Euro-Pegaz Logistyka Sp zoo

Opinie o Euro-Pegaz Logistyka Sp zoo

jołmen

Dość niedawno dzwoniła do mnie dziewczynka, zapraszła mnie na rozmowę na następny dzień, nie psaowało mi i poprosiłem o spotkanie za 2 dni, ok mieli zadzwonić i potwierdzić czy im pasuje termin, dzień wcześniej ja zadzwoniłem i zapytałem czy spotkanie aktualne i dziewczynka powiedziała, że musi pogadać z szefostwem i oddzwoni. Niestety nie oddzwoniła, ubiegałem się o stanowisko spedytora ale nie załuję, że nie byłem na rozmowie, po tej sytuacji firma sama sobie wystawiła opinię, jestem w komfortowej sytuacji bo mam pracę a chcę zmienić firmę.......

Zostaw opinię o Euro-Pegaz Logistyka Sp zoo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Pegaz Logistyka Sp zoo