TRANS-POZ S.A.

Motaniec

Opinie o TRANS-POZ S.A.

Edyta

@anonymous widzę, że wypowiadasz się na temat firmy z perspektywy klienta. Wątek ten jednak głównie ma służyć wymianie informacji o tym, jakim TRANS-POZ S.A. jest pracodawcą. Jeśli masz zastrzeżenia, co do poziomu usług zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą. Kontakt znajdziesz m.in. tutaj: http://www.trans-poz.com.pl/kontakt

anonymous

tragiczny servis .brak dobrych pracowników z odpowiednim doświadczeniem DRAMAT

Edyta

@Marcin dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, na tym stanowisku nie każda osoba się sprawdzi. Jak rozumiem, po okresie próbnym zostają tylko najlepsze osoby. Jak długo on trwa? Piszesz też, że nie polecasz pracy w firmie. Dalej w niej pracujesz? Co według Ciebie powinno ulec zmianie, byś mógł polecić innym tego pracodawcę?

Edyta

Obecnie firma prowadzi wiele procesów rekrutacji. Między innymi poszukuje kandydatów do pracy jako Przedstawiciel handlowy. Co możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Co powinny wiedzieć osoby, które są zainteresowane aplikacją na tą ofertę pracy?

Marcin
@Edyta 21.07.2017 15:20

Zatrudniają wszystkich jak popadnie po czym zostawiają 2-3 na zasadach "wyścigu szczurów". Osobiście nie polecam. Serwis samochodów tragiczny przez co klienci nie są zainteresowani zakupem nowych. Kiepska kadra kierownicza. Możliwość realizacji planów znikoma co wiąże się z brakiem premii. To samo dotyczy pozostałych oddziałów a w szczególności Niepruszewa.

ByłyPracownik

Zatrudniasz się na jednym stanowisku, a za jakiś czas nagle musisz również pracować na innych - oczywiście bez dodatkowych pieniędzy za tą pracę. Dyrektor z Poznania nakazuje, Ty musisz zrobić, jak nie to do widzenia. Nikt o zdanie Cię nie zapyta. Dyrektor oddziału Pan Paweł stara się dbać o pracowników, ale Poznań razem z Kierownikiem serwisu Piotrem skutecznie mu to uniemożliwia mając pracowników głęboko w d... Do tego kierownik nie zna się zupełnie na niczym i tylko wymyśla głupie rzeczy żeby się przypodobać dyrektorowi z Poznania. Generalnie zatrudniając się w tej firmie musisz się liczyć z tym, że pracownik jest murzynem, musisz robić wszystko, nawet to co do Ciebie nie należy oraz że na pewno dołożą Ci dodatkowe stanowisko, którego nigdy nie chciałeś, oczywiście najczęściej nic Ci za to nie dopłacą albo dołożą śmieszne grosze (bez zmiany umowy i warunków zatrudnienia). Z plusów: pieniądze zawsze na czas, chociaż nie zawsze takie jak być powinny (ucinanie godzin, nie doliczanie nadgodzin etc.).

nick

cyrk

nick

cyrk

bvn

@maniek zdecydowanie masz racje - jak porównywać to coś co w miare da sie porównać, z podonymi kryteriami

jorek

byc moze potrzebuja w danym momencie duza liczbe osób do pracy .. prestizowa firma wie jak ma zatrudniac swoich pracowników posiadajaca duze doswiadczenie i rozwojowa przede wszystkim firma..i wlasnie jak to jest z tymi zleceniami mozna liczyc na zarobek bez podziału na swoich ..z góry dziekuje za odpwiedzi pozdrawiam

Kaktus

Jest bardzo żle.Bardzo mało pracy wydajniść na poziomie około 50-60% a jeśli już coś jest to jest ona przydzielana bratu i koleszkom mistrza

a jak tam sie zyje mechanikom? da rade wyciagnac cos ponad troje sprzodu? ile trzeba mieć doświadczenia, zeby wzieli?>

nicciekawego

Wyzysk ludzi. Gdzie mogą to utną z pensji. Wytyczne... nieosiągalne. Najlepiej by jeden człowiek ogarniał magazyn, serwis oraz sprzedaż aut. Mechanicy wiecznie oszukiwani z wyrobionych godzin. Magazyn ma ograniczone możliwości. Plusy: płaca zawsze do 10 była, atmosfera ekipy i to że papier z ASO. Ale tak ogólnie na stargard to jedź obwodnicą ;p

qwert

halo panowie, a wiecie co tam się ostatnio pozmieniało? sensowniej jest i warto uderzać na warsztat?

global

Atmosfera ok, obiekt nowoczesny a płace jak wszędzie indziej. w

abbyroad

nie pamiętam, aby kasa kiedykolwiek przyszla z opoznieniem

GRAL nie święty

Czy ktoś wie jakie warunki (pensja) narzędzia pracy (samochód, komputer ) Trans-Poz proponuje --- Przedstawiciel hadlowy Fiat Professional - Z góry dziekuję za informację

man

zawsze znajdzie sie jakas firma, gdzie zaplaca wiecej. ja bym powiedzial, ze nie placa najwiecej na rynku, ale znam miejsca, gdzie placa duzo gorzej i pod stolem

DŻONY Z BARCELONY

Jeśli jest tak świetnie to dla czego odeszli ludzie którzy mieli wiedzę i pojęcie o tym co robili?Pracują u szwagra za normalne wynagrodzenie?

xxx

z ta obsluga, to też bywa roznie, ale co do kasy, to maja dziwny system wynagradzania, jak sie go ogranie, zrozumie, to można coś zakombinować i jakieś pieniądze wyciągnac. niestety[usunięte przez admina] trzeba jak wszedzie, to jest serwis a nie warsztat u szwagra, wiec niczego innego sie nie spodziewalem.

travis

plus za w miare zgraną ekipę i dobra obsluge

super

dziadostwo , obiecują złote góry a później masz załamię. nie polecam [usunięte przez admina] na maxa !

Zostaw opinię o TRANS-POZ S.A. - Motaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANS-POZ S.A.