Call Center Poland

Rzeszów

Opinie o Call Center Poland

klasek

szczerze powiem, że takie słuchy mnie nie doszły, a skąd wiesz, że niby wrocławski oddział miałby być zamknięty, bo dobrze im się wiedzie i nie podejrzewam takich rzeczy. poza tym szukają spec. ds. obsługi klienta w warszawie np.

Konkurent

Kiedyś CCP przejęło Contactpoit, ale ostatnio kupiło ich Call Center Intergalactica. Jest informacja, ze Wrocławianie zamkną ten oddział.

bfrbrhertnnt

Była filia długo - aż do wakacji 2011.

ekspert

co za duren wymislił ten wątek? Call Center Poland nie ma call center w Rzeszowie. Tak konkurencja tworzy mity z zadrości i wpisuje nieprawdziwe opinie

ExPracownik

Dziewczyny w Rzeszowie zarabiaja sporo mniej na readersie niz ich koledzy i kolezanki w warszawie. Pracownicy sa traktowani jak (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Call Center Poland - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call Center Poland