Opinie o Sabaj System w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sabaj System. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sabaj System o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabaj System w Kraków

Gorki

Tak, nabór mamy średnio co 3 miesiące chyba że aplikant sam wcześniej zrezygnuje. Zapraszam

?

Na jaki etat? W tej firmie takie pojęcie jak "etat" już od dobrych kilku lat nie istnieje

Hubert.

Panie KOROL bardzo brzydko się zachowałeś.Podałeś nazwiska osób pracujących w firmie szargając ich dobre imię. Brak słów by opisać to co zrobiłeś. Jesteś pełen kompleksów i złych emocji. Na Twoim miejscu zasiegnąłbym porady u lekarza specjalisty. Zdrowy człowiek tak nie czyni. Żal mi Ciebie....

@Hubert.

Panie Hubert wiem co mówie i Jak Pan ma problemy to zapraszam na ul.Bieżanowską do Komendy bo tam pracuję i wiem co mówię bo mam na to dowody, umoralniać to może pan swoją kobiete , nazwiska które podałem jakby nie były bez winy same sie obronią. Kompleksy to chyba ty masz.

słuszność
@Hubert.

Jakiż to PAN? Trzeba mieć kultury choć trochę w sobie i pokory! W tym egoistycznym podmiocie ciężko ją odnaleźć. A i z pamięcią kiepściutko.

@słuszność

Jak sieeeeee urodziłeś wróblem baranie to kanarkiem nie zdechniesz.....kończe te wasze retoryczne wywody .Szkoda mi czasu żeby odpisywać do jakiś popaprańców!!!

Firma DNO ! Umowa smieciowa (zlecenie) Rozmowa o prace to Dno ( miala byc o 11.30 laskawie ktos zjawil sie o 12 bez przygotowania,jak by z hali zeszedl przed chwila) Jestes chory jestes nikim w tej firmie lub zostajesz najgorszym pracownikiem Panie w biurze to chyba po znajomosci tam pracuja Najlepsze jest to ze za badania placisz z wlasnej kieszeni i jeszcze pretensje jak przychodzisz czemu tak dlugo byly robione Atmosfera na hali jest ok ale zarzad i derekcja to DNO ! Nie polecam firmy

Pracownik Produkcji

Rozmowa rozpoczęła się zapytaniem: "-czy jeżdżę...?" Domyśliłem się, że mowa o poruszanie się pojazdami... Oczywiście przytaknąłem i zapeniłem o parku swoich "dostępnych" pojazdów jak: Samochód, skuter, rower, oraz o pojazdach komunikacji miejskiej wszelkiej maści... Po wymianie uprzejmości, zapytaniu o poprzednie zajęcia(pomimo wyszczególnionych w wysłanym wcześniej CV) padło zapytanie o obsługę, zdolności manualne, etc. Kilka pytań później przerwałem zapytawszy o umowę o pracę...Pan rekruter powiedział, że jest okres próbny, potwierdziłem że 3 miesięczny, niestety Pan odpowiedział, że"nie zawsze" więc dążyłem uparcie do wyjaśnienia tej kwestii, okazało się, że okres próbny to umowa śmieciowa i kwota 12PLN za godzinę pracy.... Za taką niespodziankę podziękowałem, później w rozluźnionych warunkach podyskutowaliśmy o zdrowiu oraz moich fantastycznych możliwościach na rynku pracy(podziękowałem serdecznie za takie "połechtanie"). Całość Pan rekrutujący na odchodne skwitował informacją: "-nie zadzwonią" , mając na myśli, jak to przedstawił "mądrzejszych od siebie w firmie, podaliśmy sobie dłonie po czym w brawurowy sposób opuściłem siedzibę tak zacnego pracodawcy... Na uwagę zasługuje fakt, iżfirma Sabaj ogłaszała nabór na pracowników na stronie GUP Kraków zapewniając umowę o pracę,osobiscie też zaznaczyłem to wysyłając elektronicznie dokumenty, natomiast na samą rozmowę oczekiwałem ponad 40 minut, zero szacunku oraz słów przeproszenia.

Nic konkretnego, albo niezwiązane bezpośrednio z pracą, aby zagaić "na około"

Kosiu

Nie polecam Badania platne z wlasnej kieszeni,Spotkanie wyglada tak ze tragedia musialem czekac ok.30 min a ktos laskawie do mnie przyjdzie, umowa nie jest odrazu jak to w kazdej normalnej firmie, poprostu brak szacunku do pracownika Nie polecam

Korol

Głupszy jesteś niz ustawa przewiduje , a przewiduje tylko że takie ciule jak ty tam pracuja bo normalni ludzie maja prace -normalna!!!

Warto przyjść i porozmawiać.Szansa na rozwój i poznanie nowych technologii.Zgrany zespół i przyjazna atmosfera to atuty tej firmy.

mgr Piotr Korol
@Tomek

TY JESTES FACET NORMALNIE NIENORMALNY.

Stach

co tu dużo mówić, wszyscy pracujący obecnie lub w przeszłości w tej firmie wiedzą jak jest. to już nawet nie chodzi o to że zatrudniają cie na umowę zlecenie - kasa? jest niska ale powiedzmy nie tragiczna - są firmy, które dają jeszcze mniej. chodzi o to, że jako pracownik na hali nie wolno ci nawet na chwile przystanąć już nie mówiąc o tym, żeby usiąść! dla szefostwa jesteś potencjalnym oszustem a i niewiadomo czy nie złodziejem - zawsze patrzysz tylko aby iść na przerwę albo wyjść wcześniej, albo w jakikolwiek sposób narazić firmę na koszty, przez co jesteś pilnowany nonstop przez pana z bródką a także osobiście przez szefostwo i to w trzech osobach! Stara kadra ma umowę o pracę ale szefostwu to bardzo ciąży i chętnie się takich osób pozbywają i to nieważne że jesteś doświadczony, że znasz specyfikę produktów, obróbki - ważne, że na twoje miejsce przyjdzie młody młokos na umowę zlecenie i to będzie ogromna oszczędność da firmy, a to że będzie psuł materiał - no cóż o tym już nikt nie myśli - kasa, kasa, kasa. Będąc pracownikiem biurowym zarabiasz koło 2000 zł oczywiście na umowę zlecenie albo od razu proponują ci założenie własnej działalności. jednego dnia jesteś dobry - drugiego już nie. a nie daj boże jakbyś się spróbował rozchorować zostajesz zwolniony lub stajesz się najgorszym pracownikiem i sam się zwalniasz. Czy nikogo nie dziwi że rekrutacja w tej firmie trwa okrągły rok? i to niemal na wszystkie stanowiska? niektórzy pracownicy zwalniają się już po tygodniu, inni wytrzymują do końca okresu próbnego. jeżeli pracodawcy nie zaczną szanować swoich pracowników i traktować ich po ludzku to niestety ale wszystkie doświadczone osoby odejdą a jakość produktów i obsługa w tej firmie będą odstraszać klientów. Firma ma naprawdę duży potencjał ale właściciele musza zrozumieć że to wszystko dzięki pracownikom. Póki tego nie zrozumieją to będzie to kuleć aż wkońcu upadnie

Zwalniają się po tygodniu... Hehe! To chyba w wersji optymistycznej. Rekordzista przepracował tylko do przerwy śniadaniowej!

Taki sobie ja

Co tam (usunięte przez administratora) na magazynie po 2 godzinach się zwalniali:D

kalapita

Jeden z moich znajomych pracował 10 lat bez podwyżki za 2000 tyś zł . Charował jak wół i pewnego dnia dostał wypowiedzenie. Odszedł i Bogu dzięki bo teraz wie co to dobry pracodawca !! a dla sabaja mam dobre hasło " Szanuj pracownika swego bo możesz mieć gorszego !!!!

zero.zero

Jakbyś poczytał wcześniejsze wpisy to byś wiedział dlaczego.

prawda

Podobno? Nie dziękuję, wolę mieć umowę o pracę na czas nieokreślony, stanowisko nie koniecznie wyższe, a dodatkowe premie i bonusy sprecyzowane w przedmiotowej umowie jasno i klarownie, tak aby nie upominać się o to co mi się należy prawie co miesiąc.

realista

"Zastanawiam sie jakie warunki proponuja na start i czy jest realna po jakims czasie umowa o prace na czas nieokreślony, bo to wiadomo do kredytu niezbędne" - człowieku zapomnij!

prawda

"Umowa na czas nieokreślany"- dla Zarządu tej firmy takie określenie/dokument nawet w kodeksie pracy nie istnieje. Jeżeli Cię zatrudnią to na najniższą krajową, "reszta" na umowę zlecenie, a sama umowa o pracę będzie tylko na czas określony i będą alpejskie kombinacje, aby pracownik stanowił jak najniższy koszt, bo przecież będziesz TYLKO niepotrzebnym kosztem - po 2-ch, 5-ciu, czy nawet 10 latach będziesz tylko tanią siłą roboczą. To tylko moja opinia.

Darek

Dzięki za opinie na forum. Zaoszczędzę czasu i zdrowia nie wysyłając CV , nie jeżdżąc na nic nie znaczące rozmowy i nie zaczynając pracy która nie ma na dłuższy czas sensu. Hej.

ss

Młody - Duży Dzieciak zachowuje się jak w przedszkolu. Spróbuj tylko mu dać do zrozumienia że nie ma racji. Zaraz pobiegnie do mamusi się pożalić wymyślając niestworzone rzeczy. On jest oderwany od świata, myśli że jest królem świata. Co za egocentryzm i egoizm! Ale kiedyś się przejedzie na tym.

Było Minęło

A po co firmie Sabaj Konkurencja? Wykańczają się sami. Przecież pozbyli się większości doświadczonych pracowników zastępując ich zbieraniną przypadkowych ludzi którzy weszli do firmy bo akurat padało. Podobno w biórze Młody wykańcza wszystkich mądrzejszych od siebie. Czyli wszyscy są do zwolnienia. Powodzenia załogo TITANICA.

Nostradamus

Ciężkie czasy przed tą firmą. Konkurencja nie śpi.

PRC

Niech wreszcie konkurencja z Chin przejmie cały rynek. Z śmieciowych pracodawców pożytku nie ma.

WĄSKI

Nie wiem o co wam chodzi ale jeśli chodzi wam o zarobki typu 2500 netto to jesteście albo debilami albo jakimiś frustratami po studiach co nic nie potrafią. Prawda jest jedna Robol tam zarabia 1600 , umysłowy niewiele więcej, więc p[o co bijecie pianę jak wam się nie podoba to...nie pracujcie ...zapraszam do Francji tylko czy wy debile po dzisiejszych studiach potraficie coś zrobić jako programista cnc w firmiach typu AIRBAS, myślę że nie wię drodzy rozmówcy firma Sabaj i bez was sobie daje radę a PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA IDZIE DALEJ!!!

hm

przez ciągłą zmianę pracowników firma staje się mało wiarygodna. Wiele firm już odeszło lub ma zamiar zakończyć współpracę, bo za każdym razem ktoś inny (nowy pracownik) odbiera telefon nie mając pojęcia o niczym i to już jest męczące dla nich bo muszą ciągle tłumaczyć na nowo. Moi koledzy zarabiają ponad 4 tys., mają stabilną pracę, pakiety medyczne, karty multisport itp. i z uśmiechem chodzą do pracy. To o czymś świadczy. A tutaj? Najlepiej jakbyś był robotem: tylko pracował bez żadnych przywilejów i świadczeń, nie chorował nigdy nawet jak całe społeczeństwo choruje na grypę. Przecież to (usunięte przez administratora)

mgr piotr korol

No cóż Pan Wojciech L lubi dymać i robić dzieci ale z tego co wiem w SPAXIE potrzebują, Łukasz M , Darusz, Grzegorz I BOBEK i jeszcze Dominik jak znam wszyscy pretensje do Darusza Sabaja i ciekawe za co do Michałka to trzeba by iść a jak wam powiem że Gorczyca mnie widział 12.09 u Pani Moniki, miałem bizne i załatwqiłem a wy za robotę się weżcie bo firma Sabaj jest ok tylko WY macie problemy nic nie robicie ale kase to chcecie do roboty (usunięte przez administratora) nieroby!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sabaj System - Kraków

• Jak się pracuje w Sabaj System?

Zobacz opinie na temat firmy Sabaj System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabaj System?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabaj System?

Kandydaci do pracy w Sabaj System napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabaj System