Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

Dorota

Jestem teraz na pauzie. A brałam u nich zlecenie już trzy razy. Mam bardzo dobrą koordynatorkę. Polecam :)

Czesia

pojechałam pierwszy raz miałam fajną podopieczną. Wypłata na czas. Na 5

Iza

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą . Jeżdzę już z nimi od 3 lat . Nie mogę powiedzieć o nich nic złego .

ELZBIETA

BARDZO MILI LUDZIE W BIURZE I BARDZO MILA PODOPIECZNA :) JESTEM BARDZO ZADOWLONA

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

Bartosz

praca jak najbardziej w porządku ,dobierana pod stopień umiejętności języka .pierwszy wyjazd miałem bez znajomości języka ,pomogli mi podszkolić się i niedługo wyjeżdżam już na poziomie komunikatywnym ,na pieniądze nie narzekam ,jest dobrze ,pozdrawiam Bartosz.

Byłam w okresie świateczno-noworocznym dostałam premie plus bonus. Teraz jestem na pauzie i na święta juz jestem zapisana. ok.

Alina

Dobrze płacą, jadę trzeci raz i nie narzekam.

Jadzia

jestem zadowolona ! wszystko legalnie, umowa ok.

Arleta

Byłam na wigilie w pracy , dobra wypłata plus premia :) na wielkanoc też może pojadę ...zawsze dodatkowy grosz w postaci premii :)))

BASIA

JESTEM ZADOWOLONA Z PRACY W TEJ FIRMIE .POZDRAWIAM

Eva

Poleciała mi koleżanka. Nie żałuję. Jestem po pierwszym zleceniu i wszytsko ok !. pozdrawiam

Sylwia

Firma godna polecenia. Ze współpracy i oferowanych warunków jestem zadowolona. Miałam na zaleceniu bardzo fajna rodzinę, tak więc polecam. Wszystko na 5+

jagoda

polecam i pozdrawiam ,bylam na swieta ,dobra premia ,dobra wyplata i spokojna praca polecam

JAdwiga

super ludzie super praca :) POZDRAWIAM JADZIA

bogusia

bardzo dobre zlecenie i bardzo dobre pieniążki polecam

Aniela

jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z tym biurem ,

MISKA12

Witam tę wszystkie komentarze to bzdura Sami wystawiaja Sobie opinię Porażka Niemcy płacą im ponad 2200 euro Miesięcznie a Polaków kłamią płacą grosze Niemcy są skori Sami zatrudniać Firma Konik zarabia na osobie około 6000 Tyś zł za osobę Porażka Uważajcie !!!!

JANA

Polecam. fima jedna z lepszych n rynku. Dostałam umowę gdzie z góry zostało wszytsko ustalone. Jestem zadowolona z pracy dla nich. teraz jestem na odpoczynku ale zaaz w kwietniu znowu jadę

Darek

Miło zaskoczony jestem współpracą. Bardzo fajna szefowa.

Joanna

Byłam z nimi pierwszy raz, jestem zaskoczona miłą obsługą pracowników firmy. Są pomocni i bardzo kontaktowi. Oceniam na plus

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK