Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Dowódca

Ta cała Kampania przeciwko KADRZE Wiesiowi nie wyszła. Na negocjacje jeździł Szef Kadry Kompani Węglowej a nie KOK-u. Tak Wiesiu Kariery nie zrobisz!!!

AnnaM

No to co, przenosimy sie na forum Impela ;-(

JP2

A ja się nie wypiszę NIGDY

JP3
@JP2

Przewodnicząca się nie wypisuje wiadomo czemu

JP2
@JP3

Jeszcze nie, może kiedyś.

JP

Ja już się wypisałam z Kadry nie będe popierać tych co mi szkodzą.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Skory

Na fali to ja też jestem ważny!

pamiętliwy

Wiesiek,jak z tymi obiecanymi na wycieczce podwyżkami ?

Kok-owiec

Wszyscy pracownicy powinni zapisać się do KADRY bo tylko oni zauważyli, że w POROZUMIENIU NIE BYŁO ANI SŁOWA O TYM, ŻE KOK NIE BĘDZIE SPRZEDANY!!! (usunięte przez administratora)

ha,ha

A chodzi o to, że przy obecnym zarzadzie niedługo tez możemy mieć jak w każdej innej śmieciowej firmie, bo ludzie bez honoru zrobią wszystko co inni im każą. A co do miss, to niech się szkoli w obecnej sytuacji nie wiadomo w jakim zawodzie przypadnie nam niedługo pracować, dziewczyna nabywa doświadczenie DT nie pierwszy i nie ostatni wyjazdowy instruktor.

LeLO

Nie ma takiej firmy MY jesteśmy najlepsi, teraz i zawsze!

PiekielnieSzybki

Na KOK chyba narzekają Ci co nigdy nie pracowali w innej AO. Jeśli jakaś firma AO ma lepsze warunki niż KOK to czekam na jej nazwę.

Alex

I co z tego?? Przecież KOK jest taki zły, a ludzie nieuczciwi. To czego ci żal? Od dłuższego opluwacie naszą firmę, to co teraz płaczecie? Powinniście się cieszyć, że jest szansa, że kupi nas jakiś "dobry wujek". Tylko pluć potraficie. Było podobno źle, to teraz będziecie mieli lepiej.

jeszcze szybszy

Już ci odpowiadam, dla ciebie jesli jesteś pracownikiem fizyczny ( ochrony )jest alternatywa - umowa zlecenie - brak urlopu - brak socjalnego ( wczasy pod gruszą) - ciuszki jak ci dadzą to będziesz miał bo na umowie cywilnej nie muszą dawac ciuszków - wypłata może będzie za dwa miesiące może za trzy jak dadzą to będzie ( przerabiałem to, to wiem ) - krzywo popatrzysz na Boga ( Kierownik , Koordynator lub inna ku...a) wylatujesz No wogule same PLUSY Natomiast jeśli jesteś Przewodniczącą KADRY W KOK - zycie otwarte i pełne przygód, już teraz szkolenia mozna liczyć w dziesiątkach , kursy, wyjazdy zagraniczne, rałty, kilo tynku na tważżżżżż i w trase ona i D T sobie poradzą ich firma Carbon kase ma z Kompanii a pozatym składki (usunięte przez administratora)o pardonsik członków KADRY a dzisiaj też jej nie ma - szkolenie z czego ? nie ważne wazne że szkolenie i on jest.

PiekielnieSzybki

Trzeba iść do KOKu do Kadry zapytać się jaką mają dla nas alternatywę:)

Wiem

Z ostatniej chwili SPRZEDAJĄ NAS to niestety pewne Dziękujemy ci kadro (usunięte przez administratora)

Janko

Nas pozytywnie myślących jest więcej i tylko kilku malkontentów szkaluje naszą opinię. Pozytywów w tej firmie jest więcej nisz negatywów, ale zawsze szuka się tych złych rzeczy. Dobrze że jest ta firma i daje mi utrzymanie.

Alex

To prawda ludzie zawsze są niezadowoleni. Kiedy jest dobrze milczą, kiedy żle szkalują anonimowo na forach. Dlaczego nikt nie napisze tutaj, że KOK to chyba jedyna firma na rynku oferująca umowy o pracę dla pracowników ochrony? Przynajmniej jest ich bardzo nie wiele. Dzięki temu pracownicy mogą pozwolić sobie choćby na kredyt. Pensje wypłacane zawsze w terminie, a nawet przed. To prawda nie każdego stać na merca, ale taki zawód. Zawsze można zostać posłem, otworzyć własną firmę, poszukać innej pracy. To nie obóz, nikt na siłę nikogo tutaj nie trzyma. Wolna wola. Skoro mamy tylu pracowników nie może być źle.

AnnaM

Wszyscy chwala. Jak kupi nas Impel, to juz nie bedziemy sobie chwalic.

Zadowolony

Też chwalę sobie pracę w tej firmie, a ludzie całe życie z niczego nie zadowoleni wszędzie się znajdą. Nawet w raju było by im źle.

Wiem co mam

Firma powstała w 2006 roku. Od tego czasu kilkakrotnie powiększaliśmy nasze zaplecze sprzętowe i logistyczne, oferując aktualnie profesjonalną realizację ochrony oraz kompleksową obsługę techniczną monitoringu. Nasil Klienci zawsze do nas powracają, widząc w nas profesjonalistów z dużym doświadczeniem oraz sprawdzonego i kompetentnego partnera. Pracujemy dla uznanych firmy jaką jest Kompania Węglowa. Nasi Partnerzy to profesjonaliści w swoich branżach, którzy współpracują z nami przy najbardziej złożonych projektach. Wspólnie podejmujemy się każdego wyzwania oraz zadbamy by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Więc nie rzucajcie więcej błota bądźcie poważni .

Kadra

Na pewno nie do wstydu. Co to oznacza dla naszej firmy przekonamy się z czasem. Radzę wystudzić emocje, bo nie wiemy wszystkiego. W takich sprawach najważniejsze dzieje się za kulisami.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń