jesli chodzi o prace na wtrysku tozapieprzam jak glupia zreszta tak jak kazdy w tej firmie ale lubie to co robie i mam mnustwo pracy a wynagrodzenie jak zwykly pracownik pomimo to lubie swoja prace i ludzi ktorzy ze mna pracuja jest ciezko i jesli ktos ma powolne rece i brak drygu to raczej odradzam pracy bo tu trzeba sie wyrabiac bo praca w koncu jest tasmowa
żona męża
01.11.2014 18:37
Inne
A co do ,,dziadków i babci,, to młodzi powinni brać z nich przykład bo szanują swoją pracę, nie spóźniają się, nie nawalają i są dyspozycyjni.
Przychody i zysk Bikkoplast
Przychód netto [PLN]
Zysk / strata brutto [PLN]
78,0 mln
5,9 mln
100,2 mln
6,2 mln
101,9 mln
3,0 mln
2021
2022
2023
Dane wygenerowane na podstawie sprawozdań finansowych firmy z KRS.
millioner
01.11.2014 10:56
Inne
a ja wierze ze wszystko dobrze sie ulozy w firmie i skonczy sie ten chaos ostatecznie jako nowy milioner zgodze sie na prace za darmo w bikkoplascie byle tylko ocalic stanowisko pracy tak mi sie podoba praca w tej firmie.
czyli co firma zatrudnia ludzi którzy sie nie nadaja jakis bylych ochroniarzy lub osoby slabo widzace starsze ktorym sie pracowac nie chce i ja mam biegac za nimi i sprzatac za nich lub moze jeszcze za nich odpowiadać? wina tez dyrekcji bo oni nie pracuja popoludniami czy w nocy a sobota i niedziela? tez jakis ktos powinien pilnować czy nie pija pala w niedozwolonych miejscach czy nie zostawiaja stanowiska pracy itd a liderzy no coz maja za dużo na głowie chyba i nie ogarniaja
druga sprawa to po co dawac starego dziadka co nie sowidzi na trudny detal i potem sa reklamacje bo dziury za duze rysy na uszczelke trzeba go bylo dac ale to juz decyzje liderów no coz oni lepiej wiedza...
a zmiany ludzi wewnątrz brygad na dluzsza metę to glupi pomysl zabrali mlodego człowieka pomocnego a wrypali babcie ktora nie ogarnia i co z tego bedzie? bikkoplast to praca dla mlodych z dobrym wzrokiem a dziadki i babcie na emeryturę.
Jarek Pospieszalski
31.10.2014 23:54
Inne
Za duza rotacja pracowników w tej firmie dlatego taki jest nielad tu teraz zeby to zatrzymac trzeba robic lepsza selekcje i podmiesc place tak mi sie zdaje bo jak slaba placa to i praca tez slaba a to ze kilku wybrancow zarabia dobrze to zamalo zeby upilnowac wszystkich...
a po co ta agencja w bikkoplascie ?. przecież oni premii nie dostaja wiec im wszystko jedno? i tak pracuja to sie nigdy nie skonczy jak zarobki slabe to element sie zbiera i sie slabo przyklada do pracy no ale co poradzic pozyjemy zobaczymy
marcin konieczny
31.10.2014 09:54
Inne
Ogólnie trudno mi się wypowiadać czy polecam zatrudnienie tam czy nie.
Jeżeli nie masz perspektywy znalezienia sensownej pracy - zatrudnij się, a w wolnym czasie szukaj innej pracy, roznoś cv. Trudno coś powiedzieć zdecydowanie na tak i zdecydowanie na nie. Jest dużo minusów ale i kilka plusów. Dla mnie największym plusem są ludzie (poza wyjątkami). Największym minusem - za niska płaca 8-9 zl na godzinę ..
agent 007
28.10.2014 11:50
Inne
tez mi wielka tragedia ze kogos tam wywalili z liderki
dajcie spokoj lider 7 pracowników a tak naprawde to niewiele może zawracanie dupcy dostanie ta zlotowke posdwyzki a ile to sie trzeba zasowac i odpowiedzialność nie warto byc liderem nie tu w tej firmie bo zarobki sa slabe w innych firmach zwykly pracownik ma tyle co tu lider ehhh
jack
27.10.2014 19:39
Inne
a dlamnie zygmunt zawsze byl i bedzie liderem zawsze pomocny i spokojnie wytlumaczy i sie interesuje robota to taki pracowity chlop.Nie ciesze sie wcale ze wein zostal liderem bo jak mozna awansowac kogos takiego jak on ... dno
Michał Wein
08.11.2014 21:26
Inne
Jak już chcesz obrażać Wein'a to podejdź do niego i powiedz mu to prosto w ryj;
Po drugie naucz się pisać poprawnie nazwiska z wielkiej litery (profesora Miodka się nie słuchało lub oglądało); Po trzecie żal ci dupę ściska Michalik że to ja nie Ty :D
Zygmunt Michal
27.10.2014 16:03
Inne
skad wiesz jak bylo zemną czy dostalem awans w dul czy jak tam sobie wymyslisz. .,h.,a wisz w (usunięte przez administratora) byles guwno widziales. to co zaszlo miedzy mna a firma to jes moja i pani Katarzyny sprawa, zato ja odpoczne o liderki robie to samo co wczesniej tylko ni wolaja na mnie lider moge byc paziem a i tak kazdy z wytlaczarek bedzie chodził i prosil zebym cos poprawil. cieszy mnie ze pan wein zostal liderem z czasem zastapi mniej umiejetnego lidera typu cholast. a powrót na miejsce lidera to kwestia czasu i zygmunt odzyska szacunek dyrekcji, WIEC NIECH WAM DALEJ ZAL DUPE SCISKA Z KTOS LEPIEJ SOBIE RADZI W PRACY
oficer SS
27.10.2014 17:31
Inne
Firma Bikkoplast uczy i wychowuje nagradza i każe w tym wypadku karze moze cie to czegos nauczy ciekawe tylko czy przed tak drastycznym krokiem pani dyrektor nie bylo mozliwe nagana ? bikkoplast rowniez nagradza jak to sie stalo z panem M.Wino
jesli chodzi o pana lidera Mateusza to on ma pod soba najlepszych pracownikow dlatego jego brygada ma najlepsze wyniki o ktorych ty mozesz tylko pomarzyć.
Nie przejmuj sie byly liderze zawsze mozesz byc pomocnikiem pana M.Wino. lol
Chcesz być na bieżąco z opiniami o tej firmie? Otrzymuj powiadomienia mailowe, gdy pojawi się coś nowego!
anonim
24.10.2014 22:44
Inne
(usunięte przez administratora)
jadzia
25.10.2014 17:16
Inne
powinno byc wyżej syra niz d..up.ę ma
Wczoraj przeprowadziłem rozmowę, z modą osobą. Narzekaniom, biadoleniom i złorzeczeniom nie było końca. I bezsilność braku zdania, braku posłuchu, braku znaczenia.. I co? Konkluzja. Jak w tytule, porządki ludziska zaczynajcie od siebie. Jak osiągniecie spokój, łagodność i równowagę ducha, to wszystko wokół się odmieni. Do tego czasu ci, sza. Przed wszystkim „Nie rób drugiemu, co tobie nie miłe”.
ciekawski
25.10.2014 17:05
Inne
ciekawe kto ogarnie ten bajzel jak zygmunt juz nie rzadzi?
ciekawe kto go wygryzł z tej ciepłej posadki?
szkoda chłopaka
ania
25.10.2014 16:57
Inne
Jak sobie chłopak chodził do pracy kiedy chciał to nie dziwota ze "awansował w dół" to i tak dobrze ze go nie wywalili bo czemu nie- nie ma nie zastapionych ludzi zawsze znajdzie sie ktos lepszy komu bardziej zalezy coz samo zycie niemniej jednak po takim awansie z lidera na operatora ja bym szukała sobie innej pracy...
kmicic
25.10.2014 12:44
Inne
a podobno w bikkoplascie mozna awansowac w dół jak to się stalo niedawno z zygmuntem niewiadomo czy mu gratulowac czy nie?
zgodnie z tym przyslowiem dzis liderem jutro mozesz byc zerem .. w bikko
joł
25.10.2014 00:41
Inne
...a ja każdego dnia przychodze do pracy i pracuję na spontanie, nie denerwuję się niczym i potrafie się śmiać np. kiedy z kimś żartuję, pracuje nie licząc czasu, który został mi do końca zmiany, wiem że każdy dzień jest troche inny od całej reszty, kiedy się nudzę to sam sobie szukam roboty do ogarnięcia...
zapytacie mnie, dlaczego o tym piszę??? bo codziennie obserwuję ludzi w bikkoplaście, którzy pracują w stresie, którzy się denerwują i gadają na innych, a ja wiem że jutro znów przyjdę do pracy i znów będzie mi tu dobrze, także apeluję do ludzi z bikkoplast: uśmiechajcie się, czasem pożartujcie, pomagajcie sobie nawzajem, nie plotkujcie na innych, doceńcie prace innych, bo życie ma się tylko jedno, nie powinno być w nim miejsca na złość, agresję, smutek czy obojętność...to wszystko co chciałem w sumie napisać
czerwony kapturek
25.10.2014 08:17
Inne
zgadzam sie z tobą calkowicie ja akurat pracuje w bikkoplascie tylko dla milej atmosfery bo kaska to drugorzedna sprawa jest bezstresowo czyli podsumujmy pracujac w bikko na pierwszym miejscu stawiam atmosfera w pracy a potem sprawy finansowe nie odwrotnie. Polecam prace w tej firmie.
nowy pracownik
24.10.2014 20:53
Inne
Nie jest wcale tak zle jak tu pisza w komentarzach , zalezy pewnie gdzie trafisz bo na prasy to praca rzeczywiscie trudniejsza i monotonna bo stoisz caly czas na nogach ale jak trafisz na inny dział to jest fajnie miła atmosfera praca stojaco siedzaco chodzaca i przede wszystkim bezstresowa.Zarobki sa jakie sa ale cieszmy sie ze mamy prace no i jak w kazdej firmie mozna awansowac i zarabiac wiecej.Jest to firma mała wiec szansa na awans i dostrzezenie jest wieksza niz w firmach typu kołchoz.czy płaca regularnie z wywiadu srodowiskowego wynika ze do 10 tego płaca regularnie.
Jedyna wada jaka widze to jest słabe warunki socjalne(toalety,szatnie,stołówka) oraz braki narzedzi.
jelen
24.10.2014 20:40
Inne
Bikkoplast to firma Bikkoplast to firma z tradycjami mila atmosfera pracy koledzy tez sympatyczni kolezanki tez niektóre jak i nie ktorzy staraja się mniej inni wiecej ale ogólnie jest na plus bo firma sie rozwija .
Warto tam pracowac bo sa możliwość rozwoju i awansu.
Polecam pracę w tej firmie
krys
21.10.2014 16:42
Inne
spoko praca polecam pozdrawiam
pracus
21.10.2014 10:29
Inne
Bikkoplast to firma z tradycjami mila atmosfera pracy koledzy tez sympatyczni kolezanki tez niektóre jak i nie ktorzy staraja się mniej inni wiecej ale ogólnie jest na plus bo firma sie rozwija zatrudniaja ostatjio nawet obcokrajowcow sa koledzy z angli, iraku, a nawet Białorusi a to jeszcze nie koniec takze jest fajna atmosfera i mozna poznać nowe ciekawe osoby mam nadzieje ze wszystko sie wyprostuje i bedzie jeszcze lepiej w bikkoplascie niz jest teraz. polecam prace w tej firmie.
prawnik
21.10.2014 06:35
Inne
Oskarżając kogoś fałszywie narażacie się Państwo na sprawę z powództwa cywilnego. Radziłbym ważyć słowa, aby później uniknąć niepotrzebnych nieprzyjemności. Każdy Państwa wpis ma odnotowane ip komputera z z którego został wysłany więc może lepiej się zastanowić co się pisze.
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Bikkoplast?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
ffffffffffffffffffffff
20.10.2014 12:32
Inne
fajnie obrażać innych na forum . Pierwszy raz tu weszłam i czytam z przekonaniem komentarze na swój temat. Myślący rozsądnie ..... nic nie wiesz o ludziach o których piszesz taki z ciebie rozsądny człowiek. Taka firma tacy ludzie lepiej od startu pod kimś doły kopać jeśli ma się samemu coś na sumieniu .
przyszly pracownik
20.10.2014 12:20
Inne
nie interesuje mnie atmosfera tylko czy to praca dla fizoli wkoncu wiem ze nie na cale zycie?
z tego co czytam wyzej wnioskuje ze w bikkoplascie pracuje większość kobiet niz facetow a to mi bardzo odpowiada chyba sie tam zatrudnie moze znajde sobie w koncu jakas niezla przyszla zonke hehe.
staruszek
20.10.2014 11:13
Inne
a ja slyszalem ze Aleksandra z dzialu logistyki uciekła z kontroli jakosci bo nie chciala sie zadawac z ta cholota z produkcji i wcale nie awansowala tylko sie przeniosla bo miala możliwość wyboru no w koncu nalezy do rodziny niemniej jednak jest świetna wtym co robi dodatkowo ma klase jedyna jej wada to ze pali bo to do niej wogole nie pasuje mysle ze jrst nasza gwiazdeczka w tej firmie.
taki jeden
23.10.2014 17:47
Inne
dobrze że aleksandra już nie jest w kontroli jakości, sam lepiej kontrolowałem detal niż ona, taka prawda...a to że nie chciała się zadawać np. z ludzmi to w niczym nie przeszkadza, do pracy przychodzisz żeby pracować a nie gadać, za gadanie nie płacą :) p.s-olu, nie przejmuj się, porażki zdarzają się każdemu, tylko nie każdy jest na nie przygotowany...
raf
19.10.2014 00:05
Inne
a ja bym odciol internet w pokoju kontrolelek zeby zamiast pisac i czytać te posty tutaj jak ta "ambitna inaczej" co wlasnie ma nocna zmiane tylko wziela bys sie do roboty bo tam pewnie gdzies braki juz spadaja a ciebie tu nie ma a juz banan leci pewnie i trzeba by to zatrzymac. Nie wszyscy jada na zmywak na wyspy zawsze mozesz tam pojsc do szkoly na studia i miec lepsza prace ale po co tu przy mamusi napewno ci lepiej do czasu. kariera w bikkoplascie ale gdzie w czym w czym gdzie i jak? masz taka prace ze lazisz w kolko i patrzysz na prawo i lewo jak listonosz prawie tylko ze ty nic nie przynosisz tylko donosisz a ja nie mam czasu na przerwę ..
nikt wazny
17.10.2014 19:19
Inne
wydaje mi sie ze kontrola jakosci ma za duzo na glowie i sie nie wyrabia zatrudnic wiecej kontrolelek i dac im suwmiarka na stan bo to smieszne zeby konroler nie mial swojej suwmiarki a to podstawa pracy na niektórych dzialach w tej firmie. kontrola detali co 2 godziny jak jest teraz to jest smieszne co polgodziny min ktos powinien zajrzec i sprawdzic co idzie z maszyny tylko ze ich jest za malo 2 kontrolerki na zmiane z czego jedna musi wpisywac te nasze wypociny w komputer a druga biegac po wtryskarkach i jeszcze na inne dzialy tak napewno to nie dziala drugsa sprawa to kasa jak slaba jest kasa to prztchodzi wszystko co ma rece i jogi a mozg jest oglupiony woda no i co z tego wynika ze nawet nie ma chetnych do trenowania na ustawiacza bo malo jest ludzi ktorzy cos ogarniaja w pracy jak maja problemy sami zesoba...lol
Myślący rozsądnie
18.10.2014 00:35
Inne
Czytam te wypociny i wybucham śmiechem, co da Ci kolego lub koleżanko zakup nowych suwmiarek?? Częstsze kontrole??, a może dokładniejsze pomiary??, święty boże nie pomoże jeśli ludzie na produkcji nie będą się przykładać i sami tego pilnować co należy do ich obowiązków, w końcu podpisują się na kartkach zbiorczych że to oni to składali. Po za tym jeśli Pani z produkcji która ledwo od ziemi odrosła a uważa się za gwiazdkę, wytapetowana od góry do dołu i chodzi tylko i narzeka że musi pracować z takimi tępakami itd. to teraz zapewne ludzie z produkcji robią jej na złość w końcu co im tam jakaś smarkula będzie podskakiwać. Tylko Ci prości ludzie z produkcji nie rozumieją że szkodzą firmie a nie Pani z jakości i sami sobie strzelają gola, bo jak firma będzie źle prosperować oni polecą jako pierwsi. Niestety w tej firmie niektóre osoby czują się bez karne, myślę tutaj o liderach, pracownikach działu jakości itp. Mają przekonanie że nikt im nic nie zrobi - bo nie ma kto ich zastąpić, w końcu nikt z produkcji się nie nadaje na lidera czy na pracownika działu jakości a szukać nowych osób Bikkoplastowi się nie chce i tutaj jest problem. Wszystko uchodzi lekką ręką i odbywa się na zasadzie kolesiostwa, przykre ale prawdziwe. Szkoda tylko że dotyka to też ludzi którzy chcą uczciwie pracować i zarabiać a są demoralizowani, wręcz ograniczani przez starych długoletnich pracowników którzy mają swoje nawyki i albo się dana osoba dostosuje i będzie razem z nimi leserować albo zostanie wykopana i zmieszana z błotem jak to było z młodą dziewczyna po mgr., nie pod pasowała pani P. z jakości i zostało zjechana jak najgorsze ścierwo gdzie był to jej 1 dzień w pracy i ogólnie 1 praca. Ja widzę tylko jedno rozwiązanie skończyć z kolesiostwem, znajomościami i począwszy od szczebla podstawowego piramidy wymieniać załogę kończąc na szczycie piramidy czyli liderach którzy ( po za jedną osobą) nie potrafią sobie poradzić z pracownikami produkcji, jak pisała poprzedniczka jest coraz gorzej do alkoholu zaczynają dochodzić narkotyki. Co będzie kolejne kradzieże?? a może molestowanie kobiet na produkcji, chociaż to już chyba było jak ktoś pisał wcześniej Pani z produkcji w ciąży z zasypowym, pewnie po dragach i alkoholu się zachciało na małe co nie co. Uważam że teraz na rynku pracy spokojnie firma znajdzie liderów czy też pracowników jakości którzy będą potrafili zapanować nad pracownikami produkcji, powywalają leserów a dobiorą takich ludzi którzy stworzą zgrany zespół, osiągający dobre wyniku na początku a w późniejszym czasie bardzo dobre wyniki. W końcu żeby firma prosperowała dobrze wszystkie jej działu muszą ze sobą współpracować i wzajemnie się szanować mimo że ktoś pracuje na niższym stanowisku to jest człowiekiem i należy mu się szacunek. Zobaczcie na Prezesa Bikkoplastu czy idąc przez halę i mijając kogoś nie poda mu ręki?? Zawsze ją podaje i nie ważne czy jesteś koszowym, zasypowym, wózkowym czy logistykiem zawsze należy Ci się szacunek i za to bardzo cenię Prezesa Bikkoplastu nie dzieli ludzie na gorszych i lepszych w końcu wszyscy są jego załogą i płyną na jednym okręcie. Szkoda tylko że ten okręt wpadł w czarną otchłań i zaczyna tonąć a jak wiadomo tonący brzytwy się chwyta więc czekamy aż się chwyci i powyrzuca z pokładu kogo trzeba.
silacz
17.10.2014 20:02
Inne
pozwalniac albo poucinac premie palaczom bo ja mam 20 min przerwy albo wcale w zalrznosci od dnia a oni wychodza co godzina na 5 minut na faje to jest nie sptawiedliwe maja wiecej przerw niz ja bo nie pale?
nowy pracownik
17.10.2014 19:54
Inne
Bikkoplast to firma z tradycjami mila atmosfera pracy koledzy tez sympatyczni kolezanki tez niektóre jak i nie ktorzy staraja się mniej inni wiecej ale ogólnie jest na plus bo firma sie rozwija zatrudniaja ostatjio nawet obcokrajowcow sa koledzy z angli, iraku, a nawet Białorusi a to jeszcze nie koniec takze jest fajna atmosfera i mozna poznać nowe ciekawe osoby mam nadzieje ze wszystko sie wyprostuje i bedzie jeszcze lepiej w bikkoplascie niz jest teraz. polecam prace w tej firmie.
Myślący rozsądnie
16.10.2014 23:35
Inne
aaa jeszcze jedna rzecz ktoś wspominał wcześniej o podniesieniu stawek, to też błędne rozwiązanie bo jak ktoś jest leserem i leniem z dwoma lewymi rękami to nawet większa kasa go nie zmotywuje do lepszej pracy wręcz przeciwnie będzie więcej miał to będzie więcej pił i jeszcze bardziej leserował a to nie o to w tym chodzi. Czepiacie się dziewczyn z jakości ale one nie są robotami żeby miały siedzieć non stop nad głowami produkcji i pilnować żeby pracownicy sprawdzali detale jakie idą z maszyny. Jeśli każdy by się przykładał i pilnował swojego stanowiska to nic takiego jak reklamacje nie miało by miejsca i do tego powinien dążyć Bikkoplast. Przy obecnej załodze produkcyjnej nawet największe podwyżki nie przyniosą efektów poprawy jakości pracy a co za tym nie wyeliminują reklamacji i zwrotów. Wierze że szefostwo to rozumie i dlatego nie podwyższa stawek pracownikom na produkcji bo w końcu za co ???
Myślący rozsądnie
16.10.2014 23:09
Inne
Najpierw trzeba zacząć od zmiany personelu, wykurzyć pijaków, leserów i wszystkich tych którzy maja podejście że przyjdą odbębnią 8 godzin i pójdą z humorkiem do domu, a to że coś krzywo wyszło z wytłaczarki czy troszkę bardziej kolorowe niż powinno to już nie ich sprawa i olać to w końcu swoje 8 godzin zrobili. Tylko czy to ma sens?? Każda taka partia to reklamacja więc robota głupiego więc może warto podjąć drastyczniejsze kroki i od razu pozwalniąć teraz leserów i pijaczków i podnieść troszkę stawkę oraz zatrudnić mniejszą liczbę osób ale takich które będą rzetelnie wykonywać swoje obowiązki i będzie im zależało na pracy a wtedy i kontrahenci będą zadowoleni a co za tym idzie zwiększą zamówienia i będzie można ludziom w Bikkoplaście dać podwyżki za dobrze wykonywaną pracę. Ale najpierw musi się skończyć werbowanie ludzi z ulicy i łapanki po podstawówce, zawodówce itp. Drugą kwestią jest podejście Liderów do pracowników produkcji, pytam jak ktoś kto jest liderem i ma pod sobą pracowników na produkcji przymyka oko na to w jakim stanie niektórzy pracownicy przystępują do pracy , nie wspominając wizyt na stacji "Shell" co godzinę. To co w tej chwili się dzieje w firmie przerasta pojęcie ludzkie, ciekawe czy Liderzy zdają sobie sprawę że jeśli komuś się coś stanie na ich zmianie a pracownik okaże się być pod wpływem alkoholu to oni idą pod sąd a firma ma na głowie prokuraturę. Alkomat + naloty nocne powinny rozwiązać sprawę tylko kto ma się tym zająć skoro wszyscy przymykają na to oko!!??? Najpierw zmiany personalne mniej ludzi ale za to rozsądni którzy będą spokojnie ogarniać to co do nich należy i na pewno odwalą lepiej robotę swoją niż 3 pijaczków którzy mają problem ze skleceniem zdania a co dopiero z odróżnieniem kolorów. Mam nadzieję że szefostwo weżnie to sobie pod uwagę i do serca i coś z tym wreszcie zrobi bo w innym przypadku w ciągu miesiąca wszyscy wylądujemy na bruku bo nie będzie dla kogo produkować. Pozdrawiam i czekam na diametralne kroki Dyrekcji Bikkoplastu.
nowy pracownik
16.10.2014 20:40
Inne
Bikkoplast to firma z tradycjami mila atmosfera pracy koledzy tez sympatyczni kolezanki tez niektóre jak i nie ktorzy staraja się mniej inni wiecej ale ogólnie jest na plus bo firma sie rozwija zatrudniaja ostatjio nawet obcokrajowcow sa koledzy z angli, iraku, a nawet Białorusi a to jeszcze nie koniec takze jest fajna atmosfera i mozna poznać nowe ciekawe osoby mam nadzieje ze wszystko sie wyprostuje i bedzie jeszcze lepiej w bikkoplascie niz jest teraz. polecam prace w tej firmie.
biedronka
16.10.2014 20:29
Inne
wiecej kasy dla pracowników = lepsza jakosc i wiecej wymagań a nie slaba placa a wymagania jak z kosmosu
a co do samsunga to oni tez przesadzaja a tez placa marnie w rych wronkach..
witek
16.10.2014 20:22
Inne
dlugo mnie tu nie było i tak czytam te wypociny niewiadomo kogo i sie zastanawiam o co właściwie się rozchodzi?
czy ataki na kontrlerki cos zmienia?
czy ataki na zalogi tez cos zmienia?
jak sie polityka firmy nie zmieni to nic nie ma sensu!!
franek
16.10.2014 20:07
Inne
eee tam po co czekac na rozwój sytuacji lepiej odrazu sytuacji podanie o zwolnienie i do posredniaka a tak serio to straty zwroty sa wliczone w koszta podstawowe pytanie dlaczego jest taka rotacja pracowników bo slaba placa a jak slaba praca to i slaba praca wiec co trzeba zrobic podniesc wynagrodzenie zeby ustabilizować sytuacje a co do tych swin miedzy zalogami no coz w pracy sie pracuje a nie hleje i obija baki...
I CO TERAZ BEDZIE STARY PRACOWNIK
16.10.2014 19:47
Inne
MIANOWICIE JEST PROBLEM Z FIRMA SAMSUNG CZYLI CO DO JAKOSCI DETALU DOSTARCZANYCH DO TEJ FIRMY SPORO REKLAMACJI ITD JAK SAMSUNG ODPADNIE TO BEDZIE ZL:( ALE WINA LEZY PO STRONIE PRACOWNIKOW JEDNI DAJA Z SIEBIE 130% A INNI 60% CO NAJGORSZE JEST SPORA RYWALIZACJA MIEDZY ZALOGAMI MIANOWICIE JEDNI PODKLADAJA INNYM TAK ZWNE SWINIE SO PRZEKLADA SIE NA JAKOSC PRACY I JAKOSC DETALI, KONTROLA JAKOSCI DOBRE PYTANIE SA JAK NARAZIE TRZY OSOBY JOLA.O PAULINA I JUSTYNA TO JEST KONTRL JAKOSCI A RESZTA BEATA MONIKA I STARSZA JOLA TO POZORANTKI WIEDZE MAJA ALE NIC WIECEJ TAKZE WARTO POMYSLEC NAD ZMIANAMI JAK MAMY BYC FIRMA NA SKALE SWIATOWA INACZEJ BEDZIE STRASZNE CIEZKO. CZEKAM NA ROZWOJ SYTUACJI
zapracowana
13.10.2014 16:13
Inne
robilam w roznych zakladach na ciezkiej produkcji i dawalam zawsze rade ale ta firma jest nic niewarta ciezka praca nikt cie niepogania poprostu maszyne maksymalnie podkreca i nikogo nawet przybory do pracy niesa latwo osiagalne. ktos bedzie mnial wypadek to nic niedostanie bo zaraz bedzie ze niemnial tego i tamtego co powinien miec na danym stanowisku.....
doroda
15.10.2014 12:24
Inne
wiem zarzycka ze to ty to pisalas taka dobra bylas tylko ze teraz zwroty po tobie trzeba przybierać. ..dno
a i barany odwalcie sie od justyny co was to obchodzi z kim gdzie i kiedy kobiet w ciazy sie nie denerwuje dla tego prosze admina o usuniecie posta zawierajacego slowo "justyna "ze wszystkich postow jak wyzej
mirko
03.10.2014 22:42
Inne
a ja poszukuje pracy na produkcji bo przeciez nie przyjmą kogoś po podstawówce gdzieś wyzej. Ewentualnie mogę robic coś na magazynie. Orientujecie się czy kogos kto tylko podstawowke skonczyl i nie mial dalszej szansy nauki to przyjma do bikkoplast? nie jestem glupi ale po prostu leniwy co do nauki a w pracy jestem mistrzem.
batman
03.10.2014 22:06
Inne
a bzdura wlasnie ja lubie ta malutka Jolke z kontroli jest spoko nigdy nie mialem z nia zadnego starcia jest konkretna w tym co robi. Basia i jej kolezanka Jola to juz klasa sama w sobie szacun zawsze pomocne i dokladne . Paulinka troche nerwowa czasem ale jest skrupulatna i bardzo potrzebna bo przejmuje sie praca mimo ze moze nie jest bardzo uwielbiana ja ją lubię. Beata tez jest spoko ale czasami sieje jakas panike a co do Moni to sie jej troche boje ma ladna figurę ale nie jest za dokladna choc czasem ma przebłyski jest jeszcze Ewelina no ale ona sie dopiero uczy i wsumie nie wiele mozna o niej powiedzieć. Kontrolelki sa bardzo potrzebne w Bikkoplast bo bez nich ten zaklad by dawno lezal..
Polecam prace w Bikkoplast.
Wytłaczarki
03.10.2014 20:15
Inne
Bokkoplast my life to jest praca życia ludzie szanujcie kontrolerki Baśke Jolke tą starsza i Pauline a tej małej jolce w pinglach nic nie mowice bo was wyjebie bez mydła to sa nie fałszywi ludzie ale tylko te 3 kontrolerki które wymieniłem a cała reszta to wiadomo jeszcze monika i beata sa w maire reszta to jest dno
eeee
30.09.2014 23:38
Inne
reksio to kogo ty pytales o te rekawiczki?? trzeba bylo do dyr produkcji Łukasza albo do kadr podejsc napewno by dali - jak takiej prostej rzeczy nie umiesz załatwić to wszędzie bedzie ci zle a moze spróbuj zagranicą moze tam bedzie ci lepiej co?
bolek
30.09.2014 23:30
Inne
hej reksio a pytales o koreczki do uszu bo halas tez jest tam spory i co tez nie dali?
na Bielanach w kolchozie to musisz tyrac szybciutko i co chwila prawie z batem ktos na ciebie ryczy co tak wolno szybciej dawaj a w bikkoplascie jest spokojnie tylko trzeba robić swoje...
Zostaw merytoryczną opinię o Bikkoplast Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.