Hassa i Jagodziński

Katowice

Opinie o Hassa i Jagodziński

Marek

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Z obiegowych opinii wiem, że są dobrzy w swojej branży. Może ktoś napisze kilka zdań czy warto starać się o pracę w firmie, jaka jest atmosfera?

Rambo

przeciętniactwo jeśli chodzi o zatrudnienie w budowlance, czyli kokosów się nie spodziewaj, oferty może i ciekawe, w praktyce tak różowo to już nie wygląda

duo

Współpracowałam z firmą Hassa i Jagodziński w tym roku . Firma solidna , płacą w terminie. Nie rozumiem niektórych opinii na forum, może problemem jest to że szefowie są wymagający a ludziom nie chce się pracować. Z mojej perspektywy współpraca przebiegała zgodnie z ustaleniami. Polecam.

duo

gabi

słuchajcie, co powiecie na temat firmy Hassa i Jagodziński? bo ogólnei wiem, że naprwde dobrze wygląda to jesli chodzi o oferty pracy... tylko jeszcze pytanie jak to wszystko funkcjonuje w praktyce tak naparwdę, bo też jest dobra kasa z tego.

Lolek

Widać, że właściciele śledzą portal i zaraz wrzucają swoje "pozytywne" uwagi .... ha,ha .... koń by się uśmiał. Nie dajcie się nabrać na takie wpisy. Pracowałem to wiem, ale teraz niestety ciężko znaleźć dobrą robotę w budowlance.

Luuuu

A ten niewysoki blondynowaty to nawet miły jak się z nim gada, ale to chyba tylko ma dobry bajer. Taki czarusiowaty, bo ten drugi szef to taki niemiły z obycia.

Ricky

Trzeba przyznać atmosfera tu nieciekawa, a ściany mają uszy. Zarobki też mierne, wiele się spodziewać nie można, ale cóż mamy kapitalizm w czystej postaci

Robokop

Dużo rodzinki zatrudniają, trzeba uważać :( Dużo obiecują na rozmowie a mało z tego zobaczysz. Potem grają w dobrego i złego policjanta (dwóch wspólników). Chyba rzeczywiście firma pada, albo coś złego tam się dzieje

pawcio

Z tego co wiem, to hassa i jagodziński specjalizują się głównie w pracach wykończeniowych, dachach, konstrukcjach drewnianych i żelbetowych. Robiłem już w życiu podobne rzeczy, a teraz poszukuję pracy, nie wiecie może czy jest tu szansa na zatrudnienie? Poważnie zarobki tutaj oscyluja w okół minimalnej krajowej?

Żyrardów

Kawał oszustów pracowałem tam ponad miesiąc. Zarobiłem 1300zł dodatkowo 250zł tylko dostałem. Reszta przepadła wraz z pracodawcami.

Jupiter

Witam Po raz kolejne powtarzane pytanie , jak wyglada sprawa zarobkow ( tych na czysto ) od pomocnika po kierownika. chce złożyć papiery do Firmy ale nie wiem czy warto.

zbychu

Ja poznałem na budowie w Krakowie takiego pracownika co wołaja na niego (usunięte przez administratora)czy jakos tam .Wydawal sie fajny ale to zwykły cieć i sprzedawczyk wszystko mowi szefostwu co i jak ktoś robi zwykły kabel..

a.

Mnie akurat koniczyna bardzo urzekła, może napiszcie lepiej jak oni traktuja pracowników, bo referencje to jedno...

Pillo

Strona Hassa i Jagodziński jest bardzo przyjemnie zrobiona, liczba referencji i certyfikatów za duża nie jest, ale konkretna, może trochę denerwuje ta skacząca koniczyna.

zibi

ja dawno nie widziałem żeby pracownicy byli w pełni zadowoleni ze swoich zarobków, także i tu w HiJ pozytywów raczej nie ma co szukać

alco

trzeba uwazac bo są w tej firmie konfidenci (usunięte przez administratora)

alco

w tej firmie nie pracują normalni ludzie. albo trzymają się bo musza kredyty spłacić lub nie maja wyjścia.droga bez powrotu (usunięte przez administratora)żal mi tych ludzi

były pracownik

ta cała firma to jedna ściema pełno na obiecują a potem czar pryska dużo ludz w tej firmie podpiepszy cie za przysłowiową miske ryżu (usunięte przez administratora)

panuje w tej firmie takie ogólne stwierdzenie ,że \" tutaj nikt normalny nie pracuje\" i wszyscy się z tym zgadzają :) , niestety jak już ktoś napisał ludzie mają zobowiązania i się trzymają nogami i rękami :) , a i wiele osób ma \"plecy\" w tej firmie :) , tu nie tylko pracuje HiJ ale i wujki ,ciotki ,zony,bracia , siostry i kto go tam jeszcze wie .... czas hossy się skończył ale nie każdy w tej firmie to rozumie . Obiecują złote góry ale czar szybko pryska ... Często wykorzystują \"zabawę\" w dobrego i złego glinę :) ,na nowicjuszach to robi wrażenie :)

zefel

Wielkie pozdro dla załogi remontowej z hij! Pamiętajcie HARE KRYSZNA wos kocho!!!ave

...

jojo dał kolejny przykład na potwierdzenie tezy o pracownikach tej jak i większości firemek budowlanych w tym państewku - potem taki ktoś buduje lub remontuje mi dom itp. - naucz się człowieku najpierw pisać i przestań walić browar :))

jojo

nie dajcie sie zwiezc tym bzdura co wam obiecuja bo z reguly to brednie tylko do lopaty ludzi potrzebuja o kursach zapomnij mozer po 5latah zinwestuja w ciebie (usunięte przez administratora) dziwny czlowiek nie da sie dojsc z nim do porozumienia a kierownik(usunięte przez administratora) sie na pracownikach co do reszty zalogi to maja pozycje wyrobione i tak sie trzymaja bo kredyt musi splacic ale z reguly w najbliszszych czasach to duzo osubz tamtad odejdzie moze wtedy sie cos zmieni pozdrawiam :)

...

po treści stylistycznej i językowej waszych "opinii" wnioskuję , iż normalni tam nie pracują i nigdy nie będą ... choć na "budowlańca" nie potrzebny jest żaden dyplom - nawet matura (niby inżynier piszący "gatki" - gatki człowieku masz na(usunięte przez administratora) i tyle w sprawie twojej gadki :))

bolo

Piszę głównie do młodych inżynierów-nie dajcie się nabrać na gatkę (usunięte przez administratora) o wynikach firmy w rankingach FORBSA. Na rozmowie w sprawie pracy są obiecanki i świetlanej przyszłości i dużych możliwościach i jeszcze nie wiadomo co. Myślicie, że dlaczego regularnie poszukują inżynierów? Bo ci odchodzą regularnie-zazwyczaj po 3 miesiącach. I wszystko w tym temacie. A co do tej pani z uprawnieniami to z całym szacunkiem dla wieku jeśli po 35 latach pracy nie liczy się z tobą nikt na budowie to nie wiem czy to można nazwać jakimś osiągnięciem.

Tadek

ta starsza Pani ma uprawnienia i pieczątkę od 1976roku i pracuje w budownictwie dłużej niż Ty żyjesz na tym świecie.

bolek

Witam. Pracowałem tam 3 miesiące jako inżynier budowy. Pan (usunięte przez administratora) na rozmowie w sprawie pracy okłamał mnie, obiecywał złote góry i możliwość robienia uprawnień. (usunięte przez administratora). Jedno niewygodne słowo i wylatujesz - na tym opiera się ta firma.

były pracownik

JESTEM ZDZIWIONY JAKO BYŁY PRACOWNIK FIRMY H&J TAKIMI OPINIAMI.PRACOWAŁEM KILKA MIESIĘCY(NIESTETY) ODSZEDŁEM Z UWAGI NA CHOROBĘ ALE NIC ZŁEGO NIE MOGE POWIEDZIEC ANI NA ZAROBKI CZY TRAKTOWANIE PRZEZ PRZEŁOZONYCH.SKŁADKI OBOWIAZKOWE RÓWNIEZ ZOSTAŁY ODPROWADZONE PRAWIDŁOWO,NO BYĆ MOŻE COŚ SIĘ ZMIENIŁO W CIĄGU PARU MIESIĘCY LECZ TEN OKRES PRACY BYŁ DLA MNIE BARDZO DOBRY.

Zostaw opinię o Hassa i Jagodziński - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hassa i Jagodziński