ES-SYSTEM sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ES-SYSTEM sp. z o.o.

ojjjjjjjjjjjjj...

silwer3 - 2013-05-30 12:22:53 kiedys byla firma ,teraz (usunięte przez administratora) podobno we Włoszech (usunięte przez administratora) jest Wil;asach dzwonki na odlanie sie na sranie i jedzenie czy to normalne??? wszystkie wypowiedzi z wulgarnymi słowami -nie powinny być tutaj umieszczane. Tak powiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nickelodeon

anonim - 2009-07-25 17:07:11 Dodaj opinie o ES-SYSTEM - Kraków. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Och - po prostu aż się nie chce czytać. Skąd u was ludzie tyle jadu? Obcina się pensje wtedy, kiedy wszystko dookoła idzie w dół, a potem - pójdą w górę - jak i wszystko inne pójdzie w górę. Przestańcie już z tym jadem. to do niczego nie prowadzi. MA RACJĘ KTOŚ, PISZĄC, ŻE WSTYD I TYLE...

nickelodeon

Jak można pisać, że się pracowało 30 lat, podczas kiedy ta Firma nie ma nawet 25 lat. Poza tym - fatalnie jest zdradzać się z brakiem umiejętności pisania po polsku. Lepiej poczytać cokolwiek i nauczyć się w przyspieszonym tempie języka polskiego. I tacy ludzie mają wielkie wymagania. Sprawa pana J23...To pewnie jedyne, co ten ktoś zapamiętał z edukacji. Seriale zastąpiły szkołę. Kolejna sprawa - wyzywanie od pedałów. To już stało się normalne, w naszej cywilizacji, że są geje i słowo "pedał" mało kogo wzrusza, nie mówiąc o obrażaniu - ten,kto to pisze na pewno pochodzi ze środowiska, gdzie tylko na takie wypowiedzi go stać. Wstyd po prostu. A po kolejne - jeżeli pan J23 jest nie w porządku, to chyba lepiej powiedzieć o tym w Krakowie i tak będzie najrozsądniej. Wyzywanie się jest na tak niskim poziomie jako takie, że szkoda w ogóle reagować na takie wypowiedzi. Wstyd ludzie, wstyd!

silwer3

Do mendy REALISTY,pewnie minal sie z powołaniem??,lub nie pracował w ES-SYSTEMzacznijmy od prezesa Mikulski j-23,podobno w pierwszej ławce w kosciele??,tak slyszłem.Dla mnie to szpieg z krainy deszczowców CARAMBA,nigdy nie przywital sie z pracownikiem ,pewnie mysli po co??,to dauni tak jakis czas temu określił praco0wnikow,nawet chyba bylo w gazecie,poznałem tego??nie nazwę czlowiekiem bo na to nie zasluguje,a teraz czytniki demuchanie ,sprawdzanie i plot elektryczny zaraz będzie ,to widac za jakich nas maja pijuaków zlodzieji i nie wiem co jeszczer

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ES-SYSTEM sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Nick-elodeon

hejnał - 2013-04-26 22:54:28 echh, życie - 2013-04-09 02:12:02 Miron - 2013-04-02 17:59:08 Punkt widzenia zależy od miejsca" siedzenia"To po co było tam się fatygować - nikt nie zmuszał...ale to dobre przedsiębiorstwo - tylko nie dla lelawych.Buhahahahahaha!!!!Ci, którzy piszą takie prostackie wypowiedzi nie powinni się pokazywać w żadnej firmie, (ŻADNEJ!) tylko handlować pod Halą Targową, albo na Kleparzu- ich wypowiedzi "pachną" na milę takim właśnie miejscem. To chyba jednak nieudacznicy życiowi albo obiboki. Gratulować poziomu.

hejnał

echh, życie - 2013-04-09 02:12:02 Miron - 2013-04-02 17:59:08 Punkt widzenia zależy od miejsca" siedzenia"To po co było tam się fatygować - nikt nie zmuszał...ale to dobre przedsiębiorstwo - tylko nie dla lelawych.Buhahahahahaha!!!!

echh, życie

Miron - 2013-04-02 17:59:08 Punkt widzenia zależy od miejsca" siedzenia"To po co było tam się fatygować - nikt nie zmuszał...ale to dobre przedsiębiorstwo - tylko nie dla lelawych.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miron

Punkt widzenia zależy od miejsca" siedzenia"

zorientowan

mocca - 2013-03-21 16:29:26 Firma sama zaprosiła "konia trojańskiego" , który rozpoczął skuteczną jej"rozwałkę" od środka.Widać kto pisze takie opinie, jak te ostatnie. To zawistnicy. Przeciwnicy. Nieudacznicy. Przyjdź, popracuj, pobądź, zaangażuj się - zostawiając za drzwiami swoją zawiść i zobacz dobrze prawdziwy obraz tego przedsiębiorstwa, a nie tylko swoje o nim wyobrażenie. Biedaku...

mocca

Firma sama zaprosiła "konia trojańskiego" , który rozpoczął skuteczną jej"rozwałkę" od środka.

Nawigator

Myślę, a nawet odważe się powiedzieć, że będzie to Philips

echo

Firma '"Titanic" ,tylko kto okaże się "górą lodową"??

kronikarz

ciekawski - 2013-02-01 19:15:47 witam, chciałbym otrzymać jakąkolwiek normalną informacje na temat pracy w firmie es system, jest ogłoszenie o specjaliste ds eksportu, zastanawiam się czy iść na rozmowę, z tego co tutaj wyczytałem to nic nie rozumiem, jakiś thorn, coś ktoś komuś wypisuje..Nie ma konkretnego zdania na temat tego stanowiska?Firma jest już długo na rynku - to o czymś świadczy - wystarczy przejrzeć historię - tam też przeczytaliśmy, bo znajomy chciałby się tamże zatrudnić. Paskudne wypowiedzi są efektem zwykłej ludzkiej zawiści i potyczek ludzi niewykształconych pracujących tamże na liniach produkcyjnych - to akurat wiemy. A złośliwości i oszczerstwa? Cóż - bo tacy właśnie są ludzie, zwłaszcza ci, którym się w życiu niezbyt powiodło.... Reszta - to już chyba tylko do indywidualnego przemyślenia. Firma - widać jaka jest, bo się cały czas rozwija, więc może jednak warto...

ciekawski

witam, chciałbym otrzymać jakąkolwiek normalną informacje na temat pracy w firmie es system, jest ogłoszenie o specjaliste ds eksportu, zastanawiam się czy iść na rozmowę, z tego co tutaj wyczytałem to nic nie rozumiem, jakiś thorn, coś ktoś komuś wypisuje..Nie ma konkretnego zdania na temat tego stanowiska?

kasia

Czy może mi ktoś coś napisać o pracy PH w ES System? Czy ma to sens? Z góry dziękuję!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miecio

Dla poszukujących pracy uwaga na THORN wielka ściema dziś pracujesz jutro nie ma dla Ciebie pracy. Nie jesteś traktowany przez kierownictwo es system jak człowiek (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
miecz obosieczny

Takie tam - 2012-11-23 22:58:28 Tak na marginesie, ale jak by ktoś szukał pracy, to THORN szuka ludzi!!To już wiemy, gdzie niektórego szukać, jakby co............

olaboga!

Takie tam - 2012-11-23 22:58:28 Tak na marginesie, ale jak by ktoś szukał pracy, to THORN szuka ludzi!!ktoś tutaj szuka negatywnego zadośćuczynienia za swoją indolencję???

Felix

Tak na marginesie - Thorn szuka ludzi? To idź i to szybko - za kilka miesięcy zobaczysz to, co inni w podobnej sytuacji - mieli zamiar wrócić, ale już ich miejsca były pozajmowane....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Takie tam

Tak na marginesie, ale jak by ktoś szukał pracy, to THORN szuka ludzi!!

Zostaw merytoryczną opinię o ES-SYSTEM sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy ES-SYSTEM sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ES-SYSTEM sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii