Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Psy szczekają karawana jedzie dalej

Ludzie o czym wy tu piszecie to są pierdoły. Nie ważne czy się kogoś lubi czy nie, to dla interesu każdej firmy nie ma znaczenia. Ważne czy jest skuteczny w tym co robi. Jeśli kogoś lubimy bądź nie to jest nasza indywidualna sprawa. My sami też pewnie mamy masę krytyków, do każdego o coś się można doje...bać. Dobry zarządzający to jest taki którego praca przynosi zamierzone od górne korzyści. A (usunięte przez administratora) zarządzający to jest taki który przy tym potrafi sobie zjednać ludzi. pozpozdrawiam

xxxx

Chyba sama zainteresowana ...pisze o sobie pochlebne komentarze. Nie mogąc się pogodzić z zaistniałą dla niej sytuacją. I z tego co można przeczytać wcześniej dobrym odbiorem jej następcy. No cóż jakoś trzeba się bronić. Najlepiej pisać o sobie nie stworzone rzeczy, i przy tym żałośnie atakować innych. Ale najlepszą obroną jest atak

Haha
@xxxx

A co się stało z panią kierownik zwolnili ją czy co?

Gosc
@xxxx

Walnij się w ten pusty leb , ze jak inni obrazaja bez podstawnie to myslisz ze wszyscy będą Ja obrażać Zmij jest nie wiele za to dobrych ludzi na zakładzie jest cala masa niech Prezes wie jak kogos latwo mozna gnoic i co z tego macie ? Satysfakcje ze co? Ze nie dorastala wam do pient ?

hjih
@xxxx

Uderz w stół a nożyce się odezwą

po
@Gosc

O CO CI CHODZI KOMU I KTO NIE DORASTA DO PIĘT ? O CO CHODZI CI Z TYM PREZESEM ? I JAKIE ŻMIJE? CZY TY SKACZYLES CHOCIAZ PODSTAWOWKE BO PO POZIOMIE TWOJEJ WYPOWIEDZI MAM WATPLIWOSCI MOJE 3-LETNIE DZIECKO SKLADA BARDZIEJ LOGICZNE ZDANIA A KIEROWNICY INNYCH DZIALOW PRACUJA I CZESTO W PRZECIWIENSTWIE DO ...... SZKODA SLOW I TAK NIE ZROZUMIESZ -WNIOSKUJE TO Z POZIOMU TWOJEJ WYPOWIEDZI

OLEK

Tu się zgodzę, przynajmniej miała wykształcenie i inteligencję a nie tak jak niektóre na wysokim stanowisku nie potrafiły nawet szkoły średniej skończyć i matury bo myślały d.... a nie mózgiem..Taka osoba nie powinna zajmować takich stanowisk i męczyć ludzi. Jej miejsce jest przy szorowaniu gołej posadzki bo nawet do pięt Pani sprzątaczce nie dorasta. Przyjdzie pora że zemści się ten jad, fałsz i zakłamanie.. A tylu wartosciowych ludzi już stąd poszło niedocenianych i inteligentnych.. Ale przyjdzie pora...

miro
@OLEK

chyba troche cie ponoslo kto tu myslal d... ? kto nadaje sie do szorowania podlog? o kim huczal caly zaklad a nie tylko jedna hala? czytajac twoja wypowiedz brzydze sie i tzw."inteligencja polska" pewno jestes z partii .. tyle samo jadu w twoich wypowiedziach co u nich a gdzie wyksztalcony czlowieku kultura ? nie pisz o rzeczach ktore sa ci calkiem obce! zostaw kierownikow i nnych dzialow w spokoju teraz jest dobrze- porzadek jest i zrozumienie nowy kierownik montazu wymagajacy ale zna sie gosc na rzeczy

Lulu
@OLEK

Ludzie zapomną co mówisz zapomną co robisz ale nigdy nie zapomną tego jak się przy Tobie czuli. Mamy gleboko w pamięci jaka byla ...

Paula
@Lulu

To znaczy jaka była?

Lulu
@Paula

Gdybyś ją znała to byś wiedziała a że nie znasz to glupio pytasz

Mialam przyjemność pracować z pania Kierownik i znam ja na pewo nie interesowala sie plotkami tylko właśnie praca , Ale teraz beda knuly ,saczyly jadem opowiadaly bzdury !!!!!!!!!!!!! Idac do niej nie zostawila sprawe obojetna ale byla nie ,, wygodna,,dla Pan kierowniczek z innych działów co się wychwalaly ze dzwonily do Pana Prezesa i wymyslaly cala hala o tym chuczala i osobiście jej o tym powiedzialam, i dodam jeszcze ze krzywde dobrej osobie nie wyzadzicie tylko same sobie bo dobro wraca i nienawisc również a Pan Prezas powinien przyjzec sie bardziej.

Jak oceniacie atmosferę pracy w firmie po zmianach kierowniczych?

Info

Cześć czy sa płatne nadgodziny?

Zuza

Witan, chce się dowiedzieć czy prace znajde w dziale logistyki i w jakich godzinach jest tam praca

Kierownik kontroli jakości wcale nie jest taki nowy. Pracował już na tym stanowisku, wrócił po dwóch latach. I co z tego, teraz w tym zakładzie liczy sie tylko ilość a nie jakość.

Mucha

Jest nowy kierownik montazu. Pierwsze wrażenie? Zna się na robocie nie to co jego poprzedniczka

Gowork
@Mucha

I nowy kierownik kontroli jakosci i tez zna sie na robocie duuuuzoooo lepiej niz jego poprzednik. Zmiany na lepsze dla zakladu.

Magda
@Mucha

Dla dobra tej firmy lepiej żeby został. W końcu na montażu, nie ma chaosu. A zaczyna robić się porządek. I pan Marcin interesuje się tym co się dzieje. A nie siedzi za biurkiem i nic nie robi.

szerszeń
@Magda

To prawda. Wzyscy zauwazaja zmiane. i jestem w szoku ze kierownik nie spedza tylu godzin w biurze tylko jest na hali przede wszystkim interesuje sie tym co potrzeba a nie glupotami.

Mimi

Nie tylko pracownicy na maszynach mają już dosyć kierownictwo również???

ona

Kierownika jeszcze dobrze nie poznaliśmy a już go nie ma

Ala
@ona

O kogo chodzi?

Ewelinka

Wszędzie dobrze gdzie nas nie . Każda firma ma w swojej karierze okresy dobre i gorsze, być może tak jest w Patrolu. Myślę, że pracownicy mogą dużo pomóc a to przecież jest też w naszym interesie. Będzie firma będzie praca i to tyle w tym temacie.Zamiast pisać?????

gość

Była weekendy sa pracujące tylko Malo kto sie zapisuje bo nikomu sie tam nie chce już chodzić bo przecież i tak ciągle robimy źle i za mało i mało i mało. Do nadgodzin zmuszali ale narazie nie ma "obowiązkowych".

ona

Jest dokładnie tak jak pisze gość 00 dodam że nawet ostrza do noży brakuje. Wszystko byle szybko a warunków nie ma żadnych.

gość 00

Zabrane premie to skutki wydania pieniędzy na kamery. Za te pieniadze wydane na monitoring kupili by lepiej stoły bo nie ma dostatecznej ilości, albo sprzęt: wkrętarki, opalarki itp. Nie ma czym pracować, jak cos jest potrzebne to powiedzą ze nie ma i rob co chcesz.... No i przede wszystkim największym problemem jest to ze produkt ktory wychodzi z wtryskarek trzeba zbierać z PODŁOGI!!! Bo zakładu nie stać na zakup/naprawę taśm i robotów żeby wszystko było jak należy, tylko trzeba się schylać po kilkaset razy.

Była
@gość 00

To widze ze nic sie nie zmieniło ja pracowałam tam 2 lata temu i dokładnie było to samo podnieśli najniższą krajową to premie musieli zabrać.a weekendy teraz robicie ile na wtryskarkach zarabiacie?

@Była

Wypłata najniższa plus dodatek nocny czasem jakieś nadgodziny szału nie ma. Premie zabrali

Kleryk

Wychodzi na to ze nikt się nie nadaje...bo premie chyba wszystkim zabrali

Eryk

Po lekturze wpisów stwierdziłam, że nie wszyscy nadają się do pracy w Patrol-u. Delikatne i słabe osoby muszą poszukać pracy lekkiej, łatwej i przyjemnej. To jest firma porządna i tu trzeba pracować. Za udawanie nikt nie będzie płaci kosztem pozostałych ludzi.

Ala
@Eryk

Racja.

Yyy

A co myslicie o nowym kierowniku panu K.W.?

Paula
@Yyy

Kierownik planowania produkcji ale co tu zaplanować jak nigdy nic nie ma.oj ciężko to widze

Working

Wypłaty są na czas, czasy ustalaja kierownicy widząc pracę ludzi, nie jest tak ustawiony że kogoś zasypuje, lecz tak aby praca odbywala się w racjonalnym tempie do możliwości pracownika. Ludzie chyba nie pracowali w prawdziwym zakładzie z normowaniem czasu, dopiero by zobaczyli co znaczy tempo pracy. I skoro jest tak źle to czemu nadal tutaj pracujecie? Dożywocie macie w tej firmie? Ja jako operator nie narzekam.

Zuzia

A wypłaty są na czas?ile można zarobić jako operator maszyn?

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.