Opinie o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. w Tychy

seller

Moje doświadczenie z ta firmą wyglądało następująco. Trzy rozmowy rekrutacyjne , w tym dwie w Tychach ( jedna podróż na mój koszt , bo zostałem wprowadzony w błąd .) Sumując przejechałem 1400 km w czasie 14 godzin oraz uczestniczyłem w sumie w pięcio godzinnym przesłuchaniu w ciągu trzech spotkań rekrutacyjnych . Rezultat brak pozytywnej decyzji . Straciłem wiarę w uczciwe procesy rekrutacyjne pomimo dobrych opinii o firmie . Straciłem także czas i pieniądze . Jeżeli w ten sposób firma podchodzi do ludzi juz na początku , to co dopiero później . Jeżeli nie chcesz być traktowany przedmiotowo to nie aplikuj , bo możesz stracić czas i pieniądze.

oxy

Na jakim stanowisku najlepiej Wam się pracuje w tej firmie?

witkacy

Praca w Mateco jest nienajgorsza, w sumie to jestem zadowolony.

edek

Eeeetam, nie ma co marudzić, tylko do roboty się brać. Gderać to każdy potrafi, a robić nima komu!

Technik serwisu

Rozmowa z dyrektorem technicznym panem Markiem T. w oddziele. Pół godziny gadka o poprzednim zatrudnieniu, 20 min.test pisemny z dziedziny elektryki. Następne 30 min. pytania z dziedziny mechaniki i schematów elektrycznych, w sumie rozmowa kwalifikacyjna 1,5 godziny.

Pytania testu pisemnego: 1. Napisać skróty jednostek w jakich podaje się : - natężenie prądu , pojemność akumulatora ,napięcie, częstotliwość, ciśnienie,moc prądu elektrycznego, zużycie energii elektrycznej, jednostka oporu, pojemność kondensatora. 2. Proszę dokonać przeliczeń przy zmianie jednostek: 1 cal = .........mm , 2,2 kw =.........W, 2500W =........kW, 1000V =........kV, 57,2cm .......mm. 3. Napisać wzór na prawo Ohma ! 4. Czym uzupełnia się ubytki w akumulatorze ? 5. Jak podłączamy bieguny do akumulatora ? 6. Pojemność dwóch akumulatorów jednakowej pojemności połączonych szeregowo ? 7. Napięcie dwóch szeregowo akumulatorów 12V wynosi ? 8. Z dwóch identycznych akumulatorów podłączonych równolegle można pobrać ? 9. Dioda to rodzaj przewodnika ? 10. Do czego służy areometr ? 11. to pytanie wykreślił , bo chłopak do serwisu musiał by być Inżynierem !!! 12. Zapowietrzenie silnika Diesla polega na ? 13. Proszę odręcznie wykonać rysunek techniczny tulei dystansowej ze stali St.5 o wymiarach 100 mm. śr. wew., 150mm. śr. zew., dł. tulei 2500mm. ? To tyle...!!! 1,5 godz. Spuszczania i dupa blada.... dup(usunięte przez administratora)ita...!!!(usunięte przez administratora)

logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Manager ds. sprzedaży
Tychy
Konsjerż Polska Sp. z o.o.
logo firmy Produkcja foteli samochodowych
Tychy
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
cukier

@kanik nie wiem, gdzie Ty pracujesz, ale ja też jestem zadowolony z pracy w Mateco. Jestem na serwisie, w prawdzie mogłoby być lepiej, ale znam wielu, co mają ode mnie dużo gorzej.

tomek

Ale to tak normalnie, czy tylko od święta? Piszesz, jakbyś nigdy nie pracował w lepszym miejscu...

kary

No masz wszystko! Stołówka pracownicza super (moja żona chyba gorzej gotuje), przerwe jak potrzebujesz to masz, urlop normalnie płatny, wszystkie pensje w terminie, mi taki układ pasuje. Już napracowałem się na czarno i nawet papieru w toalecie nie zapewniali, a w Mateco zawsze jest. I mydło też!

kary

Jestem już byłym pracownikiem i szczerze żałuje, że musiałem odejść. Taki socjal jak w Mateco nie znajdziecie nigdzie!

zawór

Yhy, mi też tu dobze, już się zadomowilem przez ponad 2 lata.

braciak

praca ok, nie ma co narzekać

tiktak

Fajna praca, w sumie jestem zadowolony z niej.

radek

Nawał obowiązków nieraz przytłacza (specjalista do spraw sprzedaży), ale jak się postarasz to warto, satysfakca gwarantowana!

witek

Nie wiem, jakie dokładnie są dla spec. Ds. sprzedaży, ale na serwisie mamy pensje całkiem, całkiem :)

niko2

Napiszcie jakie zarobki dla nowych przybylych dla specjalisty do spraw sprzedazy.Prosze o info bo nie wiem czy warto skladac Cv.

marek

Mi pasuja tam i godziny pracy i warunki. Fajnie jakby kasy było więcej, al.;e tego nigdy za dużo, hehe :)

halny

Praca w Mateco wygląda ok, pracuję tu prawie dwa lata i nie miałem większych zgrzytów.

maniek

Wiadomo, czasem ktoś do Ciebie się przyczepi, ale trzeba im przyznać, że nie bez powodu… Obiboka szybko wyleczą i wypad. Inaczej to wygląda, kiedy robisz co do ciebie należy

torwik

W tej robocie są wymagający, ale jeśli robisz co do ciebie należy to jest ok.

Pracuję w tej firmie i zarabiam. Potrafie wziąć się do roboty to i kase mam okej.

Matrix

U mnie nie często zdarzają się dyżury, ale jak są to biorę i pensja od razu bardziej się podoba!

Zostaw merytoryczną opinię o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mateco podesty ruchome Sp.z o.o.