Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

batman

Wiytam odebrałem dzisiaj z Targetu tel krótka rozmowa z 10min. Powiedźcie mi ile dalej się czeka na kontakt odnośnie rekrutacji ?

joker
@batman

powinni sami określić i powiedzieć skoro to tacy profesjonalisci .... :)

batman
@joker

Witajcie już otrzymałem konkretną odpowiedź spotkanie w czwartek mam. Ale dzięki że ktoś się zainteresował.

Dominika

@Aga, czy udało Ci się otrzymać informacje na Twoje pytania? Jeśli tak podziel się nimi na forum. W jakich godzinach odbywa się praca? Weekendy są wolne? Jak przebiega proces rekrutacji? Na jakie warunki może liczyć nowy pracownik?

Aga
@Dominika

Witaj dostałam auto , telefon tablet. Co do wynagrodzenie to na rozmowie się dowiedziałam i powiem tak szału nie ma ale są do zaakceptowania. Teraz czekam na ostateczną odpowiedź.

@Aga

Dostałaś auto itd a czekasz na ostateczną odpowiedź, czegoś nie rozumiem

PH

Witajcie PH Mam pytanie czy do Target Pro można dostać się tylko po znajomościach ??? Wysylałem juz bardzo dużo CV i nic a doświadczenie jako PH mam dobre pare lat nie wiem co jest grane ? Pozdrawiam PH

KLO
@PH

Może nie szukają akurat Ciebie. Znajoma wysłała CV, telefon rozmowa i pracuje.

Olsztyn
@PH

Ja dostałem się bez znajomości. Wczoraj miałem rozmowę rekrutacyjną na Olsztyn do Algidy. A dzisiaj otrzymałem odpowiedź odnośnie zatrudnienia. Byłem bardzo zaskoczony że tak szybko. A rekrutacja sama w sobie bardzo pozytywnie bez pierdół odnośnie sprzedaży powietrza czy długopisu. Konkretnie i rzeczowo.

edziu
@Olsztyn

Jakie doświadczenie miałeś wcześniej w FMCG?

Olsztyn
@edziu

6 lat

@KLO

Ale się udało twojej znajomej pozazdroscic,może na mnie kiedys przyjdzie czas. Pozdrawiam

@Olsztyn

Gratulacje dla Ciebie ja w takim razie czekam dalej dzięki za odpowiedż Pozdrawiam

ReaktywowanyPH
@Olsztyn

Mówisz że na Olsztyn, a ogłoszenie dalej wisi why?

@ReaktywowanyPH

Często jest tak, że już dawno jest po rekrutacji, osoba zatrudniona, a ogłoszenia wiszą i wiszą ...

jaaa
@ReaktywowanyPH

A moze dla tego że jeszcze ktoś nie podjął pracy . Po mnie ogłoszenie znikneło jak pojechałem umowę podpisac a na okresie wypowiedzenia nadal wisialo.

Aga

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy?

PH Kram
@Aga

A co może dostać? Pewnie dają auto, tel. może kompa.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Ja pracuej w targecie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy. pracuje tu od kilku miesiecy i poki co jestem zadowolony. Nie mialem wczesniej dlugiego doswiadczenia w sprzedazy ale dano mi szanse ktora wykorzystuje. mam umowe o prace, pakiet medyczny, fajne auto i duzo sie ucze, mamy zgrana ekipie co jest bardzo pomocen. sa wiadomo lepsze i gorsze dni czy naciski ze strony kierownictwa o wyniki ale poza tym jest ok.

profesjonalista
@Marek

postem zamawianym czuć na kikometry....

Flow
@profesjonalista

Jak szkółka niedzielna. Moja córka jak była w przedszkolu to podobnie z takim tonem recytowala. Co te korpo matolki zrobili z tych ludzi. Roboty i biały murzyn

Maja

Widziałem, że Target szuka osoby do centrali Żywca Zdrój. Chodzi mi o pracę na stanowisku Asystent ds. Marketingu. Mam doświadczenie 3 letnie ale gorzej z jęz. Angielskim czy to konieczny warunek? Dziękuje za podpowiedź

Domi
@Maja

w ogłoszeniu pisza o angielskim, poza tym to duża firma więc pewnie trzeba go dobrze znać.

@Domi

Moim zdaniem jest kluczowe na tym stanowisku

Arbeit

Możecie coś powiedzieć odnośnie pracy na stanowisku Specjalisty ds. Analiz Sprzedażowych?

zainteresowana
@Arbeit

Z tego co piszą w ogłoszeniu to jest to osoba, ktora bedzie w centrali Unilever pracować i pewnie bedzie robila raporty, skoro wymagaja excela...

Arbeit
@Arbeit

Czy ktos z was pracuje badz pracowal na tym stanowisku?

Algigowy

Jak przebiegło zatrudnienie grupowe w Algidzie , bo ja zaczynam od marca i jestem ciekaw przebiegu zatrudnienia

Nowa
@Algigowy

Ile osób było na zatrudnieniu?

algi_GD
@Nowa

My już po konferencji. Super klimat firma z wizją . Zobaczymy jak będzie z realizacją.

nowa
@algi_GD

około 30 osób

Nowa
@Algigowy

Sprawnie, szybko i konkretnie.

Merch

Nie usuwajcie opini o premiach dla merchy bo będę dodawać cały czas :))))

bandi
@Merch

a moze zadzwon do nich i wyjasnij - jak szukasz premi na forum zamiast u swojego pracodawcy to chyba jej nie znajdziesz :) a moze inni dostali a ty nie wypracowales :))) pozdrowki

Sram na to

Dlaczego usuwacie niewygodne opinie. Jest wolność słowa czy jest to republika banoanowa . Nikogo nie obrażam tylko piszę prawdę. Powtórzę koledze do znudzenia. Żywiec Zdrój (usunięte przez administratora). Marna pensja a zadań kontroli kontroli audytów itp co nie miara. Kolego już w Lidlu lepiej płacą a noszenia zgrzewek i roboty tyle samo. Z tym że po pracy masz wszystko gdzieś a tu pracujesz w domu nadal. Pozdrawiam

niezdecydowany
@Sram na to

Dzięki. Szkoda, ze administrator kasuje wszystko, razem z moim pytaniem czy to (usunięte przez administratora). Czyli nie aplikuje, PH jest od sprzedawania, a nie biegania ze zgrzewkami.

@niezdecydowany

Co za kretyni jak byście włączyli sobie regulamin GOworka i przetytali to byście wiedzieli że wszystkie dane dotyczące firmy nie mogą być zamieszczane bo Gowork sam je usówa. Dotyczy to prywatności firmy. A stwierdzenie że PH jest od sprzedawania a nie noszenia zgrzewek czy układania towaru to świadczy o twym doświadczeniu ( czyli braku) każdy przedstawiciel z doświadczeniem wie że jak sobie ułoży towar i wywalczy więcej to szybciej towar zrotuje. Polecem tym panienką piszącym wyżej iść pazurki zrobić bo chyba się połamał od przepracowania. :):):):)

@Zaspany

Zaspany lizusie sam idź do psychiatry odrazu bo od tego poświęcenia i lojalności już spać nie możesz od 6 rano. Biały murzynie.

@Sram na to

No nie będę jak ty o 12 się opierdzielał. A poza tym to to o 7 bez mała. Patrz dokładniej i czytaj regulamin a nie maszynowo akceptujesz a później się dziwisz że Ci usuwają posty. Jak pracowałeś tak jak czytasz to już się nie dziwię że narzekasz jak żadnej premii nie wyrobiłeś bo samo się zrobi.

@Zaspany

Po Twojej wypowiedzi wnioskuje że gówniarz jesteś. Jak ja zaczynałem przygodę z tym zawodem to przypuszczam że Ty jeszcze na stojąco pod łózko wchodziłeś a na g.. mówiłeś papu. Chłopcze jeszcze dużo pokory się musisz nauczyć. Wycisną z Ciebie ostanie soki i wyrzucą jak pieska i nikt za Tobą nie zapłacze. Teraz zgrywasz chojraka po premię robisz . A skąd wiesz czy za chwilę nie będziesz następny do odstrzału. W d....byłeś g.... widziałeś. Może mam taką pracę że nie muszę już tyrać na śmieszną premię jak Ty i tyle co Ty. I nie chcę mi się już z Tobą gadać.

@Sram na to

18 lat jako PH faktycznie gówniarz. A trochę firm przerobiłem więc wiem co mówię odnośnie prac w tej firmie. Więc wniosków nie wyciągaj za wcześnie jeżeli nie wiesz do kogo piszesz. Jeżeli miałbyś faktycznie takie doświadczenie jak mówisz to połowy bredni by tu nie było bo miałbyś porównanie z innymi firmami.

Kto w strukturach target pro jeździ renaultem megane? Jakie stanowisko?

@Paweł

@anonymous

To jaki jest podział? Skoro czesc jezdzi megane a czesc clio? Od czego to zalezy?

Lublinowy
@Paweł

Znajomy dostał za wyniki sprzedażowe

Niezdecydowany

Moze ktoa powiedziec wiecej o pracy dla zywiec zdroj w Krakow? Widze ogloszenie detal i nowoczesny i nie wiem czy warto aplikować czy to (usunięte przez administratora)?

New Algida

Ko jedzie na konferencję Algidy ?

Cześć! W poniedziałek jadę do Łodzi na zatrudnienie. Wiem,ze duza grupa miala zatrudnienie w wczoraj i dzis. Dacie znać jak bylo i czego sie spodziewać?

nowy PH
@Marta

Wdrozenie bardzo sprawne, konkretne i rzeczowe i do tego miła atmosfera. Pierwsze dwa dni super. Zobaczymy co będzie dalej.

Algida
@Marta

Ja tez bylem. Byla fajna ekipa, wiec szkolenie szybko zlecialo w milej atmosferze. Oby tak dalej.

kandydatka

Cześć! Widziałam ogłoszenie targetu na stanowisko Przedstawiciela Regionalnego ds. dystrybucji foodservice do Krafta. Nie wiecie może przypadkiem czym taka osoba miałaby się zajmowac?

Poszukujący
@kandydatka

Z tego co się orientuję to jest przedstawiciel Horeca a dokładniej do współpracy z hurtowniami które zaopatrują restauracje i nie tylko.

aplikant
@kandydatka

A to nie tylko obsługa tylko restauracji barów Bistra ?

Horeca
@aplikant

Nie. Rowniez dystrybucji.

Unileverowiec

M.in. jak napisałeś podstawa to Szef. Bo można chwalić samą prace ale jak masz szefa psychola to chodźby niewiem co byś robił i kochał tą praceto to może okazać sie przez wariata karą. Do tego kasa naprawde marna jak na zakres obowiązków i polskie realia. Ładnie grzecznie to ująłeś

@Unileverowiec

Ja miałem gnoja. Ludzie z Targetu ok. No może nie wszyscy ale akurat on raczej się nie mieszali. Ale opiekun jak można go tak delikatnie nazwać nierob gnoja kawał falszywiec stary dziad. Niby target nas zatrudnial i jego to nie interesowało ale do wszystkiego się dopasuje... Kawał chama resztę buca. Z łaską dzień dobry Ci mówił. A jak było szkolenie lub spotkania firmowe to traktował Cię jak jakieś powietrze. Na tyle cham był że przy wyjeździe przeszedł koło Ciebie metr.i ani be ani me ani kukuryku. Pierwszy do wyników i słupków ostatni do pomocy. Napie..... na swojego przełożonego na spotkaniach a jak tamten przyjeżdżał to mu tak wchodził do dziury aż miło. Dla potomnych którzy nie wiedzą o kogo chodzi. Powiem tak miał na stoliku pod papierami książkę "podstawy w sprzedaży dla PH I asm" Tluman jeden :):):):)

@Sram na to

ja też nie polecam, pracowałem jako PH i wiem doskonale, że w innych firmach są lepsze warunki. Sami ludzie z Targetu, mimo, że też narzekają na swoją pracę to z nimi nie miałem problemu.

Normalny
@anonymous

@anonymous smieszny jestes mega, raz piszesz, ze pracowales jako PH, a raz ze byles merchem i audytorem. Raz piszesz, ze nie polecasz pracy, a za drugim czy nadasz sie na stanowisko koordynatora... chlopie za czym bedziesz szukac pracy idz najpierw do psychiatry zeby Ci pomogl ze schizofrenia... Ja pracuje w Target PRO i moze nie jest to wyborowa, ale pracowalem wczesniej w cursorze i u dystrybutora i jest mega... wiec ogolnie ludzie, idzicie i zobaczcie jak wyglada nawet rekrutacja, a potem sami ocence, a nie czytacie wpisy nieudacznikow, ktorzy nawet nie przeszli rekrutacji, albo okresu probnego... Ja nie pisze w necie komentarzy, ale dzisiaj musze :)

Pudliszek
@Normalny

Faktycznie, troche @anonymous sie pogubil w tym co pisze, tzw. Rozdwojenie jazni.... pracuje w KHC i do Target PRO nie mam zadnych uwag, mega firma!

Maciek
@Pudliszek

ludzie wy tak na serio?! idę o zaklad, ze jesli ktos nie wpisze jakiegoś nicku to ten system tutaj nada automatycznie imie anonymous (czyli po polsku anonim). Przewincie w dół i zobaczcie ile "anynomous'ów" napisało. Z drugiej strony jeśli tego nie możecie skumać, to pokazujecie jacy ludzie tam pracują....

Pudliszek
@Maciek

Maciek, widzisz nie znam sie na tym, bo nie jestem internetowym napinaczem, moze masz racje, ze jest taka zasada... ale prawda jest, ze ludzie pisza takie bzdury, ktore nie sa prawdziwe, ze az serce boli, bo naprawde jest mega ok. Jezeli ktos porownuje Target PRO do producentow to slabo, ale jesli do firm posredniczacych to jest to lider, i wiem co mowie...

@Pudliszek

Potwierdzam wypowiedź mojego poprzednika. Sam wcześniej pracowałem w projekcie PLUS sprzedaż pripeydów. Ja byłem mega zadowolony z zatrudnienia kasa na czas normalna umowa bez zleceń tylko od razu o pracę. Nie rozumiem ludzi którzy mają coś do danego projektu nie piszą nic na ich stronie tylko ty. Osobiście szukałem opinii o Unilever i na ich stronie mało co jest za to tu się rozpisują jak to inna firma to pośrednik.

Maciek
@Pudliszek

Też nie jestem napinaczem ale wystarczy znać znaczenie słowa anonymous i przewinąć trochę w dół... Sam pracowałem w jednym z projektów dla Targetu i wiem jak jest. Dla mnie wysiłek który wkładałem w prace jest mizerny do zaplaty. A do tego ciagle oczekuja od ciebie wiecej niczego w zamian nie dajac... Poza tym, dziwi mnie fakt, ze pozytywne opinie od handlowcow pojawiają się w godzinach kiedy powinni być w pracy i jeździć po klientach. Ja nie mam jak nawet wejsc na chwilę na facebook jak jestem w trasie... Sami pomyślcie o czym to świadczy..

Flow
@Maciek

Bo kolego w tych projektach zarabia tylko Target i Twój przełożony z ramienia danej firmy. Przełożony nierob i jego przełożeni. Liczą się tylko słupki a Ty jesteś numerem w tej całej machinie. Tyrasz za trzech wystawki ustawki gratisy opłaty palety polpalety materiały reklamowe stojaki itp badziewia kontrole kontroli szkolenia audyty. Tysiące etatów to przelicz sobie ile tak naprawdę zarabiasz. Polska to piękny kraj tylko ludzie SK....

Sram na to

Target nie ładnie usuwacie prawdziwe nie wygodne opinie. Wstawiłem trzy sztuki nie ma zadnej. Polska i Polacy nigdy w tym kraju nie będzie dobrze.

Koordynator Struktur Terenowych ktoś ma jakies opinie? Jak wygląda praca? Jakie zarobki i jakie auto?

Pomocny
@Zainteresowany

Witaj moja znajoma pracuje na tym stanowisku i sobie chwali prace. Fakt że ma trochę wyjazdów i ludzi pod sobą których musi dopilnować skontrolować ale nie słyszałem żeby narzekała. A co do auta to jeździ renault Clio a zarobki to już nie wiem.

@Zainteresowany

Jeżeli mam doświadczenie jako merchandisier i audytor to można składać aplikacje czy nie warto ?

@anonymous

Składaj. Jezeli nie zaryzykujesz to się nie dowiesz czy masz szansę. Powodzenia .

Milena

Szukam pracy jako PH i zbieram informacje o firmach. Podstawą jest dla mnie atmosfera w pracy i wdrożenie w nowy zakres zadań. Mam różne doświadczenia u poprzednich pracodawców i lepsze i gorsze i zastanawiam się jak jest w targecie?

@Milena

Wdrozenie do pracy jak najbardziej było zarowno w targecie, jak i w terenie, gdzie jezdzilam i wdrazalam sie z innym handlowcem, mialam tez wsparcie ze strony kierownika. co do atmosfery to jak zawsze zalezy od ludzi. Ja dobrze trafilam moge liczyc na pomoc zespolu.

Stokrotka
@Milena

Ja pracuję w Krafcie. Zespól jest jak najbardziej w porzadku. Trzymamy sie razem i podpowiadamy sobie wzajemnie jak pracować z klientami. Przy zatrudnieniu dowiedziałam sie co z czym do kogo i poznałam specyfikę pracy. Później do pracy wprowadzał mnie inny handlowiec. Na razie jest ok. Gdy czegos nie jestem jeszcze w 100% pewna dzwonie do niego.

ali
@Stokrotka

w detalu czy nowoczesnym?

Stokrotka
@ali

Pracuje w detalu i u mnie jest ok.

Jakie są etapy rekrutacji po rozmowie telefonicznej i kwalifikacyjnej. Co potem ? Jeszcze jakieś rozmowy czy już wizyta w Łodzi. Dzięki za odpowiedź

Halcia
@Zainteresowany

Czekaj na tel czy Cie przyjeli (zastanow sie czy na pewno chcesz) poźniej Łódź a potem zapi... za tą psełdowypłate :)

@Halcia

Aż tak źle ? Ludzie piszą że dobrze płacą. Pracowałaś tam ?

Rby
@Zainteresowany

Czy 2200 - 2400 na ręke Cie satysfakcjonuje? I gwarantuje ze sie nie lezy.

Rby

Pracuje.

9lat jako PH
@Zainteresowany

Witam, W moim przypadku najpierw rozmowa tel później spotkanie na rozmowie rekrutacyjnej później oczekiwałem półtora tygodnia do dwóch i wizyta w Łodzi. Patrząca na te opinie co niektórych to można się popłakać ze śmiechu. Pracuje ponad trzy lata i nie narzekam. Podstawa może za bogata nie jest ale chyba w pracy PH zarabia się premią o ile chce się pracować. A jak patrzę na te opinie to jedyne skojarzenie jaki mi przychodzi to młody studencik który chce mieć furę komórę i najlepiej 5000 zł za nic robienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO