Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Luidzi

Temat wynagrodzeń na forum nie jest żadną wskazówką. Jeśli ktos ma wiedzę to z pewnościa poradzi sobie!

@Luidzi

Dziękuję za odpowiedź. Myślę jednak, że jest wskazówką. W każdej firmie obowiązują inne widełki płacowe i warto wiedziec, na co pracownik może liczyć przy zatrudnieniu.

Dominika

@Orlen a czy Ty jesteś bądź byłeś pracownikiem Target PRO? Możesz napisać, jak warunki zatrudnienia wyglądają tutaj z Twojego punktu widzenia? @MaszRacje a czy w obu firmach masz podobny staż pracy, jak i stanowisko? Więcej informacji na pewno zobrazuje tę kwestię jeszcze bardziej.

Dominika

@ZainAlg, czy złożyłeś już swoje CV? Co sprawiło, że oferta firmy Target PRO była dla Ciebie interesująca i zachęciła do wysłania aplikacji? Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Planowania? Taka osoba powinna wykazać się dobrą organizacją pracy, terminowością, a także posiadać umiejętności miękkie. Czy zgodzisz się z tą opinią?

ZainAlg

A ja z innej beczki pojawiło się ogłoszenie do centrali Algidy na Specjalistę ds.. Planowania. Zamierzam sama osobiście złożyć w biurze. Ale czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą ?

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
przyszły PH

Witam, czy PH mogą jeździć autem służbowym prywatnie ?( ale tankowanie samemu na swój koszt)

@przyszły PH

Nie mogą wogole, za to jest nagana tak samo jak przekroczenie prędkości 140 km/h

Dominika

@Olsztynianka, w takim razie gratuluję pozytywnego przejścia rekrutacji i życzę sukcesów w dalszej pracy. Mam nadzieję, że za jakiś czas podzielisz się na forum z innymi użytkownikami swoimi wrażeniami z pracy. Niektórzy użytkownicy na pewno zastanawiają się nad podjęciem pracy z Target PRO. Twoja opinia może im pomóc w podjęciu decyzji.

Dominika

@Olsztynianka, czy znasz już wyniki rozmowy rekrutacyjnej do firmy Target PRO? Jakie pytania usłyszałaś na rozmowie? Czy było wielu kandydatów chętnych na proponowane stanowisko? @przyszły PH, czy próbowałeś pytać o to bezpośrednio w firmie Target PRO?

Olsztynianka
@Dominika

Witam , tak już otrzymałam wyniki :) Pytań było dużo sprzedażowych pod każdym kontem klienta, sprzedaży, negocjacji ale i tak mimo to uważam że to jedna z lepszych rekrutacji na jakiej byłam. Zaplątałam się odnośnie zamówienia promocji i o dziwo otrzymałam odpowiedź poprawną co mnie bardzo zdziwiło . Ale jestem szczęśliwa i ruszam w teren :)

Olsztynianka

Witam serdecznie, Byłam wczoraj na rekrutacji w Olsztynie jestem mega zaskoczona fajną atmosferą i profesjonalizmem na rekrutacji. Nie ukrywam byłam zestresowana ale napięcie szybko puściło po kilku chwilach jak sami mnie uspokoili żebym się nie stresowała i jakiś luźny żarcik powiedzieli na początku. Mam nadzieję że uda mi się dostać .

Dominika

@paweł, może warto po prostu zadzwonić do firmy Target PRO i zapytać o te kwestie? Na konkurencyjnym rynku pracy, rekruterzy coraz częściej pomagają w zdobyciu informacji, jeszcze przed procesem rekrutacji. Czy pracowałeś dotychczas na podobnym stanowisku? Dlaczego zwróciłeś uwagę akurat na tę ofertę?

paweł

Praca jako Area Menager dla Unilevera Ktoś orientuje się jakie zarobki, jakie auto słuzbowe?

Dominika

@wiemcosotym, Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Napisanie jednego zdania nie pomoże przyszłym kandydatom w podjęciu dobrej decyzji. Czy możesz napisać jakie aspekty pracy w firmie Target PRO oceniasz pozytywnie? Jak wspominasz swoją rozmowę kwalifikacyjną?

wiemcosotym
@Dominika

Dominika A pracujesz w tej firmie?

Magnum
@Dominika

A skad taka opinia ja pracuję dla algidy i jakoś dobrze mi się pracuje ludzie fajni jeżeli chcodzi o target opiekun przemiły pomocny a jezeli o algide to fajny kierownik choć wynagrodzenie wiadomo zawsze moze być większe ale do przeżycia

@Magnum

nie wiem czy TP zaplacil Ci za ten wpis ale wynagrodzenie "do przeżycia" sugeruje że nie masz dużych ambicji, skoro wystarczy Ci egzystencja.

szukam/pracy

Chciałam zaaplikować do Targetu al. Enie wiem czy dochodzą do nich moje meile może macie jakiś namiar na kogoś bądź email ???

wiemcosotym
@szukam/pracy

nie warto

euro
@szukam/pracy

A co to za problem sprawdzić na ich stronie? rekrutacja@targetpro.pl

Lisek

witam, widzę że w Targecie poszukują "specjalisty ds. floty" - możecie coś na ten temat napisać... obowiązki, zarobki plusy i minusy..

wp.pl
@Lisek

Z tego co rozumiem z ogłoszenia to jest to praca po części stacjonarna i po części w terenie, robienie raportów i zestawień, prowadzenie szkoleń i praca biurowa, zapewne ubezpieczenia, może jakieś ewidencje. Jeżeli lubisz motoryzacje to składaj a co do wynagrodzenia dopytasz na rozmowie.

kaktus

Co to za stanowisko przedstawiciel ds.. Rozwoju Rynku w Algidzie . Jak rozmawiałem przez telefon to podobno to nie dotyczy sklepów a czego?

hend
@kaktus

Pozyskujesz punkty Horeca i wszystkie lokale placówki tam gdzie jest tłum ludzi mówiąc krótko

PHi

Rozmowa na PH przez outsourcing, firmę Target Pro: 1. Pomylono moje imię 2. Zapytano, czy nie byłem umówiony później 3. Ziewanie jednego z rekruterów 4. Pytanie ile chcę zarabiać, bez zadeklarowania zarobków w tej firmie przez rekrutera 5. Autem poruszasz się po trasówce i nie mozesz korzystac prywatnie To ja mam pytanie, szukacie świeżaka, który popracuje za półdarmo i nie pamięta nazwy firmy witając się na sklepie, tak jak wy nie macie kultury by zapamiętać jego imie na rozmowie? Wygląda na to, że tak, szkoda gadać i pisać dalej.

Kopyto

Opinie pisane przez Target dobijają swoją treścią - wszystko na jedno kopyto.....

Slot
@Kopyto

Szkółka niedzielna. Piszą bo im karza. Piszą bo kochają swojego pracodawcę póki pracują. Na fb zobaczcie ich motywację wzajemne a komentarze dają albo pracownicy Target albo Ci co jeszcze w miarę zarabiają z długim stażem. A tak naprawdę sprzedaż sprzedaż półka i plany z kosmosu. Korpo pełną gębą a zarobki na poziomie Pani z biedronki. Oprócz tego opiekun danego projektu z firmy matki z chorymi ambicjami nie mający pojęcia o pracy PH. Kontrole kontroli itp jeden drugiego sprawdza.

Król PH
@Slot

Piszą bo im każą nie kochają, słyszałem od jednego z pracowników TP, że szef im nakazuje pisać te komentarze bo jak nie to mają problemy. Żenada...... Pracuję jako PH u nich, wszystko ok i ludzie z tej centrali w miarę spoko prócz tych z floty (ale to pewnie też nie ich winna). Co do stawek to może biedra to to nie jest ale do normalnego poziomu im daleko. Spotykam się z innymi handlowcami np. producenta to premie mają o wiele większe.

KHC
@Król PH

skończyłem "przygodę" z TP w tamtym miesiącu. Też słyszałem od ludzi z biura, że muszą pisać komentarze.... tego nie chce mi sie komentować, no ale w tym kraju trzeba szanowac prace jak sieę ja ma. Praca ogolnie srednia jezeli chodzi o PH, sa gorsze i sa lepsze firmy. dla mlodych PH jest wporządku mozna sie troche nauczyć, ale kto lepszy to szybko znajdzie lepsze warunki.

KHC
@KHC

a mnie do tego kazali realizować cele sprzedazowe i odwiedzac regularnie klientow, kompletnie oderwali sie od rzeczywistości.

kawa
@KHC

Zastanawiam się co dzię dziwi w tym że PH ma realizować targety i odwiedzać klientów ? Jak dla mnie to klu pracy przedstawiciela jeżeli chce sie robić wyniku

Król PH
@KHC

dwa poprzednie komentarze wyrwane z kontekstu (pewnie ktoś z TP napisał) bo się denerwują jak piszą o nich źle :)

Studentka

Kochani widzę same opinie odnośnie Przedstawicieli a mnie interesuje praca w mBAnku byłam na rozmowie i póki co to dobrze się zapowiada ale wolę opinie od was co Wy o tym sądzicie ?

mbank
@Studentka

Ja pracowałem w zeszłym roku do póki miałem status studenta. Ogólnie ok nie miałem problemów by dopasować sobie godziny pracy .

Dominika

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie TargetPRO! Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? @Centr, a napisz proszę jaka jest opinia wśród pracowników?

Nocny Marek
@Dominika

Wszedłem tutaj z ciekawości bo pojawiła się oferta na PH na trójmiasto . Więc nie wiem czemu piszesz ż e nie ma naborów. Wejdź na pracuj i sprawdź

Przypadniem
@Dominika

Dodatkowe benefity to jak wszędzie moja żona ma opiekę medyczną, samochód, kartę sportową i premie . Póki co pracuje i nie zamierza zmieniać.

FroG

Witam, mam pytanie na jaką podstawę można liczyć w projekcie Unilever.

Ubec
@FroG

Max 3400 BRUTTO w zależności gdzie jest Twoje miejsce zamieszkania.

centr

pracowałem w centrali-na zaraz po studiach spoko opcja, ewentualnie praktyki.pracujes z duzymi klientami, ale gdzie tam rozwój? może target się wypowie

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO