Henry Nowy wpis

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy ktoś podpowie jak przebiega rekrutacja, czy jest trudno?

Danuta Nowy wpis

Nie udało mi się zlokalizować żadnych ofert pracy w Grupa Silesia. Czy wiecie coś o rekrutacjach, które nie zostały jeszcze opublikowane w internecie, a są już w planach? Jakim pracodawcą w Waszych oczach jest ta firma? Czy zapewnia Wam szkolenia rozwijające kompetencje i umożliwia awans wewnątrz struktur firmy? Aktualne informacje na temat Grupa Silesia będą ważne dla osób, które chciałyby pracować w tej firmie.

Japiszon Nowy wpis
@Danuta

Firma rekrutuje obecnie do działu doradztwa gospodarczego - Młodszy specjalista. Praca wygląda ciekawie i z dużymi firmami na rynku kooperują.

firma rehab

Mogę o nich powiedzieć od strony Klienta - doradztwo biznesowe mają profesjonalne. Firma nie jest duża, ale zatrudniają i współpracują ze znanymi ekspertami i naukowcami. Dla nas opracowali 2 projekty - IT i B+R, oba uzyskały wsparcie. A z wad - czasami trudniejszy kontakt z menadżerami, którzy są ciągle rozjazach

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Silesia - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Silesia