ES-SYSTEM sp. z o.o.

Opinie o ES-SYSTEM sp. z o.o.

ojjjjjjjjjjjjj...

silwer3 - 2013-05-30 12:22:53 kiedys byla firma ,teraz (usunięte przez administratora) podobno we Włoszech (usunięte przez administratora) jest Wil;asach dzwonki na odlanie sie na sranie i jedzenie czy to normalne??? wszystkie wypowiedzi z wulgarnymi słowami -nie powinny być tutaj umieszczane. Tak powiem.

nickelodeon

anonim - 2009-07-25 17:07:11 Dodaj opinie o ES-SYSTEM - Kraków. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Och - po prostu aż się nie chce czytać. Skąd u was ludzie tyle jadu? Obcina się pensje wtedy, kiedy wszystko dookoła idzie w dół, a potem - pójdą w górę - jak i wszystko inne pójdzie w górę. Przestańcie już z tym jadem. to do niczego nie prowadzi. MA RACJĘ KTOŚ, PISZĄC, ŻE WSTYD I TYLE...

nickelodeon

Jak można pisać, że się pracowało 30 lat, podczas kiedy ta Firma nie ma nawet 25 lat. Poza tym - fatalnie jest zdradzać się z brakiem umiejętności pisania po polsku. Lepiej poczytać cokolwiek i nauczyć się w przyspieszonym tempie języka polskiego. I tacy ludzie mają wielkie wymagania. Sprawa pana J23...To pewnie jedyne, co ten ktoś zapamiętał z edukacji. Seriale zastąpiły szkołę. Kolejna sprawa - wyzywanie od pedałów. To już stało się normalne, w naszej cywilizacji, że są geje i słowo "pedał" mało kogo wzrusza, nie mówiąc o obrażaniu - ten,kto to pisze na pewno pochodzi ze środowiska, gdzie tylko na takie wypowiedzi go stać. Wstyd po prostu. A po kolejne - jeżeli pan J23 jest nie w porządku, to chyba lepiej powiedzieć o tym w Krakowie i tak będzie najrozsądniej. Wyzywanie się jest na tak niskim poziomie jako takie, że szkoda w ogóle reagować na takie wypowiedzi. Wstyd ludzie, wstyd!

silwer3

Do mendy REALISTY,pewnie minal sie z powołaniem??,lub nie pracował w ES-SYSTEMzacznijmy od prezesa Mikulski j-23,podobno w pierwszej ławce w kosciele??,tak slyszłem.Dla mnie to szpieg z krainy deszczowców CARAMBA,nigdy nie przywital sie z pracownikiem ,pewnie mysli po co??,to dauni tak jakis czas temu określił praco0wnikow,nawet chyba bylo w gazecie,poznałem tego??nie nazwę czlowiekiem bo na to nie zasluguje,a teraz czytniki demuchanie ,sprawdzanie i plot elektryczny zaraz będzie ,to widac za jakich nas maja pijuaków zlodzieji i nie wiem co jeszczer

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ES-SYSTEM sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Nick-elodeon

hejnał - 2013-04-26 22:54:28 echh, życie - 2013-04-09 02:12:02 Miron - 2013-04-02 17:59:08 Punkt widzenia zależy od miejsca" siedzenia"To po co było tam się fatygować - nikt nie zmuszał...ale to dobre przedsiębiorstwo - tylko nie dla lelawych.Buhahahahahaha!!!!Ci, którzy piszą takie prostackie wypowiedzi nie powinni się pokazywać w żadnej firmie, (ŻADNEJ!) tylko handlować pod Halą Targową, albo na Kleparzu- ich wypowiedzi "pachną" na milę takim właśnie miejscem. To chyba jednak nieudacznicy życiowi albo obiboki. Gratulować poziomu.

hejnał

echh, życie

Miron

Punkt widzenia zależy od miejsca" siedzenia"

zorientowan

mocca - 2013-03-21 16:29:26 Firma sama zaprosiła "konia trojańskiego" , który rozpoczął skuteczną jej"rozwałkę" od środka.Widać kto pisze takie opinie, jak te ostatnie. To zawistnicy. Przeciwnicy. Nieudacznicy. Przyjdź, popracuj, pobądź, zaangażuj się - zostawiając za drzwiami swoją zawiść i zobacz dobrze prawdziwy obraz tego przedsiębiorstwa, a nie tylko swoje o nim wyobrażenie. Biedaku...

mocca

Nawigator

Myślę, a nawet odważe się powiedzieć, że będzie to Philips

echo

Firma '"Titanic" ,tylko kto okaże się "górą lodową"??

kronikarz

ciekawski - 2013-02-01 19:15:47 witam, chciałbym otrzymać jakąkolwiek normalną informacje na temat pracy w firmie es system, jest ogłoszenie o specjaliste ds eksportu, zastanawiam się czy iść na rozmowę, z tego co tutaj wyczytałem to nic nie rozumiem, jakiś thorn, coś ktoś komuś wypisuje..Nie ma konkretnego zdania na temat tego stanowiska?Firma jest już długo na rynku - to o czymś świadczy - wystarczy przejrzeć historię - tam też przeczytaliśmy, bo znajomy chciałby się tamże zatrudnić. Paskudne wypowiedzi są efektem zwykłej ludzkiej zawiści i potyczek ludzi niewykształconych pracujących tamże na liniach produkcyjnych - to akurat wiemy. A złośliwości i oszczerstwa? Cóż - bo tacy właśnie są ludzie, zwłaszcza ci, którym się w życiu niezbyt powiodło.... Reszta - to już chyba tylko do indywidualnego przemyślenia. Firma - widać jaka jest, bo się cały czas rozwija, więc może jednak warto...

ciekawski

kasia

Czy może mi ktoś coś napisać o pracy PH w ES System? Czy ma to sens? Z góry dziękuję!

Miecio

Dla poszukujących pracy uwaga na THORN wielka ściema dziś pracujesz jutro nie ma dla Ciebie pracy. Nie jesteś traktowany przez kierownictwo es system jak człowiek (usunięte przez administratora)

miecz obosieczny

Takie tam - 2012-11-23 22:58:28 Tak na marginesie, ale jak by ktoś szukał pracy, to THORN szuka ludzi!!To już wiemy, gdzie niektórego szukać, jakby co............

olaboga!

Takie tam - 2012-11-23 22:58:28 Tak na marginesie, ale jak by ktoś szukał pracy, to THORN szuka ludzi!!ktoś tutaj szuka negatywnego zadośćuczynienia za swoją indolencję???

Felix

Tak na marginesie - Thorn szuka ludzi? To idź i to szybko - za kilka miesięcy zobaczysz to, co inni w podobnej sytuacji - mieli zamiar wrócić, ale już ich miejsca były pozajmowane....

Takie tam

Tak na marginesie, ale jak by ktoś szukał pracy, to THORN szuka ludzi!!

Zostaw merytoryczną opinię o ES-SYSTEM sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ES-SYSTEM sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

ES-SYSTEM sp. z o.o.