Trans-Poz S.A.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Trans-Poz S.A.

jan
użytkownik zarejestrowany

@workon ta firma naprawdę mi się podoba. Dla mechanika oferuje umowę o pracę i podkreślają że warunki pracy zgodne z przepisami Kodeksu Pracy. Tylko składać papiery

Anonimka

Gorzej być nie może, stała 10tego a delegacja uwaga, uwaga, po 6 tygodniach od dnia powrotu kierowcy do domu? śmiać się czy płakać?

as

zastanawiam się czy nie wbić do nich na warsztat, ktoś z pracujących/byłych pracowników może się wypowiedzieć?

majkel

podobno szukaja mocno mechaników - tyle roboty maja?

ha! no i podwyżka! :-)

someone

z tego co wiem, to mają nowego kierownika już jakiś czas, kumpel tam pracuje i mówi, że facet jest ok, co trzeba wywalczy dla pracowników. ogólnie [usunięte przez moderatora] ** się jak wszędzie, ale plus jest taki, że co na papierze, to na koncie - nic pod stołem, no i umowa o pracę, co teraz jest luksusem

jasiu1958

mam oferte do pracy na stanowisko sprzedawca magazynier czy warto sie ladowac mam 54 lata cos mi tu smier..............

byly pracownik

ta firma to jedna wielka pomylka

Zostaw opinię o Trans-Poz S.A. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Poz S.A.