cad-mech

Wrocław

Opinie o cad-mech

Mamut

Potwierdzam - całkowicie nieprofesjonalna firma, która nie wyrabia się z terminami jako podwykonawca. Nie wspomnę już o niskim poziomie wiedzy branżowej jako prezentują.

lone

Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej półki ale daje możliwość przyuczenia się. Rzeczywiści @mumin rozwija się w dobrą stronę i bardzo ciekawą swoją drogą

rondo9

Witam, jestem zdziwiony, że nikt nie odniósł się do szefa tej firmy. Ten człowiek jest totalnym psycholem. Byłem tam na stażu i już w trzecim dniu usłyszałem od niego wyzwiska. Poza tym sama siedziba firmy to jakieś nie porozumienie. Syf totalny. Jakaś stara kamienica z jednym kiblem w, którym zacina się kluczyk ;). Jednym słowem totalne dno.

paweł

@kollage, na ich stronie w ogłoszeniu na przedstawiciela handlowego http://www.cadmech.pl/index.php/praca/przedstawiciel-handlowy.html wymagają prawa jazdy oraz biegłej obsługi komputera, to jak mniemam takie narzedzia sa dostepne. Gdyby tak nie było, to podejrzewam, że mało kto z aplikujących potraktowałby to ogłoszenie powaznie.

Habi

Pracowalem w tej firemce na umowe o dzielo. Po zakonczeniu umowy czekam juz ponad 1.5 miesiaca na pensje. Szefostwo tlumaczy sie brakiem kasy - jak bedzie kasa to mi zaplaca. STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Heniu

Zgoda ze wszystkimi opiniami powyżej. Lepiej iść pracować do biedronki niż tam. Ciągły stres, wybuchowa atmosfera i krzyki. Kompetencje tragiczne, wymagania jak dla inżyniera z 5-letnim stażem, niezależnie od stanowiska, a płaca jak w kasie bo i tak g... umiesz. Współczuje tym co tam pracują, naprawdę za tak niskie pieniądze godzić się na takie traktowanie... To już na stażu na stanowisku podaj - przynieś - pozamiataj traktują cie 100x lepiej

LOBEO

Firma don. Wiedza- to co inni powiedzą oni powtarzają. Kopiowanie projektów, brak regularnych wypłat etc....... NIKOMU NIE POLECAM.... CHYBA ŻE WOLONTARIUSZOM

Krzychu

Firma cad-mech nadal szuka do pracy z tego co wiem, możecie napisac, czy warto do nich w ogóle aplikować, czy lepiej odpuścić?

Roman

Firma cad-mech aktywnie prowadzi swój fanpage na facebooku, ledwo kto ich tam lubi, ale wielu informacji można się dowiedzieć, jak to, że pod koniec marca będą na jakiś targach związanym z drukiem 3D.

harry

Danielo - 2013-08-12 09:22:49 Daj sobie spokój z ta firemką, stracisz czas.zgadzam sie w 100%

Danielo

Daj sobie spokój z ta firemką, stracisz czas.

ad

Zgodnie z kodeksem pracy za godziny nadliczbowe przysluguje 150% wynagrodzenia, czyli de facto 50% wiecej. Jadac zalozmy w delegacje w pracy ejstes tak naprawde ok 16-20h, roznie bywa. czesto bywało tak, że wyjazd sluzbowy odbywal sie nawet po calym dniu pracy czyli 8-16 normalna praca a po 17 wyjazd. W takim przypadku od godz 17 powinny byc placone nadgodziny, Cad-Mech tych nadgodzin nie placi i liczy taki dzien jako przepracowane zaledwie 8h, nawet jesli w pracy jestes 20h.

aaa

Pracowalem tam jakis czas temu. Nikomu nie polecam. Nadgodziny bezplatne, przerwa bezplatna, wyjazdy sluzbowe bezpatne, wypata nieterminowa.

Jan

Nie polecam, właściciel próbuje wykorzystywać pracowników, praca w nadgodzinach, sb nd bez dodatkowego wynagrodzenia. Kompetencje marne.

DROP

Nie polecam firmy. Właściciele są osobami niekompetentnymi. Firma ukierunkowana na[usunięte przez administratora]. Wiedza zerowa

Zostaw opinię o cad-mech - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cad-mech