi sprawę :)

andy 46

Jest teraz duże bezrobocie ! A firma Patrol jest przyszłościowa ! Godziwe zarobki !Wspaniała atmosfera ! I praca nie ciężka naprawdę polecam !

andy 46

Wiele się zmieniło w Patrolu Group płacą w terminie.Ja zwolniłem się za wcześniej z tej firmy.Teraz klapa .

anonim - 2009-06-16 11:32:59pracodawce absolutnie nie obchodzi jak mozna utrzymac rodzine za najnizsza krajowa ktora laskawie wyplaca pracownikom(usunięte przez administratora)własnie dzis idę tam do pracy wiec zobaczymy jak to bedzie z tą kasą ,Jeżeli nie beda płacic w terminie i za mało to sie zwolnie

pracodawce absolutnie nie obchodzi jak mozna utrzymac rodzine za najnizsza krajowa ktora laskawie wyplaca pracownikom (usunięte przez administratora)

Pracowałem w tej firmie dosyć długo (wiem ze to pojęcie względne, ale na pewno wystarczyło mi czasu na ocenę sytuacji). Właściwie jedyny ale bardzo powazny minus to (usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie zdecydowanie na duuuzy plu(usunięte przez administratora) pracę ze względu na nieregularne wypłaty. Gdyby jednak nie problemy finansowe, na pewno nie rzuciłabym tej pracy. Ludzie są świetni, firma naprawdę stawia na rozwój, więc np. mają dobry park maszynowy. Ale na opłacenie szkoleń raczej bym nie liczyła.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.