Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

zaciekawionyWL

i tak oto nawet pani Dominika ktora mnie rekrutowala zawija sie z pokladu. ciekawe.... poprostu firma idzie na D N O

do blaaa

No to powiedz co w Krakowie robicie na "gotowo" a ile maszyn idzie w automatach? Chciała bym zobaczyć chociaż przez jeden tydzień jak ludzie z Krakowa pracowali by w Wieluniu. (w Krakowie chyba lepsi ludzie mieszkają że pracuje 1/3 ludzi co w Wieluniu i tak świetnie sobie radzą.)

xxxxx

Jak w Krakowie idzie wszystko w automatach- nic przy tym nie jest robione, nie obcinane tylko zbierane z maszyny jak leci i na palecie informacja "NIE OBCIĘTE" to można miec z 10 maszyn. Jak by te osoby z tego wspaniałego Krakowa miały tu pracować to juz by im tak wesoło nie było. O wypłatę każdy sie upomina bo należy mu się jak psu buda...

Bzdury

A powiedz ile zarabiasz w Krakowie? To wy jesteście krolewicze na nocki nie chodzicie do pracy i same buble przysyłajcie do Wielunia. Noża to u was nikt nie widział. 5 maszyn to chyba w całym zakładzie jest w tym Krakowie.

blaaaa
@Bzdury

No właśnie widać, kto te wpisy robi bo widać zakąłdu to ty na oczy nie widział!!! Nie dośc ze Kraków cały czas na nocki robi to maszym u nas niewiele mniej niz u was a ludzi 1/3 z tego co u was... Ale wypisują takie bzdury klamczuchy jak to im źle zeby innym krwi napsuć a w firmie nigdy nei pracował

do 9999

A na jakim stanowisku pracujesz ze jest tak fajnie i wszyscy Ci pomagają? Pomagać to można było kiedys bo teraz jak każdy ma po trzy, cztery maszyny do obsługi to nie jest w stanie komuś w czymś pomóc.

bleeee
@do 9999

W Krakowie do obsługi nieraz ma sie i 5 maszyn i nikt nie narzeka i nie marudzi.... w Wieluniu to leń na leniu i tyle do roboty nikomu sie isc nie chce ale o wypłate top pierwszy sie upomina. Wreszcie powinni z tym zrobic porzadek bo w Krakowie na produkcji wszyscy zapieprz maja i robia swoja robote a tam to krolewicze sami co czas ma wypisywanie bzdur maja ale na robote to zwsze ciezko

bzdury

moim zdaniem to niekturzy/re brygadzisci sa waluszywi nie ludzie co tam pracuja co nie kturzy liza tylek jak sie tylko da

Bzdura

Tak, jak ktoś ci pomoże bo normy nie wyrobisz to pójdziesz na dywanik albo zostawia cię po robocie. Co za bzdury ktoś wypisuje. Chyba desperaci co zostali w tej firmie na kierowniczych stołkach bo już nie maja kim robić. Nie dajcie sie nabrać. Pewnie sam prezes pisze te niby dobre opinie albo płaci komuś.

Ja pracuje od miesiaca, troche roboty jest ale spoko wszystko atmosfera fajna, taka normalna kazdy pomaga jest wesoło. Jak czytałem to forum to troche przerażony bylem ale widze ze to rzeczywiście straasznie naciagane i podkoloryzowane 9

PAK

Witam, Trochę z innej beczki pytanie, czy Patrol zleca robotę na zewnątrz, do innych wtryskowni? Będę wdzięczny za informacje z kim kontaktować się w tej sprawie.

Ej

A możesz dac nam wskazówki co to za osoba która donosi ze ktoś donosi to wszyscy wiedzą ale kto to?

Był pracownik

Szkoda Pana Dyrektora i nie dziwie mu się. Sama odeszłam i nie żałuje. Szkoda mi tylko niektórych ludzi, którzy na prawdę byli życzliwi i zawsze uprzejmi. Nie dajcie się pewnej donoszącej osobie! Powodzenia

Popieram w pełni poprzednia opinie. Tylko, ze pan prezes lubi donosicieli i niekoniecznie musza mowić prawdę. Ważne, ze słyszy co chce usłyszeć. Ciekawe na kogo teraz bedą kablować, bo wszyscy sie już zwolnili.

Jeszcze pracownik

Także wyrażam szacunek dla Pana Dyrektora Wyjadłowskiego i ubolewam nad tymi osobami, które swój brak kompetencji zakrywają kłamstwami donoszonymi Szefowi.

pracownik 2

tak długo wytrzymał - szacunek dla niego !

Pewnie miał chłop już dość tego wszystko

Laguna

Która Monika

Aaa

Dlaczego jeśli jest tak super to dlaczego zwolniła się Monika w piątek by£a ostatni raz.może za mało płaca a dużo wymagają

Doświadczony

Tak, wszyscy na produkcji sie znają na robocie ze żadnego zamówienia nie mogą zrobić. Mechanicy i reszta spec. sie zwolnili bo kasy nie było na czas. A doświadczenia w tej firmie to mozna nabyć tylko w robieniu bubli ze śmieci. I tyle na ten temat.

.....

Ustawiaczy szukają bo się połowa mechaników zwolniła. (znaleźli lepsze miejsce pracy)

jaru

Chytajcie sie bo jest nabór, a zarobic mozna choc roboty sporo nie dla tych co sie obijac chca a kierowniczka z montazu to babka równa ze hej... Na produkcji tez sa doswiadczenie widac i na robocie sie znaja

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.