Opinie o Ferroli Poland Sp. z O.O. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ferroli Poland Sp. z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ferroli Poland Sp. z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferroli Poland Sp. z O.O. w Sosnowiec

Zwirzu

Łakendbary łakekendmów Fristajla fakenmakenfon

Paulina

@Lolek to potwierdzona informacja? Czy są jeszcze jakieś osoby, które mogłyby to potwierdzić? To ważna informacja dla osób, które myślały nad pracą w Ferroli Poland. A na forum muszą być tylko prawdziwe informacje.

Paulina

Widzieliście, że firma organizuje również szkolenia http://www.ferroli.com.pl/szkolenia/informacje-ogolne/17 ? Uczestniczyliście już w jakichś?

Lolek
@Paulina

Firma nie istnieje w jej miejscu otworzyła się już inna nowa firma :P

Zwirzu

Włodek obstawia całe Tychy

Aplikowałeś do firmy Ferroli Poland Sp. z O.O.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
eeqi

Chyba tej oferty pracy na automatyka utrzymania ruchu @sda już nie ma, ale może warto poczekać aż niedługo pojawi się jakieś inne ogłoszenie pracy. Ważne jest to, że każdy dba o dobre morale pracowników, a to się później przekłada na wyniki ich pracy.

qwerty

Spotkajmy się wszyscy dobrzy ludzie jak za starych lat przy piwku na stacji benzynowej .....

GOŚĆ

Czy ktoś posiada informację na temat wypłaty zaległych świadczeń urlopowych? czy jest sens o nie występować?

Jabol

Zapraszam na Kazimierz po tanie papieroski i alkohol

Moczy morda

Witajcie drodzy koledzy i koleżanki co słychać w ferroli ?

ŁYSY

Gratulacje trzeba to opić zapraszam na cytrynę już się chłodzi zabierze ze sobą jeszcze bimbrownika z Niwki

Alkomat z Niwki

Pragne poinformowac wszystkich moich drogich kolegow ze w dniu wczorajszym po raz kolejny zostało odebrane mi prawo jazdy za jazdę samochodem po sporzyciu!

Nochal

WCZORAJ BYŁY URODZINY CYTRYNY HEJ HEJ

CalibraSport

Tak, tal SALETRA to do Ciebie! Nie ma co się chować za piłą albo filarem...

Prezes

Witam was serdecznie byłych pracowników Ferroli , pewnie czekacie na odprawy spokojnie do 10 kwietnia powinny wpłynąć na wasze konta!! Oczywiście ty ŁYSY CWANIACZKU NIE MASZ NA CO LICZYĆ DO PUKI GÓWNA NIE ZNIKNĄ ZAKŁADU MASZ CZAS DO KOŃCA MIESIĄCA BO INACZEJ OBEJDZIESZ SIĘ SMAKIEM I NIE BĘDZIE ZA CO PIC CYTRYN

Prezes

Witam wszystkich z informacji jakie posiadam od zacnej osoby bardzo szanowanej w naszej byłej firmie Ferroli pieniądze będą wypłacane w późniejszym terminie (maj , czerwiec ) jedyna osoba która nie ma co liczyć na kasę to ŁYSA PAŁa CWANIAK I PODŻEGACZ obejdziesz się smakiem przyjacielu mojej kozy

ciekawy

Nieroby?? NIEROBY??? to przez wasze nieudolne zarządzanie nie mieliśmy pracy!! Siedzielismy przez rok bo nam sie nie chciało robić?? BZDURA!! Zbawienny rumun miał odmienić oblicze zakładu, ściągnąć forme 600... Kierownik wchodził w spółkę z Leroyem... co miesiąc zapewnienia że już ruszamy a teraz NIEROBY??? Oj Pani prezes... A teraz się DOMAGAMY?? nie! nie domagamy się bo to nam sie należy według kodeksu pracy... i mamy prawo narzekać że jeszcze nie wpłyneły bo odprawy mają być wypłacone do końca wypowiedzenia... ale zakład nie przyjął żadnego stanowiska... wyjsc do ludzi powiedzieć że jest tak i tak ale że będą wypłacone... Najlepiej podwinąć rudą kitę i odsyłać od okienka do okienka a nas traktować jak obcych ludzi, ludzi którzy przy waszym boku przepracowali po kilka lat... teraz jak śmieci, na zakład nie wpuszać... Brak honoru, odwagi i ROZUMU pani prezes

Dariusz

I gdzie ja teraz robotę znajdę jak tylko żeberka potrafię wieszać :(

Prezes

WSTYDZILI BYŚCIE SIĘ DOMAGACIE SIĘ ODPRAW NARZEKACIE ZE JESZCZE NIE WPŁYNĘŁY zamiast cierpliwie czekać!! ALE JAK PENSJE PRZEZ ROK BRALIŚCIE ZA DARMO TO BYŁO FAJNIE BANDA NIEROBÓW a i ty łysy podżegaczu i cwaniaku za robotę byś się wziął a nie tylko siedzisz w domu i kombinujesz zamiast się zabrać za do pracy gówna czekają

Tania Dama z motelu Aria

Radze Koledzy szybką organizacje i do sądu bo możecie pieniędzy nie zobaczyć a tylko złożenie takiego wniosku jest podstawą roszczeń o odprawę i już 11 dni zwłoki od komornika , syndyka , kupujacego zakład .Sąd musi wydać wyrok o należności dopiero możecie coś działać ale to trwa niestety . Na dzień dzisiejszy latajcie od Lampucery do Grubej tam jest tyle długu że wasze odprawy na nikim wrażenia nie robią . PS informacje z PIP

ciekawy

Może ktoś mi wytłumaczyć kto w tym "zakładzie" odpowiedzialny jest za pieniądze? Do tej pory myślałem że księgowa a w sprawie odprawy czyli należnych nam pieniędzy za zwolnienie z przyczyn pracodawcy owa Księgowa odsyła nas do kadrowej która jest na zwolnieniu lekarskim? A co na to związkowcy? aaaa no tak... jak zwykle nic... Dość cackania się z tym b...lem, to się musi skończyć pozwem zbiorowym!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ferroli Poland Sp. z O.O. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Ferroli Poland Sp. z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferroli Poland Sp. z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferroli Poland Sp. z O.O.?

Ferroli Poland Sp. z O.O.
2.2/5 Na podstawie 268 ocen.

Ferroli Poland Sp. z O.O.