”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

AGA

Moze nie wszystkie Gzelle maja takie przypadki, jak ta , ktora jest w mojej miejscowosci (wies) Kupujac mieso z kurczaka, mrozac je w domu zaraz po przyjsciu z zakupow, a rozmrazajac je za jakis czas , w trakcie smażenia zaczęło smierdziec. .Myślę sobie trudno pewnie jednorazowy przypadek ale z piersia z kurczaka lezaca w lodowce przez dwa dni bylo to samo. Kiedy kupujac w innym sklepie nigdy takich sytuacji nie mialam. Trudno pal licho...ale na poczatku lipca kupujac karkowke, boczek i szynke na wedzenie mieso okazalo sie smierdzace to juz bylo przegiecie. Nie wiem Gzella JAK Wy przechowujecie to mieso... a moze to Ten sklep nie wie JAK je przechowywać. Mieso na zamówienie, bo większa ilosc. Mialabym to gdzies, bo zdarzyc sie moze jednorazowo ale to w moim przupadku tych sytuacji bylo kilka ..a za jakis czas okazalo sie, ze znajoma miala podobny przypadek i sasiad tez. Zróbcie cos z tym, bo ceny macie wyższe niz w markecie po sąsiedzku, a z jakoscia juz niestety coraz gorzej. Zawiodlam sie i to bardzo.

@KARA, opisaną przez Ciebie sytuację warto wyjaśnić bezpośrednio w firmie. Forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na tego typu zgłoszenia ponieważ niewiele osób będzie mogło realnie Ci pomóc. Czy próbowałaś podzielić się swoimi uwagami z osobą odpowiedzialną za tę sytuację?

Możecie powiedzieć, jakim pracodawcą jest firma Gzella? Czy z czystym sumieniem polecacie go innym? Czy firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od początku kariery? Napiszcie, jakie dostrzegacie wady i zalety pracy w tym miejscu.

Ola
@Karolina

Nie polecam.

KARA

Dnia 26.06.2018 w Bydgoszczy w sklepie firmowym Gzelli na rynku w Fordonie o godz. 16.30 poprosiłam o zmielenie mięsa drobiowego pani ekspendientka owszem zrobiła to . Pani która stała za mną ,ale była obsługiwana przez inną panią również chciała mięo mielone , która to pani powiedziała , że nie zmieli bo maszyna jest umyta i po dezynfekcji . Przy czym moje mięso było już zmielone i dopiero w domu skojarzyłam , że mowa była właśnie o tej właśnie maszynie na której pani mi zmieliła owe mięso . I proszę sobie wyobrazić , że po rozpakowaniu w domu okazało się , że mięso było śmierdzące od tego właśnie płynu . Pytam się czy pańska załoga to są normalni ludzie !!!!!! Jestem obużona przecież to jest w jakimś stopniu trująca substancja . Myślę, że powinniście sie państwo zaineresować tą panią bo napewno ja nie byłam pierwszą osobą . Wiem że jest to ciężka praca ,ale takie coś co się wydarzyło nie powinno mieć miejsca . Jutro się wybieram do tego sklepu do tej właśnie pani i myślę, że nie bedę miła . To są kpiny . Myślę,że taka osoba nie powinna pracować w takim sklepie bo może zrobić krzywę a w szczególności robi Państwu złą OPINIĘ Mam nadzieję , że dużo osób to przeczyta i nie skasują mojej opini. WSYTYD WSTYD

Sprzedawca

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Eva

Wczoraj zamieściłam opinie o pracownicy sklepu Gzela przy Heliosach w Szczecinie. Opinię usunięto. Zachowanie sprzedawczyni było nie do przyjęcia. Czyżby prawda bolała. A może warto coś poprawić by takie incydenty się nie zdarzały.

Były klient Gzelli

Witam Chciałem dzisiaj ok. godz 15 zrobić zakupy w sklepie firmowym Gzelli w Szczecinie na rogu ulicy Witkiewicza i Santockiej. Poprosiłem na początek o jakieś dwie kiełbasy ale jak zobaczyłem co zrobiła ekspedientka to mnie zamurowało. Ww Pani jak gdyby nigdy nic oblizała palce gołej ręki i wzięła tą ręką torebkę do pakowania wędlin. Podziekowałem za zakupy, zwracając jej uwagę, że nie pracuje w sklepie metalowym tylko w spożywczym i nie powinna tak robić. Reakcją na moją uwagę był tekst "o ludzie......." - nie zrobiłem tam zakupów i więcej nie zrobię a szefostwu firmy gratuluję personelu. Z pewnościa bedą głosy negujące mój post i tym osobom życzę zdrowia.

@Były klient Gzelli

Niestety przy Heliosach nie jest lepiej. Ostatnio trafiłam na dosyć młodą panią ekspedientkę. Zachowywała się okropnie. Bardzo lubimy metkę Gzeli. Poprosiłam o całą. Sprzedawczyni kilkukrotnie zapytała ze zdziwieniem "całą?" odpowiedziałam po raz kolejny, że całą. Usłyszałam " no jak szaleć to szaleć" ale nic to. Nie musiała wiedzieć, że połowę biorę dla córki. Niestety dalej było już tylko gorzej. Nie chciała ukroić mi boczku, wciskała mi piętkę ( na kilka plasterków) prosiłam o 15 a później skomentowała że starego to ona nie będzie sprzedawała. Zabrzmiało jakby końcówka miała już swój czas. Później zaczęła coś majaczyć o prezydencie, który odpowiada za normy pakowania próżniowego a w końcu zaczęła mnie obrażać , bo to ona stoi po tamtej stronie lady i nic ją to nie obchodzi. To było coś zupełnie nie normalnego. Robiłam zakupy w tym sklepie, wyroby smaczne ale ten przypadek. Nie kupiłam tego co chciałam. Po prostu podziękowałam i wyszłam. Jeszcze przez chwile byłam zszokowana dziwnymi wypowiedziami tej pani.

Były klient Gzelli

Dlaczego mój post został usunięty? Nie ukryje to faktu, że w sklepie Gzelli przy rogu ul. Witkiewicza i Santockiej w Szczecinie ekspedientka liże paluchy. Jeżeli usówacie posty na tej stronie to chyba napiszę więcej na facebook.

@pozytyw jednak przez 10 lat to wiele mogło się zmienić w firmie Gzella. Myślisz, że nadal jest ta sama kadra kierownicza? Może aktualny pracownik chciałby się wypowiedzieć na ten temat co się przez tyle lat w firmie zmieniło i czy są to istotne zmiany?

Jasnowidz
@Karolina

W najbliższym czasie będą zmiany :), duże zmiany :) :) :)

stefan
@Jasnowidz

Lisowa

@Lolek, rozumiem, że możesz nie być zadowolony z takiego traktowania, a czy opowiadają Ci ogólne warunki oferowane przez pracodawcę? Czy oferuje on terminowe wynagrodzenie? Jak z dostępem do benefitów?

Julita

Jakieś aktualne nowinki z firmy mógłby ktoś wrzucić na forum!

Julian

Co tam jest w wyrobach mięsnych z Borów Tucholskich?--NIC

Znawca

Wędliny smaczne, ale co z tego jak kobieta bierze wędlinę do krojenia brudnymi rękoma, bez założenia foliowej rękawiczki, a wcześniej sprzątała ścierką w sklepie albo trzymała w ręku brudne banknoty. Fuuuj!

O jakich zmianach piszecie? Interesuję się firmą ponieważ mam zamiar aplikować?

pozytyw

pracowałam tam 6 lat ale 10 lat temu było super kolejki do drzwi ale ceny i konkurecja ich zjadły Bydgoszcz zgubili dziewczyny narzekają szkoda jeszcze tam na zakupy chodzę ale z sentymenu ZA DROGO jak na nasze kieszenie chociaż nie zarabiam najgorzej 2600 u prywaciarza przy warzywkach bez odpowiedzialności materialnej i sie staramy żeby sprzedać jego pieniądze nasze pieniądze a nie wrzucić na byle jaki sklep i niech się martwi załoga będzie ruch czy nie//Pozdrawiam mojego byłego dyrektora -kierownika Piotra SZostka był super Agnieszka Nowak POZDOWIENIA DLA PAŃSTWA GZELLA

Danka

Kupiłam kiełbasę węgierską, proszę wysłać pracownika który ją robił na Węgry, żeby spróbował prawdziwej węgierskiej kiełbasy. Czasem warto zainwestować w pracowników.

@Kasia czy masz takie same doświadczenia jak użytkowniczki poniżej? Czy jakiś inny jest powód Twojego zwolnienia ze sklepu Gzella Sp. z o.o.?

Pracowałam w tej firmie.(usunięte przez administratora)Uciekłam stamtad.I nigdy wiecej pracy w tej firmie.

@Klientka z blonia oczywiście rozmowa przez telefon podczas obsługiwania jest niedopuszczalna i miałaś prawo to zgłosić, ale w momencie kiedy ekspedientka rozmawia na zapleczu może świadczyć o tym, że ma przerwę i dlatego nie wychodzi obsługiwać. Trzeba to zrozumieć, bo każdy ma prawo odpocząć. Może pracownica ta, o której mowa chciałaby zabrać głos w tej sprawie?

@ONA z tymi interwencjami to jest tak, że odcinają pensję, bo jest za mało towaru? Czy jesteś zatrudniona na umowę o pracę? Bo z tego, co wiem zlecenie nie podpisuje takiej odpowiedzialności, ale oczywiście mogę się mylić. To jak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.