Opinie o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bikkoplast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Zadowolona

Chciałabym podziękować, firmie za to że przetrwała w czasie pandemii. Okoliczne firmy w marcu 2020 roku zaczęły zwalniać swoich pracowników, a Bikkoplast zatrudniał !! .Namiastką wszystkiego jest rozwój firmy zarazem jestem dumna że mogę uczestniczyć na co dzień w projektach. Dzisiaj króluje rynek pracodawcy, mimo to Bikkoplast z płacą wyprzedza całą swoją konkurencje i zatrudnia jeszcze więcej osób. Jeszcze Raz Dziękuję i życzę Firmie samych sukcesów (razem damy rade)

Ubaw po pachy
@Zadowolona

Wszystkiego dobrego Pani dyrektor!

@Zadowolona

Skoro firma się rozwija, to czy osoba pracująca w Bikkoplascie również może na rozwój liczyć? Jaki? Wspomniałaś też, że firma z płacą wyprzedza całą swoją konkurencje.. Jak zatem wyglądają oferowane stawki? Na ile można liczyć jako nowy pracownik?

Tusiek

Witam, jak wygląda praca na narzędziowni. Jakie mają maszyny ? Widzę że jest oferta pracy , jaką panuje atmosfera. Mam kilkuletnie doświadczenie jako narzedziowiec . Spawam laserem i znam podstawy drążenia. Pozdrawiam .

Latajacz
@Tusiek

Przy Twoich kwalifikacjach (jeżeli są takie jak piszesz) na pewno się dogadasz co do stawki, a praca jest w porządku. Zadzwoń w dowolnym momencie, powiedz ze chcesz zobaczyć narzędziownie, nie powinno być problemu. Pozdrawiam i zapraszam.

..............................

WARUNKI ŻADNE NAJNIŻSZA KRAJOWA A NAWET NIE NP NA WTRYSKU 14 BRUTTO PODSTAWY + PREMIA KTÓREJ RACZEJ NIE ZOBACZYSZ A NA PEWNO NIE 20% TAKA STAWKA TO BYŁA ALE 10 LAT TEMU .W FIRMIE PANUJE KORONA WIRUS CO 3 OSOBA ZARAŻONA KIERONIK MA COVID NA MŁYN KOWNI KAZDY CHORY DO TEGO RAKO TWÓRCZE SUBSTANCJE A BHP SĘ Z TYM NAWET NIE KRYJE ,PYLICA PRAWIE PEWNA PO PARU LATACH PRACY CZYLI PROSTE CHCESZ ŻYĆ NIE IDZ TU I POD WZGLĘDEM FINANSOWYM I ZDROWOTNYM KIERO KMIOT JUŻ WIDAĆ NA ROZMOWIE ŁASKĘ CI ROBI ŻE CIE PRZYJMIE ZA TĄ STAWKĘ ŚMIESZNE

OPERWTRY
@..............................

Widac, że pisze to osoba która pracowała zaledwie kilka dni, nawet domyślam się kim jesteś, popracowałaś 2 dni i poszłaś od razu na L4 i wszyscy o tym wiedzą na produkcji a twój brat jeszcze krócej więc nie wiesz o czym piszesz, tylko czekać aż ktoś z wyższego szczebla dorwie się do ciebie za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa w dodatku napisałaś fałszywe dane, bez pokrycia i bruździsz na firmę której w ogóle nie znasz! wcale nie zarabiamy takich stawek jako operatorzy, wiec nie wiem skąd masz ta informacje...sposób w jaki napisałaś komentarz już świadczy o tobie, zastanów się zanim cos napiszesz, skoro ludzie z produkcji pracują tu już po kilkanaście lat to znaczy, że nie jest tak jak piszesz, może nie jest tu idealnie ale firma daje radę, nie zwolniła podczas całej pandemii ani jednej osoby wręcz przeciwnie...żebyś nie wpadła z deszczu pod rynne

@OPERWTRY

Cześć, przepraszam, że się tak wtrącę ale właśnie interesują mnie zarobki w Bikkoplascie dla operatora a widzę, że Ty masz rzetelną wiedzę na ten temat. Czy nie byłoby to problemem żebyś przybliżył mi na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie na takim stanowisku? Czy posiadane doświadczenie ma wpływ na wysokość początkowej stawki?

Kalina

Jak się pracuje w firmie. Jak wygląda praca na kontroli jakości?

Czy jest możliwość pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. na część etatu?

Pracownik biurowy

Tak

Big bag

Polecam wszystkim tą zacną firmę. Codziennie chodzę uśmiechnięta do pracy. Pozdrawiam cieplutko

Add

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co nieco o pracy na stanowisku referenta ds. produkcji? Jaki jest zakres obowiązków?

@Add

Widzę, że nie dostałeś żadnej odpowiedzi na swoje pytania. Czy aplikowałeś na to stanowisko i dowiedziałeś się czegoś więcej? Jeśli byłeś na rozmowie o pracę lub już pracujesz to proszę, zdaj relacje o swoich doświadczeniach.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Roman

Wszystko zależy od stanowiska ale właściwie to zasoby są bardzo ograniczone.

Nowa
@Roman

Na narzędziowni?

Dorian
@Nowa

Na narzędziowni kilka maszyn cnc frezarki skrawarki i spawarka precyzyjna.

Czy ktoś ma możliwość podania opinii na stanowisko ‚specjalista do spraw zakupów’ w firmie Bikkoplast Wrocław?

quwert

Może opinię rozpocznę od pozytywów, bo jest ich mało: + kasa nie jest tragiczna, część zakładów płaci mniej, jednak równanie do dołu nie ma sensu, bo sporo firm płaci więcej i to za lżejszą pracę, + Pani Kadrowa i Pani Sprzątaczka są spoko :) Teraz trochę o minusach: - warunki socjalne/lokalowe - gdy pada deszcz dach przecieka, woda płynie po ścianach i kablach trochę to straszne, przy silniejszych opadach nawet kibel wybija, a są aż dwa po obu końcach hali, palarnia daleko od wejścia więc sporo czasu się traci idąc na fajkę, - organizacja pracy - operatorki skarżą się że nie ma kto ich zastąpić gdy chcą iść na siku, a to już uwłacza godności człowieka, kiedyś jedną maszynę obsługiwała jedna osoba (czasem stały po dwie) z czasem okazało się że jedna osoba może obsługiwać dwie maszyny więc cóż...... , maszyna ma awarię lub przezbrojenie idź na inne stanowisko lub miotła/szmata w dłoń i sprzątaj, - podejście kierownictwa do pracowników - to już temat rzeka, mi podczas pracy tam jakoś nic się niemiłego nie przytrafiło, jednak widząc i słysząc z rozmów z innymi o czepianiu się o byle drobiazg, zrzucaniu winy innych (ustawiaczy, technologów) na zwykłych pracowników czy obietnicach bez pokrycia w rzeczywistości aby tylko zachęcić pracownika do pozostania w firmie nie mogę nic dobrego powiedzieć. Ciekawy też jest przypadek gdy członkowie zarządu/dyrekcji bluzgali się przy pracownikach, widząc garnitur innego słownictwa człowiek by się spodziewał, ale skoro tak traktują siebie to ci "niżej" nie mają co liczyć na lepiej, - mile widziane (usunięte przez administratora) jak i włażenie w ....., nawet jak coś bez sensu, aby tylko zabłysnąć - BHP - kilkutonowa forma jadąca nad głową nikogo nie dziwi, a odejść na chwilę od stanowiska ciężko, bo maszyny nikt nie zatrzyma - czas pracy - ponad 100 nadgodzin w miesiącu dla pracownika z UA to nie problem, ale na weekendy Polaków nie chcą chyba że pilnie trzeba to z wielką łaską To chyba tyle, jak coś jeszcze mi się przypomni to dopiszę.

Maciek

Skąd tyle negatywnych komentarzy o firmie? Faktycznie jest aż tak zła atmosfera?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bikkoplast Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Byly pracownik

Widząc jakich ludzi tam przyjmowali to wystarczą chęci i można zaczynać.

Bronisław

Możesz napisać z jakiego powodu była ta kontrola i czy obecnie sytuacja wróciła do normy i atmosfera w firmie jest lepsza? Mam nadzieję na odpowiedź.

papa

Być może były, SB sprawdzi, ale nie ma wglądu do papierów tych innych z tego, co wiem tam już zadomowił się Mosad jest jeden albo dwóch.SB za głupi, aby udawać mądrego. Ogólnie zakład prosperuje dzięki pomocy ludzików za Buga, aczkolwiek potrafią szantażykiem wymóc podwyżkę. Pracodawca (pracodawcy) tutaj boją utraty rąk do pracy, Z tego, co wiem, respektują w tym zakładzie tylko tych, co nic nie znaczą poza zakładem, ciężko by było się im znaleźć w rzeczywistości, pracując w innym. Szary pracownik tutaj nie jest doceniany, stawki śmiechu warte. Wystarczy zapytać osoby tutaj jeszcze pracujące, piszę o Polakach, nadrabiają premią, którą za byle co pani dyrektor potrafi zapierniczyć. Nie polecam omijać szerokim łukiem.

Joanna

A jak są rozliczane w Bikkoplast te nadgodziny? Są płatne 100 czy 50 procent? No chyba, że można odebrać je jako dzień wolny?

Kuba

Podpowiedzcie mi czy warto aplikować, jakie zarobki i atmosfera w firmie?

życzliwy
@Kuba

Jak chcesz żyć spokojnie i nim się cieszyć omijaj tę firmę szerokim łukiem

Bronisław
@życzliwy

Mam przez to rozumieć, że będąc osobą zatrudnioną w firmie Bikkoplast nie można żyć spokojnie? Twój wpis jest dla mnie, nie ukrywam, że trochę szokujący, dlatego mam nadzieję, że rozwiniesz go na tyle, abym mógł go dobrze zrozumieć.

Matka Polka : )
@Kuba

Witam serdecznie ,zainteresowanych tematem .Firma taka jaki Kraj ,poleca tym obywatelom którym marzy się powrót do PRL .Miłego uśmiechu !

Helena

Bikkoplast stwarza możliwość odbycia praktyk i staży studenckich. Czy ktoś z Was brał w nich udział w ostatnim czasie? Jak oceniacie ich przebieg? Wpis odnośnie tej kwestii będzie pomocny dla osób znajdujących się na początku ścieżki zawodowej. Dlatego podzielcie się posiadanym przez Was doświadczeniem. Czy każdy ma szansę dostać się na taki staż? Czy trzeba posiadać odpowiednie wykształcenie?

Helena

Mimo Twoich negatywnych odczuć wobec firmy, chciałabym żebyś podzielił się swoim doświadczeniem z rozmowy kwalifikacyjnej. Jak oceniasz merytoryczność zadawanych pytań? Czy zostały zaprezentowane Tobie początkowe warunki zatrudnienia w Bikkoplast? Poruszam tę kwestię, gdyż czasami jest ona pomijana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Jak to wyglądało w Twoim przypadku?

Helena

@Życzliwy dzięki za odpowiedź. Jednak widzę, że zdania na temat pracy w Bikkoplast są podzielone. Faktycznie - trzeba pamiętać, że na forum funkcjonuje regulamin, który jasno wskazuje, że nie powinno się obrażać innych osób. @zkimjapracuje @Ale a możecie w takim razie opowiedzieć, jak w Waszych oczach prezentuje się pracodawca?

Helena

@ŻYCZLIWY każda opinia na forum jest ważna. Zarówno na opinie negatywne, jak i pozytywne jest tutaj miejsce i każdą trzeba uszanować. Ważne, żeby były one zgodne z regulaminem. Dla potencjalnych pracowników wszystkie są ważne, bo pomagają wysnuć odpowiednie wnioski i podjąć decyzje zawodowe. A może ktoś opowiedzieć, czy rekrutacja jest skompilowana?

życzliwy
@Helena

Rekrutacja to czysta parodia głupoty obiecują i fantazje a jak przyjdzie co do czego to obcinają premie za niby złą pracę, braki, reklamacje, dyrektor rzuca kartonami sflustrowana wariatka, prezes nie lepszy. Jak mogę przestrzec to lepiej dać sobie spokój i uciekać gdzie pieprz rośnie. Cały ten zakład jedna wielka parodia już dawno powinna się nim zająć Państwowa Inspekcja Pracy, gdyż każą robić to czego nie ma w umowie, a kadrowa to bardzo śliska baba skacze jak jej każą.

zkimjapracuje
@życzliwy

Prawda jest taka że źle pracujecie, przez co powstają braki a co za tym idzie są reklamacje. Postaw się na miejscu p. dyrektor, nie rzucał byś kartonami z nerwów ? i co to wogóle za słowo " sflustrowana " ? Do szkoły miałeś pod górkę, ale wymagania co do płacy i pracy olbrzymie. Czepiasz się nawet kadrowej, a to chyba ostatnia osoba w firmie do której można mieć żal o cokolwiek.

Ale
@zkimjapracuje

Oj życzliwy ale pojechałeś. Praca nie jest prosta wymaga zręczności i zastanowienia co i jak się pakuje. Nie powinieneś obrażać wszystkich w koło bo im też nie jest łatwo. Doceń innych to inni docenią ciebie.

Stella

Niektórym najlepiej wychodzi tylko narzekanie. Wszystko jest złe to zmieńcie prace!!!

gość

Firma jak każda, te same problemy, te same pieniądze, działy lepsze gorsze. Fakt, że kontrola operacyjna musi być skuteczna i współdziałać z produkcją , by na bieżąco kontrolować jakość. Tylko powtarzalność i ćwiczenia dają efekt. Z jakością jest różnie , trzeba mieć predyspozycje na kontrolera a tu jest różnie, mała Jola sobie radzi, pozostałe też, jednak nie można wszystkiego zrzucać na jedną osobą. Produkcja to gra zespołowa.

Temida
@gość

W zupełności się z Tobą zgadzam, dlatego sądzę że każdy z kontroli jakości powinien mieć przeprowadzone badania psychologiczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Bikkoplast Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bikkoplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bikkoplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bikkoplast Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 372 ocen.

Bikkoplast Sp. z o.o.