Centrum Językowe KONIK

edyta

polecam .pozdrawiam edyta

danuta
@edyta

ja rowniez sie podpinam , polecam

Agata

pojechałam z Nimi pierwszy raz, z polecenia od koleżanki która jeździ z nimi trzeci rok. Nie miałam żadnych problemów. wypłata na czas. rodzina ok.i bonus ----- polecam !!!!

Renata

Witam , zadzwoniłam - oferta od zaraz ,szybka decyzja ,kilka dni pozniej ,jestem juz w niemczech ,wszystko na prawde dobrze zorganizowane ,

Mirka

jestem bardzo zadowolona ze swojej rodziny. Jeżdżę na zakładkę. Mam dobry kontakt z firmą. Polecam naprawdę warto.

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

judyta

przyjemne zlecenie i przyjemna wsplopraca

Krisa

jestem zadowolona. mialam bardzo fajne zlecenie, poleciła mi rodzine koordynatorka. polecam

Basuk

Jest to moje drugie zlecenie z cjkonik jest super mam swoj pokuj i lazienke tak jak koordynatoeka mowila wyplata na czas

Dominika

Wypłata na czas ,wszystko zgodnie z ogłoszenia

Beata

na zleceniu dostałam bardzo duży pokój z własną łazienką i blakonem do tego auto do dyspozycji super warunki

mirella

wspolpraca z ta firma jak dla mnie to na 6 z plusem... pozddrawiam...

Wioletta

Polecam firmę Centrum Językowe Konik , pod względem terminowości wypłat i profesjonalizmu ,pozdrawiam Wioletta.

Mirka

Jeżdżę z Nimi już od trzech lat nie narzekam, zawsze dopilnuja wszytskiego.pozdrawiam

agnieszkaZ

polecam

asia79

owocna wspolpraca ,zdobyte kolejne doswiadczenie ,poznani nowi ludzie

ANonimka

byłam w kilku innych firmach ,w tej jak dotychczas ,porownujac ,najlepiej , szczerze polecam ~An

ANIELKA

POLECAM

Fajny podopieczny, wypłata na czas wszytsko ok. pozytyw

elzbieta

bardzo mila obsluga na dziale rekrutacji ,wszystko wytlumaczyli ,jest naprawde ok

Iwona

otszymalam wynagrodzenie takie na jakie sie umowilam. wyplacone bez probelmu. kontakt tez jestem na +

wro

Wrocilam wczora j z niemiec ,zastrzezen brak dograne wszystko jak w szwajcraskim zegark

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK