Opinie o TRANS-POZ S.A w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TRANS-POZ S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TRANS-POZ S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-POZ S.A w Poznań

steward

Kiedyś pracowałam w tej firmie i nie polecam. Zaznaczę że sama zrezygnowałam.

Obiektywny

Ja przerabiałem już prace w różnych firmach i TRANS-POZ jest firmą normalną. Oczywiście wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Jak komuś się nie chce pracować to nawet siedzenie go znudzi. Ja uważam, że jest O.K., wypłata na czas ludzie fajni i atmosfera też.

maniek

Lepiej idź do byle jakiego komisu niż do transpozu. Walą w rogi każdego pracownika, jak kazda firma w (niemal) stanie upadlosci.

łysy

praca to praca

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w TRANS-POZ S.A? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kibic

Poleciała ze stanowisko tylko nikt oficjalnie tego nie chce potwierdzic.

edward
@kibic

Masz złe informacje. Pani tabelka nadal zarządza całą firmą. Wiem bo pracuję w tej firmie.

bronek
@edward

Gdyby poleciała ze stanowiska to byłby komunikat i nowy Prezes. Pracuję w Niepruszewie i codziennie widzę Panią Prezes w swoim gabinecie. Nie wprowadzaj zamieszania tylko zajmij się swoją robotą.

Lolek

To prawda że prezes-tabelka poleciala ze stolka?

edward
@Lolek

Niestety nie, prezes-tabelka dalej tabelkujei muszę przyznać nieźle jej idzie.

alek

hej, mam pytanie, uczę się w szkole policealnej na kierunku technik administracji, chciałbym mieć praktyki. Do kogo można się zgłosić?

Heniu

Gdyby Toyota była tak zarządzana jak Trans-Poz to nigdy nie zwojowalaby świata.

Wesoły

Gdyby na świecie były tylko Toyoty to by mechanik musiał umieć prać a ,że na świecie jest jeszcze Iveco to nasza ekipa naprawi wszystko.Rekrutacje są do Amazona a tutaj trzeba sobie na wszystko ciężko zapracować.Jak naprawiasz samochody to musisz tutaj umieć wszystko ,a jak nie nosisz spodni na szelkach to musisz umieć wszystkie tabelki. To by było na tyle

...

robota jak każda inna, robić trzeba wszędzie, więc nie bardzo rozumiem narzekanie... skończyły się czasy, czy się stoi czy się leży kasa się należy...

Defo

Podobo Trans Poz jest na granicy upadlosci - wiecie cos na ten temat?

zenek

Rekrutacja a znalesc fachowca ta są dwie sprawy

elwis

Co mogę powiedzieć że połowa Ludzi jest nie potrzeba w tej firmie i jeszcze dostają kasę. Stawka za nadgodziny proponują taką jak za zwykle godziny. A prawdziwych fachowców nie doceniają. Premia która jest na umowie o pracę to tak naprawdę to jej nigdy nie ma przy wypłacie. ..

Waleczny

taaaaa... tabelki już są! Czyli czekamy na czystki kadrowe.. ciekawe na kogo "padnie"....

Waleczny
@Waleczny

no, no!! Ja ze Śremu nie jestem ale zgodzić się nie mogę z tym wpisem! Jak to zwykle bywa różni ludzie są w tej "grupie"....oczywiście są Ci mało wartościowi ale część z Nich to doskonali fachowcy angażujący się w pracę!

filip

Wszystko było by inaczej gdyby nie CAŁY Śrem tam pracował... nie jedna firme juz rozłożyli...

zbychu

oni kierowców nie zaturniają, zatrudnia TRANSPOST na Winklera

job_hunter

witam czy coś o pracy jako kierowca ?

adamp.

ale to na każdym dziale jest taka sytuacja?

xxx

Śruba od tego statku w Niepruszewie jest juz mocno zamulona.Cała załoga szuka nowego stałego londu.Pozdrawiam

ziomal

Może warto poznać szcegóły danej sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-POZ S.A - Poznań

• Jak się pracuje w TRANS-POZ S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-POZ S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TRANS-POZ S.A