Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

www

Ja pracuje w KRK i nie mogę narzekać ludzie super pomocni życzliwi, z chęcią przychodzi sie do pracy. Roboty mnóstwo widać że firma sie rozwija dużo nowych tematów i naprawdę duzych klientów. Jak tylko produkcyjnie damy radę to będzie spory sukces. Polecam tym którzy nie lubią korporacyjnego stylu pracy. Tutaj każdy musi myśleć i kombinować, decyzje podejmuje się na miejscu, ciągle cos sie dzieje.

Fiona

Cheche słyszałam że ta Anna to tak naprawdę jakiś koleś z Neotechu.. ponoć sprawdzili po loginie, az strach bierze co to ludzie sa gotowi zrobic

bleee

fakt kasa jest na czas.. miejmy nadzieje ze najgorsze juz za nami widac ze zamówienia mają bo robota pali sie w rekach... moze jakie premie bedą? :))

black

jak dla mnie jest ok pracuje dopiero od 2 miesięcy i wypłatę mam na koncie a atmosfera jest spożo ludzie fajni roboty rzeczywiście dużo nie ma czasu na pierdoły ale przez to czas szybko mija..

anita
@black

Jak ktos sie roboty nie boi to w patrolu sporo sie idzie nauczyć nie ma zbędnej papierkologii czy innych bzdur, wszyscy pomocni wypłata ok bałam sie mocno po tych opiniach ale widze,że niewarto sie bac tylko samemu trzeba sie przekonać

AAA
@black

Chyba rzeczywiście Kierownictwo przestraszyło się gróźb Anny..............................Wypłaty w terminie się rzadko zdarzają w tej firmie

Alina
@AAA

tiaaa Anny boi sie kazdy bo ona to ma taka władze ze sie moze co najwyzej w kiblu podetrzec sama..........A wiecie coś wiecej o możliwości zmiany działu? chciałabym iśc do kontroli ale nie wiem gdzie sie pytać czy kierownika czy od razu do kadrowej a w przeszłym roku do sierpnia tez mialam wypłate na czas co miesiąc a pracuje juz 2 lata wiec po co takie komentarze i tylko ludziom wode z mózgu robić??

abba

Co tam w patrolu słychać już wszystko w porządku może jakieś zmiany na lepsze

ptrgrp

Z Torowej w Krakowie i Fabrycznej w Wieluniu

MATA

CZY TO FIRMA PATROL Z TOROWEJ W KRAKOWIE

King Lion

Fakt że wypłata 23.12.15 była podłością. Nie ulega wątpliwości że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Każdy ma prawo być na to wkur..iony. Chcę tylko aby przedstawiane były tu fakty. A na pewno faktem nie jest że wypłaty spóźniają się aż od : dwadzieścia dni, bądź też zarabia 1200zł. Krytykujmy jak uważamy, ale w tej krytyce przedstawiajmy fakty.

Wojtala

Zależy mi na odpowiedzi na temat brygadzistow bo członek mojej rodziny chce się tam zatrudnic. A wiadomo brygadzista ma duże znaczenie atmosfera pracy szacunek itp to priorytety. Mam na myśli wieluń. Dziękuję gorąco za odpowiedzi

@Wojtala

Jako Brygadzista? czy " Kierownik Zmiany"?. Od momentu zatrudnienia na stanowisku: Dyrektor Główny, Pana Sławomira W, w firmie zaczęły następować zmiany. Pytanie jest następujące - Czy to dobre zmiany?. Ten człowiek zmienia starych ludzi na nowych, mając nadzieje że to poprawi : Jakość i wydajność firmy. Sądzę że wierzy ze wymiana ludzi sprawi że wyeliminują się złe nawyki. Nowi Kierownicy Zmianowi bardziej podporządkowani, gdyż nie są przesiąknięci starymi nawykami, odmienią oblicze tej firmy. Cóż muszę tu pana rozczarować, bo zapewne pan to czyta. Nie będę tu panu ubliżał, jak to pan ma w zwyczaju do innych zwłaszcza swoich podwładnych. Postaram się w sposób merytoryczny i uczciwy i z mojego punktu widzenia przedstawić obraz tej pracy. Na pewno zorganizowanie Wigilii bądź tej imprezy integracyjnej było dobrym, nowym i mile odebranym pana pomysłem. Lecz jeśli chodzi o całą resztę to.... W jaki sposób się pan odnosi do swoich podwładnych ? czy uważa pan że taki sposób odnoszenia się do człowieka przystaje człowiekowi na takim stanowisku?. Oczekuje pan od ludzi większego zaangażowania i poszanowania swoich obowiązków zawodowych, a zarazem pan i obraża. Jeśli ktoś nie potrafi panować nad swoimi emocjami, Tj: nie potrafi ich kontrolować, albo powinien dać sobie spokój z takim stanowiskiem, albo udać się do lekarza specjalisty w zakresie psychiatrii. Może nie jest pan prywatnie złym człowiekiem, ale niech pan się czasem zastanowi nad swoim zachowaniem. Jeśli nawet jakikolwiek pracownik w pana ocenie źle wykonuje swoją prace, powinien pan w normalny i cywilizowany sposób zwrócić mu uwagę. Może nie jest pan złym człowiekiem, słyszałem nawet że dba pan o biedne zwierzęta to jednak polecam popracować nad wyrażaniem emocji. Do Wojtala - Odbiegłem trochę od meritum sprawy, mimo wszystko pomimo gorszych okresów pracy (mam tu na myśli problemy z płatnościami) to zachęcam do podjęcia ryzyka i spróbowania swoich sił w Patrolu. O każdym zakładzie pracy zdarzają się złe opinie, a mimo to ludzie pracują. Sprawdza się stare polskie przysłowie : Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Spora część załogi tej firmy to : inteligentni i z poczuciem humoru ludzie.

BBB
@King Lion

W internecie jest ogłoszenie na dyrektora zakładu wieluń. To znaczy ze dyrektor o ktorym piszesz odszedl?

Wojtala

A brygadzisci jacy są jak pracowników traktują?

King Lion

Nie napisałem ze tylko przychlne i dobre. Lecz powtarzam ze spora część tych komentarzy to opinia ludzi którzy tam nie pracują. Bo pisananie ze wypłaty spóźniają się o : dwadzieścia dni ( spoźniają się za długo) ale nie az o tyle. Nikt nie zarabia 1200zl bo najnizsza krajowa daje więcej. Bo zaufajcie mi w tej firmie nie pracują idioci by az pozwolić łamać prawo.

do King Lion i wszystkich prezesów
@King Lion

Jeśli pracownik w grudniu dostaje wypłatę 23 grudnia, dzień przed wigilią pieniadze wpływają na konto po godzinie 15 to jest w porządku?. Gdzie ma sobie zrobic zakupy i kiedy?. Czy ktoś zastanowił się co ten pracownik ma powiedzieć swoim dzieciom że nie ma prezentu pod choinkę albo jedzenia na swięta bo wypłata się opóźniła. Więc o ile spóźnia się wypłata? Według mnie jest zbyt duża przepaść ekonomiczna pomiędzy pracownikami a pracodawcą i stąd niezrozumienie problemu.Litością jeszcze się nikt nie najadł.

@King Lion

Tak masz rację, myślę, że część wpisów pochodzi od byłych pracowników (a ile się ich przewinęło w tej firmie?) i którzy wciąż pamiętają opisywane historie. Taka sytuacja w Patrolu trwa od lat.......i może zmienia ale na gorsze.

yhy

''Czytając to forum widzę tylko nie liczne komentarze pracowników patrola.'' Dodaj jeszcze ze to tylko te przychylne chwalace prace tam i wszystko bedzie jasne

King Lion

Rozumiem ze oburzenie, może wywołać opoźnianie wypłaty wynagrodzenia. Żaden pracodawca nie powinnien doprowadzać do takich sytuacji. Ale tydzień czasu to nie : dwadzieścia dni. Takie brednie wyrzucamy do kosza. Najzabawniejsze jest to że na tym forum w dużej mierze, wypowiadają się ludzie którzy nie przepracowali w Patrolu ani jednego dnia. Ale jak to mamy w naszym polskim zwyczaju - Kochamy krytykować. Nie ważne, ze nie posiadamy wiedzy na temat tego co lub kogo krytykujemy. Czytając to forum widzę tylko nie liczne komentarze pracowników patrola. Reszta to wyolbrzymione opinie ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym jaka jest prawda.

Gggg

Odradzam wszystkim ten zakład. Nie płaca na czas opóźnienia o 20 dni w wypłatach po 1200 zł nie ma dobrych warunków pracy a nie wspomnę o atmosferze.

sratatata

Wszystkim tym , którzy myślą , że kilka dni opóźnienia to nie problem , tym próbującym zamiatać sprawę pod dywan , wdupowłazom , oraz tym uważającym , że osoby próbujące coś zmienić poprzez na przykład zgłaszanie takich spraw do różnych instytucji są donosicielami , życzę żeby pracowali w tej pseudo firmie do końca życia za miskę ryżu a na koniec , żeby Was wywalili na zbity pysk rok przed emeryturą. Wszystkim pozostałym życzę aby im się sytuacja poprawiła.

smutny

pracuję w tej firmie już kilka lat i pod koniec roku zawsze jest gorzej z kasą.. miejmy nadzieję, że od nowego roku wszystko wróci do normy, bo jak nie to trzeba będzie zmienić pracę.. tylko pytanie gdzie jej szukać :(

do Pati

Kilka dni to nie tragedia? A jak ktos ma do zapłacenia raty to co powie w banku ze firma w której pracuje nie ma teraz pieniędzy żeby mu zapłacić a on nie ma na rate? Albo jak dziecko chore i nie ma kasy na leki to tez nie jest tragedia? Nawet kilka dni jest dla ludzi problemem wiec Wy nie piszcie głupot ze jak się spóźnia pare dni z wyplata to nie jest to żaden problem, bo jest i to ogromny.

mała mi

dokładnie, wiadomo że każdy sie denerwuje jak nie ma wypłaty na czas ale żeby od razu biegać z donosami to przesada, widocznie u kogoś brak zajęcia że ma czas na pierdoły.

Pati

przecież kilka dni to nie taka tragedia, ludzie opamiętajcie sie i skończcie takie rzeczy wypisywać na tej stronie której celem jest zbieranie opini o firmie a nie wywlekanie takich rzeczy. przecież logiczne jest. że jak by była kasa to by płacili na czas przecież nieraz wypłata była przed czasem, a tak po za tym nikt nikogo siłą nie trzyma.

gggg

Kiedy ostatnim razem pieniądze były na czas? po co takie głupoty pisać?od kilku miesiecy kasy nie ma na czas i każdy to powie łącznie z kierownictwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.