ES-SYSTEM sp. z o.o.

Opinie o ES-SYSTEM sp. z o.o.

majka

Byłam ostatnio na rozmowie.. powiem szczerze ze miałam wrazenie ze juz kogos wybrano, ze juz jest wszystko ustawione z gory i faktycznie gdzies tam ktos mi potem mowil ze osoba byla juz ustalona. nie wiem czy to do konca prawda ale tez dalo sie to odczuc na spotakniu.

@majka

Na jakie stanowisko aplikowałaś do pracy w firmie ES-SYSTEM? Po czym konkretnie odniosłaś wrażenie, że firma wybrała już na to stanowisko inną osobę? Jeżeli możesz, to mimo wszystko napisz, jak przebiegał proces rekrutacyjny oraz czy pracodawca zadawał jakieś pytania, które wymagały wiedzy teoretycznej od potencjalnego kandydata. Zachęcam do odpowiedzi.

Fili

Jak z wypłatami na czas? Nie ma żadnych przesunięć? Jest stabilność dla pracownika?

@Fili

Zadajesz pytania w związku z tym, że jesteś zainteresowany pracą w firmie ES-SYSTEM? Jeżeli tak, to mógłbyś powiedzieć, na jakim stanowisku chciałbyś w tej firmie podjąć pracę? Czy kwestie otrzymywania wynagrodzenia na czas są dla Ciebie najważniejsze, jeżeli chodzi o Twoje zadowolenie z pracy w danym miejscu? Opisz proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

czwartty
@Fili

Akurat pensja wpływa ostatniego dnia miesiąca i nie zdarzyło się chyba aby chociaż o 1 dzień się spóźniła. Jeśli chodzi o kwestę terminów to 100% bez zarzutu.

Wera
@Fili

Stabilność zależy od zajmowanego stanowiska. Jeżeli pensja to głównie prowizja od sprzedaży to nigdy nie wiesz ile zarobisz. Najlepiej mieć biznes na boku a tam tylko dorabiać.

Xyz

Czy w firmie dostaje się umowę lojlalnościową o zakazie konkurecji po zakończonej współpracy?

@Xyz

Zastanawiasz się nad aplikacją do pracy w firmie ES-SYSTEM? Zadając to pytanie, na pewno skądś ono się wzięło, więc może napiszesz nam, czy masz zamiar ubiegać się o pracę w tym miejscu? Mam nadzieję, że w wątku znajdą się osoby, które pracowały, bądź pracują w tej firmie i będą umieć odpowiedzieć, czy firma stosuje taki rodzaj umowy lojalnościowej.

Irek

Jak się pracuje? Czy warto starać się o pracę w firmie?

@Irek

Duża firma, sporo oddziałów w całej Polsce, centrala w Krakowie. Firma nie jest korporacją, wiec każdy dział/oddział różni się atmosferą, warunkami itd. Zapytaj dokładniej o który dział Ci chodzi - uzyskasz kompletniejszą wiedzę.

a jak się pracuje w ksiegowosci?

Olalala
@Kasia

Księgowość to 4 osobne działy - wydzielone dla każdej ze spółek w Grupie. Dużo pracy, dużo analiz, ale bardzo dobra atmosfera i kompetentne osoby w dziale, od których można się wiele nauczyć.

monia
@Kasia

atomsfera jak w każdej korporacji są osoby z którymi da się dogadać i są uczynne a i są osoby które wywieraja presje i więcej krzyczą niż robią.

Seba

Interesuje mnie dział eksportu, czy w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja do tego działu?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ES-SYSTEM sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Nikos

Taka prawda dział hr to jedna wielka kpina, ja już dawno skończyłem rozmawiać z osobami tego działu... Wyuczone regułki, zero doświadczenia w terenie no rozmowie wszystko pięknie i ładnie, obietnice itp. Dział hr zapraszam do pracy w terenie z klientem, wtedy możemy porozmawiać...

Nikoo

Ma się orientować co się dzieje a nie zadawać głupie pytania

Natal

Idealnie to nie jest nigdzie. Jak dobrze pracujemy to w każdej firmie można się dogadać.

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Alicja

@Rob Po Twoim wpisie wnioskuję, że jesteś albo byłeś zatrudniony w firmie ES-SYSTEM. Jak długo i na jakim stanowisku tam pracowałeś? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, bowiem uwagi w niej zawarte będą przydatne dla osób, które planują tam aplikowanie.

Alicja

@anonymous Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w ES-SYSTEM. Jakie stanowisko Cię konkretnie interesuje? Złożyłeś już u nich swoje dokumenty? Zachęcam Cię do dzielenia się z użytkownikami forum aktualnymi informacjami na temat tego pracodawcy na bieżąco.

Alicja

@Krk powiesz co masz na myśli? Warto swoje zdanie uzasadniać, żeby wszyscy użytkownicy wiedzieli o co chodzi i mogli stworzyć swoją własną opinię o ES-SYSTEM.

Kurkubus

Ja pracuję w jednym z oddziałów. Jest to najlepsza firma w jakiej dotąd pracowałem, zdrowe zasady, rodzinna atmosfera, fajny ludzki dyrektor, super ludzie i przede wszystkim godne zarobki. Do wszystkich, którzy zainteresowani są pracą na stanowiskach koordynator, projektant. Na początku musicie pracować dużo, żeby jak najszybciej osiągnąć stałe obroty, potem jest łatwiej. Najważniejsze jest być cierpliwym i nie zrażać się tym, że koledzy robią obroty po kilkaset tysięcy, a wy ledwo wyciągacie 40 tys. W firmie pierwszy rok jest rozruchowy więc bez stresu. Pozdrawiam

Zastępca GK

Alicja

@Sunflower wnioskuję, że zamierzasz aplikować na to stanowisko. Jakie informacje konkretnie Cię interesują?

@Alicja

Jaka atmosfera, zarobki, jakie wymagania. Wypowiedzi niektóre na tym forum nie napawają optymizmem.

Sunflower

A jak wygląda praca w księgowości?

Alicja

@Płotka, sam pracowałeś na tym stanowisku? Piszesz z własnego doświadczenia?

Alicja

ES-SYSTEM ostatnio zamieścił nowe oferty pracy. Poszukują Koordynator Projektów Sprzedaży. Jakie macie doświadczenia z powyższym stanowiskiem?

erf

no masz racje rektutajca od prawie miesica trwa szukają glownie wlasnie inzyneirow sprzedaży--koordyantorow projektów oraz grafika w Krakowie na tym ostatnim to pewnie trzeba mieć odpowiednie wyskztlacneie wyższe informatyczne mam racje czy się myle ?

Wolny

A jak z narzędziami pracy na stanowisku inżyniera sprzedaży??? Ktoś coś wie na ten temat???

GGG

Ok, to jak wiem że tak jest. Ale czy wiadomo coś na temat podstawy?

Solkan
@GGG

Podstawa jest różna w zależności od stanowiska i regionu, tak że jak trafisz na kiepski rejon i kijowego dyrektora to będziesz miał podstawę niższa od pracownika na niższym stanowisku w innym regionie. Nie tylko na wiejskiej dziela Polaków na lepszy lub gorszy sort. Podobno wielu odchodzi i szukają w ich miejsce nowych pracowników.

GGG

Czy ktoś wie jakie zarobki jako handlowiec????

Zostaw merytoryczną opinię o ES-SYSTEM sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ES-SYSTEM sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

ES-SYSTEM sp. z o.o.