Elektrolino

Opole

Opinie o Elektrolino

Karolina

Elektrolino ma opinię dobrego pracodawcy. Generalnie pracownicy nie szanują tego co mają!!

Michal

Ja pracuje już w tej firmie dobre kilka lat czasmi zdarzają się problemy z terminową wypłata lecz rzadko. Szczerze czytając niektóre z tych opini nie umiem ze (usunięte przez administratora) jakie ludzie głupoty piszą na temat tej firmy osobiście nigdy nie narzekałem na nią ciekawa praca bardzo dobre zarobki. My się w niej bardzo podoba i nie zmienił bym jej na żadną inną. Szczerze tak jak już niżej kolega mówił nie warto się kierować tymi negatywnymi opiniami ponieważ często są pisane bez sensu zawsze warto przyjść spróbować jak jest w tej firmie a z własnego doświadczenia powiem ze jest bardzo dobrze i szczerze polecam

Trzon

Zakłamana firma, nie dotrzymują słowa, mają pracownika za nic. Wiecznie problemy z wypłatami co miesiąc spóźniają się z nimi nawet do miesiąca czasu. Na ko konto wypłacają większą część a resztę z opóźnieniem wydają w biurze. Prawie najlepsi pracownicy poodchodzili zostali tam tylko tacy fachowcy , na których trzeba robić. Prezes naprawdę miły jak czegoś potrzebuje a gdy ty chcesz coś od niego to zapomnij będzie Cię unikał albo jak dojdzie do rozmowy to Cię zaraz szybko spławi jakimiś wymówkami. Pracowałem tam i naprawdę nie polecam tej firmy nikomu ta firma to totalne dno.

Dany
@Trzon 18.10.2017 07:55

Witam. A przy czym robiłeś w tej firmie i gdzie.

Karol276
@Trzon 25.10.2017 20:31
Wypłaty na czas HA HA HA ale bzdury wypisujesz i wprowadzasz ludzi w błąd. Skoro tam jest tak fajnie to czemu ludzie stamtąd uc...

(usunięte przez administratora) wiesz a się odzywasz

Tomekk

Pracuję w tej firmie prawda że jest problem z terminowymi wyplatami ale nikogo nie oszukują na kasie chyba debil by pracował 2 miesiące bez wypłaty i tyle w temacie

Agnieszka

@nemoczy dostałeś wypłatę? Jeśli nie to czy zgłosiłeś to gdzieś? @pracownik czy zgłosiłeś ten problem? Czy został jakoś rozwiązany?

tort

Znam wielu pracowników elektro lino i lino logistic. Nie słyszałem od nich jęczenia i skamlania o niewypłacalności czy fuszerce. Natomiast w współpracy z firmą nie było problemów. Co było umówione to zrobione w terminie. Dobrze Wam się tutaj szkodzi anonimowo. Ja do firmy nic nie mam.

albert
@tort 19.08.2017 16:49

Sam piszesz anonimowo i podlizujesz się szefowi. Nie wprowadzaj ludzi w błąd takimi wpisami.

notoryczne problemy z wypłatami! nie polecam, omijać szerokim łukiem!!!

Kiero
@pracownik 30.06.2017 21:18
notoryczne problemy z wypłatami! nie polecam, omijać szerokim łukiem!!!

Czaders
@Kiero 18.07.2017 21:54
Nie prawda najlepsze jest to ze na stronach tego typu ludzie piszą złe opinie o firmach w których niegdy nie pracowali...

Ty bucu. A ty pracujesz/pracowałeś w tej firmie ,że wystawiasz taką opinię ?

nemo

kolejny miesiąc bez wypłaty -lipa firma -dobry temat do PIP

Studnia

A masz jakiekolwiek dowody czy jesteś w stanie powiedzieć coś konkretnego? Bo to może być bardzo ciekawa historia, ogólnie chciałem się tutaj zatrudnić prawdę mówiąc

buba

Niestety miałam okazję współpracować z tą firmą. Właściciel płaci do pewnego momentu, potem przestaje. Na pieniądze czekam już pól roku,pomimo wezwań do zaplaty słyszę tylko obietnice jutro,za dwa dni, itd....sprawę oddaję do sądu...

zbychu

Czytając to forum, to mam wrażenie jakbyśmy żyli w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ludzie mamy XXI wiek! Nikt nikogo nie zmusza do pracy. Skoro wam ta firma tak bardzo nie odpowiada, to nasuwa się pytanie: co w niej jeszcze robicie?? Dziwią mnie osoby, które poza siedzibą, na parkingach opowiadają, jaka tam jest CH... a cały czas pracują, przychodząc do biura z szerokim uśmiechem i wszystko jest w najlepszym porządku. Ludzie! Słuchając tych bzdur, proszę się zastanowić, dlaczego ktoś obrabia swoją firmę, a dalej w niej pracuje! Są jedynie dwa wyjścia: albo ci "niby" niezadowoleni pracownicy nie mają rozumu pracując w firmię, w której jest "niby" tak do du.. albo po prostu kłamią. Ja pracowałem kilka dobrych lat w tej firmie i było ok. Niestety z sytuacja życiowa zmusiła mnie do odejścia. Wiadomo, że są rzeczy, które mogły być lepiej ale bez przesady! Jak w każdej firmie! Tym niezadowolonym radzę zmienić pracę, a wtedy oczy wam się otworzą.

Czaders
@zbychu 13.05.2016 10:32

Zbychu Na banka wchodziłeś szefowi w du.ę , bo do tej pory wali Ci gówn.m z ryja.

Edi1

Wstyd mi że kiedyś pracowałem w tej firmie. Szef tej firmy nie ma najmniejszego wstydu. Masz możliwość to szybko uciekaj.

były

co racja to racja,nie liczą się z ludzmi,fachowców którzy się znają na robocie nie doceniają,a co do kasy to powinni to załatwić inaczej a nie żebrać o własne pieniążki

kogucik

Trzymajcie się z daleka od tej firmy-sami oszuści nawet wypłaty nie ma na czas,zapewne dobry procent rośnie na koncie szanownego prezesa-pracownik jest zerem tylko lizusy mają dobrze

tyta

Jak się robi jako elektryk w tej firmie bo chce tam zlozyc papiery w tej firmie jest olej jak tam mieszkanie warunki jakie SĄ tam na mieszkaniu ile jest ludzi na pokoju

mo

Były , ależeś teraz polizał. Głupi by odszedł skoro tak dobrze. W Opolu to sami oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czemu nie powiedziałeś o umowie odpowiedzialności i że bulisz jakby co. nie słuchajcie tego.

były kierowca

Dowiedziałem się dziś o różnych wpisach o Lino. Pracowałem tu jako kierowca pół roku. Nie wypowiadam się za elektryków - nie moja działka ... to prawda,że 2 razy kasa była z małym poślizgiem ale! auta nowe,ful wypas szef ugodowy, spedytorzy kompetentni i dyspozycyjni 24 h kasa za taką robote nawet do przyjęcia. Nie ma jakiś durnych obciążeń za paliwo czy zapisów na wypłatę jak w innych firmach jeśli jesteś uczciwy i chcesz pracować to nie słuchajcie mącicieli , pofatyguj się osobiście a na pewno się dogadasz i przekonasz się ,że jest inaczej jak mówią i piszą. Mi pasowało , odszedłem z powodów osobistych . Polecam a znam wiele firm i długo już kierownice trzymam. Pozdrawiam .

nowy

Kongo, a co masz dokladnie na mysli? Szukam pracy jako kierowca i chcialem zlozyc u nich cv.

kongo

Jesli nie chcesz popelnic kolejnego bledu w swoim zyciu to daj sobie spokuj z ta firma. Tylko tyle ci powiem a zrobisz jak zechcesz . Nie patrz na auta bo z tego kasy nie ma .

stef

Oni maja tez ciezarowki nawet fajne te robury bylem zainteresowany . Tylko czemu kierowcy z tamtad uciekaja ktos wie ?

tuti fruti

potwierdzam kolege keno, ludzie uciekajcie. jak dostaniecie auto firmowe to z biura latareczką sprawdzają czy jest czysto do tego najważniejsze czego nikt nie mówi podczas podpisywania umowy JEST TO ROBOTA NA AKORD!!!!! tu w biurze ładnie słodko mówią jak to dobrze jest i wogóle a prawda jest inna. kolejna sprawa SKŁADKI: SĄ ODPROWADZANE GROSZE CZYLI PO 5 - 10 ZŁ NA MIESIĄC SYSTEM TEGO NIE WYKRYWA I JEST OK, JEDYNIE MOZNA W SĄDZIE WYGRAĆ. I WYPŁATA NIE JEST ZAWSZE W TERMINIE....

Keno

Nie polecam nikomu tej firmy i pisze to na prawde poważnie żeby przestrzec innych przed podjeciem tam pracy. Niska płaca jak na prace za granica do tego płatne mieszkanie a jak chcesz miec za darmo to musisz miec 200h wrecz zmuszanie do pracy ponad 200h a rzeczywistosc jest inna bo tylu godzin nie jest w stanie czlowiek nabic jak pracuje po 9-10h i 100euro obciete za mieszkanie(która firma dzisiaj kasuje za mieszkanie??) do tego koszt paliwa nastepne 100 euro. Jak ktos chce pracowac tam za 1100-1200 euro miesiecznie to prosze ja juz pracowalem w innych firmach i zarabialem po 1700-1800 ale wybór nalezy do was mam nadzieje nie doszlych pracownikow tej firmy.

?

widocznie byłeś lizusem bo ci co mówią prawdę mają przej...... ,jak raz podpadniesz to lepiej szukaj nowej pracy bo tam wiele już nie zarobisz

ok

kolejny lizus

eeeeeeeeellllllleeeeeeee

co za cisza

piorun

nie polecam, ale Tobie może będzie odpowiadało .

elektryk

coś gorąco się robi w okół elektrolino , czy p (usunięte przez administratora)przestał płacić? a tak na serio, każda firma ma plusy i minusy, jak komuś nie odpowiada firma czy szef to zawsze będzie pisał źle, jak mu odpowiada to będzie pisał dobrze . Z elektrolino sprawa jest prosta wszystkie wpisy są negatywne :-), to pomyśl co to znaczy i sam podejmij decyzję czy chcesz pracować w takiej firmie. Ja pracuję ale tylko jeszcze miesiąc bo mam zobowiązania , ale od czerwca spadam. Pracowałem w różnych firmach ale takiego syfu jeszcze nie widziałem.

wp

Przedsiębiorcy i niedoszli pracownicy zdala od tej firmy.

chudy

Witam ,szukam opinii o firmie Elektrolino z Opola,czy te wpisy są może o tej własnie firmie ?Chcę podjąć pracę za granicą,proszę o odp. wk(usunięte przez administratora).pl

Zostaw opinię o Elektrolino - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrolino