Adatto

Katowice

Opinie o Adatto

Karolina

@jh nikt Cie nie odpowiedział, czy w takim wypadku sam chciałeś znaleźć odpowiedź na swoje pytane i spróbowałeś się zatrudnić w Adatto? Jeżeli tak to chętnie dowiem się odpowiedzi na to pytanie.

jh

@Alf masz w zupełności rację. A czemu właściwie trzeba być sprytnym żeby tam pracować, jakie sa zadania?

Alf

Stabilna firma. Wypłata zawsze na czas ale jak nie masz efektów to nie zarobisz. Musisz być bardzo zaradnym i sprytnym żeby móc tam pracować. Nie każdy podołał, stąd takie opinie. Czasem lepiej jest się poprostu przyznać że się nie dało rady niż obsmarowywać pracodawcę na forach internetowych. Są tam tacy którzy pracują od lat. I dają radę.

Gregor

Ja rowniez nie polecam tej firmy

!!!

Cwaniactwo na najwyższym poziome nie polecam

anon

NIE POLECAM!!!!!

mn

trzymajcie się od nich z daleka taka dobra rada

mige

kombinatorzy i cwaniaki

piesek leszek

Praca za płacę minimalną. Na rozmowie duże obietnice, niestety w praniu wygląda to zupełnie inaczej. Właściciel chce, aby najlepiej pracować na pół etatu, gdyż pracownik nie zarabia na siebie - wiec chce mieć jak najmniejszą \"stratę\". Stanowczo nie polecam pracować dla tej firmy.

jerry

nie polecam tej firmy!!!!

Zostaw opinię o Adatto - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adatto