Ferroli Poland Sp. z O.O.

Sosnowiec

Opinie o Ferroli Poland Sp. z O.O.

Zwirzu

ŁOPATA

Paulina

@Lolek to potwierdzona informacja? Czy są jeszcze jakieś osoby, które mogłyby to potwierdzić? To ważna informacja dla osób, które myślały nad pracą w Ferroli Poland. A na forum muszą być tylko prawdziwe informacje.

Paulina

Widzieliście, że firma organizuje również szkolenia http://www.ferroli.com.pl/szkolenia/informacje-ogolne/17 ? Uczestniczyliście już w jakichś?

Lolek
@Paulina 06.03.2017 15:16

Firma nie istnieje w jej miejscu otworzyła się już inna nowa firma :P

Szukasz pracy?

Zwirzu

Włodek obstawia całe Tychy

eeqi

Chyba tej oferty pracy na automatyka utrzymania ruchu @sda już nie ma, ale może warto poczekać aż niedługo pojawi się jakieś inne ogłoszenie pracy. Ważne jest to, że każdy dba o dobre morale pracowników, a to się później przekłada na wyniki ich pracy.

qwerty

Spotkajmy się wszyscy dobrzy ludzie jak za starych lat przy piwku na stacji benzynowej .....

GOŚĆ

Czy ktoś posiada informację na temat wypłaty zaległych świadczeń urlopowych? czy jest sens o nie występować?

Jabol

Zapraszam na Kazimierz po tanie papieroski i alkohol

Moczy morda

Witajcie drodzy koledzy i koleżanki co słychać w ferroli ?

ŁYSY

Gratulacje trzeba to opić zapraszam na cytrynę już się chłodzi zabierze ze sobą jeszcze bimbrownika z Niwki

Alkomat z Niwki

Pragne poinformowac wszystkich moich drogich kolegow ze w dniu wczorajszym po raz kolejny zostało odebrane mi prawo jazdy za jazdę samochodem po sporzyciu!

Nochal

WCZORAJ BYŁY URODZINY CYTRYNY HEJ HEJ

CalibraSport

Tak, tal SALETRA to do Ciebie! Nie ma co się chować za piłą albo filarem...

Prezes

Witam was serdecznie byłych pracowników Ferroli , pewnie czekacie na odprawy spokojnie do 10 kwietnia powinny wpłynąć na wasze konta!! Oczywiście ty ŁYSY CWANIACZKU NIE MASZ NA CO LICZYĆ DO PUKI GÓWNA NIE ZNIKNĄ ZAKŁADU MASZ CZAS DO KOŃCA MIESIĄCA BO INACZEJ OBEJDZIESZ SIĘ SMAKIEM I NIE BĘDZIE ZA CO PIC CYTRYN

Prezes

Witam wszystkich z informacji jakie posiadam od zacnej osoby bardzo szanowanej w naszej byłej firmie Ferroli pieniądze będą wypłacane w późniejszym terminie (maj , czerwiec ) jedyna osoba która nie ma co liczyć na kasę to ŁYSA PAŁa CWANIAK I PODŻEGACZ obejdziesz się smakiem przyjacielu mojej kozy

ciekawy

Nieroby?? NIEROBY??? to przez wasze nieudolne zarządzanie nie mieliśmy pracy!! Siedzielismy przez rok bo nam sie nie chciało robić?? BZDURA!! Zbawienny rumun miał odmienić oblicze zakładu, ściągnąć forme 600... Kierownik wchodził w spółkę z Leroyem... co miesiąc zapewnienia że już ruszamy a teraz NIEROBY??? Oj Pani prezes... A teraz się DOMAGAMY?? nie! nie domagamy się bo to nam sie należy według kodeksu pracy... i mamy prawo narzekać że jeszcze nie wpłyneły bo odprawy mają być wypłacone do końca wypowiedzenia... ale zakład nie przyjął żadnego stanowiska... wyjsc do ludzi powiedzieć że jest tak i tak ale że będą wypłacone... Najlepiej podwinąć rudą kitę i odsyłać od okienka do okienka a nas traktować jak obcych ludzi, ludzi którzy przy waszym boku przepracowali po kilka lat... teraz jak śmieci, na zakład nie wpuszać... Brak honoru, odwagi i ROZUMU pani prezes

Dariusz

I gdzie ja teraz robotę znajdę jak tylko żeberka potrafię wieszać :(

Prezes

WSTYDZILI BYŚCIE SIĘ DOMAGACIE SIĘ ODPRAW NARZEKACIE ZE JESZCZE NIE WPŁYNĘŁY zamiast cierpliwie czekać!! ALE JAK PENSJE PRZEZ ROK BRALIŚCIE ZA DARMO TO BYŁO FAJNIE BANDA NIEROBÓW a i ty łysy podżegaczu i cwaniaku za robotę byś się wziął a nie tylko siedzisz w domu i kombinujesz zamiast się zabrać za do pracy gówna czekają

Tania Dama z motelu Aria

Radze Koledzy szybką organizacje i do sądu bo możecie pieniędzy nie zobaczyć a tylko złożenie takiego wniosku jest podstawą roszczeń o odprawę i już 11 dni zwłoki od komornika , syndyka , kupujacego zakład .Sąd musi wydać wyrok o należności dopiero możecie coś działać ale to trwa niestety . Na dzień dzisiejszy latajcie od Lampucery do Grubej tam jest tyle długu że wasze odprawy na nikim wrażenia nie robią . PS informacje z PIP

ciekawy

Może ktoś mi wytłumaczyć kto w tym "zakładzie" odpowiedzialny jest za pieniądze? Do tej pory myślałem że księgowa a w sprawie odprawy czyli należnych nam pieniędzy za zwolnienie z przyczyn pracodawcy owa Księgowa odsyła nas do kadrowej która jest na zwolnieniu lekarskim? A co na to związkowcy? aaaa no tak... jak zwykle nic... Dość cackania się z tym b...lem, to się musi skończyć pozwem zbiorowym!!

Komornik

Tanio sprzedam park maszynowy do produkcji aluminiowych grzejników dawnej fabryki Ferroli w Sosnowcu

Dante

Upadł zakład produkcyjny aluminiowych grzejników w Sosnowcu

lopez

weź sobie zobacz jak wygląda parking przed tą upadłą włoską manufakturką !!!!! Stoi pusty !!! Nikt już tam nie pracuje poza syndykiem , komornikiem itp. Ferroli upadło i przyjmijcie to prostaki do swoich pustych głów !

To czemu ja dalej pracuje :)

Były Pracownik

Skoro Olek twierdzisz ze nie ma upadłości to w takim razie jaki jest na chwile obecna status firmy. W ciągu 2015 roku zostali zwolnieni wszyscy pracownicy a w miedzy czasie przekazywane były sprzeczne informacje ze ktoś ma kupić zakład w Sosnowcu i produkcja wystartuje....

olek

Nie ma żadnej upadłości,wręcz przeciwnie!

ciekawy

Czy ktoś posiada jakieś informacje na temat upadłości Ferroli?

Św Piotr

no i ferroli zakończyło wreszcie swój ponury żywot ....

Edward Und

SWETERKU!!!

Komornik

ZWOLNIENIA ZWOLNIENIA JESZCZE RAZ ZWOLNIENIA NADSZEDŁ CZAS !!!!!!!!

Sweterek

Oczywiście że tak można składać aplikacje

Kierownik

ZWOLNIEŃ NADSZEDŁ CZAS !!! ZEGNAJ FERROLI

Drut

@Darek Informacje mam od samej ochrony i ludzi, którzy o pracę w Ferroli się dopytywali, bo słyszeli, że jest nabór. Ferroli od dłuższego czasu nie informuje nikogo o swoich posunięciach i przesuwają termin ewentualnego wyjaśnienia się sytuacji co do ich dalszych losów, a Ty oczekujesz, że będą przepraszać ludzi o popełnionym błędzie? Pojawiła się informacja sprostowująca, że aktualnie nie prowadzą naboru na żadne stanowisko, a potem w ogóle zlikwidowali na stronie zakładkę kariera, co nie zmienia faktu, że przez google można znaleźć wciąż aktywne ogłoszenie z 2013 roku również o naborze i z tego co mi wiadomo ludzie nie patrząc na date, też się z niego zgłaszają, a przyjęć nie ma i nie będzie. Tu masz link http://www.ferroli.com.pl/aktualnosci/14/szukamy-mechanika-i-automatyka-utrzymania-ruchu

Drut

Od tygodnia ponad, wisiało ogłoszenie o naborze na stronie Ferroli. Ludzie zgłaszali się podobno na portiernie jak głupi. Ktoś to w końcu wyjaśnił, bo w biurze nie wiedzieli, że mają na stronie takie info.

Drut

Ogłoszenie na stronie pojawiło się przypadkowo. Obecnie na stronie widnieje jedyna prawdziwa informacja - zakład nie prowadzi obecnie naboru na żadne stanowisko.

Pracowity

No wypłata przed czasem praca spokojna wychodzi jakieś 1000zl za godzinę w skali roku plus fuszki można dobrze zarobić po nowym roku może przyjęcia będą kto chętny podam e-maila.Pzd

Patriota bara buła

Witam serdecznie Chłopaków na emigracji w Anglii jak wam się pracuje ? Bo u nas wszystko po staremu wypłata jest każdego 1 dnia miesiąca, firma wychodzi z dołku dzięki temu ze zostali najlepsi !!!!!!!!!

qwerty

produkujecie czy zakład stoi. Kilka razy przejeżdżałem obok, aut na parkingu nie widziałem

qwerty

I jak tam, dzieje się coś na zakładzie, produkujecie dalej te buble?

buhaha

co za debile !!

brat bliźniak

Łysy weź się za robotę

Pasztet DuDy

Pracownicy sa Zadowoleni. Ja jestem Zadowolony! Przyjeć do pracy narazie BRAK.

Mortadela smażona
@Pasztet DuDy 25.06.2015 15:56
Pracownicy sa Zadowoleni. Ja jestem Zadowolony! Przyjeć do pracy narazie BRAK.

Przyjęć nie ma i nie będzie bo niedługo już ferroli nie będzie :P

Szef Gołębia

Nie siej propagandy stary wróblu bo cie zwolnie.

Gołąb

Nie polecam.

Szef Skrobaka

Skrob skrob bo cie zwolnie

skrobak

...a mi tu dobrze, zakład stoi ,cisza, spokój, skrobie se goowna, kaska leci. Oby tak dalej i jak najdłużej.

Lizus

(usunięte przez administratora) Super dogaduje sie z ludzmi i mozna na nim polegać we wszystkim. Lepszego nie potrzeba do tego Perfekcyjnego ZAKLADU PRACY !

Psychiatra

Lolek z tego co widze to Ferroli strasznie Cie skrzywdzilo i weszlo Ci na psychike ale mysle ze jeszcze nie jest za pozno,terapia potrwa ale wszyscy trzymamy kciuki.Wracaj do zdrowia!

Ferroli

Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji wyczerpuje znamiona przestępstwa zniesławienia opisanego w art. 212 Kodeksu Karnego. Sprawcy dopuszczający się zniesławienia za pośrednictwem środków masowego komunikowania podlegają grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

xyz
@Ferroli 08.05.2015 16:47

A działanie na szkodę firmy natomiast jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 10 i opisane w art. 296 kk

Prawnik

No będzie dalej za siedzenie a ty do roboty fizolu....

Zostaw opinię o Ferroli Poland Sp. z O.O. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferroli Poland Sp. z O.O.