Opinie o TRANS-POZ S.A w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TRANS-POZ S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TRANS-POZ S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-POZ S.A w Poznań

Xxx

Ile zarobi mechanik elektryk?

Iwona

@anonymous, napisałeś, że TRANS-POZ S.A ma problemy. Czy, Twoim zdaniem, są one przejściowe? Wpływają na pracę, bo z tego co rozumiem, nie są powodem zwolnień? Na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie? Jesteś usatysfakcjonowany warunkami zatrudnienia?

Zastanawiam się jakim trzeba być ignorantem, żeby pisać takie brednie i po co. Z tego co wiem to ta strona ma charakter informacji na temat pracodawcy i warunków zatrudnienia. Pracuje w firmie juz kilka lat, i kasa na koncie jest w każdym miesiącu bez spóźnień. Atmosfera w pracy przyjazna dla pracowników i dobrze wiesz jak jest bo musiałeś pracować skoro wiesz tak dobrze ze szczegółami. A jeśli chodzi o informacje na dotyczące na temat płynności finansowej to przeczytaj o restrukturyzacji a później możesz pisać na temat że firma upada. A kasy nie dostane za to co napisałem pozdrawiam

Oj ktoś ma problem z określeniem słowa "brak". Jest to określenie które należy rozumieć jako coś co nie istnieje. A tu jak wiesz, w naszych oddziałach są ludzie którzy pracują. Przedstawiciele handlowi pracują, mechanicy pracują, doradcy pracują. Więc zbyt mocno pojechałeś z opinią. Owszem przechodzimy problemy, ale która firma ich nie ma.

Były

Tą przezabawną i jakże prawdziwą (hłe, hłe) opinię mogła na temat Pani Moniki napisać... Pani Monika, albo jej paź - Robercik :)

Tajemniczy

Dokładnie, jestem tego samego zdania :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w TRANS-POZ S.A? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Iwona

TRANS-POZ S.A była uczestnikiem VII Pikniku z Motoryzacją w Wirach. Czy to oznacza, że pracownicy też brali udział w tej imprezie? Czy pracodawca organizuje spotkania organizacyjne lub wyjazdy dla swoich pracowników? Podzielicie się swoją wiedzą na ten temat?

Norman

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum? Myślę sobie, że gdyby było w firmie źle to z pewnością pisalibyście o tym. Skoro nic nie ma to wnioskuje, że jest dobrze i nikomu nie chce sie pisać. Doszły do tego wakacje i urlopy, też odciągnęły?

Iwona

@Karol obecnie firma szuka osób do pracy jako przedstawiciel handlowy do pracy w Szczecinie oraz Kaliszu i okolicach. Jeśli zdecydujesz się aplikować to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do firmy. @Obecny rozumiem, że jesteś obecnym pracownikiem TRANS-POZ S.A. Czy pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Chętnie dowiemy się bliżej jak wygląda praca w tym dziale firmy.

Gregor

TRANS-POZ to normalna , dobrze funkcjonująca firma.

Karol

Czy TRANS-POZ S.A nie ma obecnie zapotrzebowania na przedstawiciela handlowego? W najnowszych ofertach nie widziałem a zależy mi na pracy w firmie, gdyż słyszałem dobre opinie. Czy rekrutacja przebiega długo?

@Karol

Nie ma, jest komplet przedstawicieli.

Lew

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć dlaczego firma poszukuje nowego kierownika technicznego ?

Iwona

@Obecny rzeczywiście, ważne żeby w firmie była dobra atmosfera do pracy. A możesz powiedzieć coś o oferowanych przez firmę benefitach?

Iwona

@Obecny dziękuję za Twoją opinię. Rozumiem, że masz pozytywne wrażenia z pracy w firmie. Co możesz powiedzieć o tym jak wygląda codzienna praca w firmie?

@Iwona

Przede wszystkim jest normalnie, nikt nad Tobą nie stoi, na ręce nie patrzy, a pracować i swoje trzeba robić, ale to chyba jak wszędzie - zresztą po to się do pracy chodzi.

Obecny

Ja również pracuje w tej firmie, i poglądy, że jest tak źle i nie dobrze, to lekka przesada, podpisując umowę o pracę, sam się godzisz na takie warunki jakie ustalono, a kasa zawsze jest na czas. Jak ktoś rzetelnie pracuje, to da się zarobić w tej firmie, czasami za dobre wyniki premia też wleci.

Iwona

@pracujący rzeczywiście zatrudnienie na umowie o pracę jest ważne dla pracowników. Mógłbyś opowiedzieć jeszcze jak wygląda atmosfera w firmie?

Pyszczek

Szukam pracy jako mechanik samochodowy i polecono mi tę firmę jako godną zaufania.

pracujący
@Pyszczek

Polecam pracę w Trans-Poz. Sam pracuję jako mechanik i jest spoko. Zarobki są ok. Umowa o pracę a nie jak w wielu firmach pod stołem. Kasa wypłacana na czas.

Pozorek

Chciałbym aplikować do firmy w Kaliszu. Czy ktoś ma wiedzę o ewentualnych przyjęciach? Mam nadzieję, że jako sprzedawca aut można dobrze zarobić.

xxx

witam .pytanie a jak jest na lakierni w niepruszewie

lolek

Hej mam pytanie , praktyki w Trans poz warto mieć tam

gg

wiesz co powiem Ci ze w tym Gorzowie Wielkopolskim to juz nie szukaja

Gobo

I cieszyliśmy się, że zrezygnowałaś bo orłem w tej branży nie jesteś. Po za tym sama wiesz jak Cię lubuliśmy... :-). Teraz nam się lepiej pracuje a Ty sprzedawaj zabudowy w NT.

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-POZ S.A - Poznań

• Jak się pracuje w TRANS-POZ S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-POZ S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TRANS-POZ S.A