Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Miła

O każdej firmie można napisać źle lub dobrze. Szkoda, że na takim forum znajdują się wypowiedzi osób mało odpowiedzialnych. Inni chcą wyrobić sobie zdanie przed podjęciem decyzji o ewentualnym aplikowaniu.

Olek
@Miła

kolejny dowód, że wpisy są pod mocną kontrolą................i jaka szybka reakcja

Piter

Spisek! XD ale macie bol (usunięte przez administratora) wiadomo ze kazdy to czyta, ale kasowac postow nikt nie moze. poczytalem pare stron, same stekanie. powo.

Puiter
@Piter

jak bys tego nie umial ogarnoc to gowork mozna ustawic powiadomienie o wpisach na email, takze 3 dni to w (usunięte przez administratora) szybka reakcja nie ma co, jak szachy przez telefon XD

Sławek

Nikt nie zabrania krytyki, ale napisz chłopie co konkretnie Ci się nie podoba, a nie piszesz kocopoły. Z takim podejściem to na młynek. Wiadomo, że opinia firmy jest taka sobie, ciężko na to pracowali, ale jak nikt nie dba o to co się dzieje, to tak to wygląda, że na nic nie starcza i potem są różne problemy. To już kolejna fabryka gdzie pracuję, wszędzie są jakieś minusy, są firmy, które mają poukładane od A do Z wszystko, ale jest ich mało. Tutaj przynajmniej jest potencjał, żeby było lepiej i coś tam się powoli rusza do przodu ostatnio. Mniej narzekać, więcej robić. Wszystkim tak źle, a skrzynka na pomysły na hali stoi zakurzona. Może tam się wyżyj, a nie na forum? Ktoś pewnie to przeczyta i może zgarniesz nawet kasę tak jak piszą na informacji.

miś
@Sławek

Czy macie już nowego dyrektora? Czy odejście poprzedniego było spowodowane brakiem , postępu w poprawie wydajności i opłacalności produkcji, konfliktem z właścicielem,czy go zwolnili? czy nie wytrzymał nerwowo i odszedł?

miś
@Sławek

as

Witam. Widzę, że poszukujecie nowego dyrektora zakładu w Wieluniu. Napiszcie proszę co się stało z poprzednim dyrektorem i jak długo pracował

Jerry
@as

Pracował przez rok, rozstał się w dobrej atmosferze, powody rodzinne, pochodzi z północy Polski.

Trele morele
@Jerry

Bo nikt z Wielunia i okolic nie da sie nabrać. A jak ktoś odejdzie to zawsze albo sprawy rodzinne albo sie nie nadawał. Nie dajcie sie nabrać. Pozdrawiam

Gosc
@Trele morele

Co oznaczaja slowa nie dajcie sie nabrac

Martus
@Gosc

Ccze gadanie. Niektórzy wszędzie widzą spisek i podstępy.

Aleksander
@Martus

Oj ta Firma ma sama w sobie opinie. Dobre posty są dopisywane nie przez zwykłych pracowników, Nie polecam Patrola

Abik

Witam, Patrol Group ma w swojej ofercie pracę-- ciekawa praca dla absolwentów z j. niemieckim. O jaką pracę chodzi? Może ktoś słyszał byłbym wdzięczny. Lubię dowiedzieć się coś o firmie przed złożeniem cv,

Jerry

Dzieje się, ale chyba do przodu. Tutaj się tylko narzeka, także cisza.

@Jerry

Idzie ku lepszemu ale zobaczymy bo tam różnie bywa .

ona

Na Patrolu cisza. Nic się nie dzieje?

@Mala było nerwowo na początku roku. A teraz i tylko ciśnienie na tempo, kierownicy są wporządku, nikt tu nikogo nie gnębi, ale pracy jest sporo, to trzeba uczciwie powiedzieć.

Lukas

Czy mógłby ktoś dodać więcej informacji na temat pracy dla export manager - rynek anglojęzyczny? Jakie wymagania trzeba spełniać?

Mala

Widze ze w patrolu wszystko sie poukladalo zero "żali

Ochotnik

Znalazłem ofertę pracy specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i jestem bardzo zainteresowany. Może ktoś ma wiedzę w tym temacie? Przed złożeniem cv chciałbym poznać więcej szczegółów. Jakie warunki wstępne trzeba spełnić? Jak się generalnie pracuje w firmie?

@Ochotnik

Jak będziesz się angażował to nie złe pieniądze wyciągniesz.

mami
@Ochotnik

uczysz się od podstaw i na początku pracy i nauki jest bardzo dużo ale jak jesteś dobry to zajść możesz daleko. atmosfera wesoła

obecny
@Ochotnik

atmosfera koleżeńska. Każdy jest odpowiedzialny za swój rejon, ale zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów z większym stażem. Wstępne warunki to odpowiednia motywacja i znajomość niemieckiego.

F.

Warto sie teraz przyjmowac? Jak wyglada praca na produkcji, kompletacji i w magazynie? Dostałem info ze szukaja ludzi ogolem do roboty tam.

robol

tak wypußcili dzis zabawny regulamin o pomyslowych skryznkach patrola. my wymyslimy jak zwiekszyc sprzedaz tych swietnych produktow a swieci zgarna kase. jacy to dyrektorzy skoro musza robic takie akcje. i te nagrody 1000 zl, jak to sie ma do wynagrodzen tych dyrektorow 10k? 20k? 30k?

@robol

jaki regulamin? o co chodzi?

mami
@robol

a czytałeś to wogole? nikt nie każe Ci wymyślać jak powiekszyc sprzedaż!!! to chodzi o pomysly jak poprawic prace, cos ulepszyc i tak dalej. chodzi o to ze jak widzisz cos co uważasz za bezsens i masz pomysl co z tym zrobic to go wrzucasz a oni moze to wprowadzą

Iza

Patrol Group Sp. z o. o. świetnie radzą sobie. Jak wszędzie, do takiej pracy też trzeba mieć serce.

ona

Patrolacy nie uważacie że z tymi kamerami to trochę przesadzili ???

chomik
@ona

nie uwazam, zeby przesadzili. na poczatku to bylo dziwne uczucie miec kamere nad glowa jednak idzie sie przyzwyczaic. kiedy popytalam wsrod rodziny i znajomych okazalo sie, ze wiekszosc ma w miejscu pracy kamery. ogolnie odkad zmienili sie kierownicy montazu produkcji i kontroli w koncu panuje tu normalna atmosfera pracy. kazdy zajmuje sie tym co do niego nalezy a nie odpieraniem durnych atakow na poziomie przedszkola. amen.

Hahahaaaaa
@chomik

Tak wymienili wszystkich i jest swietnie. Zobaczymy ile Ci nowi wytrzymają, moze nawet kilka miesięcy.

Ntt
@chomik

Oj tak dział z działem współpracuje tak jak to powinno byc zawsze w koncu to jeden zaklad - Patrol

Tobi

Proszę o informację na temat stanowiska Product Manager. Czy to jest nowe stanowisko czy za kogoś- ktoś sie zwolnil? Piszą ze w dziale marketingu z ilu osob sie składa, kto jest bezposrednim przelozonym?

LOGISTYK

Oj tak....... bidziń..... :)

Mala
@LOGISTYK

Spokojnie jednego donosiciela sie pozbyli to i na nia tez przyjdzie pora.poprostu chce odwrocic od siebie uwage ze nic nie umie i zwala to na innych.ale szef przejrzy na oczy i pewnego dnia to ona wyleci.pozdr

krzyś
@LOGISTYK

Przeciez jej to nie ma juz z 2 miesiace to jak donosi?Jak to możliwe?

Zainteresowana
@krzyś

Cześć, nawiazujac do realiów mam pytanie czy sa przyjecia do dzialu logistyki interesuje mnie tylko to ! bo to tu czytam to nic tylko rzucanie jeden drugiego blotem ale teraz się zastanawiam czy tam pracuja Wszyscy Świeci czy tylko usiluja skierowac uwage innych od byc może swojej nieudolnej pracy ! ?

Xxx
@krzyś

To nie chodzi o Nią teraz wszystko jest jasne kto jest kim a kto jest nikim

H345
@Xxx

Czekajmy więc na obrót sprawy. Donosiciele zawsze są w więzieniach surowo traktowani .. czy choćby Judasz zdradził a później się powiesił bo nie mógł unieść ciężaru sumienia.. a ta osoba sumienia raczej nie ma.

J87

Co kamer drodzy niewolnicy z wielunia to będzie ich jeszcze więcej rozmawialam z takim mlodym chlopakiem ktory montowal te nowe kamery i mowil ze na rozkaz prezesa wszytsko ma sie nagrywac, kto co zepsuje z towaru przy maszynie, kto nadsypie surowca, zle mieszanki pewnie w szatniach brakuje jeszcze zeby zamontowali Ja jestem przeciwko temu zeby tyle bylo tego na zakladzie,

damian
@J87

nie potrzeba kamer wystarczy że są donosiciele i to w żeńskim wydaniu. donosi bez skrupułów i zahamowań, ludzie to widzą a ona dalej sie wypiera w żywe oczy. W koncu skończy zle..

Myślę, że warto skupić się na obecnej sytuacji w firmie. Przeszłość zostawmy za sobą.

kazik

Ja ujme to tak , kto mieczem wojuje od miecza ginie i w tym przypadku to okazalo sie prawda. jesli sama chodzila codzien na skargi na wszytkich dokola to niech sie nie dziwi ze w koncu wsystkim skonczylsie cierpliwosc. niestety bycie kierownikiem to nie tylko wyksztalcenie ale wiedza na temat asortymentu i odbiorców towaru. kierownik dzialu powinien miec umiejetnosc porozumienia sie z innymi kierownikami a nie tylko knuć przeciwko nim zeby odwrocic uwage od braku wlasnych kompetencji. przez ta walke montazu z innymi dzialami wiele ludzi ucierpialo lecz najlepszym dowodem na to jak bylo naprawde jest to, kto zostal a kogo nie ma. nowy kierownik kontroli jakosci chodzi po maszynach, po stolach, interesuje sie, sprawdza. co robil poprzedni?

fffffff

Witam wszystkich. Tak sobie czytam to wszystko i nie wierze. Ja Panią Kierownik poznalam od jak najlepszej strony. zawsze uprzejma rzeczowa i rowniez wymygająca, co jest zrozumile dla tego stanowiska

ktostammalowazny
@fffffff

moze i tak bylo lecz jak na ta firme i tak dlugo byla kierownikiem a ten z produkcji to chyba pobil rekord na najkrotsza kadencje kierownika w patrolu. dajcie juz temu spokoj. ja tam zaluje bo przynajmniej niezostawiala czlowieka z problemem samego mam nadzieje ze wroci szybko

mnik

Wymagający ale nie gwiazdorzy... co było zgubne dla wielu kierowników w tej firmie. I co ciekawe jak bardzo musieli mieć ludzie dość jego poprzedniczki ze go tak chwalą ... mimo że wymagający. Rzadko się zdarza ze chwali się kierownika za to ze jest wymagający. Zwłaszcza przez ludzi od których wymaga. Można wyrobić sobie szacunek wśród ludzi ...? Ano można

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.