ES-SYSTEM sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ES-SYSTEM sp. z o.o.

autumn

A poza tym - nie ma się co obawiać. Jest normalnie.

Wielbiciel ESS

Mam pytanie do pracujących a w szczególności u nas w Krakowie. (usunięte przez administratora)Ludziom pensje tną czy to nie czas aby szukać nowej pracy??

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gość

A jak się dzieje i pracuje (usunięte przez administratora)?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
krytyk

(usunięte przez administratora) dałaby radę iluminować i oświetlić tyle zabytków i innych ważnych obiektów i ulic? Człowieku - najpierw się zastanów, a potem pisz, a nie odwrotnie...

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ES-SYSTEM sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
krytyk

(usunięte przez administratora) dałaby radę iluminować i oświetlić tyle zabytków i innych ważnych obiektów i ulic? Człowieku - najpierw się zastanów, a potem pisz, a nie odwrotnie...

kong

realista - 2012-08-12 00:29:03 Tyle złego jadu wypluto na tych stronach. Jeżeli komuś się tutaj nie podoba, to niech tu nie przychodzi po prostu. Ale - jeżeli już pracujesz, to postaraj się zgłaszać pomysły, może masz dobre. Najlepiej jednak na wszelki wypadek rzucać kalumnie - to takie proste - prawda? Nikt tego nie sprawdzi, czy tak jest naprawdę, a ty masz swoje animozje, i atakujesz mocnym słowem. Ja jednak bronię tej firmy. Popatrzcie - inne upadają, a ta cieszy się wspaniałymi realizacjami. Jest profesjonalna. Czy to cię nie cieszy - jeden z drugim hipochondryku i nierobie? Za dobrą pracę - dobra płaca. Tak jest wszędzie na świecie - możesz wyjechać np. do Sydney i przekonać się. A sytuacja na rynku światowym pogarsza się i nic dziwnego, że otrzymujemy teraz ciut mniej. Nie podcinaj gałęzi, na której siedzisz, bo może za chwilę spadniesz i nie znajdziesz innej.Ocho Kraków delegował swoich ludzi.... kto tu pracuje ten wie co się dzieje.

realista

Tyle złego jadu wypluto na tych stronach. Jeżeli komuś się tutaj nie podoba, to niech tu nie przychodzi po prostu. Ale - jeżeli już pracujesz, to postaraj się zgłaszać pomysły, może masz dobre. Najlepiej jednak na wszelki wypadek rzucać kalumnie - to takie proste - prawda? Nikt tego nie sprawdzi, czy tak jest naprawdę, a ty masz swoje animozje, i atakujesz mocnym słowem. Ja jednak bronię tej firmy. Popatrzcie - inne upadają, a ta cieszy się wspaniałymi realizacjami. Jest profesjonalna. Czy to cię nie cieszy - jeden z drugim hipochondryku i nierobie? Za dobrą pracę - dobra płaca. Tak jest wszędzie na świecie - możesz wyjechać np. do Sydney i przekonać się. A sytuacja na rynku światowym pogarsza się i nic dziwnego, że otrzymujemy teraz ciut mniej. Nie podcinaj gałęzi, na której siedzisz, bo może za chwilę spadniesz i nie znajdziesz innej.

Zostaw merytoryczną opinię o ES-SYSTEM sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy ES-SYSTEM sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ES-SYSTEM sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii