Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Hehehehe

No i ludzie w końcu sami się zaczną zwalniać z tego syfu (usunięte przez administratora)chyba sam będzie musiał stanąć na linii. W końcu do tego doszło tutaj się powinno zarabiać conajmniej 5 tys na rękę !

ABC
@Hehehehe

Nie, nie zaczna. Pouwiazujecie sie kredytami i ratami na telewizory 60 cali a potem jak zachodzi widmo glodu to sie moczycie na sama mysl o bezrobociu. Do czasu az glupim ludziom nie zostana zakazane kredyty to bedzie cala masa niewolnikow ktorzy umyja podloge jezykiem.

Hahahah
@ABC

O sobie piszesz tyle w tym temacie

Pogromca komuchow

Rysiek dziękuję za zwolnienia pójdę Ci na rękę zwalniam się sam mam nadzieję że większość pójdzie w moje ślady i na linii staniesz razem z Monika. Rysiu Rysiu

lol
@Pogromca komuchow

co pierdo&&&lisz dziadu zawiślany? jakie zwolnienia. Firma bardzo dobrze sobie radzi. Zwolniłeś sie ? to i dobrze może ktoś lepszy przyjdzie na Twoje miejsce lebiodo

zielony
@lol

Jaki lepszy tu już nikt lepszy nie przychodzi no chyba że desperat albo lewus.

Piecuch

Jakie mają być podwyżki?

ABC
@Piecuch

Takie zeby Ci troche inflacje pokryc :)

flamelukasz

Czy jest przejazd z sandomierza do chmieiowa?

Onek
@flamelukasz

Jest - 170 złotych.....

henryk
@Onek

jakie 170 jak kazdy dostał 157.50,z jakiej ty firmy jestes?

Onek
@henryk

Kolega pytał czy jest dojazd z Sandomierza do Chmielowa . Więc informacja że jest za 170 złotych miesięcznie

JoKeR
@flamelukasz

Delegacja do selekcji szkła jest. Zawiozą, popracujesz do przerwy, potem po przerwie i przywiozą z powrotem i o 13 jeszcze zdążysz zrobić zakupy w Biedronce.

@Onek

Tu powinien być darmowy przejazd pracowniczy jak do Gorzyc i Stalowej a nie  żeby ludzie jeszcze dopłacali z tych marnych wypłat.

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Heheje

Rysiek teraz będzie błagał ludzi żeby zostali bo Manpawer podbiera mu ludzi do pracy w fabryce szyb w Belgii hehe

@Heheje

Bardzo dobrze nie szanują ludzi to mają myśleli że Ukry będą szturmować pilkingtona drzwiami i oknami a tu zonk byli tacy z UA co porobili do 1 czy 2 wypłaty i tyle widziano nawet wypowiedzenia nie pisali.

Fryc

Podwyzki od stycznia w zależności od stawki, i zwiększą dodatek nocny na 5,50.

JoKeR
@Fryc

Z 5,00 na 5,50. Czyli tylko 50gr. Proponuję tym kierownikom z biura popracować na linii 8h. Gwarantuję że (usunięte przez administratora) będzie mokra już po 3 godzinach ciągłego zapierdalania w hałasie, a jeszcze wytrzymać trzeba 5h do końca czasu pracy. A inteligenci z biura czepiają się że mało i mało robią na linii. Coraz więcej czynności pracownicy produkcji robią za darmozjadów z biura, bo tam muszą mieć jeszcze czas na patrzenie w kamery i nie pozwolą ludziom wypić kawy.

opos
@Fryc

50gr do dodatku nocnego i świątecznego... podwyżki w trzech wariantach w zależności od obecnej stawki oraz brak stałych umów przez najbliższe dwa lata. Związki zawodowe nadal negocjują ale i tak nic więcej nie dadzą rady załatwić jak to zwykle bywa co roku. Pytam się gdzie są podwyżki za poprzedni rok?

@JoKeR

Kolego zapraszam do pracy w biurze, wy dostaniecie podwyżki od 1 stycznia od 1,40 do 2.00 A my kolejny rok nic.juz większość z was ma wyższe zarobki niż my.

Houbi

Zapraszam do biura inteligencja, pokażesz na co Cię stać. Jeśli taki dobry jesteś to szkoda żebyś się zmarnował. Wystarczy że złożysz podanie. Tu nikt nie pracuje po znajomości. Zapytaj kolegów co przeszli do biura z produkcji jak im się pracuje i czy tam się leży. Chyba że już to nie są koledzy.

Kondom
@Houbi

Houbi żalisz się na forum, zamiast porozmawiać o wynagrodzeniu z przełożonym? Słabe to. Pewnie przez internet jesteś wielki kozak(usunięte przez administratora)

Bóg wojny
@Houbi

Wiem bo widzę w biurze pracują same (usunięte przez administratora)jednostrzalowcy bez mózgu byle tylko osiem godzin zleciało a w domu nie potrafią nic nawet wkręcić wiertla do wiertarki a co dopiero sklecic zdanie żałosne (usunięte przez administratora) Moniki a Monika. Niech sama. Żre. Kawior. Na swieta. Bo ja stac na to i na zakupy. Co tydzień w Paryżu tyle nakradla z ludzi!!!

@Bóg wojny

Zapraszam (usunięte przez administratora) do biura. Nawet nie umiesz czytać KO i dlatego same reklamację przez was. Taki jesteś (usunięte przez administratora) a nawet jak byś coś miał na kompie zrobić to byś się rozplakal. Jeszcze bym Ci nie robię pokazał jak się pracuje. Nawet lewusie prostych operacji nie umiesz wykonać. Odwalisz 8h i masz wszysto gdzieś.

@Kondom

Taki jesteś cwany to sam idź do swojego kierownika tylko wcześniej załóż pieluchy bo w połowie drogi zesrasz się w ganie i zawrocisz. W pracy jestem (usunięte przez administratora) kozak i nikt mi nie podskoczy. Jak chodzę po hali to mało się że strachu nie pozabijacie.

Kondom
@Houbi

Na pierwszych zmianach zawsze noszę pieluchy, bo jak widzę takich gagatków z biura spacerujących po hali z nosami w telefonach to jestem tak obsrany, że nie mogę się skupić na pracy. Houbi pewnie kierownikom w kakao wchodzisz już tak głęboko, że nawet możesz zaklaskać. Miernoto z biura, kozaku zza Wisły

@Kondom

Najpierw wysyłam Cię w dupe A potem mi weźmiesz do buzi

łysy

Kase z tarczy wzieli przecież więc ile jeszcze bedą zganiać na wirusa ?

@JoKeR

Jakby jakiś biurowy poszedł sam na załadunek na końcowej to zaraz by spuchł i stąd uciekł

dobre houbi
@Houbi

nikt nie pracuje po znajomosci ? HA HA HA dobry towar masz bo ci na oczy poszedl

@Fryc

Podwyżki ale normy a taki dodatek 50 gr to niech se wsadzą w te wyglancowane mokasyny

Dad

Ponoć jakieś postoje się szykują

Hehehe

A ja jade do Belgii a wy dalej czolgajcie się przed (usunięte przez administratora)który z (usunięte przez administratora)będzie jeździł na Jachty(usunięte przez administratora)

Pogromca komuchow

Klękajcie na kolana przed Rysiem i całujcie huciana podłogę albowiem dzien święty nastąpi kiedy Rysiu przeistoczy się w Bóstwo! klękajcie i śpiewajcie psalmy ku chwale Rysia ! On jest najpotezniejszy a praca która nam daje pozwala myśleć tylko o nim naszym jedynym Panu!!!

Były

Poszłem za radą zwierzchników , nie pasuje to się zwolnij i idź do ....... ( Marketu) . Jestem zadowolony , pensja większa , nie pracuje w święta , pracuje czasem w nocy za dodatkową kasę . Wyciągam dwa razy więcej niż dźwigając i pracując w nocy . I na święta dostałem pięć razy więcej .......

Heheh
@Były

Ja wyjeżdżam do Belgii do podobnej firmy za 13 tys miesięcznie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) Jani (usunięte przez administratora)

Eryk

Rozpoczął się sezon na lepienie bałwana ma mieć na imię (usunięte przez administratora). Kto ulepi największego ten dostaje premie od (usunięte przez administratora)heheheeh

anna

dostaniemy cos na świeta,ktos coś?

@anna

Dostaniecie 150zł brutto jesteście chorzy jak tam robicie, człowiek na cpnie dużo więcej zarobi i trzy razy więcej na święta dostaję

Kicia

No tak Na Cpnie sobie dorobisz bo na Hartowni czy bocznych bocznych to nie bardzo ????????A i maz spokojny i nikt mu nie doniesie.????

Czy w Pilkington. panuje luźna atmosfera?

Jasne szczególnie w zakładowych WC

Biurowy dyrektor

Biurowych 200 osób do zwolnienia!!

@Biurowy dyrektor

To aż tylu ich tam się namnożyło ? Nieźle.

Pogromca komuchow

Biurowych nie dali podwyżki dlatego. A ja zwalniac

Bkurowy

Biurowych mają zwalniać?

On

Ale wstyd. 150zł na święta. Wstyd.

lidl
@On

W lidlu,biedronce,kauflandzie bony na 700-1000 zł,a tu 157 ,ale urwał

operatorek
@lidl

premia świąteczna to żenada jak na taką firmę. Pracownicy drugi rok pracują za tą samą stawkę i nie zapowiada się by firma wyrównała im stratę za ten czas w którym pracowało się normalnie. Nowy pracownik na start dostaje ponad 17zł/h i w ciągu roku ma trzy podwyżki tym samym doganiając starszych doświadczonych pracowników. Bardzo prawdopodobne że ogrom starszych stażem pracowników bardzo się oburzy gdy przy kolejnej ocenie/podwyżce rocznej otrzyma całe 85gr brutto do godziny. Mam nadzieję że załoga NSG zdaje sobie z tego sprawę co się tu dzieje. pozdrawiam.

@On

Ja się cieszę z tej kwoty i już wiem na co wydam tą gotówke.

Szukający pracy

Zdziwi się dyrektorstwo , jak dużo starych pracowników zacznie przechodzić do innych firm . Część pójdzie na emeryturę. Ludzie już poskładali podania do innych firm , widząc co się dzieje w tym zakładzie . Gdyby Choć szacunek był dla pracownika ...... No ale trzeba się cieszyć bo dali aż 150 zeta na Święta ......kpiny z ludzi .... A może ktoś z dyrekcji , inkognito popracuje na produkcji , najlepiej na trzy zmiany ? Tak np. zaczynając od pięciu nocy ........

BŁAZEN
@Szukający pracy

Jakbyś miał szacunek do siebie,to bys złozy łwypowiedzenie,a nie lamentował

operatorek
@Szukający pracy

Preferuję założyć grupę na FB i zapraszać tylko starszych stażem pracowników a tam warto się dogadać co i jak gdyż forum go work usuwa posty

@Szukający pracy

Dobre i 150 na roksę przed sylwestrem!

Reklama

Szukamy pracowników od nowego roku. IPF.GLOBAL SP Z.O.O

Reklama

Szukamy pracowników. www.MG-SOLUTOIN.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.