Ulmos.Sp.Zoo

Opole

Opinie o Ulmos.Sp.Zoo

ktos

firma lipa (usunięte przez administratora) aBogdan Poplawski z Krapkowic najwiekszy

Oszukany

Uwaga!! Prosze uważać na firmę ULMOS ! Jest to przedsiębiorstwo o wielkich wyobraźniach, dużo mówią , a mało robią, mądrują się niemiłosiernie. Pieniędzy nie wypłacają , a sami z wielkimi brzuchami wielce się wożą! Ludzie uważajcie , nie dajcie się im zrobić, bo pieniędzy już na pewno nigdy nie zobaczycie !!!!!!!

ten
@Oszukany 13.07.2014 09:04

gosciu kto cię tam oszukał. Piszesz jakieś bzdury. Pieniadze przychodzą a że trzeba robić to co chciałbyś za błaznowanie i nieudolność lub brak chęci kupe forsy dostawać. Trzeba było iść do szkoły uczyć sie na lekarza, to miałbyś kupe forsy.

@ten 14.07.2014 09:44

Gdybyś był taki idealny to byś nie szukał tutaj opinii żenada !!!

xxxxxxxxxxxx

Ciekawe ile osób jeszcze oszukali

Jeśli chce się wspierać oszustów, bądź jest się nim samym to w tej firmie będziesz czuć się jak ryba w wodzie

Lidia

@1 a możesz chociaż rozwinąć, dlaczego tak właśnie uważasz? Z punktu widzenia osoby, które nie pracuje w Ulmos - każda opinia jest ważna, jednak musi być ona podparta konkretami. Co dokładniej sprawia, że namawiasz do ucieczki przed pracą w tej firmie?

Uważać na tą firmę! Nadal oszukują! Opinie pozytywne piszą zapewne osoby znające się z tymi ludźmi, bądź sami oni. Brak słów. Uciekać daleko.

Lidia

@Marco a możesz napisać dlaczego uważasz, że spawacze z umiejętnościami nie są zadowoleni z zatrudnienia w Ulmos? Czy warunki zatrudnienia nie były dla Ciebie zadowalające? Opowiedz coś więcej, aby inni użytkownicy forum, którzy szukają zatrudnienia jako spawacz, zrozumieli twój punkt widzenia.

W 2014 BYŁEM Z FIRMĄ ULMOS W LUXSEMBURGU. WYPŁACILI WSZYSTKO W TERMINIE., MIESZKALIŚMY W NIEMCZECH. MIAŁEM SZCZĘŚCIE PRACOWAĆ Z NORMALNYMI LUDŻMI. BYŁ TYLKO JEDEN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PROTEGOWANY ÓWCZESNEJ PANI PREZES. DEBIL NIE ZNAJĄCY SIĘ NA ROBOCIE. NO ALE PROWADZĄCY . JESTEM OD LAT MONTEREM . MAM ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE I PRZEZ LATA NAUCZYŁEM SIĘ PO KILKU GODZINACH WSPÓLNEJ PRACY OCENIĆ UMIEJĘTNOŚCI INNEGO MONTERA, ŚLUSARZA CZY SPAWACZA. SZACUNEK DLA KILKU GOŚCI Z MIEJCOWOŚCI ZDZIESZOWICE [ n.p. ,,.GROSZEK,,], LEWIN BRZESKI, OKOLICE GRODKOWA. SERDECZNIE ICH WSZYSTKICH POZDRAWIAM.

Marco

Pracowałem tam 3 tygodnie jako spawacz. Jeden taki wyjazd wystarczył aby wyrobić sobie opinię o tej firmie. Jeśli nie umiesz prawie w ogóle spawać i godzisz się na takie traktowanie jakie Ci tam zafundują, albo jesteś totalnym desperatem to możes iść tam do pracy. Każdy normalny spawacz, z odpowiednimi umiejętnościami podziękuje im po kilku dniach. Tyle w temacie tej pseudo firemki.

Pol

No w tej chwili Ulmos.Sp.Zoo jest na bieżąco ze wszystkimi sprawami, mam wrażenie, że sensownie byłoby samemu się tam przejechąć i spróbować jakoś się dogadać, mam wrażenie, że ludzie to tak łatwo spłycają wszystko i chcieliby lekko żyć, nie wiem czemu

znany

Ta firma od lutego 2015 znajduje się w stanie upadłości. Dlaczego ludzie nie sprawdzają takich podstawowych informacji? Oszukali wielu ludzi więc proponuję na przyszłość zawsze zabezpieczać się umową o pracę.

były pracownik

Fiemka która wynajmuje ludzi i nieważne jak ich gnoją na budowach,dla uliczki kasa ważna byłem,widziałem i więcej nie wyjade z tą oszufiremką stawki8,50€monter , spawacz 9,70€ to co ludzie donieśli .

Proszę o kontakt osoby, które sie tu wypowiadają, może niech w komentarzu napiszą swój numer, bądź email, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej od osób, które tam może pracowały. Bardzo pilne !

gosc

czasem się zdarzają - ale góra 2 dni, wiec nie bardzo wiem o co robolowi chodzi

robol

ta firma schodzi na psy kierownik M.W.na niczym sie nie zna a mondroje jakby nie wiadomo jakim byl fachowcem slizga sie na pracownikach i zgrywa cwaniaka to on ta firme ciagnie na dno wiekszosc budow to wtopa finansowa a puzniej opuznienia z wyplatami

czarodziej

Płacą płacą. Może i bywają jakieś opóźnienia,ale są one krótkie. Niektórzy narzekają ,że siedzą za długo w domu między wyjazdami.Prawda jest taka,że dobry monter na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie usiedzi i czasem zjeżdża z jednej roboty na drugą. Złe opinie tutaj wystawiają osoby,którym się robić nie chciało,ale zarobić już tak. A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie pieniądze takim za (usunięte przez administratora) robotę.Najlepiej żeby inni za niego robili. Firmy padają przez takich nieudolnych i nieodpowiedzialnych pracowników. Niektórzy tylko potrafią do cudzej kieszeni zaglądać ile szef zarobił na ich krzywdzie. (usunięte przez administratora)

kancelaria

kupimy wierzytelności 14/676 50 10

arek

panowie spawacze jakie prubki trzeba zrobić [blachy czy rury?]

anek

a z czego wynikaja te opoznienia z wypłatami, ulmos ma problem z wypłacalnością, czy to jakies widzimisie kierownikow? powiedzcie jaką macie umowę bo raczej takie praktyki nie powinny miec miejsca normalnie..

Anonim

Czy Ulmos.Sp.Zoo OPOLE respektują przepisy urlopowe?

edmund kark

kiedyś lecieli z kasą po kilka miesięcy... "jak se pościelesz tak się wyśpisz" "panowie ja jestem jak generał a wy jak moi żołnierze, nie jedną bitwe trza przegrać żeby wygrać całą wojne" :D:D:D:D:D:D:D:D

obserwator

te bolo a to przypadkiem nie ty narobiles burdy w niemczech na mieszkaniu i was z niego na zbity pysk wywalili

czarodziej

A ja ich lubię.To co ,że kasa z opóźnieniem.Takie są czasy.Ale płacą i to jest pewne.Nie mogliby nie zapłacić wcale bo im by się to nie opłaciło.Fakt,że złe opinie piszą tylko robole co pomylili pojęcia być w pracy , a pracą. Wszystkim LEWUSOM MÓWIMY STANOWCZO NIE!!! Wypad butelki zbierać i kasować bilety na parkingu. Pozdro Smoku.

to prawda,jak pisał koleś, w Ulmos babki spoko, robota jak to robota wszędzie trzeba robić. Forsa też jest. Eurusy przychodzą. Ludzie nie czytajcie tych głupich opini a zwłaszcza opini głupich bab co to nie wiedzą jak jest w firmie.Kazda firma ma plusy i minusy. Złe opinie piszą tylko ci co już nie pracuja, bo byli za słabi albo pijaczki.

Monterów to w Ulmos juz nie potrzeba. Jak masz papiery na zachód w sensie certyfikat na spawanie w elektodzie to sie załapiesz bo pracy w przyszłym roku jest dużo. Warunek że spawać tez potrafisz bo nie bedziemy na ciebie zasuwać. Juz kilku takich jest co to duzo gadali a teraz siedzi nam na kapie.

Krzychu

No to ci gościu fajna robota uciekła. Żeś się pewnie próbek przestraszył :) Nie wiem jak było kiedyś, pracuje od wiosny, kasa jest na czas i to nie najgorsza. Kierownictwo spoko, babki w biurze też.

Seba

Ty gamon jesteś. Stare wpisy od nierobów czytasz.Sprawdź sam a nie czytaj bzdur i staroci i na dodatek nieprawdziwe. Co ci nie pasuje że trzeba pracować.

gość

Dzięki za opinię miałem jechać w poniedziałek na próby ale te mądre opinie mi to wybiły z głowy.Już pracowałem w firmach z Płocka Tristan i Multico też przekręty UWAŻAJCIE SPAWACZE..........

Bolo

Ciekawe, że opinie piszą przeważnie wywalone z firmy ULMOS na zbity pysk łajzy które tylko przynoszą wstyd Polakom pracującym za granicą. Jak powiada przysłowie " tylko ta krowa ryczy która mało mleka daje". A jeżeli chodzi o kasę to ze świecą szukać firmy która nam płaci jak ULMOS - zdarza się, że czasem z opóźnieniem ( bo też pewnie cwani zlecający też nie płacą im za nasza robotę w terminie) ale nie zdarzyło się żeby nie zapłacili wogóle.Ale jak to może docenić lewus co ma 2 lewe ręce a spawarkę zobaczył po raz pierwszy na oczy na budowie w Niemczech.

krzychu80

Panowie pracujący w ulmos mam pytanie czy jest az tak zle bo szukam pracy od nowego roku jako monter lub spawacz a mam propozycje z ulmos.Mam 40 km w jedną stronę ile można zarobic jak z płatnościami.Pozdrawiam

smok

pracowałem w tej firmie przez 3 lata.bywało raz lepiej ,raz gorzej.wolałbym te 7-8 tysiaków z poślizgiem ,niż te 2 co miesiąc regularnie.uwierzcie wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma.pozdro.smok

Martuca

Mój mąż pracował w tej firmie w 2009 roku, na początku było w porządku ,ale po czterech miesiącach wysłali ich na zieloną trawkę (usunięte przez moderatora),złote góry obiecywała Pani prezes....Uważajcie chłopaki na tą firmę...

tom

Wszyscy co tu się wpisali to wielkie (usunięte przez moderatora) Brak umiejetnosci i naciaganie godzin to umiecie i nic wiecej.Jak komuś się nie podoba praca to w kazdej chwili moze się zwolnić i za 1500 zł. ztrudnić gdzie indziej. Sam jeden z drugim załóż firme i zatrudnij takich lewusów którzy sie tutaj wpisali to zobaczymy jak długo będzie ona istniała. Gdyby jeden z drugim (usunięte przez moderatora)nie spowodował wypadku we Francji nie było by problemów.

JESZCZE pracownik

ciekawe czy nie zapomnieli o kierowniku i pani prezes z wynagrodzeniem za prace bo o pracownikach zapomnieli a my tez zacos musimy zyc dzisiaj nie bedzie przelewu na konto to pisze pismo do PIPu oni im przypomna

JA

Zdecydowanie odradzam współpracy z tą firmą podwykonawcom. Mimo iż PRACA ZOSTAŁ WYKONANA BEZ ZARZUTU i pieniądze wpłynęły do Ścieżynki to do teraz nie zobaczyłem swojego wynagrodzenia - a to już kilka dobrych miesięcy. Razem z (usunięte przez moderatora) kłamią na każym kroku - całość miała być zapłacona do: 4 grudnia, świąt, końca roku, stycznia, końca stycznia (podobno oberwała się rura we Francji - jak to byłby mój poblem). Zastanawiam się do jakiego stopnia mogą pogłębiać dno swojej opinii. (usunięte przez moderatora) Ktoś wyżej napisał, że jest robolem i zgadza się na " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e", ale ja uważam iż troszkę szacunku się należy , a tym bardziej wypłata w termionie.

SMOK

SORKI RYSIU ALE Z TEGO CO PAMIĘTAM TAM ŻADEN SPAWACZ DŁUGO NIE PRACOWAŁ.POZDRAWIAM

Spawacz

Pewnie macie racje bo macie dwie lewe ręce (usunięte przez moderatora)potraficie i jesteście (usunięte przez moderatora) a takich się \"dyma\" na tym świecie .... ja pracuje juz długo i nie narzekam a ok może sie spóźnią parę dni a nawet niech się spóźnią tydzień to i tak wole te 6-7 tysięcy parę dni później niż 1700-1800 co 10tego a jak się nie podoba to nikt was nie trzyma może iść gdzie indziej a z pewnością tam też będą was (usunięte przez moderatora) bo jesteśmy robolami i byliśmy jesteśmy i będziemy (usunięte przez moderatora) taka jest prawda

To prawda. Tak jest w tej firmie. Tyra sie od rana do wieczora, a pieniedzy nie wyplacaja na czas. Dla siebie to grube pieniadze biora- prezeska i (usunięte przez moderatora), a dla nas resztki. Nie wolno sie na to godzic.

Jak zwykle w plecy o tydzien i trzy tyg.

Mag-Mig

Koledzy co pracowali w Ulmos Opole powiedzcie jak było z płatnościami czy na czas czy opóźnienia i jak praca na budowach

Tak kolego masz racje,trzeba bardzo uważać na tą firmę.Pracowałem w niej i okrutnie zostałem oszukany przez Ulitzkę i Prezesowa \"PIATA NOGA U WOZU\" Uważajcie

uwaga na ta firme ,sami oszusci,chyba ze chcecie sie przekonac na włanej skórze.

Zostaw opinię o Ulmos.Sp.Zoo - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ulmos.Sp.Zoo