Ochrona Boss

Gliwice

Opinie o Ochrona Boss

Agnieszka

@awajz piszesz, że firmy Ochrona Boss nie ma już od wielu lat. Dlaczego uważasz, że firma już nie funkcjonuje? Czekamy na Twoją argumentację.

nok

gremlin, co to znaczy przyzwoicie ? Z tego co mi wiadomo to teraz nie poszukują pracowników do siebie poza tym stawki standardowo wahają się od 4 do 6 zł netto.

awajz

hmmm marika czy ty mówisz o BOSS Pakosław? jeżeli tak to nie mój temat. Jeżeli o BOSS z Gliwic to na temat i mam nadzieję że tej firmy już od dawna nie ma, chyba że to jakaś nowa, choć znając realia różnie bywa: piszesz że "ale to też zależy od zleceń i tego jakie obiekty w danym momencie ochraniamy. to nie jest łatwa praca, odpowiedzialność duża" Z tego można zrozumieć że jesteś związana/y z tą firmą skoro tak dużo wiesz o pracy w ochronie. Ja jestem w tych sprawach zielona/y bo cóż to jest 17-18 lat pracy w ochronie mienia w trzech firmach?

marta pracy warta

ja również jakoś uwierzyć nie mogę że można oferować pracownikom 3,5 na godzinę, już nie wazne nawet brutto czy netto. nie wierzę że ktokolwiek mógłby po przeczytaniu świadomym podpisać umowę która opiewałaby na taką właśnie niską stawkę. czy ktoś może napisac ile realnie płaci się w tej firmie aktualnie?

awajz

możesz sobie sądzić jak tylko chcesz, nie wiem czy czytasz daty, tej złodziejskiej firmy BOSS już nie ma od wielu lat, ale są jej podobne które też płaciły 3.5 zł. a nawet i mniej.

ciekawski

Ponoc firma [usunięte przez admina] przyjmuje stawka 3.50 zl/h no chyba ze ma sie znajomosci u tego[usunięte przez admina]!!!!!!!

Z

Z moich informacji, część pracowników i klientów z Toszeckiej w Gliwicach przejęła firma Solid Security, a pozostali pracownicy założyli własną firmę. Firma padła wraz z monitoringiem, więc raczej reaktywacja nie ma zbytnio szans... po co reaktywować firmę bez klientów ? (poprzednie reaktywacje były przy utrzymaniu klientów).

Tygrysek (bo Kubuś się zapił)

adres w Berlinie nieaktualny bo go wywali za niepłacenie czynszu. wynajmuje tam coś ale pod innym adresem. [usunięte przez admina]

Informator

To nie psy[usunięte przez admina], tylko naprawdę dobrzy pracownicy, którzy tylko wykonywali swoje obowiązki.A że dla[usunięte przez admina]to już inna sprawa.

Łowca

Bardziej to drugie ,są tacy którzy tylko potrafią dużo gadać i z tego co wiem ci ludzie jeszcze do dziś nie odzyskali swojej kasy .Słyszałem że złożyli sprawe do sadu, sprawe sie odbyła ale buchajki się odwołali od wyroku i nie wiadomo co dalej. Trzeba było reagować w zeszłym roku jak pojawiły się pierwsze problemy z wypłatami , teraz to można się niedoczekać . Z tej firmy zwolniłem się dokładnie rok temu po burzliwej rozmowie z byłym Eksdyrektorkiem , resztę swojej kasy odzyskałem we Wrześniu ub.roku

Łowca

W takie rzeczy to ja się bawiłem w zeszłym roku i wywalczyłem swoją kase , ale nie znalazł się nikt kto chciałby głośno wyrazić swoją opinię pomimo wcześniejszych deklaracij .

ptak

Likwidacja czy kolejna upadłośc?Jak ktoś wie piszcie co wiecie.

b.k.

po kase tera to tylko do Pana Boga - firmy juz nie ma ma

ptak

A gdzie będzie jak o nie będzie? Gdzie po kaskę?

Czytam te wypowiedzi i zastanawiam sie dlaczego nieoddajecie tej sprawy do telewizji......może wtedy byłoby to skuteczne....musi byc jakiś sposób......jeśli jest tak jak piszecie oczywiście......życze powodzenia

na toszeckiej zekomo nowa firma!!!! [usunięte przez admina]

były

na studziennej - tylko kartka na drzwiach ze nieczynne ale sa na toszeckiej

wilq

hehe jak slysze nazwe BOSS to rzygać mi sie chce codziennie w pracy a wyplaty jak by kot naplakal w sumie jakie wyplaty proszenie sie o swoje pieniadze olewanie prawcownikow niesprawny monitoring poprostu zenada zero jakich kolwiek szkolen w sumie na to tez potrzeba kasy a mundury odziedziczane po starych pracownikach ktorzy wlasnie zdazyli sie zwolnic porażka. Nie polecam tej firmy sama [usunięte przez admina]

nie bedac dyrektorem postaram sie odpowiedzic na nurtujace niektorych ludzi pytania a wiec po tak... szeroko rozbudowana kadra menadzerska rzadzi teraz w [usunięte przez admina] trafnie przez kogos nazwana uciekajace kurczaki. kazda firma traci obiekty nawet taka ktora wyznacza nowe generacje w tej branzy. no i [usunięte przez admina]wyplaty mamy na CZAS ;D

A kto przejmował od was ten obiekt ?

[usunięte przez admina] grunt ze mi placi za wyrobione godziny.

dziwne jest to ze najwiecej o biezacej sytuacji w firmie pisza ludzie ktorzy od dawien dawna w niej nie pracuja

HEIDI

A co do wypłat to dziwne że pan otrzymuje pieniądze w terminie, a niektórzy pracownicy na obiektach czekają po pół roku na pieniądze i nie mogą sie doczekać.

HEIDI

Nowe wieści głoszą że BOSS stracił Starostwo Powiatowe. Dlaczego tak odstraszacie swich ostatnich kontrachentów ? Co na to dyrektor BOSS-a ?

firemka boss hahaha

wiecie co ja wam powiem ta firma boss jest [usunięte przez admina]maja tylko jeden samochud do porownania z innymi firmami ochrony maja ich o wiele wiecej boss to nie ochrona zacznijmy od tego ha ha ha

Grzegorz

POLECAM wszystkim

dziwne bo wyplaty dostajemy... a boga w sprawy bossa mieszac to trochu[usunięte przez admina] postepowanie.

Klientka

Przygladam sie tej stronie o pewnego czasu,mam pytanie co zrobił boss z tym mlodym technikiem,wiem ze niebyl w pełni wyuczony ale byl fajnym facetem,i zawsze zrobil co umiał..mozecie mi na to pytanie odpowiedziec.

Rysiu

no jeszcze nikt nie otrzymał wyplat to zapewne a sa jakies nowe nowinki w tej[usunięte przez moderatora]..mnie sie cos obija o uszy to i tamto...

HEIDI

Witam wszystkich , jak tam sprawa wypłat . Czy dostał ktoś już jakąś kase ? Czy Panusch dalej jest niedostępny ?

plebs

moze i[usunięte przez moderatora].. zapewne taki sam jak ty... ale przynajmniej zadowolony i z wyplata na koncie.

ja

jak szanowna firma odda mi to co mi "wisi" z odsetkami to uwierze ze płaca :) a poki co to wiem jedno to[usunięte przez moderatora] tylko tyle o nich mozna napisac

plebs

dziwne bo ja i wlielu moich kolegow otrzymalo wczoraj przelewy na konta wyplat za wrzesien....

były

za wrzesien??? ja czekam na wypłate za M A R Z E C

wątpliwe.... A gdyby nawet to jakieś grosze

Czy ktoś z pracowników dostał jakieś pieniądze we Wrześniu ?

nieznajomy

I nie psujcie wizerunku tej Firmy to jest po pierwsze!!

nieznajomy

Jak się jest dobry pracownikiem i odpowiedzialnym za swoją robotę wypłata zawsze bedzie na czas !!!

plebs

dziwna teoria poniewaz ja zadna rodzina prezesa nie jestem a kase tez dostaje... zreszta nie tylko ja ja mam na czas.

by

nieznajomy jezeli dostales wyplate na czas to znaczy ze jestes z rodziny boss

nieznajomy

Za darmo to na pewno tam nie robię! To jest po pierwsze jeśli masz jakiś problem Panie Janie zajmij się swoimi Sprawami ! BO widać że ci się nudzić ! A po drugie za obrazy i wulgaryzmy można być ukaranym więc nie wiem po co to Panu!

JAN

"Po paczcie" moralny obrońca BOSSA się odezwał . Pewnie jeden z tych co dalej pracują za darmo . Pośmiewiskiem to jesteś TY i ludzie którzy pracują w tej GÓWNIANEJ FIRMIE ! ! !

Znowu ciekawy artykulik w Nowinach w Halo Redakcja. Inaczej mówiąc TEMAT - RZEKA , ciekawe czy za tydzień też coś napiszą.Jak mamy nie doczekać się swojej kasy to trzeba spieprzać z tej firmy

Klient B.O.O.S

Witam was wszyskich mam pytanie do Was skad boss-owi udało sie załatwic tak młodego pracownika ktory jest niepowtarzalnym fachowcem i takich złotych raczek jak on jest bardzo mało jest to niejaki [usunięte przez administratora] z Tarnowskich Gor robi z nimi w grupie interwencyjnej ale jak sie dowiedziałem wczesniej robil na piekarach w jakims syfie co za idiota wysłał tam takiego zejefajnego chłopaczka miałem okazje z nim rozmawiac i widziec jak szybko i sprawnie pracuje..wiec mam rade do Pana [usunięte przez administratora] trzymajcie go za rece i nogi bo sadze ze to on wam dzwignie ta firme do gory jak długo znam ta firme takiego faceta jeszcze nie było robotka pali sie mu w rekach..

Nicky

chyba ktoś tu czegoś nie pojął... czytałem ten artykuł i wydaje mi się, że dziennikarka powołuje się nie na stronę BOSSa, a ludzi, z którymi gadała; forum to tylko dodatek, taka kropka nad i po prostu; a jaką ta pani przeprowadziła weryfikację, to już pewnie sama wie najlepiej i takiego czegoś w artykule nie zdradzi; co, może jeszcze imiona i nazwiska informatorów miała podać? nie tobie oceniać, jak dziennikarz ma weryfikować swoje informacje

qwerty

A coz w tym artykule jest takiego dobrego??? ze prezes bossa to debil??? o tym wiemy wszyscy od dawna... a poza tym nic ciekawego z niego nie wynika. moze procz tego ze w gazetach nieudolne pismaki pracuja... jaka ta pani weryfikacje informacji przeprowadzila??? powoluje sie na strone bossa jakby to bylo wiarygodne zrodlo informacji a 90% negatywnych wpisow pochodzi od ludzi ktorzy maja prokuratora na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przekrety ktore narobili pracujac dla tej rzekomo beznadziejnej firmy. no i ta ich cudna firemka (z ocenzurowana strona) juz sama ma problemy z platnosciami wobec swoich pracownikow. rzenujacy poziom polemiki na temat wobec ktorego wiekszosc ludzi z bossa sie w necie nie wypowie bo komputerow nie maja... kompleksy malego rudego ciecia musza miec gdzies swoje ujscie wiec padlo na ta daremna strone daremnej firmy.

nieznajoma

Witam Wszystkich Zgadzam się tutaj z nie którymi osobami boss to [usunięte przez administratora] nie wypłacają pieniedzy niby wyplacaja do 19 kazdego miesiaca jesli ktos sie upomnie o swoje zarobione pieniadz gadaja ze pomiedzy 15 wypłacaja i tak na okrogło robia z ludzi debilów nic dodać nic ujac unikac to firmy

była

wielebny - ile zapłacił ci boss za te wypociny !!!!! w moim wypatku juz nie chodzi o kase a o homor !!!!o moj Honor -za to jak mnie traktowął szanowny pan księgowy obecnie dyrektor za to za pan prezes udaje pokrzywdzonego przez wspolnika -a moze to własnie wspolnik przekonał jakim oszustem jest pan prezes i sie wycofał boss oddany jest do sadu i basta

JAN

W Końcu B.O.S.S. to spółka Zakładu Karnego. Referencje z ostaniego pobytu są honorowane przez firme .Ciekawe czy w dyrekcij jest chociaż jedna osoba bez wyroku

Anonim

Po artykule w Nowinach Gliwickich to wątpie żeby BOSS stanoł chociażby na jedną noge , przecież ta firma jest już w rozkładzie.Kto teraz przyjdzie im do pracy?Jaka firma teraz skorzysta z ich usług? Jak działa firma w której nic nie działa ? I

Zostaw opinię o Ochrona Boss - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Boss