Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

nero

Brednie piszecie... ja mam i miałem premie i pracuje się nieźle. Po co takie komentarze wyssane z palca? Piszą tutaj tylko oszołomy które nie potrafiły pracować i tyle. Jeśli ktoś wylatuje z firmy to wiadomo,że wymyśla bzdury, zapytajcie tych którzy tam pracują!

Bonzo

@niCK nie mów, że nie ma co liczyć na jakąś dodatkową kaskę.. przecież to powinno być bezapelacyjne.

nICK

PREMIE?? Haha dobre :)

Pętelka

Byłam tam swego czasu na rozmowie i spora część jej czasu była poświęcona wysokości wynagrodzenia. Na szczęście nie skorzystałam i miesiąc później dostałam pracę w firmie,(usunięte przez administratora)

lolek

Nasza brygadzistka [usunięte przez moderatora], cała zmiana jest pod presją i tylko czekają aż zabierze premie uznaniową za blache powody, (usunięte przez administratora) ludzie nie chetnie przychodza do pracy

lolek
@lolek

powyzszy post nie zawiera prawdy zostal napisany w naerwach z powodu iz nie moge go usunac chcialbym oficjalnie przeprosic pania brygadzistke

prawda jest taka, że siłą tej firmy są ludzie i nikt z osób pracujących nie może temu zaprzeczyć atmosfera w pracy jest bardzo dobra... ludzie nauczyli się narzekać i nikt tego nie zmieni... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

polaczek

Dobrze napisane zgadzam się z Tobą że ludzie będą zawsze narzekać chociażby ich ozłocili to i tak będzie ten niedosyt, taka już nasza mentalność :)

Były pracownikPG Krk

Witam. Postanowiłem napisać kilka słów o firmie Patrol Group. Różne opinie tutaj moi poprzednicy wypisywali, raz firma była przedstawiana w złym świetle raz w lepszym. Obecnie pozycja firmy jest ustabilizowana, panuje bardzo miła atmosfera, pracując nadgodziny pracownik jest bardzo dobrze wynagradzany. Obecnie nie mogę złego słowa napisać o tej firmie, bo bym po prostu skłamał. Według mnie najważniejszy jest sposób podejścia pracodawcy (przełożonych) do pracowników liczy się współpraca, zrozumienie i dialog a tego tutaj nie brakuje. Z cała pewnością mogę potwierdzić, że naprawdę warto się tutaj zatrudnić. Odszedłem z firmy ponieważ musiałem przeprowadzić się na drugi koniec Polski, ale gdybym kiedyś jeszcze miał taką okazję to na pewno wrócę do Patrola. Pozdrawiam wszystkich Patrolowców.

zuza

Ciekawie jak 11 listopada zapłacą czy już ktoś to wie?

MMM

Czy są jakieś przyjęcia do pracy w obecnej chwili?

?

To zadzwońcie do PIP i się zapytajcie czy to mogą wprowadzić, bo to dla nas niekorzystne jest. Tylko nie podawaj swoich danych bo wiesz patrol to wszędzie ma wejścia żebyś później nie miał problemów, a ta kara to chyba za mała, powinni tam dopisać chyba z jedno zero albo policzyć w eurosach, co oni nie widzieli, może i nie widzieli jak przed inspekcją wielkie sprzątanie było a z resztą jak szły łopaty to my tez się nie widzieliśmy taki dym był ale przecież to nie szkodliwe trochę dymu sobie powdychać z plastiku, uwędziliśmy sobie nasze płuca jak szyneczki.

sos

Nie zgdadzajcie się na system czterobrygadowy. tak naprawdę to się nazywa praca ciągła. ale ją można tylko w określonych działach stosować i możecie temu zapobiec. wystarczy zadzwonic do PIP. Jak będziecie pracować w systemie ciągłym to nie dostaniecie 100 tek za sobotę i niedziele bo to was normalny dzien pracy dośc że (usunięte przez administratora) i nie wypłacają teraz 100 tek to teraz nie chcą nic płacić no i może dodaatek nocny tez zabiorą? porażka. a kto kasuje wiadomości jeszcze parę dni temu było więcej wpisów to co pracodawca raczy tylko zostawić te które mu się podobają?

piotrek

Tak gadają na hali, kiedyś tak było- system(usunięte przez administratora) z korony- roboty dużo, nie wyrabiamy a nowy pracownik niestety nie zrobi od razu tyle.W Krakowie jakiś dział ponoć zlikwidowali i do nas przenieśli. Lepiej żeby nie zmieniali tego, nie każdemu pasuje przychodzić w sobotę czy niedzielę. Trochę imprez przejdzie koło nosa a urlopu szkoda . I tyle tu z mojej strony. Pytaj jak coś jeszcze

piotrek

Praca na trzy zmiany 3-2-1, trzy brygady. Jak na razie- ale nie wiem, czy to nie ulegnie zmianie i nie przejdziemy w system czterobrygadowy :(. Dodatek jest ustawowy 20% do każdej godziny nocnej. Przyjdź, spróbuj a zobaczysz. Łatwo nie jest ale jak ktoś chce to sobie poradzi.

patrol

Czy za nadgodziny dalej są wypłacane pieniądze w kasie zakładu czy już na konto?

nick

7 lat pracuję. za wszystko wypłacają. spoko, da się wytrzymać, nie jest źle ;)

Na początek nie ma kokosów, ale jak już troche popracujesz to są podwyżki. No i zalezy tez na jakim stanowisku. Jak na produkcji to normalnie 8 godzin, 3 zmiany ale da sie przyzwyczaic. Jak sie chce pracować to sie pracuje.

d

UWAGA dla wszystkich którzy chcą się zatrudnić w Patrolu. Właśnie zaczeły się przyjęcia nowych pracowników ale skąd tak dużo wolnych miejsc? Bo ZWALNIAJĄ tych których przyjeli wcześniej. TAk TAK popracuj jeleniu za marne grosze i WYNOCHA. TAka jest polityka firmy : przyjąć nowego niech tyra i się wykazuje a potem ZWOLNIĆ i następnego i tak w kółko. Zwracam jeszcze uwagę na \\\"wysoką kulturę\\\" jaka tam panuje, po prostu brak szacunku dla drugiego człowieka. Lubisz nagonkę, [usunięte przez moderatora] pracę po godzinach za darmo - PRACUJ W PATROLU!

Andy 46

Co tam słychać w patrolu w Krakowie nikt się nie odzywa.

Probowac zawsze mozna, ja tam pracowalam w biurze przez pare miesiecy, zwolnilam sie. Mialam marna podstawe i prowizji w ogole nie widzialam i nie rozumialam na jakiej zasadzie i kiedy jest przyznawana, ale warto pytac moze cos sie zmienilo bo ogolnie forma pracy i obowiazki są bardzo fajne przynajmniej na stanowisku handlowca. Ja przede wszystkim nie bylam przekonana do produktów jakim tam handlowali, mialam wrazenie ze sa naprawde slabej jakosci jak patrzylam na nie osobiscie i sluchalam opinii klientow dlatego trudno bylo mi sie przebic i bylam do [usunięte przez moderatora] handlowcem. Poza tym nie bylo tam zadnych szkolen produktowych ani szkolen sprzedazowych dla hanlowcow... na takie szkolenia zaliczali sie tylko dyrektorzy i tylko oni mieli szanse podwyższać swoje kwalifikacje... tak czy inaczej probowac warto. Godziny pracy bardzo fajne, forma pracy tez ok, tylko trzeba wywalczyc dobra kwote na umowie i sie przekonac do produktów a bedzie dobrze :) pzdr

Naprawdę fajna tam atmosfera od jakiegoś czasu:) bo co niektórzy maja ochotę i szukaja przygód. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.